Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
suu... & muu
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 10.26
Siin foorumis on palju arutatud selle üle, mis on truudus ja mis petmine. Paljud on väga ilusasti kirjutanud, et isegi mõtlemine teistest meestest/naistest on partneri petmine, ning suudlemise ja kerge amelemise kohta paistab "kohtuotsus" olevat: selge truudusetus! No ma ei tea... Ise hakkasin siin vaikselt mõtlema: kui olen kellelgi ainult suhu võtnud [no juhtub, eksju :))))], siis küll ei ole tunnet, et ahh! nüüd seksisin kellegi uuega. Järelikult ei ole ka truudust murdnud (kui partner olemas) või uut suhet loomas (kui vallaline). Ma ei ole ju ainuke, kes nii mõtleb? (Olgu mainitud, et ma ei ole mingi eriline @!#$ ;), vaid normaalne, mõõdukalt vabameelne naine.)
 
Feliks 05. märts 2002, kl 10.33
Marmelade: oioioioi!?:)))))))))))) Kas sa ikka tead ka mida sa nüü doled endale kaela tõmmand?:))))
 
veera 05. märts 2002, kl 10.35
aga kui sinu mees mõnd naist altpoolt suuga hellitab, kas see pole siis sinu jaoks petmine? ah et las lakub, see pole ju midagi. oleks ma mees, ma küll ei tahaks, et mul oleks naine, kes teise mehe suguorgani suhu võtab
 
Katja 05. märts 2002, kl 10.36
See oli nali, või mis? Kui mitte, siis suhu nüüd küll suvaliselt kollilt võtma ei läheks--see on viimane asi. Eriti rohkem ei saagi ennast alandada... See ei tee sinust petjat, vaid tõesti litsi.
 
laila 05. märts 2002, kl 10.39
mina olen ka selle peale mõelnud,et kui kindla partneri puhul naine suudleb mõnda teist meest, kas see teeb temast kohe @!#$-naise? või on tegu hoopis vabameelese inimesega?
 
moor 05. märts 2002, kl 10.45
No mis te inimesed õelutsete. Nagu on öeldud: kes patuta visaku esimene kivi. Kas te kõik (kes teisi sõimavad) olete tõesti nii ilmsüüta lapsed? Lisak veel, et vanasti Mulgimaal tähendas sõna "@!#$" lihtsalt tüdrukut.
 
veera 05. märts 2002, kl 10.45
kaaludes, kas on petmine või mitte, mõtlen nii, kas ma tahan, et mu mees teeks mulle sama - a la - suudlen võõra mehega, kas tolereerin kui mu mees suudleb võõra naisega. kuna viimane mulle ei meeldiks, ei tohi ka mina seda oma mehele teha. nii et kõik loeb isiklikust valulävest, mille kannatab partneri puhul välja mille mitte. vabameelsed paarid võivad ju taluda rohkem teineteise puhul kui konservatiivid. mis ühele tabu, see teisel lubatud.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 10.48
Veera: ....et põsemusi andja vast pole l i t s...riista suhu võtja on...aga kaela peale?...või käele?...või rinanibu?....või naba?....või niisama massaazi teha (krt kui mõnus on - vahel parem kui seemnepurse) aga siis on äkki masöör kah l i t s?:)))))
 
Gitta 05. märts 2002, kl 10.49
Aga mul lugu selline: tutvusin sümpaatse mehega, sõitsime ringi, käisime kohvikus ja pärast vestlesime mere ääres autos ning suudlesime ka. Ta erutus ja hakkas sexi tahtma. Mina seksida ei soovinud. Mingil hetkel võttis ta mu käe ja torkas omale püksi ning tal läks pauk lahti. No kas me seksisime? Kas ma olen kedagi petnud?
 
nn30 05. märts 2002, kl 10.50
minu meelest vabameelne inimene ongi @!#$!
 
helen 05. märts 2002, kl 10.51
kuule, Felix, mina pole kedagi litsiks sõimanud. kui sa minu jutust nii valesti aru said, siis on meie edasine dialoog mõttetu
 
Feliks 05. märts 2002, kl 10.51
nn30: a kes on vabameelne?
 
Feliks 05. märts 2002, kl 10.52
 
veera 05. märts 2002, kl 10.53
kurat, viskab kogu aeg mingi vale nime ette, kord olen n30, kord helen
 
laila 05. märts 2002, kl 10.54
to nn3: kas sa mõtled siin nüüd seksuaalselt vabameelset inimest või on kõik vabameelsed sinu jaoks litsid?
sest on ju ka selliseid kes ise midagi eksatravagantset ei teeks aga ei tee sellest ka numbrit kui keegi teine teeb (mis iganes elu valdkonnas siis)
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 10.55
To Katja:
No mis "suvaliselt kollilt"?! Ma ütlen ikka ja jälle: ma suvalisi kolle ei tunne ega tahagi tunda.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 11.00
Veera: et ku iHelenile...ega ma arvandki et Sa kedagi sõimad..ma lihtsalt küsisin...:)
 
veera, Gittale 05. märts 2002, kl 11.01
kui sul on mees, siis muidugi petsid teda minnes teise mehega autoga mere äärde musitama. aga seksi, seda sa küll ei teinud jah, kuigi ega sa nüüd nii konkreetselt äraütlev ka polnud kui võinuks, juhul kui oled kellegi teise inimesega enda elu sidunud
 
veera, Feliksile 05. märts 2002, kl 11.03
suhuvõtmine on petmine ja ka võõra mehega suudlemine on minu jaoks petmine. miks ma peaks seda tegema kui ma oma mehest lugu pean? järelikult on meie suhe mõttetu või väsinud. oi kui valus mul oleks kui saaksin teada, et mu kallis mees käib kedagi lakkumas ja musitamas.
 
Anna 05. märts 2002, kl 11.05
Aga minul hakkas miskipärast naljakas.
Kujutasin ette järgmist pilti:
kõnnin mööda teed, vastu tuleb "suvaline koll" (nagu "rehepapis") kindlasti jõllitab suurte silmadega ja ütleb võta suhu. Seda ma ka teen. Siis lähen istun üksi ilusas hubases kohvikus, ehk joon tassikese teed ja juurdlen probleemi üle kas petsin või ei, kas olen @!#$ või mitte.

Sellise pildi tekitasid minus need kommentaarid. Aga lõbus hakkas tõesti.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 11.06
Veera: aga niisama musi...(a mis vahe on niisama musil nisama suudlusega?)...ma tsekin kui selgeks Sa oled teema enda jaoks mõelnud...
 
Karamell 05. märts 2002, kl 11.09
Ikka on petmine , aga kui keegi teada ei saa .... Ärge murdke pead selle üle, et kas olen nüüd oma meest(naist)petnud või mitte!
Ise tegite, ju siis hetkel tundus nii ...
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 11.11
Veera & Gitta:
novot! oligi hea näide see hand job looduskaunis kohas :) Minu arvates see ei olnud petmine. Ma ise hetkel vallaline, aga näiteks oma hiljutise mitte-seks-partneri ;) elukaaslasega kohtudes (oleme teretuttavad kuna ma tunnen ta meest, oi-oi) ei olnud mul küll tunnet, et peaks ennast süüdi või ebamugavalt tundma, kui paar sõna vahetasime.
 
sandra 05. märts 2002, kl 11.14
Marmelade: paari sõna vahetamisel ja suhu võtmisel on vist ikka väike vahe küll?:)
 
eh 05. märts 2002, kl 11.16
Einoh, ma olen ennast ka seni suht vabameelseks pidanud, aga minna sõbranna mehel suhu võtma? No milllleks?, seleta ära? Mis see sulle annab?
 
veera, Feliksile 05. märts 2002, kl 11.19
niisama musi võib anda küll. noh et näiteks kolleeg annab sünnipäeva liiledega koos põsele musi ka. või vana koolikaaslane või... ei, musi ei ole petmine. aga suudlus küll. sa ju ometi teed musi ja suudluse vahet? minu jaoks on musi ühekordne-lühiajaline, suudlus aga erootilise varjundiga pikaajaline... oo kui mõnus, aga tänasel päeval oma mehega igatahes
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 11.23
sandra:
naisega vahetasin paar sõna, mitte mehega.
eh:
märkisin eraldi ära, et selle naisega olen teretuttav (mitte sõbranna!) ja seda seetõttu, et tunnen veidi ta elukaaslast.
 
ylenna 05. märts 2002, kl 11.27
...musi pole patt, see teeb tuju paremaks!
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 11.28
Aga mida te siis arvate:
Kas te siis pärast suudlemist võõra mehe/naisega tunnete südametunnistusepiinu?
Kui pärast seksi on ikka tunne, et selle mehe ja sinu vahel on mingi side (isegi kui tegemist üheöösuhtega), siis kas teil on sama tunne ka pärast tõelist hard-core amelemist?
 
Feliks 05. märts 2002, kl 11.29
Veera: ....ja kui musi läeb sujuvalt üle suudluseks....
Marmelade:...et mehega sõnu ei vahetndki..et kohe?:))) (norin heatahtlikult)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!