Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
suu... & muu
 
loona 05. märts 2002, kl 11.30
Kõike mida oled teinud, pole mõtet kahetseda ja juurelda, nii võib lolliks minna. Ikka tuleb ette igasuguseid kummalisi olukordi... Aga kas @!#$ või vabameelne, eks visaku kivi esimesena see, kes patust puhas.
 
Gita 05. märts 2002, kl 11.30
Marmelade: ...jälle see vana jutt:-) no mõne jaoks on petmine, mõne jaoks pole! mis Sa selle teadmisega peale hakkad? kas muudad ka enda arvamust petmisest? :-) vae-valt küll!
 
ylenna 05. märts 2002, kl 11.31
Truudus on juhuse puudus. Minul pole juhust olnud võõra mehe/naisega aelemiseks.Ja ma ei ootagi sellist juhust!
 
Mai 05. märts 2002, kl 11.32
suhuvõtmised, käe püksi toppimised ja paugud. kuidagi imelik on. kas tõesti midagi muud tavalisemat ei eruta enam?
 
sandra 05. märts 2002, kl 11.33
Oh teid hullukesi küll:) Musid, suudlused, hand job ja suhu võtmine pannakse kõik ühte patta ja siis hakatakse asja keeruliseks ajama, et kust maalt siis see seksi ja petmise piir jookseb. Ise ei oska mõelda või. Kui ikka kriibib küsimus hinge, siis peaks sellest nagu omad järeldused tegema:)
 
Katja 05. märts 2002, kl 11.36
Marmelade, sinu lause :"kui olen kellelgi ainult suhu võtnud [no juhtub, eksju :))))" jättis mulle küll mulje, et tegu on suhteliselt võõra inimesega. Ma lihtsalt ei kujuta ette, et esimene seksuaalne akt, mida inimesega teed, on suhu võtmine!??? Vääääga veider! Kui nüüd asjast rääkida, siis suhu võtmist peaksin isegi vastikumaks petmiseks kui lihtsalt põrutamist. Kas sa pole kuulnud, kuidas mehed ütlevad "Andsin talle suhu", mis kõlab a la "Kusesin talle peale"? Naine teeb endas niiviisi nartsu.
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 11.38
Gita:
lihtsalt mind huvitab, mida inimesed mõtlevad ja teevad ning miks. Ega see ei olnudki murekiri, vaid vesluse alustamine.
Feliks:
Kui norid heatahtlikult, siis on armas.
 
imestaja 05. märts 2002, kl 11.39
See truuduse jutt Marmelade puhul tundub natuke imelik olema. Truudus ikka tähendaks nagu truu olemist kellelegi ja kui seda ei soovita, võib ju elda partneriga kokkuleppeliselt vabameelset elu. Aga milleks siis kramplikult truuduse mõiste lahata ja seda sealt otsida kus seda pole?
 
veera felixile 05. märts 2002, kl 11.41
no vaat ei lähe võõra mehe musi suudluseks üle kui ma just ise ei ole otsustanud, et suhe minu mehega on end ammendanud ja olen teda teavitanud faktist, et tänasest päevast oled sina vaba mees ja mina vaba naine ja ma hakkan uut ja paremat meest otsima. kuni koos, seniks truu
 
Gita 05. märts 2002, kl 11.42
Marmelade: ...ahah! :-) sel teemal rahulikku vestlust oodata on nagu paljuvõitu:-)) aga muidu, jutu jätkuks, omad kogemused ütlevad, et petmise piiri tõmmata pole mõtet... see piir ona nagu kummipael ja isegi ei saa aru, mis teda ühele või teisele poole kisub. paarisuhtes on ilmselt hea kui need kummid enamvähem ühe pikkused on - nooh et petmisest oleks miskitmoodi sarnane arusaam. siis jäävad draamad ära. vist. ma loodan:-)
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 11.47
Katja:
leidsin ise ka, et see oli inetu lause, kuid ei osanud tegu muud moodi ka sõnastada. Aga tõepoolest: ma ei harrasta mingisuguseid "andsin eidele suhu" situatsioone rõvedate meestega kuskil räpastes nurgatagustes. Kas sulle tundub, et mehed suhtuvad suuseksi kuidagi halvustavalt? KAUGELTKI mitte ju! Lisaks on nad ise ka enamasti väga valmis esimesel korral esimese ajana to go down on me [ilusam väljend], järeldan oma piiratud kogemuste põhjal.
 
sandra 05. märts 2002, kl 11.55
Marmelade: A mida sa siis põed? Pole ju vahet mis teised arvavad. Kui sinu jaoks suhu võtmine pole seks, siis ta seda pole.(Ise küll sinu arvamust ei jaga, aga noh..)Kumb see teist nüüd vallaline või mittevallaline oli? Kas hoopiski selles on probleem?
 
laila 05. märts 2002, kl 11.58
olen Gitaga nõus!
 
Feliks 05. märts 2002, kl 11.59
Marmelade: ikka heatahtlikult:)) Tunnustan Su julgust sedalaadi teema algatamisel...ja normaalsel (mu meelest, sest ei võta arvesse negatiivseimaid võimalusi) suhtumisel :)

Veera: oh ennegi nähtud...ja siis kui asi käes sulab ta kui vaha.....

Katja: ja ütlevadki mehed kohe et nagu oleks suhu kusnud? Ma pole selle peale tuldki..see ju teelt ikka suur tunnustus naise poolt, kui ta suhu võtab - et ta usladab mind niivõrd, ja seda sedamoodi ära kasutada - see ikka inetu tegu küll.....ag tegelt erekteerunud peenisest kust välja ei tulegi muide :)))
 
Inna-Urve 05. märts 2002, kl 12.07
Patt on see kui patta situd...
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 12.10
Aga ma ei muretsegi ju! ;)) Pigem mõtlesin hommikul niimoodi heatahtlikult, et "Naljakas, ei ole üldse sellist tunnet nagu oleks elus mingi uus seks-suhe" ja "Vaataks huvi pärast, mis inimesed laias ilmas selle kohta arvavad". Vallaline olen mina, nii et petmine ei olnudki hetkel aktuaalne, samas mäletan ja tean, et samamoodi mõtlesin ka siis, kui ma eriti vallaline :D ei olnud. Tegijal ikka juhtub.
 
FELIX 05. märts 2002, kl 12.13
oled mingi abielunaiste murdja või? varasemast nagu jäi mulje, et truu ja ustav...
 
abielus 05. märts 2002, kl 12.17
mina teen suvaliste kollidega ainult anaali, sest see ei ole petmine, sekssuhe ka mitte, puhas rõõm ja raiumine ainult.
 
vovik 05. märts 2002, kl 12.36
Marmelade: kui sinu partner suhtub sinu suhuvõtmisesse nagu kätlemisse, siis ei ole petmine. Kui tunned süümekaid ja/või ei taha, et teine sellest teada saaks, siis on. Ehk siis petmist saab lahata mitte enda vaid partneri tasandilt. Kui sa last tutistad, ega sul siis valus pole.
 
arvamus 05. märts 2002, kl 12.40
Vök! Marmelade,Feliks! Süda läks pahaks!
 
Gita 05. märts 2002, kl 12.42
vovik: ilus! mõtlen sarnaselt! aga siinkohal tekib vahel veel üks mõte - mis piirini lähtuda ja arvestada teisega, et see enesesöömiseks ei muutuks?! seda paraku ise eriti ei taju...
 
Feliks 05. märts 2002, kl 12.43
Arvamuse esitaja: mine oksenda jah, hakkab kergem:))
 
sandra 05. märts 2002, kl 12.46
Feliks, kas hakkas kergem?
 
Anna 05. märts 2002, kl 12.53
Nüüd tahaks kohe meestelt küsida, et kui naine suhu võtab, siis on ta narts?
Minu jaoks on see midagi väga intiimset ja kui mees on nii armas siis ma lausa tahan väga, väga talle ju mida iganes head teha ja endal ka ju hea.
tõesti on meestel nii või? Et kui ma mehega seksin ja silitan ja suudlen jne. on kõik OK? Aga kui asi suuseksiks läheb, siis olen narts?
 
üks mutt 05. märts 2002, kl 12.53
mis see musi ja suudluse vahe ikka on? et kui põsele, siis on musi ja kui suule siis on suudlus? mette ei saa siin mõne inimese jutust aru.
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 12.55
Kõigile, kellele see teema südame pahaks ajab, esitaks veel ühe täiendava küsimuse: kui naine peohoos oma sõbrannaga suudleb (nagu tüdrukud ikka suudlevad: lõbu pärast ning sellepärast, et sõbrants on armas ja oma, teate küll), siis kas see on ka mehe petmine? :)))
 
Katja 05. märts 2002, kl 12.56
Marmelade, tundub, et sul on veel vitsad saamata ;o))) Noored (nooh, ~alla 30sed) mehed kommenteerivad niisuguseid juhusuhteid viinaklaasi taga peaaegu eranditult kui tegemist polnud just oma naisega. Jutt ei pruugi just halvustav olla, aga lauset "Andsin suhu" enda kohta küll kuulda ei tahaks. Marmelade, sa ei kujuta ette kui näiliselt normaalsed mehed niisuguse info väljastamisega üllatada võivad ja kui libedalt sel jutul on komme ringlusesse minna! Meestevahelises jutus kõlab see ikka pigem nagu "tegin ära" kui "me seksisime", "andsin suhu" on veel halvema varjundiga. Mulle on mitmed sellised jutud mu varasemast suht vabast elust tagasi jõudnud lausa uskumatutest kohatdest, lisaks on mu mees sel teemal mind valgustanud. Noored naised, kui soovite vähegi eneseväärikust ja head kuulsust säilitada, siis mõelge kümme korda enne kui kellegagi voodisse hüppate, rääkimata jooksu pealt suhu võtmisest! Kahju küll kui kõik selle omal nahal läbi peavad elama--lõpuks on maine juba nii hukas, et ükski mees sellist enam tõsiselt ei taha võtta.
Ja veelkord, loomulikult on see petmine, lausa RÄME PETMINE.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 12.57
Marmelade: no kuule Sa ju lausa pervert:)))))

Anna: vaata - ma ennist sellest jub akirjutasin:)

Sandra: mis Sul mu enestundest - aga aitähh küsimast - see on hää...tänu Marmeladele lausa lõbus:)) Halb oli kellegil arvajal:))
 
sandra 05. märts 2002, kl 12.58
Oi, oi.. ära nüüd õrrita inimesi:)))) Ja kuidas te sõbrannaga kõik need mehed ära jagate, kes teile tormi hakkavad jooksma... nad tahavad siis ju teid mõlemaid korraga:) Veel üks põhjus mõnele oksendamiseks:)?
 
Katja 05. märts 2002, kl 13.00
Kuule, Marmelade, lase käia. Võta suhu ja suudle sõbrannadega ja kasva suureks! Tundub, et tegu jällegi lasteaiaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!