Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
suu... & muu
 
sandra 05. märts 2002, kl 13.02
Katja, sina ju said mehele. Las teised saavad ka oma vitsad ise kätte.
 
Anna 05. märts 2002, kl 13.05
Naiste omavaheline peohoos suudlemine on vist üldlevinud ja kelleski mingeid erilisi emotsioone ei tekita.
Mõnel naisel jah läheb sellest süda pahaks, ehk siis pealt nägemisest või ette kujutamisest (nädalavahetusel oli tutvusringkonnas ühe naisterahvaga juttu), meestel vist ükskõik või viskavad niisama hiljem nalja.
Minu mees seda küll petmiseks ei pea st. ei suudlemist ega ka jne.
 
Valeria 05. märts 2002, kl 13.06
Mis selle üle arutleda-asja võib võtta kokku selliselt,et mõtle hoolega läbi, mida sa partneri käitumise juures truudusetuseks peaksid, mida taluksid ja mida mitte.

Mina näiteks pean seda petmiseks järgmisi asju:
kui mu mees jalutaks teise naisega käest või ümbert kinni;
kui mees suudleks teist naist;
kui mees hellitaks käega, suuga teise naise keha;
ning loomulikult otsene vahekord on petmine.

Kuna mina eelpool nimetatud tegevusi petmiseks pean,siis ka ise pole kunagi teise mehega midagi taolist teinud.See ongi minu jaoks truuduse piir.
 
vovik 05. märts 2002, kl 13.09
Gita: sedalaadi "ennastsalgavus" peaks olema midagi sama enesestmõistetavat nagu omakasupüüdmatu hoolivus. Kui sa juba kalkuleerima hakkad, on midagi nihu. Mina jätaks mingi tegevuse tegemata, kui ma pole kindel, kas see partnerile meeldiks või kui ma seda kindlasti ei teeks, kui parnter sealsamas juures oleks.
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 13.12
Katja:
ma tean jah, et mehed on oma seiklustest sõpradele jutustavad. Ning see on mõnevõrra häiriv, eriti kuna ikka pelgad, et äkki räägitakse midagi halba. Kuid ei saa oma elu seada selle järgi, et "naabrid rahul oleksid". Muidugi, mina räägin oma sõbrannadega ka oma inimsuhetest. Kuid reeglina me seksi & anatoomia detailidesse ei lasku...
 
Katja 05. märts 2002, kl 13.19
Marmelade, kuna suur hulk noori mehi teineteist siin Eestimaa pinnal tunnevad, mõtled oma lause "ei saa oma elu seada selle järgi, et "naabrid rahul oleksid"" varsti ümber. Usu mind. Varst tahad ehk mõnega neist tõsisemalt suhtlema hakata, aga pead väääega kehva suhtumise vastu põrkama. Tõele näkku vaadates mõtlesin ise kah kunagi samuti, aga nüüdseks olen korduvalt soovinud, et poleks nii mõelnud. Aga lase minna, nagu ma juba kirjutasin. Igaüks peab ikka ise suureks kasvama.
 
Anna 05. märts 2002, kl 13.20
Katja

Tegelikult olgu mis on, aga on teatud hulk mehi (võib-olla ka naisi, seda ma ei tea) kes räägivad et nad on sellele või teisele üldjuhul paljude meeste poolt ihaldatud naisele kas suhu andnud või taha keeranud või mida iganes olenemata sellest kas nad seda siis tõesti teinud on või mitte. Mõnele mehele sellised jutud lihtsalt võimaldavad ehk ennast rohkem mehena tunda.

Arvan, et naine valib ju ise millise mehega suhtleb ja mida teeb ja normaalsed mehed tunnevad normaalsest seksist mõnu mitte ei käi sõpradega arutamas mida kus ja millal.

Ei ole alaealine ja elukogemust piisavalt.
Jah teatud vanuses elasin kohutavalt üle alusetuid jutte, alates nn. suhu võtmisest lõpetades juba lausa (klassiõe!!!!!!!!) jutust et olen prostituut. Olin sellel ajal süütu igas mõttes ja minu kogemus meestega piirdus aeglase tantsuga noormehe käed ümber piha.

Nii et juttudest ei pruugi pääseda ka kui ise igatepidi viks ja korralik ja kõrge moraaliga oled ja meestest suure kaarega mööda käid.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.20
teen ettepaneku korraldada naistepäeva orgia, koos marmelaadi, ketsupi ja moosiga!Siis selgub pärast pidu, kes keda pettis ja mis sealt suust läbi käis!
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.20
....ja veel Katja, ei räägi mitte kõik mehed, et kuidas ja mis värk see kõik ikka juhtus. Kahju, et Sul selline kogemus on...ja mida Sa kuulad pealt, kuidas mehed omavahel räägivad!?:))))
 
toimetaja Tiina 05. märts 2002, kl 13.22
nii... mina ka võtsin ükskord sõbral suhu ja nyyd on ta veel parem/suurem sõber... ja mees on ka rahul, et las naine õpib, siis oskab paremini...
aga kas anaalseks on petmine?
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.22
13.20 tehtud ettepanek on kellegi teise Feliksi nimelise tehtud...mitte slele, keda te seni teate.
 
sandra 05. märts 2002, kl 13.25
Kurb on see, et Annal on õigus. On endalgi kogemusi, kus korvi saanud mehepojad käisid sõpradele praalimas. Eks nad korvigi seetõttu said, et polnud eriti väärt mehed. aga eks tõpraid leidub igal pool.
 
Marmelade 05. märts 2002, kl 13.28
Tegelikult on ju igal mehel õigus sõpradele rääkida, mis ta eelmisel päeval tööl ja pärast tööd tegi.
Feliks:
Ei ole iial tundnud kiusatust kasiinosse minna ega orgial osaleda :))
 
almond 05. märts 2002, kl 13.31
To Marmelade: kas Sa otsid mõttekaaslasi? või arutad millegi üle?
Mina ei saa aru...(viimasel ajal on teemad mulle arusaamatud)MIDA PEAME ARVAMA!!!Sa ei tea, mis on pettmine v.truudusetus?
Petmine on ilmselt tõe varajamine! Kui keegi küsib:"kas Sa Marmelade võtsid hommikul suhu?"(ja Sina just lõpetasid) ja Sina vastad :"Tänan küsimast võtsin!" SIIS PETMIST EI OLE kui Sa vastad:"Ei ma ei võtnud suhu"SIIS SA PETSID!
Truudus-seda on Sulle keeruline seletada(või õigemini ei suuda seda mina)see on nagu mõisted au tunne, eneseväärikus jm.
Me elame terve oma elu iseenditega ja kui Sinu mõistes on kõik OK! siis ongi OK!(kui Sa mõistetest aru ei saa-seletame meie lahti).

P.S
Olen "tere hommikut" öelnud kahele mehele korrga ja tundnud ennast pühana ja ärganud abikaasa kõrval ja tundnud ennast litsina!
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.34
kas see teema ei ole juba ammendunud?
 
Katja 05. märts 2002, kl 13.35
Kui jutud alusetud on, siis vähemalt endal hing puhas. Vanuse lisandudes muutuvad muidugi ka jutuvestjad vaiksemaks, aga kui üsna võõra inimesega asi ära ajada, siis on päris hea võimalus, et too peab sind lihtsalt järjekordseks vallutuseks ja ka räägib sellest hiljem vastavalt. Ei usaldaks mina enam mingit sorti mehi neis asjus, paistku kui sile tahes. Õnneks oma mehe kõrvalt need probleemid puuduvad. Kui jälle vallaliseks muutuksin, siis küll ei teaks, mis teeks. Ilmselt otsiksin endale kindla sekspartneri.
 
teadja 05. märts 2002, kl 13.38
toimetaja Tiinale
anaal ei ole petmine, samuti nagu loomade ja laipadega sebimine, ilusaid elamusi sulle!
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.39
Nonii! Nüüd on keegi osavnäpp hakanud kasutama Feliksi nime:(
Minu kirjutatud pole 13.20 tehtud ettepanek(Marmelade) ja 13.34 küsimus..mul onkahju..et too nimevaras peletada, ei osale diskusioonis mõni tund.
 
. 05. märts 2002, kl 13.45
 
Gita 05. märts 2002, kl 14.03
vovik: ...mnjah. mul samad põhimõtted. ja olen nõus, et kui kalkuleerimiseks läheb, et kes mida rohkem/vähem teeb/annab, siis pole asi õige... aga kui üks iseenesestmõistetavalt hoolib ja teine seda iseenesestmõistetavalt ära kasutab?! mh ah?
ps! ega sa ei pea vastama - see on lihtsalt üks targutav küsimus... :-)
 
vovik 05. märts 2002, kl 14.26
Gita: eks ta üks sant suhe ole nagu kõik ühepoolsed või ebavõrdsed suhted.
 
Gita 05. märts 2002, kl 14.29
vovik: no on jah nii! aga olen aru saand, et mitte kõik ei otsi suhtest võrdsust. et miskid parameetrid peetakse olulisemaks. nooh a see on vist teine teema! igatahes tänan sind vovik, su mõtted tegid mu tuju heaks:-)
 
tolerant 05. märts 2002, kl 14.52
Ma ei oska midagi tarka arvata petmise või mittepetmise osas, küll aga tahaks lisada, et kuuldakse mehi halvustavalt kommenteerimas et "andsin suhu", kuid veelgi enam tuleks kuulata vaikust e. siis- aluseks on arusaam kahe inimese vahel (antud juhul siis mees ja naine), järgneb (tegelikult on võrdväärsel positsioonil) inimväärikus (P.S. suhu võtmine ei võrdu vâärikuse puudumisega ja tegevus ise ei oma mingit seost selle omadusega) ja seejârel austus ning, miks mitte ka tolerantsus. Tulemuseks on see, et mees kuskil baaris halvustavat juttu ei aja.
On lihtsalt heas tujus ning mõnusate mâlestustega ja kui kunagi kellelegi midagi räägib, siis sellise tooniga, et kuulajal ei tule pâhegi olnut inetuna näha.
Mulle küll meeldiks kui keegi kuskil minust viimati nimetatud moel räägiks ning mâletaks:)
 
nn30 05. märts 2002, kl 15.00
tahate teada: mul ka oli naine. järsku juhtus see, et ta pettis mind. nüüd on nii et oleme lahus. mina teda näha ega tunda ei taha, sest litsidega ma ei suhtle. samamoodi pidi ta eemalduma ringkonnast, kus me käisime koos, sest sellist litsi ei taheta mitte kusagil.
moraal: keegi ei taha litsi meest ega litsi naist. eriti puudutab ta litsi naist.
 
almond 05. märts 2002, kl 15.04
to nn30 :EI TAHA TEADA!!!
 
nn30 05. märts 2002, kl 15.11
olid ilmselt kehv mees, et naine sind pettis. sinu kommi järgi ei tahaks sind kohe kindlasti mitte tunda
 
juta 05. märts 2002, kl 15.22
to Katja: see on lausa erakordselt nõme, et mehed on omast arust nii kõvad kutid, et võivad seksi naistega niimoodi halvustada. Ja enda kogemustele tuginedes võin öelda, et ega need normaalsed mehed ei ole kes nii asjasee suhtuvad.

Ic ma siin mõtlesinm, et äkki oled minu eksi üles korjanud - ta oli/on kah säärane tropp.
 
sammalhabe 05. märts 2002, kl 15.28
et keegi kedagi petab, ei pea alati petetav olema kehv. lihtsalt see kes petab on madala moraaliga. ise käituks samuti nagu nn30. vat siin tuleb mängu vastutus ja see tuleb meelde siis kui tegu on tehtud ja on ilmnenud ka esimesed tagajärjed. kas keegi on kehv kellegi jaoks või mitte, petmiseks see ikkagi õigust ei anna. kui ikka ei suudeta petmata olla, siis tuleb seda ka öelda ja lahku minna et pärast ei oleks draamat.
 
sammalhabemele 05. märts 2002, kl 15.39
kas sinu arvates oli nn30 komm kena? ta ütleb, et eriti kui naine petab on asi pahasti. mehe petmine nii hull ei olevat. igast tema tähest tilkus sappi. peale selle on ta naise vastu ka kõik tuttavad keeranud, mis mees see selline on?
 
jube 05. märts 2002, kl 15.56
ma arvan et naine on ka selle ära teeninud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!