Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Küsimused ja vastused
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 19.09
vastus tix
Teie suhetes on tegemist armukadedusega mis tekitab solvumisi ja kibestumist. Kui mõlemad partnerid on trotslikud, siis tekib nn. positsioonisõda. Heidate sageli pilgu oma suhetele ja küsite eneselt, kas olete ikka õigel teel.
Teie suhted pole edenenud juba mõnda aega. Võibolla peaksite selle asja nii kauaks rahule jätma, kuni olete taas kosunud.
Te olete mingeid tundeid teeselnud, kasutanud salakavalust või teisi tüssanud. Uurige oma hinge sügavusi, Tunnetate, kus on teie ebakindluse ja hirmu juured. Seejuures on teil hea võimalus iseennast tundma õppida.
Ärge varjake, et olete huvitatud kiiretest muudatustest ja lähtuge sellest,et arenguprotsess on juba alanud. Aidake ise asjade edenemisele kaasa.
Tundke rõõmu uuest algfaasist. Teil seisab ees uus ülesehitustöö, saate seejuures palju uusi kogemusi, mille najal te vaimselt rikastute. Kogemustega kaasneb rõõmustav tulemus.
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 19.33
to ave
Valge kaart tuli välja ja vastust ei saa kahjuks praegu anda. Võibolla mõtled selle küsimuse üle ja mõtestad kuidagi teisiti.
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 19.49
vastus murlik
Teie suhe on liiva jooksnud või olete pettunud kontaktis, mis algul näis paljutõotav. Esitage endale küsimus, milline oli teie osa suhte nurjumisel.
Kui soovite suhte parandamisel vaeva näha, siis peaksite varuma selleks piisavalt aega. Kui te seda ei tee siis on eesmärgi saavutamine vaevalt võimalik. Olge kannatlik. Ilmselt oli suhte nurjumises oma osa teie intriigidel.
Rääkige oma igatsustest, soovidest ja unistustest, olge rahulikult veidi lapsik ja ebarealistlik. Ätge tehke mingit saladust oma nukratest nostalgilistest tunnetest. Saavutage eesmärk kurva klouni sarmikuse abil.
Asuge julgelt plaani ellu viima. Vaimustuge oma kavatsustest ja tehke see täie energiaga teoks. Teie kavatsustel on kaugeleulatuvad positiivsed tagajärjed.
 
lilli 03. märts 2005, kl 19.52
Kuidas peaksin käituma, kui ülemus ei usalda vist ühtegi alluvat (sh mind) ja istub neile (ja mulle) kogu aeg pähe, annab vastuolulisi ülesandeid?
 
tix 03. märts 2005, kl 19.54
tänud kaardimoorile!
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 20.13
vastus 1 TantsivPilv
Teie suhe ei ole mitte lihtsalt põgus reisitutvus, vaid pikaajaline sõprus või suhe, millel on sügav tähendus teie elule ja arengule.
Kui olete valmis suhte taastamiseks, astuge julgelt teele, ärge kõhelge vaid langetage ühetähnduslik otsus.
Tunnete suurt hirmu, kuid olge kindel, et kõik mida te kavatsusi teostades kogete, on suur läbimurre teie elus.
Ärge varjake oma valu ja pettumust. Ärge laske end eksitada ja järgige seekord mõistuse näidatud teed.
Ärge olge kriitika suhtes ülearu tundlik. Peate olema valmis olukorraks, kus teid rünnatakse. Püüdke välja selgitada see mida seni pole veel sõnadega öeldud.
Lähtuge sellest, et olete õnnelik võitja, teie plaan on ootamatult edukas. Kasutage soodsat hetke ja riskige rohkem, kui tavaliselt. Teie panus tasub end ära.
 
TantsivPilv 03. märts 2005, kl 20.21
Aitäh.... a ma ei saanud aru, kas see viimane lõik käis töövahetuse kohta?
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 20.45
vastus 2 Tantsiv pilv
Töökohavahetus annab suurepärased väljavaated jõuda tööga seonduvas püüdluses eesmärgini. Juhindute soovist teha elus muudatusi, soovite areneda ja kasutada oma loomingulisust
Häälestuge kannatlikult pikale arengufaasile.
Olete mures ja väsinud. Puhake, lubage endale midagi head.
Laske pommil plahvatada, laske õhku piirid, nii enda kui vajadusel ka teiste omad. Ärge laske oma turvataotlustel ega teiste kaitsemüüridel ennast tagasi hoida. Liikuge energiliselt edasi. Ärge peljake riske. Mida te seejuures ka ei kaotaks, ärge hakake seda taga nutma, te lihtsalt vahetate selle aktiivsema elu ja suurema vabaduse vastu.
Juhinduge oma tugevast usust ja kindlameelsusest. Minge soovitud suunas kindlalt, teid ootavad huvitavad elamused.
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 21.04
vastus 1 krõõt
Kõige edukamalt tulete toime elukutsetel, mis on mingil määral seotud meediaga, kunstiga või esoteerikaga.
Teile usaldatakse see töökoht, usaldage end siis ka ise. Olete avameelne ja hea suhtleja. Olete ärevil ja uudishimulik uue töö suhtes.
Olete käitunud väärikalt ja usaldusväärselt ning pole andnud mingit põhjust kahelda teie heades kavatsustes.
Tõestage et olete viljakas, valmis kohanema muudatustega ning vastu võtma impulsse ja algatusi, olete loominguline ja pakatate ideedest.
Alustage kavatsuste teostamist kindlakäeliselt. Saate probleemidest jagu osavalt ja veenvalt. Teile avanevad äraarvamatud võimalused. Tehke ruumi arusaamadele, mis seni teie maailmanägemusse ei sobinud. Olgu teil julgust astuda see samm - ja seda te ei kahetse.
 
Risttee 03. märts 2005, kl 21.15
Kuidas käituda, kui suhe hea sõbraga on soiku jäänud? Kuidas oma samme seada, kas sammuda talle lähemale või astuda unustuste teele?
 
kaardimoor 03. märts 2005, kl 21.29
vastus 2 krõõt
Soovite, et sellest suhtest saaks midagi enamat, võibolla isegi kooseu või abielu.
Võimaldage endale pisut rahu ja lõdvestuge enne kui langetate otsuse, kas teie kavatsus tõesti väärib elluviimist. Olge esialgu kahtlev, püüdke probleemi selgelt tajuda.
Olete talle jätnud passiivse ja väga tagasihiodliku inimese mulje või vihjasite sellele, et tegutsemisaeg pole veel käes.
Tõestage, et teil on kindel seisukoht ja ülevaade probleemist. Olge kindlameelne ja optimistlik, ärge kahelge edus. Teie ettevõtmine õnnestub ja puudutab ka kaugemat tulevikku. Arendage vajalikes etappides peent vaistu, et pealetükkiv kannatamatus ei hägustaks rõõmustavat arengut.
 
ave 03. märts 2005, kl 21.51
Kuidas k2ituda oma s6braga suhtlemisel? Kas suunata suhet arenevas suunas, j2tkata samamoodi kui praegu v6i yldse loobuda.
 
heaküll 03. märts 2005, kl 21.56
Kuidas ma peaksin käituma, mees pole mulle öelnud, et armastab mind, laseb mul tulla ja minna kui vihastan. Ta külastab sageli oma sõbrannat-kolleegi. Mees ostis sõrmuse, ma tean sellest , tema teab, et mina tean aga mulle pole seda kinkinud, viimati ütles, et andis tollele sõbrannale, kuidas ma kõige selle juures peaksin käituma kui mees ka valetab.
 
N30 03. märts 2005, kl 23.50
kuidas ma peaksin käituma, et saada oma lapse isa tagasi? kuidas saada teada kas asjal on üldse mõtet? kuidas ma saan teada, kas ta üldse enam armastab mind ja igatseb me järgi? mitu kuud olen oodanud. tal on endast 10 aastat noorem uus armastus hetkel käsil.
 
naika 04. märts 2005, kl 01.06
kuidas ma saan kindel olla, et kaardimoor veel pinge all murduma ei hakka ;)?
 
krõõt 04. märts 2005, kl 08.01
Suur tänu :)
 
kaardimoor 04. märts 2005, kl 08.05
to naika
Tore, et minu muredele ka keegi mõtleb. Tõesti raske on, kuna küsimusi nii-nii palju. Iseenesest on see mulle rohkem pinge maandamine ja vaheldus, kuna töö on hoopis teist laadi. Kui väsin siis puhkan aga kahjuks pean siis teilt kannatlikkust paluma.
 
kaardimoor 04. märts 2005, kl 08.28
vastus miil
Teile tundub,e t te olukorda muuta ei saa. Olete oodanud ja lootnud, et soodne aeg tuleb, kus saate nautida täiuslikku õnne. Ka rahalised probleemid on saanud takistuseks teie täiusliku õnne nautimisel.
Mõelge olukorrale selgelt ja realistlikult. Teile on oluline püsiareng ja kaugemale ulatuvad eesmärgid, mitte lühiajalised suhted.
Veel mõnda aega kestab olukord, millele on tunnuslik igatsus ja kaitsetus. Kui olete kannatlik ja ootate, siis praegune aeg ainult tugevdab teie suhteid.
 
roheline lilleke 04. märts 2005, kl 09.53
Läksin lahku omal algatusel mehest, kellega pikalt koos sai elatud, kuna arvasin, et tema on minu suhtes ykskõikne ja minu tunded jahtunud. Nyyd kuid hiljem mu hing on rahulolematu selle otsuse pärast. Tekkis uus suhe. Mõistus ytleb, et peaksin sellest mehest kinni hoidma, kuid tema ja enda tunnetes ei ole kindel. Nyyd on mul kahtlus, et olen vaid ärakasutatava rollis ja tal siiski teisi suhteid ka minu kõrval.
Kuidas peaksin käituma olukorras, kus mu mõistus kisub yhe mehe poole aga syda igatseb teist? Kas on olemas lahendust sellele olukorrale, mis tooks õnne tagasi minu õuele ja rahu sydamesse? Milliseks kujuneb mu elutee, kui peaksin tegema valiku mõistuse järgi?
 
Christiana 04. märts 2005, kl 12.33
Elan juba mõnda aega välismaal aga tahaksin väga koju tagasi tulla. See aga ei ole nii lihtne sest mu elukaaslane ei ole just vaimustuses kodumaa vahetamisest (st Eestisse kolimisest).
Nüüd aga on mul tekkinud mõte avada Eestis ettevõtmine (mul väga hea idee).
Mees pole aga väga vaimustuses sellest.
Samas aga oleks võimalust hakata turismitalu pidama (korrastamist vajav talu olemas). See pakub talle juba suuremat huvi.

Ise eelistan ilmselgelt esimest varianti aga... (siis tõenäoliselt ei tule tema Eestisse- tal suured kõhklused/kahtlused)

Kuna mõlemat ei ole hetkel võimalik, siis- Kuidas ma peaksin tegutsema, et mõlemad rahul oleksid ja et see, millega me tegelema hakkame (mis iganes siis) edukalt läheks?

Aitäh vastuse eest!
 
murelik:to kaardimoor 04. märts 2005, kl 12.47
Aitäh julgustuse eest! Ilusat kevadet sulle ja su perele!
 
Älis 04. märts 2005, kl 14.23
Kuna hinge peal kripeldab juba pikemat aega, siis võtan ka järjekorda, ehk hakkab vähemalt veidi kergem...
Elu on läinud nii nagu ta on... See, mis peaks kaht inimest veel peale kohusetunde koos hoidma, on otsa saanud. Kui armastusel tallata pidevalt kahe jalaga peal ta närbub. Varem või hiljem. Ja hinges pesitseb järjest kasvav rahulolematusetunne, mida viimasel ajal on väga raske vaos hoida. Milline oleks see käitumisviis, mis tooks hingerahu tagasi kellelegi haiget tegemata?
Tänud igal juhul...:)
 
ann 04. märts 2005, kl 16.36
Tunnen end juba pikemat aega üksikuna. Olen kirjutanud ja tuttavaks saanud nii mõnegi mehega netis, kuid midagi rohkemat pole sellest kujunenud. Kuidas peaksin käituma, et mul tekiks suhe või kooselu mind armastava mehega?
 
tips25 04. märts 2005, kl 16.58
uh, järgmisena peaks mulle vastu tulema... ootan nii väga juba.
 
Rose 04. märts 2005, kl 17.03
Olen suhelnud ühe noormehega ligi seitse aastat. Kuigi tundub, et huvi on olnud ühepoolne, s.t. minu. Viimasel ajal otsib aga noormees ise rohkem ühendust ja tekitab minus tunde, et ainult temaga tahaksin koos olla. Meie mureks on muidugi hetkel ka liiga pikk vahemaa. Kuidas peaksin käituma, et tekitada temas sügavamad tunded minu vastu ja olla/elada temaga koos?
 
puruvaene 04. märts 2005, kl 17.08
Kuidas peaksin käituma, et järjest süvenevast majanduslikust kitsikusest pääseda? Ma ei kujuta ette, kas üldse midagi helget ees ootab - käin küll tööl, palk muidugi väike.
 
Piisk 04. märts 2005, kl 17.13
Kuidas peaksin käituma-jätkama samal töökohal või valima vaikse sadama.Tänan,pea vastu,meid tõesti palju.
 
kannike 04. märts 2005, kl 17.16
kas mu lapseisa saab üle oma uuest armastusest?kas ta jääb ikka oma pere juurde+
 
kaardimoor 04. märts 2005, kl 21.18
JAH - EI küsimustele ma vastata ei saa. Kasutage selleks pendlit. Samuti ei saa ma kedagi panna teid armastama. Saan vaid anda soovitusi, kuidas teie tegutseda võiksite, et saavutada kiiremini ja valutuimalt teile parim lahendus.
Täna kahjuks ei jaksa vastata, väga raske päev oli. Homseni.
Päikest teile.
 
Triibik 04. märts 2005, kl 22.22

kuidas ma peaksin käituma, et saavutada mind huvitava mehe huvi minu vastu. me ei tööta koos, ei kohtu jne, aga meil OLI tore kirjavahetus. kas mul üldse tasub selle mehe pärast pingutada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!