Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Küsimused ja vastused
 
kannike 05. märts 2005, kl 07.59
Mida ma peaks tegema selleks,et mu mees mõistaks,et pruudid tulevad ja lähevad?Et ta mõistaks,et paaripäevane kepp pole veel põhjuseks,et lapsed maha jätta?Kas on mingigi võimalus,et see asi laheneks pere kasuks?Ette tänades!
 
kaardimoor 05. märts 2005, kl 19.45
vastus Tips25
Lähtusite sellest, et asjad kulgevad kiiresti ja peagi saavutate eesmärgi. Võibolla tuleb teil veel oodata.
Olete uues suhtes, kui algaja uues õppeprotsessis ja teilt nõutakse nii tagasihoidlikkust, kui ka vastupidavust. Tulemata ei jää ka haavumised ja solvumised.
Te jätsite mulje, et olete kainelt kaalutlev, teil on selged seisukohad, olete sarmikas aga enamasti ligipääsmatu. Võibolla peaksite veidi leebuma ja laskma ta enesele lähedamale.
Peaksite oma elu veidi muutma. Jätkugu teil julgust minna uude piirkonda. Niipea, kui asute teele, märkate, et teisel kaldal osutatakse teile abi.
Tunnetage lähenevat soodsat võimalust. Ärge jälgige enam oma pelglikke ja ülevaatlikke kaalutlusi, võtke asja vaimustusega. Teadvustage riske, aga langetage otsus julge tee kasuks.
Tundke rõõmu. Varsti saabub teie elu kõrghetk. Ärge kõhelge, tee juhatab tid otse sinna, kuhu kuulute ja kus saate õnnelikuks. Tehke oma plaan teoks siiralt ja vabana. See õnnestub.
 
täitsa segaduses 05. märts 2005, kl 20.20
olen sattunud köigist tuttavatest ja sugulastest kaugemale elama ja tööle,see teeb mind seda önnetumaks,et lähedasi näen harva ja eraelu ka pole üldse rääkimist väärt.Kuidas peaksin edasi minema,kas vahetama elu -ja töökohta vöi vöin järsku siit leida omale uue elu ja önne? Kuidas peaksin käituma,et selgusele jöuda?
 
julgus kokku 05. märts 2005, kl 20.30
kui vötaks julguse kokku ja näitaks töö juures ühele kenale keskealisele härrale,kes on muuseas ülemus,et ta ikka ammu meeldib mulle.Kuidas mulle vöib see löppeda,kuidas ikkagi käituda,milliseks kujuneks siis mu elu,kui annaks märku?
 
kaardimoor 05. märts 2005, kl 20.58
vastus Ave
Lähtute sellest, et teie suhted arenevad ja teist võib saada paar. Ootate või vähemalt pooldate peatset muudatust või kavatsuste teostamist. Teie suhted on praegu harmoonilised. Suhtlete pingevabalt, püüdke seda teha ka edaspidi. Kuid kaardid hoiatavad teid vägivaldsuse eest selles suhtes.
Käituge isikupäraselt, sarmikalt ja vaimukalt. Näidake oma teadmisi ja intellekti ning olge valmis nõuandeid vastu võtma. Olge kriitiline aga vajadusel ka vaoshoitud ja kapseldunud.
Olge julge ja asuge oma plaane ellu viima temperamentselt ja veendunult. Arvestage sellega, et teid võibolla teravalt kritiseeritakse. Kaaluge oma argumente põhjalikult ja õigeaegselt, nii ennetate ebameeldivaid üllatusi.
 
kaardimoor 05. märts 2005, kl 21.23
vastus maikelluke
Suudate praegu näha vaid seda millest olete loobunud. Edasise tuleviku tee tundub teile ebakindel.
Peaksite oma eluga edasi minema. Elu pakub teile palju uut ja vanal tuleb lihtsalt minna lasta. Peaksite mõtlema ka sellele, mida te tegelikult tahate.
Olete praegu kriisiseisundis. Abi leiate siis, kui te oma valulikke tundeid ei varja. Ärge suhtuge probleemi liiga tõsiselt. Toimige muretul, ärge südant vaevake.
Käituge veendunult ja iseteadlikult, ilmutage läbilöögivõimet ja otsekohesust. Peagi on tulemas õnnelikud ajad, mil te mõnusasti elu naudite.

Sellel töökohal teil edu ei ole. Õige arusaamani juhivad teid pisiasjad, mida te võibolla varem tähele ei pannud.
 
kaardimoor 05. märts 2005, kl 21.46
vastus XL
Ilmselt pole te proovinud probleemi eriti süveneda. Tänitamine ja arvustamine ei mõju ja sattute hoopis ise rünnaku alla. Pange tähele, et teist ei saaks mõistuse vägivalla ohvrit.
Teistele paistate eduka ja võiduka inimesena. Jätate mulje, et kõik on korras.
Olge kõigeks valmis: peate üle elama raske ja valuliku aja. Ärge püüdke põgeneda ega ehitada õhulosse. Usaldage lähedaste inimese mõistvat suhtumist ja lahket toetust. Lõpuks pääsete kannatuste nõiaringist. Kohtate üht inimest, kes on teie plaani jaoks tähtis. Leiate talt tõelist mõistmist. Vaadake probleemi optimistlikult ja heauskselt - kõik läheb veel hästi.
 
ave 05. märts 2005, kl 21.52
Edu Sullegi Kaardimoor! :)
 
lihtsalt maria 05. märts 2005, kl 21.55
Plaaninvälismaale tööle minna. Huvitav kas õnnestub ja kuidas läheb? Pikk kooselu on minu poolt ammu otsas, üks teine on mu südames juba üle 4 aasta. Huvitav kas oleks meie uuel elul tulevikku kui seda koos jätkata? Katsu vastata kallis kaardimoor!
 
n28 05. märts 2005, kl 22.55
tere kaardimoor

aga mina? mida peaks edasi? kuidas peaks edasi? kas peaks edasi?
10 aastat kooselu seljataga, üks laps ja teine kohe kohe tulekul. lahus aga juba 2 kuud ja eks vist nii jääbki :( tal ju teine ja eks see suhegi ju kuidagi soikus. kas on õige et kõik nii läks ja kuda siis meie suhtes edasi läheb?

teadmatuses optimist :)
 
pipilota 06. märts 2005, kl 08.38
Ehk saad mindki aidata kui jõuad. Asi nimelt selles, et tunnen kuidas minu mees on hakkanud minu lähedust vältima, seksuaalset lähedust.Kahjuks pean tunnistama, et tahes tahtmata olen hakanud kahtlustama, et tal on keegi teine. Ei taha seda küll uskuda aga samas kardan asju läbi roosade prillide ka vaadata. Olen oma muredest üritanud talle ka rääkida aga tema ütleb siis, et pole hullu küll üle läheb. Aga ma ei jõua ju enam oodata aina suurem masendus tuleb peale. Kui koos oleme siis pole nagu nii hull see asi, aga kui üksi jään siis tulevad jälle kõik muremõtted pähe. Oh kurb olen lihtsalt kohutavalt...
 
zzz 06. märts 2005, kl 11.45
Kuidas peaksin käituma, et saada assistendi töökoht ühes teatud firmas? Või et üldse tööle saada. Armastusest ma enam ei räägigi, suhted lähevad lihtsalt üksteise järgi lörri.
Aitähh abi eest.
 
krissu 06. märts 2005, kl 13.04
Milline peaks olema minu tegevus või kuidas käituma,et taastada siiras ja südamlik suhe ühe sõbraga?Teatud põhjustel katkestasin selle suhte ise mõni aeg tagasi.Aga midagi on minu jaoks nagu lõpetamata.Ei saa rahu,hinge kriibib ja mõtted liiguvad rohkem kui vaja tema peale.Ei tea kas tema tunneb sama?Mingi karmavõlg või teab mis?
 
siller 06. märts 2005, kl 13.33
Tahaksin õppida või leida endale sellise töö mis pakuks vaimule midagi ja oleks ka tasuv.Olen mõelnud nii ja naa-ei oska kuhugi poole pöörata.Oskan nii mõndagi,aga senini on ikka tulnud valida amet mis ära tasub-universaalne nõuka ajast pärit naine.Kuidas leida õige suund või milline oleks see ala milles ennast arendama peaks?Kuidas käituda,et leida eneseteostamistöö?
 
MaiKelluke 07. märts 2005, kl 08.18
Aitäh, kaardimoor ja edu Sulle!;)
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 08.39
vastus marian
Motivatsioon on jõudnud madalseisu, domineerima hakkavad rikutud meeleolu ja pahurlus. Töö on tele rutiinne. Olge tähelepanelik, et te hädaldamise tõttu konkreetseid võimalusi maha ei magaks.
Tunnete end siiski turvaliselt seal ja uue koha otsimine tekitab stressi. Peaksite jõudma äratundmiseni, kas te ei eira, mingit tähtsat arusaama.
Põiklete sisemiselt oma kavatsusest kõrvale.
Olete küllalt pehme iseloomuga, tundlik, võibolla ka suur unistaja. Uurige oma hingesügavusi. Tunnetage, kus on teie ebakindluse ja hirmude juured. Seejuures on teil hea võimalus iseennast tundma õppida.
Vaadake nüüd selgelt, millised soodsad võimalused teiel avanevad. Olge kindlameelne, ärge laske tekkida mingit kahtlust eneses. Elate läbi rõõmustava kogemuse, mis viib teid uue töökohani.
 
nõutu 07. märts 2005, kl 08.48
Oh, eks ma siis proovi veelkord.
Kallis kaardimoor, sooviks väikest juhatust sellisel küsimusel:
Sai vastatstikkusel kokkuleppel lõpetatud üks päris tore ning paljulubav suhe. Aga hing mul siiani haige. Mis ma ette võtma peaksin???? Kas üritama uuesti või proovima unustada????
Aitähh
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 09.36

to nõutu.
Vabandused, et vahele jäite, minu tähelepanu viga.

vastus nõutu
Olite liiga tolerantne ja tajusite tõde üksnes ähmaselt. Kui need seebimullid nüüd lõhkevad, siis on käes õige aeg eristada kõigist soovidest ja ootustest realistlik idee ning täielikult sellele keskenduda.
Mõte temale erutab teid, kuid teil on hirm tegutseda.
Jätsite talle kriitilise ja kainelt kaalutleva inimese mulje.
Näidake nüüd mõtlikkust ja võimet varuda aega, mida on vaja teie plaanide rahulikuks arenguks. Hoidke süda avali ja tegelege oma kavatsusega heatahtlikult, mõistlikult ja tolerantselt, aga ärge laske end kaasa haarata liiga sentimentaalsetesse poosidesse. Ärge olge pealetükkiv, vaid siiras ja aus. Ärge laske enesele survet avaldada või end milleski veenda, oma originaalseid ideid on teil piisavalt. Olge otsuse langetamisel sõltumatu.
Teie suhe ei saa olema tormiline, pigem sügavalt tunnetatud intiimne. Suhtele ei saa omaseks väline hiilgus ja sära, vaid veetlev tagasihoidlikus. Võibolla peate oma suhet teiste eest ka varjama.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 10.00
vastus lilli
Olete jõudnud punkti, kus edasise toimimisviisi suhtes tekivad suured kahtlused; samas keeldute ägedalt intuitsiooni usaldamast. Metoodiline käitumine võib küll anda sellises olukorras väärtuslikke teadmisi, aga kui tei ei lase oma tunnetel kaasa rääkida, siis nendest teadmistest ühetähenduslikku hoiakut ei johtu.
Kindlal pinnal seistes saate probleemist selge ülevaate. Säilitage optimism ja püsivus. Teil on keegi, kes teie mõtteid toetab. Looge soodne õhkkond. Ärge oma hoiakuid teistele peale suruge ja kui keegi kohtleb teid tuimalt, kinkige talle oma naeratus. Vältige riske. Olge mingi aeg vähemnõudlik ja koguge jõudu. Kavatsust teostades ärge kaotage julgust ja vaadelge probleemi heatahtlikult kõigi suhtes.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 10.14
vastus Risttee
Kardate, et teil ei jätku kavatsuste teostamiseks vajalikku jõudu või vahendeid. Teil tuleb langetada slege otsus.
Jätsite talle mulje, et solvusite millegi peale või siis oli teie käitumine hoolimatu, pilklik või temale alandav. Igaljuhul oli tegemist kummagi poole solvumisega.
Asuge nüüd ise tegutsema ja oma plaane ellu viima energiliselt ja hoogsalt. Näidake oma temperamenti. Tegelege oma unistuste ja fantaasiatega ning tundke sellest mõnu. Loobuge senistest kujutlustest ja vaateviisidest, siis avanevad teie silmad tulevastele arenguprotsessidele.
Teid ootab ees õnnestav kogemus.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 10.29
vastus heaküll
Tõenäoliselt te lihtsalt ootate, et asjad lahenevad iseenesest. Olete olnud kergemeelne, isegi naiivne. Teil on suur soov harmooniliste suhete järgi. Olete suur unistaja ja elate just kui fantaasiamaailmas, eirates tegelikke sündmusi.
Vaadake nüüd oma elu kaine pilguga. Uurige seda loogiliselt ja üksikasjalikult, seejärel formuleerige täpsed järeldused, siis jõuate otsustava punktini, mis teil seni kahe silma vahele jäi, ning te saavutate selge ja ühetähendusliku vaateviisi.
Kui otsustate elus sammu edasi astuda, siis see ettevõtmine saab teil olema edukas. Ärge seadke endale kitsaid piire, vaid ilmutage oma kindlameelsust ja võimeid. Toimige muretult ja ärge oma südant vaevake. Instinkti hääl ütleb teile alati õigeaegselt mida teha.
 
tips25 07. märts 2005, kl 10.46
suur aitäh kaardimoorile, minu iseloomustusega panid küll 100% täppi. jõudu sulle ja jaksu edaspidiseks
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 12.01
vastus N30
Antud probleem on teid psüühiliselt lõhestanud, see on halvanud teie otsustusvõime ja tahte tegutseda. Võiksite kaaluda stressivastaste ravimite kasutamist, ent sellest ei tohiks saada harjumus.
Olite suhtes väga usaldav ja avameelne. Olite südamega asja juures. Olete pettunud, et teile ei vastatud samaga. Ärge varjake oma tundeid. Näidake välja, et olete solvunud ja haavunud. Kipute halva mängu juures head nägu tegema. Seekord peaksite kogu pahameele välja elama, seejuures avaneb teile mingi hea võimalus.
Olukorra selgitamiseks vajate kainelt kaalutletud otsust. Aga enne otsuse tegemist laske oma unistused valla. Fantaseerige, milliseks võib kujuneda teie elu ühe või teise otsuse puhul. Andke end oma igatsuste meelevalda, ammutage neist piltidest jõudu. Häälestuge ajale, millele on tunnuslik rõõmus naudisklemine. Teil tekib idee, mille peaksite ellu viima. Keskenduge siis tõepoolest ainult sellele ühele ideele, see leiab heakskiitu.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 12.48
vastus roheline lilleke
Kui olete ülearu kindlalt praegusesse suhte külge klammerdunud või ainult turvalisusepüüdluse tõttu jätkanud suhet, siis on peagi oodata murrangut.
Selge tunnetuse ja ühetähenduliku ostuseni jõudmiseks olete seda probleemi targalt ja põhjalikult uurinud. Tagantjärgi mõeldes kogete oma esimest suhet kui külluslikku etappi, õnnestava ja rikastava kogemusena.
Kui sunnite end tegema lahket nägu, siis oleks parem, kui näitaksite kuidas te end tegelikult tunnete. Ärge varjake oma valu ja pettumust.
Ärge laske end eksitada. Varuge kannatust ja kuulake tähelepanelikult oma sisehäält. Sügaval südamesopis teate täpselt mida peate tegema.
Laske oma kavatsust teostades kirgedel lõõmata. Tegutsege jõuliselt ja tõepoolest nagu lõvi. Nautige mõnutunnet, mida saate oma tugevuse tunnetamisest. Seal kus vaja olge metsik ja taltsutamatu.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 13.07
vastus Christiana
Peaksite enne oma ettevõtmise alustamist tegema korraliku eeltöö, äriplaan ja tuleviku väljavaated. Võibolla olete liialt optimistlik ja hõljute pilvedes. Tunnete oma plaanidest suurt rõõmu ja olete õhinaga selle kallal. Teie usk on vankumatu, olete oma kavatsuste õigsuses veendunud. Tõenäoliselt pole te kuigi enesekriitiline. Mõelge järgi, kas planeerisite oma kavatsuste teostamiseks piisavalt aega ja võtsite ka arvesse, et võib ette tulla takistusi.
Ettevõtmine võib õnnestuda vaid siis, kui te ei võta seda sellisel kujul ülearu tõsiselt või kui see on seotud mingil määral mängulisusega.
Olge kaasinimestega avameelne, usaldage neid. Võite nendelt saada häid nõuandeid tegutsemiseks.
Otsused tehke iseseisvalt, oma originaalseid ideid on teil piisavalt. Samuti on teil julgust ja ettevõtlikust, kui see konkreetne plaan ei õnnestugi, siis võibolla õnnestub mõni teine plaan.
 
roheline lilleke 07. märts 2005, kl 14.11
Suured tänud Kaadimoor! Ma olengi lõvi tähtkujust ja püüdnud ennast suruda raamidesse, kuhu hästi ei mahu. Sain palju mõtlemisainet ja tegutsemisjulgust!
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 14.58
vastus Älis
Ebamäärased aimdused ja kartused raskendavad kavatsuste selget mõistmist. Kui hirmude põhjused tulevad välismaailmast siis püüdke abi leida sõpradelt, kes aitavad teil selgusele jõuda. Ent, kui hirm on teie sisemuses, siis peaksie selle varjuküljele tähelepanu osutama ja selle enne teekonna jätkamist likvideerima.
Teil on tugev kokkukuuluvustunne. Elu aga on muutunud rutiinseks. Tunnete, et peaksite midagi ette võtma.
Olge tundeline ja jätke kõik muu kõrvale, et tegeleda nüüdsest vaid sellega - olla avali armastusele. Vabanege vanadest harjumustest ja käitumisnormidest. Tehke põhjalikud ümberkorraldused, jätkake sihikindlalt ja kartmatult oma teed. Ajapikku saate üle kõigist ebameeldivustest, sisekonfliktidest, vastuolulistest huvidest ja seisukohtadest. Tundke rõõmu kõigest uuest ja tundmatust.
Loobuge oma erapooletust seisukohast ja tehke selgeks, mida te tegelikult soovite ja mõtlete. Saavutate kavatsuste teostamisel edu vaid kompromissitult tegutsedes. Kui aga jääte passiivseks, muutub teie seisund pikapeale talumatuks.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 15.11
to ann
Valge kaart tuli välja. Mõtle veel küsimusele ja vormista siis uuesti.
Päikest.
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 15.32
vastus Rose
Mingi segav asjaolu on, miks teie suhted pole arenenud. See asjaolu peaks teile endale teada olema. Olete tõestanud, et võtate olukorda peenetundeliselt. Olete olnud heatahtlik ja abivalmis, võibolla isegi liiga õrnatundeline ja lasksite end liialt mõjutada. Olge ettevaatlik ja vältige intriige.
Ärge tekitage kahtlusi oma kindlameelsuses, läbilöögi- ega kaitsevõimes. Häälestage end oma ootustele ja lootustele. Kujundage välja isiklik vaateviis. Tegutsege keskendunult ja põhjalikult. Võibolla tuleb kasuks ajutine tagasitõmbumine.
 
Risttee 07. märts 2005, kl 16.57
Tänan vastuse eest! Võitlesin kaua aega hea töökoha eest kui ka kalli sõbra nimel. Esimene võitlus on võidetud, aga teine mitte...kas hingerahu saabub tema naasmisega...või leian oma õnne teiselt teelt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!