Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Küsimused ja vastused
 
hea küll 07. märts 2005, kl 17.38
Ma pole kübetki kergemeelne, oleksin seda, oleks asjad hoopis lihtsad-saba selga ja punuma. Ma tänan , et vaeva nägid. Ilmselt olen oma otsuse sisimas teinud, ma pole sellele mehel naine, keda ta vajaks.
 
dessert 07. märts 2005, kl 17.55
Aitähh, nii toredad ja põhjalikud on Sinu vastused! Kas tõesti on seda kõike võimalik kaartidelt välja lugeda - muljetavaldav igatahes ja nii positiivselt julgustav! Jõudu ja edu Sulle! Kiusatus küsida ka...Kuidas peaksin mina käituma, kui abikaasa tegeleb totaalse enesehävitamisega! Olen püüdnud koosloodut hoida, aga vist on midagi väga valesti läinud.Tänan, kui viitsid vastata!
 
noormees 07. märts 2005, kl 18.16
Kuidas peaksin käituma, et teada saada kas mul on tulevikku neiuga, kellesse meeletult kiindunud olen. Tal on hetkel küll elukaaslane kuid rääkis, et tunded on jahtunud. Tunnistab ka sümpaatiat minu vastu kuid midagi kindlat ei ütle. Asja teeb keeruliseks see, et on veel kena neiu kes meeldib, täitsa vaba, aga ei taha temaga enne "liini" ajama hakata kui pole esimese otsuses kindel...

Ette tänades
 
lihtsalt maria 07. märts 2005, kl 18.49
Aga minule ei tulnudki vastust????
 
Älis 07. märts 2005, kl 18.54
Tänud sulle kaardimoor:)
Ei oskagi rohkem midagi kosta:) Mulle on kunagi väga ammu ühel korral kaarte pandud, küll üsna lühikeseks ajaks, kuid pean ära mainima, et täppi läks 100 %-liselt. Kas tuleb see sellest, et nn kaardimoorid on väga head inimesetundjad-psühholoogid, või tõepoolest on selles asjas mingi müstika olemas:) Praegu tahaks uskuda viimast:) Kuna ma aga juba jälle siin olen siis -
tegelikult ma tean, mida ma oma elus tahan - ÕNNELIK olla. Ja kogu selle masendava kõrval on mu elus siiski ka üks eriline inimene olemas, kelle kõrval ma ennast hästi tunnen. On aga üks suur takistus, me mõlemad oleme seotud. Ja sellest johtuvalt seisangi dilemma ees, mis on tõenäoliselt ka kõigi minu sisemiste hirmude põhjuseks, olla isekas ja võidelda enese hingerahu nimel edasi või üritada tekitada endas tundeid inimese vastu, kellega koos elan... Mida teha?
 
kaardimoor 07. märts 2005, kl 19.44
to lihtsalt maria
Teieni ma pole jõudnud veel, 7 vastust veel ja siis tuletegi teie. Päikest.
 
n28 07. märts 2005, kl 22.30
kallis kaardimoor, ootaksin ka väga vastust :)
 
gret 08. märts 2005, kl 01.28
Kuidas peaksin käituma, et saada püsiv töökoht, lõpetada kool ning välja murda praegusest madalseisust
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 08.19
Valge kaart tuli välja. Mõelge veel küsimusele, äkki teate ise vastust? Kui ei siis küsige aga uuesti.
Päikest
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 08.24
to piisk ja to puruvaene
Eelmine kiri oli mõeldud küll puruvaesele aga kuna Piisk vastuse puhul ka valge kaart, siis ilmselt asi minus. Proovin veidi aja pärast uuesti.
 
täitsa segaduses 08. märts 2005, kl 08.55
ILUSAT NAISTEPÄEVA,KALLIS KAARDIMOOR!!!!!!!!!!
 
pahuksis 08. märts 2005, kl 09.52
Kuidas peaksin käituma, et teada saada, mida ma tähendan mehele, keda armastan? Olen talle rääkinud oma tunnetest ja armastusest tema vastu, tema aga vaikib. Mida teha, et teada saada, kas ilmaaegu loodan ja ootan? Kuidas peaksin üldse käituma, et elu paremaks läheks?
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 11.32
vastus puruvaene
Millegipärast tundub teile, et te ise oma olukorda mõjutada ei saa. Ootate, et saabuks mingi soodne võimalus, mis probleemid lahendaks.
Olete vaoshoitud ning suhtute oma kavatsustesse realistlikult ja asjalikult. Uue töökoha otsimine teeb teid murelikuks. Tunnete antud tööökohas end turvaliselt, olete selle kohaga harjunud, ja lahkumine tekitaks ebakindlust.
Peate aga valmis olema võitlema ja oma huvide eest seisma. Toimige külmavereliselt, kavalalt ja teravmeelselt. Jõuate oma kavatsustega faasi kus teil tuleb tegemist tugeva kriitikaga või vastuseisuga. Olge julge, eelkõige näidake oma moraalset tugevust. Lähtuge sellest, et olete õnnelik võitja ja teie plaan on ootamatult edukas. Kasutage soodsat hetke ja riskige rohkem kui tavaliselt. Teie plaan tasub end ära.
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 11.51
vastus Piisk
Olete oma praeguse töö vastu ükskõikne, see on tekitanud teis tühjuse tunde, millest võib lähtuda depressioon. Toimite kainelt, pragmaatiliselt ja metoodiliselt. Olete olnud küllaltki passiivne ja oodanud suurt võimalust, mis rebiks teid lahti hallist argipäevast.
Olete jätnud endast eduka ja oma võidus veendunud inimese mulje.
Suhelge kaastöötajatega. Olge vastutulelik, kütkestav ja armastusväärne. Tõestage, et te pole unustanud flirtimist. Avanege irratsionaalsele maailmale. Pange tähele oma peent vaistu ja seda mida sisendab intuitsioon. Siis kogete, et näete oma kavatsusi teostades teisi läbi ja omandate seletamatu kindlustunde. Usaldage oma vaistu ja juhinduge sellest.
Teadvustage endale, et tulevane olukord juhib teid saatuse teele. Ärge püüdke midagi saavutada sunniviisil aga te ei tohi ka saatusele alistuda.
 
Elli 08. märts 2005, kl 12.44
Mind ootab kuu aja pärast ees üks üritus, kuhu ma üldse ei taha minna, aga pean. Kuidas peaksin käituma, kas minna või otsida põhjus, et ei peaks minema? Kui lähen, kuidas peaksin käituma, et seal ennast hästi tunda?
 
ära? 08. märts 2005, kl 12.52
Kuidas peaksin käituma,kas kolin välismaale elama?
 
Christiana 08. märts 2005, kl 13.27
To kaardimoor

Tõenäoliselt nii ongi, et olen liiga optimistlik oma plaanides. Ei näe (tegelikult siiski ei taha näha), et midagi võiks nurja minna.
õige on see, et olen inimene, kes naljalt teisi ei usalda ja naljalt teiste nõuandeid kuulda ei võta.
Suur viga. Tean seda.
Püüan aga ennast parandada...

Aith vastuse eest ja Ilusat Naistepäeva!
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 13.30
vastus Triibik
Märkasite selles probleemis peituvate võimaluste küllust. Olete rahulik ja mõtisklev ning tunnete,e t kavatsuste küpsemiseks vajate kannatlikkust.
Teie suhe sõltub sellistest asjaoludest, mida teie mõjutada ei saa. Harjutage ennast fakte lahti mõtestama.
Oodake ära lähiajal avanev võimalus. Olge valmis end kaasa haarata laskma, olge riskivalmis ja temperamentne. Ärge kartke jõukatsumist ega lükake tagasi kutset. Olge avali rõõmule ja armastusele. Teid ootavad ees uued sütitavad kogemused.
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 13.35
to ära?
JAH - EI küsimustele ma vastata ei saa. Kasuta selleks pendlit.
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 13.52
vastus kannike
Te osalete ägedates vaidlustes erinevate vaadete ja veendumuste pärast. Diskussioonid võivad küll vahendada uusi arusaamu ja teadmisi, ent nende eesmärk pole asjalik arvamustevahetus. Olete olukorras kus peate tõestama oma elukogemusi. Te ei jätnud kahtlust, et teie kavatsused on teile jõukohased. Võibolla jätsite aga märkamata mõned detailid.
Te ei taha oma elus muudatusi teha. Peaksite aga saatusele kartmatult vastu astuma. Astuge samm sammu järel oma teel edasi.
Ilmselt olete oma tunnete maailmas vangistuses. Peate sealt kiresti mistahes vahenditega pääsema. Jääge psüühiliselt kindlameelseks ja vajadusel külmavereliseks, ärge minge kompromissile. Teadvustage endale, et valusat kogemust pole võimalik vältida, teie ootusi ja lootusi on petetud. Ärge püüdke kõrvale põigelda vaid otsige selgust ja püüdke valusast kogemusest õppida.
 
kaardimoor 08. märts 2005, kl 14.20
vastus täitsa segaduses
Praegune elukoht pakub teile sisemist arenemisvõimalust.
Soovite nii vabadust kui ka turvalisust. Tajute antud kohas ohutunnet.
Tõestage oma võitlusvalmidust ja kindlameelsut, need omadused võimaldavad teil toime tulla ka rasketes olukordades. Näidake oma mõtlikust ja võimet varuda aega, mida on vaja plaani rahulikuks küpsemiseks. Kaine mõistus juhib teid vajaliku arusaamni. Jõudke arusaamani, et teie küsimuse puhul on oluline ainult teie enda käitumine. Püüdke luua eelarvamusteta kujutlus erinevatest variantidest. Kaine mõistus ütleb teile, kuidas tegutseda.
 
marian 08. märts 2005, kl 14.44
Suur aitähh kaardimoor, ilusat naistepäeva.!!! On mille üle järele mõelda.
 
kannike 08. märts 2005, kl 17.12
Suured tänud!Ilusat naistepäeva!
 
Piisk 08. märts 2005, kl 17.39
Tänan ,kaardimoor. Ilusat naistepäeva.
 
N30 08. märts 2005, kl 23.29
Tänan, kaardimoor.
Olen nõus sellega, mis Sa kirjutasid.
 
lootus 09. märts 2005, kl 07.28
Tere! Kuidas pean käituma,et oma elu muuta Elan väike linnas,kuid viimasel ajal tunnen,et minu elu ei arene siin edasi,nagu tammuksin ühe koha peal.Olen välja vaadanud endale korteri Tartus,valmimisjärgus majas,kuid praegu ma ei tea,kas broneerida see korter või mitte.Selle kõigega kaasneb ka see,et pean aastateks võtma endale pangalaenu kohustuse,kas saan kõige sellega hakkama.Jään ootama sinu vastust.
 
kaardimoor 09. märts 2005, kl 08.43
vastus julgus kokku
Olete temaga suheldes jäänud rahumeelseks ja heatahtlikuks. Koos viibimine tekitab teis hea tunde. Olete temast võlutud või isegi sõltuv. Seni pole te oma tundeid välja näidanud ja olete lootnud, et algatust teeb tema.
Näidake talle oma iseloomu. Te ei pea ka hambad ristis oma tundeid maha suruma. Laske oma tunnetel voolata.
Tõdege, et kavatsus võib teid kokku viia varasemate valusate kogemustega. Kaitske end kindlameelselt veenmiste, mõjutamiste ja kiusatuste eest.
Varsti saabub teie elu kõrghetk. Ärge kõhelge, tee juhib teid otse sinna, kuhu kuulute ja kus saate õnnelikuks. Tehke oma plaanid teoks siiralt ja vabana.
 
puruvaene 09. märts 2005, kl 10.44
kõike ilusat Teile, kallis kaardimoor! Tore, et olemas olete!
 
lihtsalt loll 09. märts 2005, kl 11.31
Mida ma peaks tegema,et olla üle sellest
nukrusest, mida minus tekitab kahtlus,(ilmselt
ikkagi teadmine),et sellele mehele keda ma väga
armastan ei lähe minu isik paraku üldse korda.
 
kliks 09. märts 2005, kl 12.49
Tere!
Kui ikka veel vastamiseks jaksu ja tahtmist, siis minu pöördumine oleks selline: kuidas peaksin käituma, kui sooviksin koos lastega alustada uut elu ja kuidas olla kindel, et ma ikka üksi hakkama saan? Mees keeldub korterist välja kolimast, kuigi abielu praktiliselt läbi ja ma läheks meeleldi ise, kui oleks kuhu minna...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!