Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus liiguvad Tallinnas 30 ringis vabad mehed?
 
Katrin 13. oktoober 2009, kl 20.07
Mure, siis pealkirjas. Nimelt mitte ei tea kus kohtab normaalseid (tean see suhteline) 30 ringis veel vaba olevaid mehi. Ööklubist neid kindlasti ei leia, kui kus nad ikka Tallinnas liiguvad? Või on minus probleem, et ühelegi otsa ei komista.
Hea nõu on teretulnud:)
 
huvialaring nr.30 13. oktoober 2009, kl 20.21
Igasugustes 30-stes ringides liiguvad nad ringi - olen tihti kohanud.
 
kaido 13. oktoober 2009, kl 20.27
oled sa siis nii kole, et keegi ligi ei astu?
 
Katrin 13. oktoober 2009, kl 20.34
Ei, kole ei ole, ma lihtsalt ei tea kus ringi liikuda. Kiire elutempo, seega tuleb valida kus liigud. Sellest ka küsimus..
 
eilane 13. oktoober 2009, kl 20.45
trendikohvikud nàiteks, aga reeglina on k6ik mehed alati vabad ;)
 
kaido 13. oktoober 2009, kl 20.53
Kus sa ennem olid kui oli aeg tutvuda noormeestega? Tavaliselt on ju nii, et Eestis on naisi rohkem kui mehi ning see ongi point, et ei ole 30 aastaseid vabu mehi, kõik on juba hõivatud ja pere inimesed.
 
Katrin 13. oktoober 2009, kl 21.02
Tegin vale valiku kunagi ja nüüd kus asjad õigeks seatud ja eluga edasi mindud, tuleks ka seltsielule mõelda, kuid pole suunda kust alustada.
to eilane, :D nii ta vast kipub olema küll
 
jorsid 13. oktoober 2009, kl 21.58
õllekas istume, veeretame pooli. astu läbi, vaatame üle.
 
kaido 13. oktoober 2009, kl 22.14
No näed, millised on kolmekümne ringis vabad mehed ja kus nad liiguvad.Hiljaks oled jäänud, pead ootama ja minema teisele ringile, kui mõni mees vabaneb ja hakkab ringi liikuma. Aga see ei ole see, kuna mehel on siis juba kohustused eelmise elu ees.
 
m38 14. oktoober 2009, kl 00.11
Igal pool liigun:)
Aga see ei tähenda, et iga vaba naine minus erutust tekitaks:)
 
m28 14. oktoober 2009, kl 09.39
Trenn, töö, kino, kontserdid, võistlused, basseinid, restoraanid... Õllebaarid ning ööklubid külastan paar korda aastas.
 
kaja 14. oktoober 2009, kl 09.47
Ei ole kusagil selliseid vabu mehi näinud. Kõik nad on kinni selles vanuses(kui pole just joodik või paadunud ringitõmbaja).
 
liisu 14. oktoober 2009, kl 09.47
ennast kiitmast ma ei väsi,kui oled ilus naine,leiad mehi kõikjalt,kas või supermarketist,järelikult oled keskpärase välimusega,nii et ühegi mehe pilk sinul pidama ei jää.
 
elupline tall. kesklinlane 14. oktoober 2009, kl 09.49
"Trenn, töö, kino, kontserdid, võistlused, basseinid, restoraanid.."

Trennides käivad hõivatud ja pereinimesed,
töökaaslastele külgeloomine on sobimatu,
kontsertidel, teatris ja resotranides näeme igal pool paarikesi, mitte üksikud vallalisi mehi. Paari homomeest siiski tean, kes käivad üksi sellistes kohtades.
 
m28 14. oktoober 2009, kl 10.12
Nojah, kui mõni jaoks trenn on 2 korda kuus enne suve jooksmas käia, siis mõni jaoks on see elustiil.. Mina tegelen spordiga juba 18a, nii et kogu selle aja jooksul hõivatud olla on päris keeruline.. Teatris ei käi üksi, ikka sõbrannadega ja tuttavatega, restoraanides käin söömas mitte end näitamas, kontserditel sõpradega muusikat kuulamas.
 
Unt 14. oktoober 2009, kl 10.57
Mul on üks vallaline 30 a. sõber, homo ta pole, aga ei tea, miks naist ei leia. Ta tegutseb kaitseliidus ka, teemaalgataja võib teda sealt otsida :D
 
Katrin 14. oktoober 2009, kl 11.55
Järeldus siis sellest, et Eestis elavad mehed on enam jaolt kõik end õlleklaasi külge kinni imenud ja neid leiab sealt kus alkohol voolab ojadena. Kas tõesti jääb veel üle emigreeruda?
 
katu 14. oktoober 2009, kl 12.41
pakun sulle välja ühe koha KUKU klubi, tean paljusid selles vanuses üksikuid ja normaalseid mehi, kes seal aega viitmas käivad.
 
teemu 14. oktoober 2009, kl 17.10
internetiportaalid?
 
eihee 14. oktoober 2009, kl 18.07
Kaido kirjutas, Eestis on naisi rohkem kui mehi ning see ongi point, et ei ole 30 aastaseid vabu mehi, kõik on juba hõivatud ja pere inimesed.
See on küll müüt. Kunagi sai tõesti rohkem mehi õnnetustes surma, aga enam see nii pole. Naised lähevad aga rohkem välismaale õppima. Mehed on rohkem kodused. Pigem jääb ikka naisi vähemaks. Mina satun pidevalt 28-30 aastaste vabade meeste otsa.
 
Katrin 14. oktoober 2009, kl 20.00
to eihee, ja kus sa nende otsa satud siis, kui küsida tohib? :)
 
M28 15. oktoober 2009, kl 03.52
Mina käin nt trennis, kinos, autoga sõitmas, söömas, toidupoes, sõprade juures filmiõhtutel jne...
 
to katu 15. oktoober 2009, kl 08.44
mulle on küll mulje jäänud, et KUKUs istuvad vanad põhjajoonud "intellektuaalid"...
 
mnn 15. oktoober 2009, kl 12.54
Autor: eilane
Aeg: 10-13-09 20:45

trendikohvikud nàiteks, aga reeglina on k6ik mehed alati vabad ;)


Need ju kas trendipeded või muidu peded. Lõpptulemusena teeb sama välja.
 
eilane to mnn 15. oktoober 2009, kl 13.00
;)) Eks ta ole jah. Kui sa ei ole just pede, siis oled sa trendipede. Mingi hull moelaine on meestest üle käinud.
Tavalist, normaalset(!) ja loomulikult vaba meest mitte kerge leida pole. Tänasel päeval
 
Lill 15. oktoober 2009, kl 14.57
Sellises vanuses sa nii lihtsalt vaba meest küll ei leia,kui siis ainult korduvkasutatavaid ja üks soovitus veel ,ära palun käi ringi ja otsi,usu mind see meeleheide on sulle näkku kirjutatud ja vähegi intelligentsed ning asisemad mehed saavad ka sellest hästi aru.Kui mitte kohe siis mõne aja möödudes ja see äratõukamine saab olema sulle valus.See Härra Õige tuleb su juurde ise,ära kihuta,küll ta kuskil on ja su üles leiab.Selline ülipüüdlik enese väljapakkumine tõmbab alla naisterahva väärikuse mitte ainult enda sees vaid ka meeste silmis kelle silme all püüdlikult siiberdad.
 
killu 15. oktoober 2009, kl 16.14
ehee, nii et on variant astuda ligi mehele toidupoes (ma ei kujuta ette kui meeleheitel ma peaks olema, et seda teha:)) võis siis sisse crash'ida naabrimehe filmiõhtule lootes sealt leida vallalisi jorsse:) ise kohe 29, aga ikka vallaline, sest pole suutnud välja mõelda, kus saaks meestega kohtuda
 
Leidnud 15. oktoober 2009, kl 16.27
to killu ja teem autor...ei peagi nuputama. Uskuge või mitte, inimene leiab ise su juurde tee.. Endist kohtasin baaris, ja praegust tutvustas sõber ( mõlemad on/olid 30 ringis ja vabad). Samas on mul alati olnud ka palju meesoost sõpru ja mõned silmarõõmud ja nad kõik on ikka ise kuidagi tee leidnud. Sõprade kaudu, pidude kaudu ja mõned isegi läbi interneti. Otsind pole kedagi kõik on ise sülle jooksnud. Pole ise eriline tutvuse algtaja ja otsija ise olnud. Kuna see asi on seni väga loomulikult kulgenud.
 
to killu 15. oktoober 2009, kl 20.17
su meeleheide on kohe kaugele ära tunda. meeleheitel naine ei ole naiselik.
 
killu 16. oktoober 2009, kl 10.44
ausalt öeldes on meeleheite periood selja taha jäänud:) nüüd tekitab asi isegi nalja juba, olen õnneks selline inimene, kes oskab ka üksikuna omadega suht rahul olla, nii et hetkel hullupilt silmis nagu otsimas ei käi mööda linna, aga kui seda teemat siin nägin, siis mõtlesin ka sõna sekka öelda. tegelt on mul suht kahju nendest naistest kes tõemeeli otsivad ja on tõesti meeleheitel, siin riigis on vallaliste perekõlbulike meestega ikka suht tuuga. ise plaanin mingi hetk lihtsalt emaks saada ja no kui tuleb kunagi mees, siis tuleb, aga kui ei , siis pole ka nagu hullu. edu meesteotsingul naistele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!