Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn mees
 
eelmisele 26. juuli 2015, kl 13.08
Üsna egoistlik hala ja süüdiatamine. Tead isegi, et muutust ootad teiselt, olles ise võimetu vähemalgi määral muutuma. Sinu 100% võrdub tegelikkuses 0-iga, sest sisimas oled ikka see sama kibestunud ja kiuslik eidestunud tüüp. Muutus tähendab eelkõige seda, et selgitad välja teise piole vajadused ja soovid ning muutud nende järgi, mitte ei suru talle enda tahet peale. Tundud väga dominantbe ja egoistlik tegelane, kellest tavaelus hoiaks kauge kaarega eemale. Vaid ullike satub sinu võrku, keda sa siis mugavalt enda järgi muudad ja painutad, ning kui too on end lõpuks täielikult kaotanud ja muutunud kellekski, kes ta tegelikult ei ole, kaotad sa tema vastu huvi ning leiad uue, keda muutma gakata. Eks see sama süsteem selgitab ka sinu igavest vanatüdruku elu :))) Need, kes sinu manipulatsioonid eos läbi näevad ja kes vaatamata su hüsteerilisele survele ikka endaks suudavad jääda, need loobid emotsionaalselt kividega surnuks, sest kaotusega eu suuda sinusugune nõrguke kunagi leppida. Tark inimene hoiab sinusugusest manipulaatorist kaugele eemale. Tark inimene loob suhte emotsionaalselt enesekindla inimesega, kes ei oita kunagi teise inimese muutumist, vaid saab aru, et inimesed muutuvad ise ja ainus inimene, keda saab muuta, on ta ise. Tark inimene leiab enda kõrvale sellise inimese, kellega ta sobib ilma vajaduseta teda muuta. Rumal käib ja jookseb elulõpuni peaga vastu seina ning halab, et kaaslane on süüdi, et ta elu metsas on. Edu ulkikestele!
 
aplaus 26. juuli 2015, kl 13.52
Jutt jumala óige.
 
to eelmisele 26. juuli 2015, kl 18.34
Ei sobi, et naisele ei sobinud sinu ringi tõmbamised? Selline oled ja selliseks jääd. Tark m e espühendub oma naisele. Loll mees kõikidele teistele. Saad vastu ainult seda mida ise oled. Olles pühendunud, saad pühendumust. Olles ükskõikne, saad ükskõigsust. Manipulatsioon tähendab seda et ei soovi litsmehega tegemist teha? Edu mitmel rindel!
 
to eelmisele 26. juuli 2015, kl 18.42
Ja usu mind. Keegi ei soovi sind muuta. Vaja on vaid välja selgitada missugusr inimesega tegu. Naistemehega ei soovi ennast keegi siduda. Kui näitad et pole naistemees siis usu mind naine teeb kõik selle nimel.et sa õnnelik oleks! Keegi ei ürita sind muuta vaid üritab aru saada kas oled neid unetuid öid väärt, mida sinu nimel tehakse. Kui ei ole, siis tuleb edasi.liikuda.
 
to eelmisele 26. juuli 2015, kl 18.58
Olengi emotsionaalselt nõrk. Ausalt. Aga see ei tähenda et ma oitaks teise i imese muutumist. Ootan vaid mõisrmist
 
eelmisele 26. juuli 2015, kl 19.46
Millest selline erutus?:))) Rahune maha ja ela oma elu, nii nagu sina oskad. Mina elan oma elu ja nii nagu mina oskan. Minu elus on inimene, kellest hoolin ja kellele pühendun ning sinust on mul sügavalt ükskõik. Hoora oma sajal rindel edasi ja jäta mind lihtsalt rahule. Ma ei tunne sinu vastu peale sügava põlguse midagi ja nii jääb see alatiseks. Oled labiilse närvikavaga emotsionaalne hoor, kellest tuleb kauge kaarega eemale hoida. Ravi oma impotentsust ja sellega kaasnevaid komplekse ning roni välja võõrast elektroonikast, räpane saast!
 
tangot tantsitakse neljakesi 26. juuli 2015, kl 19.57
Kõige haletsusvääsemad inimesed on enesekesksed halisejad, kes ei suuda väärikalt edasi liikuda ning jäävad kinni enda mannetu isiksuse õigustamisesse. Lõpmatu pretensioonide heietamine, ilma et suudaks ise peeglisse vaadata.
 
to eelmisele 26. juuli 2015, kl 20.46
Vot see inimene ongi väärtusetu kellel iga nädal uus!!! Kõigile naistele tuleb teada anda millise inimesega tegu. Siis teavad IMPOTENDIST hoiduda! Mina seda pole. Ei plaanigi olla. Hoora edasi iga nädal uuega räägi edasi kuidas nad on ainsad sinu elus. Otsi lolli edasi. Valetaja ja manipuleerija.
 
h.o.o.r.a.l.e 26. juuli 2015, kl 21.06
Pole mõtet siin hüsteeritseda. Ela oma elu ja hoia eemale, igavesti, siis on kõik hästi. Ilmselgelt ei ole sa ühelgi moel minu maitse.
 
litsile 26. juuli 2015, kl 21.40
Minu maitse ka litsmehed pole. minu meelest olen mina see kes sinust eemalr hoidis. Iihtne öelda peale seda et hoia eemale :D ja mis moel sa saad öelda et ma hoor? Kas mina käin ringi tõmbamas? Mina olen ALATI pühendunud! Erinevalt sinust kellel iga õhtu uus soolas.
 
eelmisele 26. juuli 2015, kl 21.56
Loomulikult oled sa pühendunud 100- le korraga ja samaageselt. Sa oled lõtvade elukommetega ja jääd kanselleks. Just sel põhjusel su ohtrad ja lühikesed suhted ongi lõppenud. Võid siin igasugust jama kokku jahvatada ja end ilustada, aga faktid räägivad enda eest. Ja unusta ara, see kes viimased viis aastat mind taga on ajanud ja tulutult, oled sina. Mina jätsin su ammu maha ja minu poolest oleks see igavesti ka nii olnud. Ma ei oleks sind kunagi otsima tulnud. Sina olid see, kes minu uksetaga kraapis ja konrakti otsis. Nüüd saatsin su taas pikalt ja lõplikult. Loodan, et sel korral on sul rohkem väärikust ja suudad minust ja mu asjadest ennast eemale hoida. Kui ei suuda, pole järelikult üle saanud. Mina ei tunne sinu vastu enam midagi. Ainult ükskõiksus ja soov unustada kõik halb, mida su madadalaubaline aju on välja mõelnud ja vääritu loomus kokku keeranud. Ütlesin juba varem ja ütken ka nüüd- ma ei suhtle sinuga enam kunagi. Minu jaoks oled sa võõras, keda ma ei teretagi. Jäta mind rahule!
 
eelmisele 26. juuli 2015, kl 22.08
Sry vale inimene :D ma pole kedagi taga ajanud. Eriti veel
5 aastat :D
 
emised 26. juuli 2015, kl 23.15
 
rõvedikule 26. juuli 2015, kl 23.31
Kuidas saab sellisest primitiivsest eneselagastajast lugu pidada, kes endastki lugu ei pea. Mine nüüd rahulikult peegli ette ja vaata, kes sealt vastu vaatab. On see treenitud kehaga, pikk, noorusliku välimusega mees või reaalsest vaanusest 20 aastat vanem küürus selja ja lotendavate lihastega, elus kibestunud ja psuhhiliselt ebastabiilne mees. Mees, kes naistekas naisi kirub ja ennast nendest igal moel paremaks peab. Imelik, et sul endast hale ei ole hakanud. Samas kui oleks, siis ei halaks sa päevade kaupa siin, vid reaalselt teeksid midagi, mis su elu ja välimust veidigi paremaks muudaks.
 
parandus 27. juuli 2015, kl 09.07
 
eelmisele 27. juuli 2015, kl 14.02
ei. Ikka vale. :D
 
tehke 27. juuli 2015, kl 14.11
Rohkem kärgperesid! :D
 
kisub ära 27. juuli 2015, kl 14.16
vale inimesega tore vaielda. saab pingeid maandada ilma õige inimese peale ennast välja elamata.
 
li.. 27. juuli 2015, kl 16.06
Hommikul ei saanud taksoraha.
 
to eelmisele 27. juuli 2015, kl 19.33
Pühendumise all pidasin silmas seda, et kolmandad isikud võiksid ikkagi mängust välja jääda. See selgus alles hiljem, millise mehega tegu, kahju, kui inimesed ei jää tutvuse alguses endaks.
Minu nõudmised temale olid täiesti mõistlikud tookord. Miks peaks eksnaine meie elu korraldama ja organiseerima, loomulikult häirib, ei soovinud ise, ei pea ka teised saama, ehkki omal uus kaaslane kõrval. Milleks peab taga kiusama!? Õnnelikud inimesed ei käitu nii.
See oli põhiteema, mis tüli tekitas.
Mees nagu laps solvub olukordade peale, mida ise põhjustas, kui aru pärima läksin..kummaline
Igal juhul nüüd oleme aasta lähus.
Üritab aeg ajalt ikka veel jutule pääseda ja koos tegemisi organiseerida.
Olen ära öelnud, sest see põrgu on veel üsna värskelt meeles.

Ja sellele, kes siin mainis , et eluks ajaks üksikuks jään, siis ütleks nii palju, et mul pikk suhe seljataga ja hetkel lihtsalt soovingi üksi olla ja aega rohkem endale pühendada. Austajaid on küll, aga hetkel ei soovi. Naudin vabadust
 
vaba skoorimine 27. juuli 2015, kl 19.42
Austajaid küll, naudid vabadust.
 
to eelmisele 28. juuli 2015, kl 13.20
Just. Suhte lõpetamisest ca aasta möödas juba. Milleks mulle seda peavalu jälle vaja on. Parem olen vaba :)
 
vaba hing 28. juuli 2015, kl 13.36
Minu arvates võiks mõlemad maha rahuneda ja oma elu elada, ilma, et teineteist torgiks. Ilmselgelt on vastastikuselt liiga palju asu, mis teises vastu hakkavad ja mille pärast tõrge on tekkinud ning mis ei lase enam kunagi saada reaalses elus sellest suhtest asja. Milleks viha ja pettumust hinges kanda? Aeg liigub oma soodu edasi ja toob kummagi ellu uued inimesed. Hingevabadus on suurim väärtus ja seda tulebki nautida. Maailmas on nii palju huvitavat millega tegeleda ja millele pühenduda, ka inimesi, keda usaldada ja kellele end avada ning kellega koos toimiv suhe luua. Vanasse kinnijäämine tekitab vaid halbu emotsioone ja negatiivset energiat.
Ma ei ole ammu ennast nii hästi ja vabana tundnud kui praegu ning see annab lootust, et tulevikus juhtub nii mõndagi huvitavat ja head :)
Musi teile kullakesed! :P
 
kats 28. juuli 2015, kl 21.57
Hoia jobudest eemale.Maailmas on kúll palju inimesi,kuid usaldatavaid kúllaltki vähe.Kóigepealt usalda iseennast ja oma sisemist häält.Kui midagi tundub mädalt,siis nii ka see on.Enesepettus paneb suure póóna hingevabadusele.Edu sulle.
 
to vaba hing 28. juuli 2015, kl 22.50
Sa ise oled mees v naine?
 
sisemine hääl 29. juuli 2015, kl 11.29
Anu Välba tunneb huvi, mida klubiõhtutel tehakse. "Kõike. Lühikokkuvõtlikult saab lihtsalt kindel arv inimesi kokku. Pidu nagu ikka. Süüakse, juuakse, lobisetakse, käiakse mullivannis..." Anu segab vahele: „Seksitakse?" „Loomulikult," saab ta ausa vastuse.
 
naine parimates aastates 29. juuli 2015, kl 11.48
Sellepärast tasubki jooksikutest hoiduda
 
vabale hingele 29. juuli 2015, kl 12.05
Sa oma kaaslasele ka öelnud oled, et vaba hing oled? Või jätad ta igaks juhuks ootele, kuni soovid ehk oma kerglastele elukommetele lisaks ka armastust tunda?
 
Sõnnitar 03. august 2015, kl 00.52
Mina ei saa aru, kes selles mõttevahetuses osalevad? Tähtkujud Pada ja Katel?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!