Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas toime tulla sõnni kangusega
 
kertrud 18. detsember 2015, kl 20.14
Mis aitaks?
 
kertrud 18. detsember 2015, kl 20.19
Kuidas saada ta leebemaks ja taas temani jõuda?

Selgitan olukorda, ta ikka ajab oma versiooni ja jonni.

Nii kange

Kas vastupidine reaktsioon aitaks? Või olukorrast mitte välja tegemine?
 
j 18. detsember 2015, kl 21.07
Minu pereliikme elukaaslane on sõnn.Ja veel milline sõnn!Temaga on väga raske,ta ei kuula mitte kedagi.Pean ütlema et ta on aastatega muutunud veidi leebemaks aga kui palju on ta meie närvirakke kulutanud.Naiselik kavalus on tulnud kasuks.On ka teine palju parem näide:mu kunagine töökaaslane oli sõnn ta oli väga töökas,lõbus,mõnus kaaslane.Teised ei saanud temaga hästi läbi aga mina kaksikute tähtkujust sain läbi ülihästi.Ilmselt mängivad rolli mis aastal keegi on sündinud ta on,kas lamba, hobuse,draakoniaastal sündinu.Minu pere kõik liikmed on nt.vähid,igaüks on absoluutselt erinev.
 
Sõnn 19. detsember 2015, kl 14.58
On ikka kindel, et sinu selgitused on tõesed?
 
Sõnnitar 19. detsember 2015, kl 23.22
Sõnni kangusega polegi võimalik toime tulla, eriti, kui mitte lahti kirjutada, mida täpsemalt selle nn. kanguse all mõeldakse.
 
Ka Sõnn 20. detsember 2015, kl 18.11
Jap, sõnnid saaks rohkem nõu anda kui seda probleemi siin paremini lahti seletataks.

Aga võin öelda, et näägutamine, suur eneseõigustamine ja õiendamine ei aita. Siis tõmbub sõnn eemale. Tuleb ilusti asjad lahti seletada, vabandust paluda ja anda natuke aega, et ta asjade üle järele saaks mõelda. Siin sõnn leebub. Sõnnid on tegelikult väga arusaajad ja armastavad rahu.
 
Eelmisele 20. detsember 2015, kl 18.33
Nojah, seda kõike ikka enne seda kui end Sõnni silmis lõplikult lollils teed. Peale enda maha kandmist tuleb leppida tõsiasjaga, et oledki igavesti jäätmehoidlas ja ükskõik kui palju sa ka ei võimleks, on Sõnnil sinust sügavalt pohh.
Tarkust õigel ajal õigeid otsuseid langetada!
 
Ka Sõnn 20. detsember 2015, kl 19.15
Oleneb asjast mis on tehtud. Nt petmist ja reetmist sõnn tõesti ei andesta. Muude asjade koha pealt võivad nad küll andestada ja võtta sind tagasi sellest jäätmehoidlast. No liialt ei tasu ka võimelda. Ei sõnnidele ega ka teistele tähemärkidele ei meeldi inimesed kes on liiialt alandlikud.
 
Sõnn 20. detsember 2015, kl 19.58
Vägagi palju võin andestada, kuid petmine on katastroofi pant. Sõnni maailm peab olema kindel ning pettused toovad kaasa rängad vastumeetmed.
 
asert 23. detsember 2015, kl 03.36
See on teada, et sõnnid on külmad ja julmad inimesed. Nende peale pole mõtet aega raisata.
 
kama 23. detsember 2015, kl 11.24
Sõnnidel ongi parem, kui neid mitteväärivad jätavad rahule.
Karl Kindermacher 03. jaanuar 2016, kl 10.12
Kas ma sain õigesti aru, et teema algataja tahaks olla ise kangem kui sõnn, kuid näe: jäi jänni?
 
nii ongi 03. jaanuar 2016, kl 16.26
Ei tasu Sõnni lollitada, kogu tarkus Sõnniga toimetulekuks. Ole aus!
 
no 03. jaanuar 2016, kl 19.00
olles ise sõnn, siis kui keegi pressib midagi peale, siis ma teen ristivastupidist. kui tahan midagi teha või SOOVITATAKSE, teen seda siiski omal ajal, siis kui mina soovin. keegi ei tule pressima mind midagi tegema või ütlema. ütlen ja teen siis, kui tunnen et ei ole survet kellegilt

olin raske laps just selle sama kanguse pärast- kui ema sundis koristama ja õppima, siis ma näitasin sarvi ja ütlesin et EI! ja kui ema rahunes maha, istus diivanile ning tegi omi asju, siis vaikselt hakkasin koristama ja õpitud sain kah. kõik omal ajal, ilma surveta. vot nii
 
mina ambur 14. jaanuar 2016, kl 08.49
Sõnni kangus minuga vist kokku küll ei läheks, tuld pritsiks iga päev...
 
Sõnn 14. jaanuar 2016, kl 17.36
Amburid hommikueineks. ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!