Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
skorpion-mees
 
n.51.veevalaja 16. oktoober 2016, kl 14.23
Kuidas käituda skorpion-mehega. olen temaga elanud juba üle 20. aasta ja ikka mõistatus. Millal hakkab ka tema mind nägema ja hindama?
 
maniila 16. oktoober 2016, kl 14.45
üle kahekümnenda aasta? kui paned arvu järele punkti, siis on see järgarv. kaua saa selle mehega reaalselt koos oled olnud, et ikka ei mõista teda?
 
oi 16. oktoober 2016, kl 17.17
mõni ei tea õigekirja reegleid ja siis targutamine sellel teemal ei tee maniilat targemaks, see näitab inimese rumalust
 
n.51-veevalaja 17. oktoober 2016, kl 10.19
to maniila. Kaua reaalselt koos? Kuidas seda mõeista? mulle tundub, et ei olegi....
 
n.51.veevalaja 17. oktoober 2016, kl 10.21
Palun kirjutage need, kel sama situatsioon. Kuidas Teie olete oma elu elanud ja rahul.
 
Imestus 22. oktoober 2016, kl 21.09
Peale 20 koosoldud aastat küsid, et millal hakkab tema sind nägema ja hindama? Misasja? Hilja pole juba või? :D
 
n.51 veevalaja 24. oktoober 2016, kl 16.20
Kannatlik olen olnud. Ärakolimine nõuab finantse, lapsed väikesed olnud jpm.
 
Ae 25. oktoober 2016, kl 11.51
Aga kuidas teil alguses oli? Esitad ühe küsimuse, mis on väga laiahaardeline ja tagamaid teadmata ei saa ju nõua anda
 
veevalaja 26. oktoober 2016, kl 17.13
Alguses oligi tungiv soov kodunt ära saada. Seetõttu ei abiellunud armastusest. Nüüd kiunun.
 
maniila 27. oktoober 2016, kl 15.30
no nüüd viimane aeg ennast kokku võtta ja mitte kiunuda.
 
... 29. oktoober 2016, kl 15.01
Siis kui ta tunneb, et hakkad käest libisema.
 
n.51 veevalaja 29. oktoober 2016, kl 22.50
Seda ma tegelikult arvasingi. Aitäh ...
 
Ohe 30. oktoober 2016, kl 12.34
Viimane, kellega mängida, on skorpion. Tõsiselt. See mäng, kui sa ei muutu - ma lähen, lõppeb sinu valusa lüüasaamisega. Kui lähed, siis sellepärast, et sa tahad minna ja see on sinu kindel otsus, mitte et sa proovid, kas siis hakkab midagi positiivsemas suunas minema. Mulle skorpionid meeldivad, sest nad väljendavad ennast tavaliselt selgelt ja otsekoheselt. Skorpion sobib hästi kalade ja vähkidega. Ehk seepärast, et kalad ja vähid on väga tundlikud ja võtavad kõike südamesse. Noor skorpion on meister ütlema ja tegema asju, mis inimestele südamesse lähevad. Kui teine haavub ja eemale tõmbub, sina aga hoolid, siis pead paratamatult hakkama rohkem jälgima, mida ütled ja teed. Ja nii treenivad tundlikud inimesed skorpioni päris toredaks kaaslaseks. Paljudel skorpionitel on kõva kest, aga hell süda ja sellepärast sobivad nad eriti hästi hoidma neid, kes ise enda hoidmisega ehk kõige paremini hakkama ei saa, aga on truud ja pühendunud kaaslased. Muidugi on ebameeldivaid erandeid ja ebameeldiv skorpion on võib olla väga kole kogemus. Teha seda, mis sulle meeldib, korraldada oma elu nii, nagu sulle meeldib ja kndlasti näidata välja, kui oled saanud haiget. Teemaväliselt öeldes, liiga paljud naised suruvad oma haavumised alla ja on märtri rollis, nii ei hakatagi neid kunagi austama.
 
veevalaja 01. november 2016, kl 19.37
Oh, väga hea lugu. Tundub tõene samuti. Hella hingega on ta küll. Muidu lepiks isegi temaga aga väsinud olen sellest, et ta koguaeg kivi all istub ja passib. Kuhugi minna ei viitsi. Hobisid ei ole. Seltskonnas nõelab oma naist, teistega flirdib.
 
kaksik 09. november 2016, kl 17.20
Kui nõelab, hammusta vastu, sabast ja hästi valusalt ning flirdi ise veidi vahelduseks teiste meestega.
Näita ise initsiatiivi üles ja paku välja erinevaid üritusi. Kui ta ei taha tulla, mine üksi.
Sul endal ikka on hobid ja tegeled nendega?

Vahel tuleb end vähem näidata, et nägema hakatakse.
Hindama hakatakse siis, kui on midagi hindamisväärilist.
 
veevalaja 09. november 2016, kl 19.21
Aitäh kaksik. Tundub usutav. Tihti käingi üritustel üksi või sõbrannaga. Mees konutab kodus, õlleklaas ees. Oma eluga täiesti rahul. Nagu juba kirjutasin -kivi all. Ja nii juba aastaid. Sellepärast kirjutasingi, et aidake kaasa mõelda, kas minna selle eluga edasi või otsida muu lahendus.
 
kaksik 11. november 2016, kl 10.07
Kui selline elu pakub rõõmu ja rahulolu, siis jätka rõõmsalt.
Kui pole hetkel rahul, siis võta ette muudatused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!