Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaljukits naine
 
... 20. märts 2016, kl 11.00
Rääkige Kaljukits naistest, millised nad on...tean, et siin saab ka otsingut kasutada, aga pole väga uusi teemasid siin neist kirjutatud:)
 
....... 20. märts 2016, kl 12.53
Ilusad ja seksikad naised.
 
... 20. märts 2016, kl 13.59
Eks ilusaid ja seksikaid naisi leidub kindlasti mistahes tähemärgist, aga huvitaks just, kuidas neile lähenema peaks...suhteliselt vaikne tundub see minu huviobjekt olevat
Supikanaga pole au olnud kohtuda :)
 
ausalt 20. märts 2016, kl 14.06
ütlen.
neil on nii, et kas kõik või mittemidagi.

... muidugi suhtevärk on koostöövärk- ehk et mida külvad, seda lõikad.
 
BS 20. märts 2016, kl 16.08
How to Attract Capricorn:

make them laugh, they tend to be melancholy so anyone who can make them laugh is appreciated. Talk about anything but do not pry into their emotions. They do mind listening to yours however. When Capricorn feels safe, they will let some of their cat out of the bag. Talk about serious topics, things that matter and avoid unconventionality, they are very conventional people and do not like shock-topics. They like to be connected to on an intellectual level. They like gifts, not gaudy and expensive but practical and useful. Keep it high class, they do not like second-rate gifts, or dates for that matter. Plan an upscale date to a art gallery, theater or fancy restaurant. Never be late. Capricorns are very punctual and live by a schedule and they do not like to be kept waiting, it shows irresponsibility. Be patient with Capricorn, underneath that aloof, indifferent outside lies a physical, passionate loyal person that will come out when the time is right, once you have proven yourself.
 
kaljukits naine 20. märts 2016, kl 16.19
Ei oska muidugi kõigi eest rääkida, aga mulle isiklikult sobib kõige paremini kui lähenetakse loomulikult ja lihtsalt, st mingeid suuri žeste ei oota ei mehelt ega üldse kelleltki teiselt. Mulle näitab seda, et inimene hoolib ka tegelikult minust, mitte see kui suuri ja kalleid asju ta osta suudab või endale lubada saab, rohkem see, kuidas ta minuga räägib, käitub, kasvõi silma vaatab. Meeldib mees, kes on tugev (ja isegi mitte niivõrd füüsiliselt, vaid just vaimselt), saab endaga hakkama, on lähedaste jaoks olemas, kelle kõrval mina saan end naisena tunda ja teda mehena toetada. Ja see vist kehtib küll minu puhul, et see sisemine pool minus tuleb välja ikkagi nendega, kes on juba hinge pugenud, st siis olen vabam ja need inimesed näevad mu tõelist olemust. Armastan tõesti head nalja ja huumorimeelega inimesi. Mulle on öeldud, et olen teistsugune, mida iganes see siis tähendab, kas head või halba, aga loodetavasti siis jään meelde :)
 
veel üks Kaljukits n 30. märts 2016, kl 12.12
Minagi saan rääkida ainult enda eest, olen vähemalt enda meelest selline lihtne inimene. Üldiselt lähtun põhimõttest, et kui minuga hästi käitutakse, käitun minagi vastavalt ja suhtun inimesse vähemalt neutraalselt. Ja kui keegi teeb või ütleb halvasti, siis katkestan selle inimesega lihtsalt edaspidise suhtlemise (muidugi oleneb natuke, kes ütleb ja teeb ja mis põhjusel). Kui olen ise eksinud, vähemalt püüan vabandust paluda. Lähedaste inimestega jah ikka olen natuke teine kui päris võõrastega või lihtsalt tuttavatega (viimastega olen palju reserveeritum ja vaoshoitum. Huumorisoonest ja naljast on siin juba eelnevalt räägitud, armastan väga head nalja ja inimesi, kes seda teha oskavad, ehk ei muutu labaseks ja oskavad ka enda üle naerda. Lähedases suhtes on vist tõesti nii, et kui ma tunnen, et teine pool tõesti hoolib ja hoiab, siis ega seda suhet keegi teine naljalt ei saa katkestada või vahele tulla...ehk üldiselt truu, aga kui näiteks mulle tehakse selgeks kas siis sõnade või tegudega, et minu peale ikka ei olda kindel, ei usaldata ja mind ei nähta pikemas plaanis oma kaaslasena, siis jah võin ise ka selles mõttes hakata ringi vaatama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!