Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas käitub armunud Veevalaja mees?
 
kitarr 05. mai 2013, kl 02.05
väga skeptiline peaks mainima!
 
Veemees 27. juuni 2013, kl 02.11
Olen veevalaja ja veevalajale on tihti oluline, et keegi oleks tema jaoks olemas. Ta ei vaja sadat sõpra, kui tal on üks ja ainus, kel tema jaoks aega on. (Kuid vastab tõele, et veevalaja meestel on 100 sõpra ja need kõik vastassoost, seejuures ei sobi veevalaja mehega liig armukadedad naised) Paraku on vähestel aega 100% temaga koguaeg tegeleda, seda ta ei tahagi, naudib aeg-ajalt üksiltust. Kuid mitte koguaeg... Ta ei pea sinu küljes rippuda 24/7 aga ta tahab olla olemas sinu jaoks igal võimalusel, (meelsamini tihedamini, kui harva) vahest muutub tüütuks see, kui vastaspool ei saa (on midagi tähtsamat teha) või välditakse, see ajab veevalaja mehe lausa hulluks... Kui sa tahad veevalajameest kiusata, siis väldi teda, aga kui sa teda armastad ja endale tahad, siis ole tema jaoks olemas, ka siis kui temaga raske on. On kannatlik, see ajab teisi tema juures ehk kõige enam närvi... sest ta on rahulik ja ootab, ta võib sind tunde kaisus hoida. Ära pahanda veevalaja mehega, vahel on raske, siis tee selgitustööd, ta mõistab, ta ei ole egoist, kui ka nii tihti tundub. Ta tahab kõigile head, seda tihti aga oma seisukohast, nii et ka tal hea oleks. Veevalajad niipalju kui teisi näinud olen: arukad, intelligentsed, meeldib vestelda laiematel teemadel, saab pm ükskõik millest rääkida, veevalajal on ikka huvitav. Veevalajad ei näita oma tundeid ja kui nad neid näitavad, ei oska suur osa inimestest neid talitseda... ainuke soovitus on, ära õienda või karju veevalajaga... räägi rahulikult kui sul midagi tema juures ei meeldi! Mul on kunagi veevalaja/veevalaja suhe... oli tore, läks distantsi tõttu laiali, lõpuks nutsime mõlemad. Veevalajatel on üks kiiks, nad vahest ei saa aru kust maalt on sõprus, kust maalt flirt... Veevalaja mees teeb vahel lihtsalt nalja, väga kohatuid... Veevalajad jah tõepoolest naiselikumad. Mõistvad ja arusaajad. Kuid tunnetega ei oska suurt midagi peale hakata, ega neid väljendada, ja ei tohi ka veevalajat sundida tunnetest röökima, tekitab hirmu... oh jälle peab endast rääkima... Nad hindavad armastust aga ka praktilisust seejuures, kuni neile sobib on kõik hästi. Tihti on veevalajamehed kuskil mujal mõtetes uitavad ja vahest ujedad, samas töökad ja edukad. Kallista, armasta ja hoia neid, sa saad kõik ja mitme kordselt tagasi kui sa oskad teda hoida... Kui ta ütleb sulle, et ta tahab et teil oleks kümmne aasta pärast maja ja kaks last siis tõenäoliselt, kui sul on aega oodata on see ka kümne aasta pärast teoks saanud. Ta teeb kõik, et saavutada enda seatud eesmärke, kui ta ei saavuta neid või keegi takistab neid saavutamast on ta kurb... Ei meeldi vastus ei... ütle "muidugi" või "võib-olla", "kunagi jaa..." aga ära valeta tõsistel teemadel. Suhe veevalaja-jäär ebaõnnestus täielikult, ei saaks suhteks nimetadagi... Suhe veevalaja-vähk on seni püsinud ja kuidas see lugu ka ei lõppeks, sõbrad oleme nii või teisiti.
 
veevalaja mees (veebruari lõpp) 03. august 2013, kl 04.22
Nii naised aitan siis enda poolt valgustada.
Asjad mis ei meeldi mulle kui vv mehele on l2bi lillede jutt
Situation ,et tahan välja minna aga kuna nõrgemale poolele ei meeldi siis ei tohiks ma seda ka teha (ofc lähen)
Ja mina isiklikult vihkan kõige rohkem vingus nägudega ja hädaldavaid naisi ,see lihtsalt viib motti ja tuju nii alla.
Asjad mis meeldivad:Otsekohene ja konkreetne (ise täpselt sama) jutt, mitte mingi virr-varr
Arusaam ,et kui tahad suhet VV siis pead ka ise kaasa aitama oma oleku või ütlustega (ala puust punaseks),mitte ootame mil vv tuleb sulle oma südant puistama ja lambist armastust avaldama.
Loodan ,et kellegile oli sellest kasu ja see teema siis rohkem mu enda kohta, kuid suuresti ühtib ka horoskoobiga ja ÜKS MIS KINDEL VV TAHAB VABA OLLA sa ei saa keelata asju mis talle meeldivad lihtsalt, toeta teda mitte ära laida maha ja ära hakka vinguma, muidu oled kohe ciao-pakaa case!
 
IFF24 03. august 2013, kl 14.53
jamh, üsna õige!
 
Chantelle 10. jaanuar 2014, kl 16.57
Selleks, et oleks vv mehega perfektne klapp ja üksteisemõistmine, peab ise olema vv naine. Paras kompott aga perfektne sobivus, saab nii komöödiat kui ka tragöödiat mitmes vaatuses- ja see teebki elu huvitavaks! .. sest mis olek elus veel hullem kui seda on rutiin... :(
 
eid_1526a50e8f1256 24. märts 2014, kl 11.25
Ma loen ja imestan, mina olen kaksik ja mu mees on veevalaja, ma pole veel nii head meest näinud, kui on tema...ja meie kaks tähtkuju sobivad!
Ta on kinnine tervele maailmale, kuid avatud mulle, ta rääkis esimesena tunnetest...ja räägib siiani, ta kallistab tihti, hoolitseb hästi, on armas ja märkav...asjalik ja tark (seda nad ei näita välja), sellest saab aru siis, kui nendega rohkem suhelda! Jutukas on ta ka, pole üldse vait, nii tore on temaga rääkida misiganes teemadel...
Annab tähelepanu, mitte nagu teised mehed...
Ei ole armukade....nii hea....
Mõistlik ja saab maailma asjadest aru.
Mõtleb kaasa, mõistab naisi, kes on veenuselt...uskumatu.
Tal on omad vead, kuid mina küll ütlen, et need vead on väiksed ja kellel neid pole, selle eest on nii palju positiivset, et see õnn ei mahu kuhugi ära...mina olen elus esimest korda nii õnnelik!
Mida siis veel naine vajab? Tähelepanu, kuulamist/mõistmist, kallistusi, jutustamist...õrnusi, massaaze, ta ju pakub seda kõike! Nautige pigem...;)
 
viimasele 24. märts 2014, kl 16.49
Sul on siis lihtsalt vedanud :) Enamus veevalajaid ei oska oma tundeid välja näidata, on abielus oma tööga ja mingi ninnu-nännu suhe on nende jaoks täiesti mõttetu.
 
Virr-Varr 26. märts 2014, kl 21.32
Nõustun eid_1526a50e8f1256-ga :) Olen samuti suhtes veevalaja mehega. :) Ja pole armastavamat, hoolitsevamat ja tähelepanelikumat meest. Pole olemas asja mida ta poleks valmis tegema, et mind õnnelikuks teha ja naeratama panna "Ma armastan sind" lipsab ta huultelt igapäevasel. Me ei tülitse, ei vaidle, ei kakle. Ta võtab mind sellisena nagu olen ja samaga vastan minagi. Võttis aasta aega enne kui asi läks tõsiselt suhte seisu ja mind viidi koju perele näitama. Enne seda tutvustati mind kui Lihtsalt Sõbranna. Läksime lahku ja peale 5 kuud lahusolekut oli tema see, kes tuli ja ütles, et keegi teine pole selline nagu mina ja tahab mind. Toimus digimuutumine- tsill olekuga "mul-on-kõigest-savi" mehest sai hell ja hoolitsev armastaja, kes seab minu tähtsamaks oma sõpradest. Ma ei ole seda kunagfi palunud, pean lausa sundima teda, et ta astuks sammu kodust välja ja veedaks aega ka omaette, oma sõpradega :)

Armastus on ilus!

Kui veevalaja on armunud, siis sa tunned seda, tajud seda ta pilgus ja käitumises!
 
Mannu 09. jaanuar 2016, kl 14.57
No ma ütleks et vv mees tahab enda kõrvale väga iseseisvat naist. Kolme aasta jooksul on ta mulle vaid korra öelnud, et ma meeldin talle.. Selle mehega on vaja väga palju kannatust :D
 
bestandstrong 10. jaanuar 2016, kl 14.35
Veevalaja, kui tugev inimene tahab otseloomulikult enda kõrvale ka tugevat naist, sest niisama pirtsutajad ja vinguviiulid nende kõrvale elama ei klapigi.
 
oravake 12. jaanuar 2016, kl 13.25
tüütu, klammerduv ja ahistav. peaaegu terve aasta nägin kurja vaeva, et ta endast eemale tõrjuda. kohutav kogemus!
 
õrnakevvN 14. jaanuar 2016, kl 13.36
õrn, armas, hell ja kirglik on vv mees armununa. käitub küll kummaliselt, aga ise vv-na saan temast aru...
 
Valgus 15. jaanuar 2016, kl 11.45
Mis teeb veevalaja tugevaks inimeseks? Varemalt ka seda juhtunud lugema, kuid pole siiani aru saanud, et millest jutt käib.
 
viimasele 15. jaanuar 2016, kl 13.29
ega inimeste mittetundmine polegi mingi patt, alati on võimalus neid tundma õppida, siis saad ise oma küsimusele vastuse.
 
valgusele 15. jaanuar 2016, kl 14.53
ah, see on mingi mõtetu enese haipimise möla. kes ikka oma saba kergitab, kui mitte ise. :D
 
valgusele 26. jaanuar 2016, kl 23.46
hangi omale elu, su haisvat saba ei tahagi keegi kergitada, pead seda ikka jah ise tegema.
 
polo 01. veebruar 2016, kl 22.04
Mina ei saa aru kus see tugevus on. Armus ära ja nüüd elab rõõmsalt oma naisega edasi. Täna läksime tülli ka veel.
 
polole 01. veebruar 2016, kl 23.09
tugevus ongi see, kui elatakse oma naisega, rumalad ja naiivsed armukesed on vaid ajutine ajaviide, lepi sellega.
 
to polole 02. veebruar 2016, kl 05.37
Ei-ei-ei, tugev on see mees, kes on õige valiku teinud ja mingeid armukesi ei vajagi. Petjad nüüd küll tugevad inimesed ei ole :)
 
polo 02. veebruar 2016, kl 07.15
Ei ole armuke. Tema on armunud.
Eelmisele: vist nii on.
 
polo 02. veebruar 2016, kl 07.29
Tülli läksime armukadeduse pärast!!! Ebanormaalne
 
olja to polo 02. veebruar 2016, kl 12.49
kui vv naisega ikka veel, siis pole ta armunud. otsib seiklusi ja mängib sinuga.
 
roosa 02. veebruar 2016, kl 16.32
Kus see tugev veevalaja nüüd on? Valgustagu meid siin. Mul ka südames üks. Ei oska tema ilusatest silmadest plaane välja lugeda
 
to roosa 02. veebruar 2016, kl 18.07
Oma naise kaisus kahjuks...
 
roosa 02. veebruar 2016, kl 18.36
Ma arvan ka nii:( Parem mitte suhelda enam. Tööasjus vaid
 
lõviN 06. veebruar 2016, kl 12.48
polole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tugevus ongi see, kui elatakse oma naisega, rumala
> d ja naiivsed armukesed on vaid ajutine ajaviide,
> lepi sellega.

see pole mingi tugevus, kui armukesi ja sõbrannasid suhte kõrvale vaja. hoopis näitab mehe nõrkust ja otsustusvõimetust. ise elab halvas suhtes, aga jõudu pole seda lõpetada ja käib mööda ilma naistele kurtmas ja otsimas lohutust. eitmees on selline, mitte tugev. vv mehed on üldse naiselikud ja nõrgad. mehelikkust ega tugevust pole neis ollagi.
tugev mees elab hea naisega ja ei vaja sinna kõrvale muid naisi. sellise mehega on hea mängida, aga tõsiselt ei tasuks sellist võtta. kui otsid meest, kes tugev ja truu, vali mõni mehelikum. sellisega nagu vv, võite koos nutta või unistada olematust ja saavutamatust. mehelikele ja manipuleerivatele naistele on ta hea materjal. naiselikumad hoiaksid heaga sellisest eemale. juba selle pärast, et ta on suhtes, aga otsib armukest või peab neid salaja. mõttetu mees.
 
kr 09. veebruar 2016, kl 06.23
Minul on üks väga kummaline mees sattunud teele. Alguses oli kena ja armas, suhtles palju. Nüüd aga vastab tõrksalt, nagu solvuks kui mina temaga ei räägi. Alati ei ole aega vestelda, aga proovin vähemalt küsimustele ja kirjadele vastata. Tema aga valib vastamise või mittevastamise.
 
eelmisele 10. veebruar 2016, kl 10.57
siis järelikult on huvi kadunud, kui ei soovi suhelda, lihtne.
 
VEEVALAJA lõviN-le 10. veebruar 2016, kl 11.05
Niinii, vaatame nüüd ära kui nõrgad on lõvimehed ja -naised:
(1.kriitikat ei talu mittemingisugust,2.nii nõrgad, et pidevalt vajatakse kellegi imetlust ja heakskiitu, 3. enda olematu ''mina'' utoopilistesse kõrgustesse upitamine, 4.keegi mingit tõtt näkku ütleb, mis ei meeldi, siis räusatakse ja halatakse niiet maa must, 5. kui keegi sinust millegagi parem on kasvõi näeb välja parem, siis halvustavad ja teevad lihtsalt inimesi maha.
Ja kui see sinuarust teeb lõvid tugevateks siis hoia ja keela, tead hoia oma suu kinni, ära aja siin sellist hülgemöla, mine lolliklubisse, seal on sinusuguste koht.
Veevalajad on sinusugustest iga kell paremad ja kiidan ennast, sest et olengi.
 
einoh 10. veebruar 2016, kl 12.51
Veevalaja nüüd küll nõrk ei ole mitte kuskiltotsast, need vv-mehed kellega mind elu on kokku viinud on just sellised, kellele saab toetuda, ja see, et teil seal kusagil tüli ja tema armunud, no kuulge armumine nyyd kyll kellegi nõrkust ei näita, just vastupidi, kui see vvmees ongi armunud kellessegi ja sinuga tüli jne siis ongi ta oma valiku teinud ja ära hala rohkem, hangi omale ka elu.


Ja see lõvinaine, kes siin s*tta pritsib, see on täpselt nagu need alaarenud lõvid, ega normaalne inimene ei hakkagi teisi halvustama, see on just see, et enda silmas pindu ei näe, aga teise silmas palki küll. Ja ma täiesti nõus VEEVALAJAGA , need punktid mis välja tõid lõvide kohta on 100% täppi muide, alusetud eneseimetlejad ja teiste mahategijad, ja siis ma ka ei imesta, miks ma ühest horoskoobiraamatust lugesin, et miks lõvidega suhelda ei taheta ja nad tihtilugu võivad üksikuks jääda, siin ehe näide sellest, lugesed kõigi probleeme nendega siis siit ka järeldus- tulemärgid ju üldse mõtetud ja tühikargajad.


Üks Sõnnitar.


Üks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!