Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas käitub armunud Veevalaja mees?
 
to eelmisele 10. veebruar 2016, kl 14.20
Just. Ja polegi midagi taga nutta, sest me isegi ei tunne veel õieti
 
lõviN 10. veebruar 2016, kl 15.01
suhtes või abielus mees pole su tähelepanugi väärt, rääkimata taga nutmisest. need nõrgukesed, kes suhte või abielu kõrvalt naisi armukeseks/sõbrannaks otsivad, on nii tühised ja madalad, et kui sa nende meelituste võrku peaksid langema, võib saada sinust sama nõrk, odav ja madal naine nagu veevalaja mehe elukaaslane, kelle kõrvalt ta otsib. ära taha muutuda samasuguseks kaltsuks. armununa on vv mees tõesti nunn, natukeveider ja kummaline, kuid ära lase end sellest segada. mõtle selge peaga ja teadvusta endale, kas tahad nii jama meest endale, kes ei suuda oma naisega või suhtega toime tulla ja vajab kõrvalist abi. armu parem mõnesse mehisemasse mehesse, kel rohkem iseloomu ja tugevust ning kes pole nii manipuleeritav kalts nagu tema endagi elukaaslane. targad naised hoiavad sellistest mõttetutest meestest eemale.
 
Teanküll 10. veebruar 2016, kl 15.19
Huvitav misajast w nõrk on? Mul veevalaja kõige otsusekindlam inimene, keda tean, mõnda asja kaua kaalub vahest, aga kui korra on midagi otsustanud, siis ümber midagi muuta on võimatu, ju teie need veevalajad on siis alguse või lõpuperioodil sündinud veevalajad, kaljukitse või siis kalade mõjudega,
 
theone 10. veebruar 2016, kl 15.27
kuule sa lõvikrants ära aja nii sooja suust välja, sinusugused litsnaised on kõigile teada, ja on ka teada, et lõvinaised on ringitõmbajad, kellega korralikud mehed sealhulgas ka Veevalajad koos ei ela, või kui elavad, siis sa lendad pärast esimest litutamist ukse taha koos oma kohvritega ja asi ühelpool.

Ja mis loo veel kõige naljakam on, see et üks kõige suurem litstähtkuju esindaja tuleb siin targutama, endal on püksikumm kõige lõdvem ja olgem ausad, veevalajate maitse te lõvid ka ei ole, SEST - meile meeldivad ilusad naised, kellel on nii välimust kui sisu, aga sul pole kumbagi olla, seestpoolt veel läbiussitanud pealegi. saa nüüd vaikselt üle, et veevalajate käest kinga oled saanud ja hangi elu.
 
Ka Veevalaja 10. veebruar 2016, kl 15.35
sa lõvi mine arene kusagil, sellist jama on ausaltöeldes raske kommenteerida ja kui sul endal kärss viltu peas on võta sellega midagi ette, siin haldes näitad ainult seda , kui mõtetu oled, ja eelmistel siin on täiesti õigus, sina oled ju litstähtkuju mitte Veevalajad, niiet vaata kuidas oma püksikummi parajaks saad, nii võib veel välja venida, ajab ikka korralikult naerma, kui üks lõvist jätis Veevalajatelt on korvi saanud, või veelparem, vahetati vaeseke parema vastu välja! Irwww.ee
 
VvN 10. veebruar 2016, kl 15.54
Ma ei saa aru, miks te sellele mõtetule jamale sellist vastukaja veel saadate?

On kaugele näha, et see lõviN on ajuinvaliid, sellised peaks kusagil omaette olema, mitte foorumites möllama, siin foorumist lugedes on ju kõik kõiki maha teinud, kellest jõud üle käi ja kohe näha, et see lõvi on Vv poolt mahajäetud ja nüüd siin tatti pritsib.
 
lõviN 10. veebruar 2016, kl 16.27
odavad ning kaltsud naised on veevalaja mehele sobivad naised ja armukesed. nõrgale mehele sobivadki nõrgad, mehelikud naised. head manipuleerijad on näiteks jäärad, sõnnid ja kalad naised. nendega peaks veevalaja hästi sobima. lõvid ja teised targad ja tugevad naised lasevad kõrgelt selliste peale. mõttetud mehed jäävad elu lõpuni mõttetuteks. sõimake palju tahate, kaltsakad.
 
theone 10. veebruar 2016, kl 20.47
jaa, sul täielikult õigus lõviN - sulle sobivadki nõrgad ja kaltsud mehed, sellisele nagu sa ise just oledki ja ära kaaguta, kui sul ei ole midagi targemat öelda, su plaat kerib juba mitmendat korda vahele kalts!
 
theone 10. veebruar 2016, kl 20.47
ja teadagu kuhu vahele irwww :D
 
theone 10. veebruar 2016, kl 20.47
ja teadagi kuhu vahele irwww :D
 
Scorpa 10. veebruar 2016, kl 23.03
Minu mees on Veevalaja ja paremat inimest annab otsida, ja seda on siin kohe kaugelt näha, kes on Veevalajatelt lüüa saanud.


Kas sa lõvinaine ise ka aru saad, kui loll sa oled v ?
 
to kr 11. veebruar 2016, kl 20.36
minu meelest see mees pole midagi väärt. Ise kindlasti halvas suhtes sellep vaatab teisi ja mängis sinuga, nüüd aga ronis naise kaissu tagasi. nõrk ilmselgelt
 
vv N 17. veebruar 2016, kl 19.04
kaks kogemust olnud ja need on olnud ahistavad. väga tormakas ja pealetükkiv ega mõista, kui talle "ei" läbi lillede öeldakse. ajab oma jonni ja aru ei saa, et temast huvitaud pole. kuna olen selline mõistev ja kaastundlik, ei oska ma kahjuks ise otse ära öelda, ikka kuulad inimese ära ja püüad talle pehmet maandumist võimaldada. ei ole hea kogemus, aga järelikult nad mulle ei sobi.
 
Kaljukits naine 18. veebruar 2016, kl 00.29
Mul ei ole küll väga palju sellest tähemärgist tuttavaid Veevalaja mehi, aga kui neile mõtlen, siis nende ühiseks jooneks on sõltumatuse ja vabaduse janu. Isegi, kui nad on armunud, siis nad ei hakka oma armastuse objekti lämmatama, aga ometi teab see naine, et veevalaja mees on temast tõesti ja tõsiselt huvitatud. Minule on nad jätnud vägagi meheliku ja julge mulje...head kaaslased igal tasandil.
 
vv N 18. veebruar 2016, kl 13.29
nad on tõesti väga toredad ja kenad inimesed, isegi võib öelda, et ka mehelikud ja julged. aga kas nad on sinusse kunagi armunud olnud, Kaljukits naine? see on hoopis teine inimene, kes sinusse armunud on. minul on alati kogemusi just armunud veevalaja meestega. pole veel kordagi sellest pääsenud. aga nad ei sobi mulle, nad käituvad vastuoluliselt ja kummaliselt ega jäta enne, kui on asja viimase piirini ajanud.
kõik inimesed on kenad ja toredad seni kuni nad teisele sisse ei sõida, neid ahistama ei hakka.
 
Kaljukits naine 18. veebruar 2016, kl 17.07
Ma ei oska hetkel oma suhteid analüüsides päris kindlalt ei ega jah sellele armumise küsimusele vastata...üks mul siin on silmapiiril selline toredake ja sümpaatne igas mõttes, aga jah kes neid vabaduseihalejatest rüütleid teab...praegu naudin lihtsalt seda, et on koos tore ja hea aega veeta :) Ja seda tean, et Marko Matvere on Veevalaja tähtkujust, lihtsalt tema on minu jaoks Eesti tuntud meestest selline mehelikkuse võrdkuju kõige paremas mõttes :)
 
minni 18. veebruar 2016, kl 19.53
Ma tunnen ainult ühte veevalaja meest. Ta on mu kolleeg ja kuigi tunnen teda lühikest aega, pole ühtegi omadust, mis ei meeldiks. Ta on tark ja töökas ja hea huumorimeelega, kirglik ja sportlik. Minu arust suudavad vähesed nii kirglikult nii kuival tööalasel teemal "põlema" minna. Täna just avastasin jälle hirmuga, et ta meeldib mulle liiga palju...
 
vv 18. veebruar 2016, kl 22.36
Ja mis siis takistab lähemalt tutvumast?
 
minni 18. veebruar 2016, kl 23.02
Otseloomulikult on head mehed juba võetud:(
 
Jennifer 19. veebruar 2016, kl 05.54
Abielumeestest tuleb heaga eemale hoida. Ära üldse mõtlegi tema peale. Vv tugeva iselou tõttu ta ei vaatagi kõrvalt igasuguseid.
 
minni 19. veebruar 2016, kl 08.18
Minu arust ei ole elu kunagi must-valge ja vastupidiselt üldlevinud arvamusele siin on ka veevalaja mehel tunded. Seetõttu lähevad minu mõtted ikka tema peale kas ma tahan seda või mitte.
 
Paar kogemust 07. märts 2016, kl 20.43
Mul on kogemus kahe veevalaja mehega. Üks oli minu eks, väga kiiresti hakkas ajama mesijuttu, üldse asi arenes väga kiiresti edasi ja suhtes olime põhimõtteliselt peale teist kohtumist. Sai mindud kiiresti intiimseks, see ei muutnud midagi, ajaga läksid tunded aina suuremaks nii minul kui temal, väga väga avatud ja ütles oma tunded välja alati, ei hoidnud endas väga midagi. Üldse väga seltskonnainimene ja hea suhtleja. Teine veevalaja mees aga täiesti erinev mu eksist kellega ei arenenudki midagi, hakkas ka väga kiiresti ajama mesijuttu ja asi jäi kole lühikeseks. Algul ütles ühte ja pärast oli hoopis teine jutt. Kui minu eks oli see kes just tahtis suhet siis teine aga jälle ei tahtnud üldse. Või siis on ka asi selles, et seotud pole siin tähtkujuga mitte midagi ja lihtsalt kahjuks teisel ei tekkinudki mingid tunded minu vastu. No ikka pagana erinevad inimesed igas mõttes. Lõppkokkuvõttes ma ütleks, et tähtkujuga on ikka vast väga vähe seotud. Oleneb inimestest ja nende vahelisest keemiast.
 
tähelepanek 08. märts 2016, kl 14.38
väga arg, kui mängus tunded. emotsionaalne ja tundlik. naiselik tüüp, väga kaua ema mõju all. kui leiab ema-tüüpi naise, sellega tunneb end turvaliselt.
 
minni 08. märts 2016, kl 15.27
Nii ma nüüd otsustasin, et ma ei palu enam tema abi tööasjus. See on vist kõige parem. Kuidagi ma ju pean lahti saama sellest tundest
 
vvnaine 09. märts 2016, kl 11.52
tunded abielumehe vastu pole need õiged tunded. ära raiska oma tundeid tühja, minni. sõnnina on sul eeldusi leida abielust vaba vv mees. neid on palju, ja nad on kõik head. sõnn ja vv on huvitav kooslus ja peaks hea ja püsiv suhe sellest kujunema. abielus vv on väga jama variant, igas mõttes. kui see õnnetuke peakski sinu pärast lahutama, on ta terve ülejäänud elu emotsionaalses kriisis. ära taha seda.
 
minni 09. märts 2016, kl 12.36
Tänan lohutavate sõnade eest, aga tähemärgi järgi ma küll meest ei otsi:) Hoian lihtsalt eemale temast. Ei taha ju teistele seda, mida endalegi ei taha. Järelikult ei ole siis see ÕIGE ikkagi. Muidu oleks saatus ta vallalisena mu teele juhtinud.
 
vvnaine 10. märts 2016, kl 10.58
miks mitte, vv ja sõnni vahel on väga tugev külgetõmme.
täiendavad teineteist - üks väga naiselik, teine mehelik tüüp. ideaalne partnerlus, pikaaegne kirg ja vastastikune austus.
abielumees pole muidugi õige. öeldakse et enne selle tõelise leidmist pead palju petlikke tundeid läbi elama.
 
minni 10. märts 2016, kl 12.35
Kui nüüd täpne olla, siis mina pole öelnud, et ta just abielus on. Aga see ei muuda asja sisu.
 
minni 10. märts 2016, kl 14.33
Ma ei usu, et mu tunded temaga petlikud on. Pigem tundub kõik õige.
 
vvnaine 10. märts 2016, kl 15.44
muudab ikka. kui mees pole oma kaaslasega soovinud abielluda, siis tegelikult pole ta teda ka õigeks pidanud. kui oled oma tunnetes kindel, anna minna, minni! suhtes mees pole keelatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!