Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas käitub armunud Veevalaja mees?
 
to minni 23. märts 2016, kl 14.11
Lollus. Ta ainult mängib sinuga. Mehed tavaliselt ei jäta oma peret
 
minni 24. märts 2016, kl 18.53
Ma ei usu. Ta on liiga hea selleks.
 
minni 25. märts 2016, kl 10.09
Appi, mu tunded lähevad järjest suuremaks. Pole kunagi varem tundnudki nii..
 
kihlvedu 26. märts 2016, kl 22.01
Ma võin kihla vedada, et see su vv ei ole midagi etted võtnud veel. On nii?
 
:) 28. aprill 2016, kl 07.34
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis järelikult on huvi kadunud, kui ei soovi suhe
> lda, lihtne
Seda ma küll ei usu:) Vvm on ju iga naise unistus. Armastuse saadik lausa....
 
vv N 28. aprill 2016, kl 11.31
kundlasti mitte pole ta iga naise unistus. sodiaagi üks naiselikumaid mehi. ebakindel, otsustusvõimetu, arg ja rumal. sobib hästi manipuleerijaga või mõne isasema naisega, kes ta elu korraldab ja paika paneb. armununa pole ilmselt keegi erinev üksteisest. kui see möödas, on vvmees absoluutne fopaa! kui on soov kodus kodulooma asemel meest pidada, siis sobib vv mees hästi.
 
hehhee 28. aprill 2016, kl 21.10
eelmine kirjutaja, vv N on vaevalt ise veevalaja, sest muidu ta teaks, et rumalaid veevalajaid pole olemas. Vv-mehed võivad kõike muud ülal mainitut olla, aga ajud neil toimivad hästi.

Üldse, sellest vv N'i kommentaarist lööb raskelt kibestunud toon läbi. Mis juhtus, et mingi vv-mehe peale niimoodi solvusid?
 
vv N 28. aprill 2016, kl 21.18
olen küll. ei ole solvunud. kirjutasin, mis ma neist arvan. lähisuhtes korra olnud, armumisi mitu. armumine on ükskõik kellega ilus, aga möödudes on pohmell vv mehega päris kole. nägin ta tõelist palet ja varem meeldiv hääl oli vastik. ta muutus mulle üleni vastikuks. kibestumine see ei ole, kui siis lugejal endal lugedes kibedat tõde.
on veel küsimusi?
 
vv N 29. aprill 2016, kl 10.27
edaspidiste küsimuste vältimiseks, toon siin välja ühe lugemismaterjali, mis on ülitäpne kirjeldus vv mehe kohta. ei mingit mystikat. ja minu jaoks välistatud tyyp igas mõttes. kes isasemad naistyybid, need lasku edasi, kui naishärjana vastu peavad või manipuleerimisoskused tipus.
http://kogujamees.blogspot.com.ee/2013/08/hirmu-pohivormid-skisoidsed-isiksused.html
 
vv mees 30. aprill 2016, kl 17.19
vv N Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> edaspidiste küsimuste vältimiseks, toon siin välja
> ühe lugemismaterjali, mis on ülitäpne kirjeldus v
> v mehe kohta. ei mingit mystikat. ja minu jaoks vä
> listatud tyyp igas mõttes. kes isasemad naistyybid
> , need lasku edasi, kui naishärjana vastu peavad v
> õi manipuleerimisoskused tipus.
> http://kogujame
> es.blogspot.com.ee/2013/08/hirmu-pohivormid-skisoi
> dsed-isiksused.html

Lugesin 10 rida diagonaalis ja kommentaariks ainult - täielik jamps.
Sellist jura on mõttetu kommenteerida.
 
ma 14. mai 2016, kl 00.46
Vahel on ikkagi tunne, et tahaks osata mõtteid lugeda. Eriti just mõne veevalaja omi
 
Selgeltnägija 14. mai 2016, kl 09.34
Ta arvab, et oled liiderlik, peast soe manipulaator, kellest on tal kama kaks.
 
huvitav 14. mai 2016, kl 10.49
Millest selline arvamus? Ta ei tunnegi mind piisavalt.
 
Constance Bonacieux 18. mai 2016, kl 19.24
ah see vvn on nikuinii mingi debiilne kaksik või skorpion naine, nood elavad minevikus ja kättemaksuhimu veel aastate pärast olemas!
 
ja 19. mai 2016, kl 17.50
veevalajate kättemaksuhimust ei maksa rääkidagi, neilt võib veel aastate pärastki korraliku lahmaka saada, räägin kogemusest.
 
vv N 20. mai 2016, kl 09.51
naiselikud, õelad ja kättemaksuhimulised on veevalaja mehed. väliselt sellest aru ei saa, kuna jätab tegelikkusest teistsuguse mulje. aga kui oled talle lähedale pääsenud, teda tundma õppinud, siis soovitan vähegi naiselikul naisel eemale joosta. muidu on nad viisakad, sõbralikud, väliselt väljapeetud ja hoolivad. katsu aga jõuda tema sisemaailma, siis ta keerab ära. ei taha enda kõrvale teist naist, õelat ja kättemaksjat. mees peab naise nõrkust toetama, mitte sellele kaasa aitama samaväärselt nõrgana. mehena läbikukkuja. minu kogemused. kindlasti on erandeid ja on väga häid ja mehelikke veevalajaid. mina kahjuks selliseid ei tunne.
 
vv N 20. mai 2016, kl 10.35
lisaks väga armukadedad, kuigi nad endale seda ei tunnista. vihkavad ise armukadedust, olles ise selles kõige tugevamad. väljendub see ebatüüpiliselt, mitte nagu teistel meestel, mida on aru saada nende käitumisest. nad häbenevad tegelikult oma nõrkust ja armukadedust. peidavad seda näilise ükskõiksuse taha.
armununa avaldab kohe tundeid, tahab kohe koos olla, kõike korraga. mina tahan pikka perioodi inimese tundmiseks ja minule ei sobi selline kohe peale lendav tyyp. siis on solvunud, vinduvad ja otsivad võimalust, kuidas kätte maksta tema eemale tõukamise eest. see võib kesta kaua, kuni ta oma arust on kätte maksnud ja kõik selleks teinud, et naisel oleks väga halb tunne peale lahkumist. surgivad ja üritavad kõikvõimalike vahenditega see naine veel kord endasse armuma panna ja siis neile lajatada. mina kogesin seda. nad on selles meistrid ja tegi haiget. kuigi tundeid mul tema vastu polnud, tegi see siiski haiget, sest nende külmus, viha ja kättemaks on õel.
vv mehe puhul mängib suurt rolli ka see, kes tema kõige lähedasem naissugulane on. on see ema või tütar. on see tema elukaaslane. sealt omandab ta need naiselikud jooned kõige paremini, sest on naiste poolt väga mõjutatav. kui need lähedased on teatud iseloomuomadustega, on need ka vv mehes tuntavad. temas pole ürgmeest ja mehelikkust kui sellist. väga udune ja ebakindel ega sobi samaväärse naisega.
lisaks on neil komme surkida teiste elus, sealt endale olulisi teadmisi ammutada, kompenseerides oma enda oskamatus elus toime tulla. siis ei löö nad ka risti ette siis, kui see naine on suhtes või abielus. kiiluvad tihti end teiste suhete vahele. ei tunne nad mingit hingepiina kui teise mehe naist enda poole meelitada püüavad. nagu ebakindel naine, kes proovib oma väärtust teistelt mehi üle lüüa, nii ka vv mees üritab oma väärtust ja enesekindlust sellisel moel tõestada. paraku saab ta haledalt peksa ja siis on pettunud ning üritab kätte maksta.

*ma olen veevalaja, kui keegi veel kahtleb. räägitagu mida tahes kahe veevalaja sobivusest, mina sellesse ei usu. täiesti erinevad märgid on vv mees ja vv naine. mingeid ühiseid jooni pole neil kui nende vabaduseiha ja humaansus ning soov olla teistele toeks. lähisuhetes on need kaks täiesti sobimatud.
 
Kaljukits naine 20. mai 2016, kl 12.12
Mina pole eelkirjutatuga nõus, minu tuttavad sellest tähemärgist mehed on olnud igati toredad nii kaaslase kui mehena. Jah, suur vabaduseiha on nendes küll, aga mulle see sobib, mulle endale ka ei meeldi klammerduda ja meeldivad inimesed, kellel on oma huvid ja eesmärgid elus. Lisaks sellele nende inimeste mõttemaailm on kindlasti keskpärasest tunduvalt erinev, nad on originaalsed, uuendusmeelsed, tahavad asjade sisse minna ja aru saada, miks need just sellised on nagu on. Intelligentsed inimesed. Veevalaja naistega paraku sellist head läbisaamist pole olnud mul, aga nende paari mehega, keda tean sellest tähemärgist, olen igati sobinud.
 
Alar (vv-m) 24. mai 2016, kl 22.31
vv-N.
Palun mine oma jutuga kuu peale.
 
LõviN 26. mai 2016, kl 13.01
Kõik veevalaja mehed mingu ise kõik kuu peale! Kõige mõttetumad mehed kogu sodiaagis. Naiselikud, veidrad ja tüütud. Armunud veevalaja mees on kõige naljakam kõigist armunutest. Kloun. Loll mees, väga loll. Arvab endast liiga palju ja kriitikat ei talu. Tahab olla nagu isalõvi, aga selleni ei küündi. Nõrgad mehed.
 
VEEVALAJA 26. mai 2016, kl 20.43
Lollile lõvile:
Ja kõige suuremad klounid on teadagi lõvid, nõrgad inimesed, kes ei saa muidu elatud kui teiste kiituse najal ja teisi maha tehes. Hoia parem suu kinni, kui sul midagi asjalikku öelda ei ole, osta endale elu mõtetu eneseimetleja.
 
Hahaa :D 26. mai 2016, kl 21.03
Üks Veevalajatelt kinga saanud lõvi siin jälle kirumas kõiki. Mis vingud, kui sul endal kärss kärnas on. Aga miskipärast on fakt see, et just lõvisid ei sallita ja seda seepärast, 1. sitt iseloom, 2.eneseupitajad 3. nõrgad inimesed, kes ei kannata kriitikat 4.läbinisti mädad.
Veevalajad on ikka super lahedad inimesed ja ega see neid halvemaks tee, kui üks alaarenenud lõvi siin tatti pritsib. ;)
 
arvamus. 27. mai 2016, kl 11.55
Veevalajad täiesti normaalsed ja seda nii sõbrana kui suhtes ja meestest kellega suhtes olnud on VVm üks parim variant, tugeva iseloomuga, huumorisoon on paigas ja otsusekindel pealeselle. Üldse õhumärgid ehk siis kaksikud, kaalud, veevalajad on sodiaagi kõige intelligentseimad ja niipalju, kui erinevatest kohtadest lugenud olen, siis ka kõige eelistatuimad ja olen täiesti nõus sellega.
 
vv N 27. mai 2016, kl 15.31
on intelligentsed, nõus sellega. tugev iseloom jääb selgusetuks, milles see väljendub?
jutt on armunud veevalajast. te pole vist keegi kohanud tõsiselt armunud vv meest? teil on vedanud.
jään enda kirjutatu juurde.
 
veevalaja n 09. juuli 2016, kl 14.59
eelmine on mingi segane lõvi naine, kelle vv mees on puu taha saatnud.
armunud veevalaja on imeliselt armas ja õrn, maailma parim mees :)
 
Talv 10. juuli 2016, kl 02.38
lõvid ongi segased klounid, seest läbinisti ussitanud, ei oska inimestega normaalselt suheldagi, eks nad sellepärast paljud üksikud ongi, kuna sellistega kes teistele ülevalt alla vaatavad ja ennast teiste arvelt upitavad ei taha ükski normaalne inimene suhelda.
Veevalajad nii naised kui mehed aga on väga lahedad ja normaalsed ja mis peamine nad on väga head inimesetundjad, silmakirjalikud tegelased hammustavad kohe läbi ja Veevalaja väga valib ka seltskonda, kellega suhelda, lollid ja niisama ennasttäis ludrid saavad üsna ruttu kinga.
 
viimasele 10. juuli 2016, kl 09.42
Sina küll ei küündi lõvikesele, sõnavara labane ja solvav.
 
Meeli.Kaljukits 31. juuli 2016, kl 13.34
Parimat kaaslast ja meest kui veevalajast mees ma ei tea. Tark, hooliv, truu. Kannatab ja talub kõiki minu kiikse :) Kummaline, minule tundub et veevalajad näevad asju ja sündmusi ette.
 
sõnnitar 01. august 2016, kl 13.07
veevalaja vastand ongi lõvi, nii et kas nad sobivad või ei sobi. mõlemil omajagu upsakust sees. endal on paljud planeedid lõvis ning tean väga hästi, kui lõvi uhkus sisse voolab ja üle võtab.

küll aga endal ka kahe vv mehega olnud kogemusi. ühele tegin mina haiget mida siiani kahetsen. ta oli väga tore, ei olnud pealetükkiv vaid võttis kõike selles tempos, nagu minule tundus sobiv. küll aga leidsin teise kaaslase veel juurde ja temale ei öelnud. olin just vallaliseks saanud ning valu murdis mu südame, nii et tegin tollele veevalajale haiget. oi, kui ta vihaseks sai, siis ikka mõnuga ning siiani hoiab trotsi. pole hullu, olen väärt ka seda. keegi saab endale väga armsa ja toreda mehe.

teine veevalaja on ooper omaette, ignoreerimine, ära kadumine, tunnete varjamine, minu õpetamine kuigi ise ei võta neid õpetussõnu endale ise. teab kõike, aga nagu ütlesin, siis ise ei rakenda neid enda peal. täielik virr-varr suhe, ootan juba tema maharahunemist 6a. sõnn ja tema kannatlikkus on piiritu! aga ootan ära, mina tahan seda segast olevust, küll aga pikk tee veel sinna.. õnneks viimane aasta ignoreerimine lõppenud ning austab mind rohkem, peale seda kui ütlesin, et minule aitab (sai villand korraks küll!) ning soovin normaalset suhet. nüüd hoiab asju natuke paremini.

vot, üks on jaanuari vv ja teine veebruari oma. ning jaanuari oma on see hullem variant! uuesti ei valiks ning kui tundeid saaks valida, siis ei viitsiks mässata temaga. aga süda tahab mida süda tahab..
 
ettevaatust 01. august 2016, kl 19.55
mitte ükski mees ei talu narrimist ja see ei sõltu horoskoobist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!