Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
miks naised mehi rahalises mõttes ära kasutavad?
 
nohjah 13. juuli 2016, kl 21.58
mitte ei mõista sind kalüpstudmees!!
kui sinu suhtumine naistesse on samasugune ka kohtingutel, siis mida sa loodad ja ootad. saad seda, mida väärt oled.
ei ole kõik naised raha peal väljas. nii nagu ei ole kõik mehed raha peal väljas.
erandeid siiski leidub nii naiste kui meeste hulgas, kes loodavad ülalpidamisele ja neid pole mitte vähe!

nii palju võin kommenteerida naiste aadressil, kes mehe kulul elavad - paljud mehed kompenseerivad naisele läbi ülalpidamise oma puudujääke, on see siis voodielu osas või siis kui naine on võetud iluasjaks või esindusnaiseks, kellega uhkustada. tegelik elu käib taolisel mehel sellisel juhul kodust väljaspool, mõne või mõnede teistega.

nii et kalüpstudmees, mõtle kõigepealt oma käitumise ja sõnavara üle, lihvi neid ja siis proovi uuesti.
ja veel - nii kaua kui kardad lüpstud saada, nii kaua sind ka lüpstakse.
 
uuesti 14. juuli 2016, kl 11.06
Siin internetis võib iga joodik end rikkaks kirjutada, kuidas ta igale naisele maja ehitas ja kuidas naised talt kogu aeg on rikkust saanud, seda ei maksa uskuda. Kiunuv mees, kes viitab ex naistele,võib vabalt olla joodikust kidur-vaene ja tal endal polegi olnud midagi. Ühe naise juurest teise juurde jalutades seljakott seljas ja poolik kohvipakk selles,kuni naisel saab muidusöödikust kõrini, välja viskab, on muidugi väljamõeldud stoori tutvumise aluseks põhjuseks viriseda, et andis kõik ex naistele.Tean mõnda sellist tutvusrindelt, kes niimoodi siiamaani virisevad. Need mehed, keda tõepoolest on naised paljaks teinud, ei nemad julge sellest rääkida, häbi on.
 
uuesti 14. juuli 2016, kl 11.07
to nojah
Ei tema enam oma suhtlusviisi ja kibestumust ümber hinda, niisugune oli,on ja jääb.
 
kalüpstudmees 16. veebruar 2017, kl 19.37
Mitte ei saa ma aru, miks te mind ründate?
Kui ma räägin, et oli selline naine, miks te õigustate seda naist ja mind mustate?
Ehk seepärast, et tunnete ennast ära ja üritate kaitsta ja varjata enda poolset meeste ärakasutamist?

Kuidas ma ise süüdi olin? Kust mina pidin ette teadma, et too naine mind lüpsta kavatseb?
Hämmastav ikka, millised mõned naised siin võivad olla, ükskõik, mida räägid, ikka oled igal juhul ise süüdi.
Aga seda, et naised kunagi milleski süüdi oleks, ei seda ei ole.

Mõttetu kanakari ma ütlen.
 
kalüpstudmees 16. veebruar 2017, kl 19.40
Ahjaa, kust kuradi kohast te võtate, et ma väidan, nagu kõik naised sellised on?
Ma pole mitte kuskil väitnud, et kõik naised sellised on, räägin vaid, et sattusin sellise otsa ja et paljud naised on sellised, aga pole mitte kuskil öelnud, et kõik naised.
On ka väga palju normaalseid naisi, nemad on muidugi tihti hõivatud ja seda põhjusega.


Edasi tekib küsimus, et huvitav kust kohast, te minu käitumist küll väljavõtate, kuidas ma kohtingul käitun? Teil pole vähimatki infot selle kohta, milline mees ma olen või kuidas ma kohtingul käitun.
Aga huvitav peksma mind olete küll varmad ja halvustama.
Huvitav, kui te mind sedasi peksate ja halvustate, asju välja mõtlete, mis te siis imestate, kui ma teile halvasti vastan?

Veidralt õelad olete siin, et ikka mees alati süüdi oleks. Ilmselt oletegi ühed tüüpilised õelad, virisejad naised, kellest tuleb meestel suure kaarega ümber käia, kui oma tervisest ja heaolust hoolivad.
 
kaljukits naine 16. veebruar 2017, kl 21.12
tüüpiline naine ongi vist selline, kes lüpsab mehe rahast tühjaks. Ise teeb ka näiliselt maailma parimat tööd (näiteks paneb võltsküüsi või ripsmeid kuskil salongis. See on unistuste töö ju ometi). Aga... Sellise palgaga ei osta ju endale solaariumiseansse, võltsstaffi, riideid, meiki ja kõiksugu erinevaid hoolduseid ja asju mida väga vaja on... Ehk võibolla ostab ka.. aga siis tekib küsimus, et kes kõik arved maksab ja toidu koju toob. Ka see on mehe lüpsmine kui enda raha lööd laiaks oma välimuse peale ja mees paneb oma raha kõik elamise peale (mõnel puhul isegi liisib naisele autot veel lisaks). Ja kui veel laps on.. siis on ju väga emmaljunga valgest nahast vankrit vaja, mis peaaegu sama kallis kui auto.
Kui ajate oma võrdõigust taga, siis võiks vastavalt ka käituda ja võrdselt ka kulutused enda kanda võtta.

On ka erandeid kindlasti palju. Iga naine ei pea nüüd solvanguna võtma. :) Aga liiga palju just sellist tibuemmede ja kanapiffide suhtumist on näha igal pool. Aga au neile naistele, kes ise hakkama saavad ! :)
 
Sõnn 17. veebruar 2017, kl 20.30
osaliselt ka sellepärast et seniks kuni on mehi kes arvavad et raha pärast saab tagumikku ja keha osta ning on naisi kes sellele kauplemisketile alla ei vannu ning arvavad et ongi müügiks,see ei lõppe!
nii et ole rahulik,on nõudlust on ka pakkumist.
 
Sõnn 17. veebruar 2017, kl 20.32
osaliselt ka paras neile kiimas meespoegadele,teistpidi kahjuks korralikele härrasmeestele.
 
vaimulagedad 18. veebruar 2017, kl 08.28
Liiderdamine on ebanormaalne käitumine nii meestele kui naistele.
 
kalüpstudmees 18. veebruar 2017, kl 10.30
Olen ka ise seda märganud, et pole siin võrdsust kuskilt.
Paljud naised ootavadki, et mees nende eest maksaks, muidu on nad võrdsed, aga kui maksmiseks läheb, siis maksku mees, kõik majapidamis ja autokulud, samuti lapsekulud jne.
Veel enam, need naised ostavad tihti väga kalleid asju, nagu ka siin välja toodi, kallis lapsevanker näiteks.
Osad naised kohe on sellised, et osatakse see kõige kallim üles leida või siis väga kallis, samas neid ei huvita, kust mees selle raha võtab, kui ei võta on ta kohe süüdi ja luuser ja mida kõike veel.
Samamoodi nagu need naised ostavad ka väga kalleid riideid, tahavad kalleid reise, ainult väga kalleid telefone jne.
Neil on mingi põhimõte, et kõik peab hästi kallis olema, ju siis on hea teiste naiste ees kekutada jne.


Õnneks on ka normaalseid naisi, kes enda eest ise maksavad ja teavad, kui raskelt raha tuleb ja mõtlevad ka raha säästliku ning mõistliku kasutamise peale.
Aga esmalt tuleb see naine üles leida, ta peab olema ka sobivas vanuses ja vaba. See pole sugugi nii lihtne.
 
Elu on raske 18. veebruar 2017, kl 23.07
Naiste hulgas pole stereotüüpne mõtlemine mitte kuskile kadunud. Mehelt oodatakse initsiatiivi, ainuisikulist vastutust, erilist võimekust majanduslike murede lahendamisel, pidevat eneseohverdust naise tujude kasuks.

Räägitakse võrdsusest, mis lõppeb otsekohe samal hetkel kui oleks aeg võrdseid kohustusi kanda. Meest sõimatakse šovinistiks, nimetatakse rumalaks või lihtsalt sobimatuks.

Korralikke ning kohusetundlikke, samas põhimõttekindlaid naisi on väga vähe. Kuna naised kurdavad igal sammul, et mehed peaksid olema palju enesekriitilisemad, võiksid naisedki peeglisse vaadata ja ausad olla, kas nad ise on seda kõike väärt, mida nad meestelt nõuavad?

Kurdetakse meeste allakäiku, kuigi naiste hulgas on asi vähemasti sama hull. Moraalilagedus, hulk juhuslikke lapsi, mitmed eksmehed, palju kehav pagasit, mida sunnitakse mehele peale ning naised on isegi kurjad, miks mehed ei ole sellise pakkumise peale üliõnnelikud.

Tasuks mängida omas liigas, mitte varupingilt tõustes parimaid torkima minna. Kui lähete, olge valmis alandlik olema.
 
milleks 19. veebruar 2017, kl 13.11
Milleks nii pikad jutud, ei viitsi lugeda.
Lühidalt: mees peab mees olema, et naise südant võita ja hiljem ka oma peret üleval pidada.
 
kalüpstudmees 19. veebruar 2017, kl 15.04
See "milleks" on just ehe näide sellisest naisest, kellest rääkis eelpool kõneleja "elu on raske".
Nii, see kui ka muidu elu näitab, et täpselt nii ongi, nagu rääkis "elu on raske".
Naistel on meestele meeletud nõudmised, võrdsusest pole mingit juttu ja siis ollakse veel ise ülbe ja võimukas ka, lausa aristokraatlik.
Oh kuidas ma hakkan praegu mõtlema, kui väärtuslikud on ikka head ja tõeliselt võrdsed naised.
See näitab, et naised, kes peaks olema tavalised ja normaased, need on tegelikult väga väärtuslikud ja keda ei paista kahjuks väga palju olevat, tänapäeva ühiskonnas. Vähemalt mitte vallaliste seas.
 
pipi 19. veebruar 2017, kl 17.44
mees ei pea peret üleval pidama üksi, kui naine käib tööl. mees ja naine on võrdsed. peret hoiavad üleval mõlemad. mis jutt see on, et naine korjab sukasäärde ja mees plekkigu kõik kulud? ei, kui naine on mehega võrdne, tehku tööd võrdselt ja saagu värdset palka!
 
muidugi 20. veebruar 2017, kl 13.17
Jutuks hea küll, arvete maksmisel sokutatakse mehele alati rohkem kaela. Ausalt maksavad enda rahast arveid ainult mõned kohusetundlikud üksikemad, kellel pole lapse isa toetust (lapse isa teadmata või passita süürlane).

to: 13.11

Laske mehel mees olla ja olge ise naine, mitte segane mõrd. Elu ei saa ainult rahasse arvestada. Jälle hakkab jutt mehe ainukohustusest kõike teha ja vastutada kogu pere eest, naisele ei jäägi peale kohvitassi mingit tegevust üle.
 
kalüpstudmees 22. veebruar 2017, kl 22.49
Ka see jutt tüütab ära, kuidas mitmed naised räägivad, kui raske on ikka kodune olla ja kodus midagi teha ja lapsi kantseldada.
Aga huvitav selle peale ei tulda, et kui on koduperenaise amet valitud, siis tulebki selliseid asju teha.
Millegipärast ei hinnata aga meestepingutusi tööl, mehed, kes peavad palehigis tööd rabama, et see kõik värv ära toita ja naise suuri rahalisi nõudmisi rahuldada.
Mis viga sellistel naistel lõugu laksutada, pesu ja nõusid pesevad ka masinad,toas laseb ringi robot tolmuimeja ja õues toimetab robot muruniiduk, köetakse graanuli või mõne muu automaatse süsteemiga lapsed on lasteaias ja tema räägib, et tal on raske.
 
kurnav 23. veebruar 2017, kl 00.01
Küllalt naisi, kes nimetavad pesumasinaga pesupesemist raskeks tööks.
 
to kurnav 23. veebruar 2017, kl 02.13
Aga leidub mehi, kes isegi seda "rasket" pesupesemise tööd ei suuda näed teha...ikka peab naine ka nende pesu sinna masinasse panema, sealt välja võtma ja kuivama panema, pärast ära ka triikima. Kodus tuleb aga teha veel palju muidki töid, kui just mustuse sisse ära ei taha uppuda. Samuti teevad enamik naisi sarnaselt meestele ka palgatööd, nii et ma ei näe väga, millises osas meestele liiga tehakse (va juhul, kui mees elab naisega koos, teeb palgatööd, naine aga ei tee ei üht ega teist liiki töid). See viimane näide peaks aga päris kergesti tutvumise alguses välja tulema ja kui mees ise sellise naisega otsustab pere ja kodu luua, võib talle vaid kaasa tunda.
 
tutkit 23. veebruar 2017, kl 11.49
Töökaaslase otsene ülemus on 50 aastane mees, kes peseb oma naise eest pesu. Tööl juhib tervet osakonda, kodus topib naise aluspükse pesumasinasse. Igal nädalavahetusel joob naine veini.
 
to tutkit 23. veebruar 2017, kl 11.55
Loomulikult on ka selliseid naisi, nagu kirjeldasid. Rohkem vist on siiski mehi, kellele majapidamistööd võõrad on. Loogiline oleks minu meelest, et vähemalt oma isiklikud hügieeni ja puhtusega seotud toimingud teeb igaüks ise ära peres, kui just rinnalapsega tegu pole.
 
Kaljukits n 24. veebruar 2017, kl 00.11
Kelle jaoks loogiline, kelle jaoks mitte. Mina pole kohanud veel pere ega suhet, kus mees ise eraldi oma riideid masinasse paneb, Kuivatab ja triigib ka. Ja ise ka ei eeldaks, et oma mees seda teeb (ikka naise rida). Samamoodi nagu loodan et mees ei eelda, et ma nt ise üksi oma autoremondi ette võtan. Meeldib see et on meeste ja naiste tööd. See võrdõigus võtab ära naiselt naiselikuse ja mehelt mehelikuse. Aga eks igal perel ja suhtel omad kombed. Peaasi et mõlemad pooled rahul on.
 
Kaljukits naisele teiselt naiselt 24. veebruar 2017, kl 01.48
Kahtlemata on igal perel oma kombed, mõnes peres pestakse kogu pesu ka praegu käsitsi ja siis ma saan tõesti aru, et tegemist on raske ja füüsilise tööga. Kuid masina olemasolu korral leian, et oma pesu masinasse ja sealt välja jõuavad mu mehed (üks suurem,teine väiksem) küll ise võtta. Lisaks õpetab see enda asjade organiseerimise oskust ja on ka üks osa hügieenist. Triigin ise ja teen ka muid töid kodus ise, autot meil peres pole. Linnakorteris pole ka kogu aeg hullult midagi parandada ja leian, et piinlikult naiste ja meeste töödes järge ajada on küll kummaline, aga muidugi iga pere otsustab ise, kuidas elada. Ei peakssiiski neid mehi ebamehelikeks nimetama, kes ise oma pesu suudavad masinasse panna ja sealt ka välja võtta. Ja ka kõik muud enda eest hoolitsemisega seotud asjad ei tee meest ebamehelikuks
 
kalüpstudmees 28. veebruar 2017, kl 21.33
Mulle tundub see pigem mehe ärakohitsemisena, kui hakkad ajama teemat, et ta ise oma pesu masinasse paneks ja sealt välja võtaks.
Sellise võimuka naise tegutsemine, kes mehelt tema mehelikkuse röövib.
 
kopp 01. märts 2017, kl 00.18
Naised oelga parem kuidas sellise mehesse suhtute nagu mina.?
Raha ega haridust ega ametit kindlat ei ole.
Kuigi tark ja taibukas
kunagi oli raha ei lugenud raha.
aga praegu pole.
olen harjunud et on ei oska praegu ollagi nii et ei ole.
muidu olen sportlik kah.
nii kas sellisel mehel nagu olen on ka lootust naist veel leida ? Olen 30. Ei joo ei suitseta
 
to ka lüpstud mees 01. märts 2017, kl 10.18
Aga kuidas seda naist nimetada, kes peab kodus kõik majapidamistööd ära tegema, et mees end jumala eest kohitsetuna ei tunneks? :) Ma ei ütle midagi, kui mees teeb kodus oma ülesandeid ja töid, aga linnakorteris diivanikaunistust mängida tõesti ei maksaks.
 
Kaljukits 01. märts 2017, kl 14.55
Kui mees on tark ja taibukas siis muud ei olegi vaja. Seda muidugi juhul kui tarkuse all pidasid silmas ka tarkust teistesse õiglaselt ja hoolivalt suhtuda. Edu otsingutel! :)

Kopp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naised oelga parem kuidas sellise mehesse suhtute
> nagu mina.?
> Raha ega haridust ega ametit kindla
> t ei ole.
> Kuigi tark ja taibukas
> kunagi ol
> i raha ei lugenud raha.
> aga praegu pole.
> ole
> n harjunud et on ei oska praegu ollagi nii et ei o
> le.
> muidu olen sportlik kah.
> nii kas sellise
> l mehel nagu olen on ka lootust naist veel leida ?
> Olen 30. Ei joo ei suitseta
 
Kaljukits n 01. märts 2017, kl 23.16
Haridust ja raha leiab igalt poolt. Truud meest aga praktiliselt üldse mitte. Seega, kui sul on seda pakkuda siis oled rahabossidest jms. Kõvasti väärtuslikum.
 
kopp 03. märts 2017, kl 18.35
Jah oigalne lugupidav.
aga kooliharidust ainult 9 klassi.
ei joo ei suitseta. Meeldib sport.
loen palju. Palju reisinud.
lai silmaring.
vot selline.
 
Uudishimu 04. märts 2017, kl 22.50
Mida põnevat loed?
 
Realist 05. märts 2017, kl 17.38
Meeste puhul kehtib lihtne reegel. Mees on täpselt nii mugav, nagu tal olla lastakse. Kui lasta mehel mitte maksta, siis uskuge, paljud mehed ise oma abi pakkuma ei hakka. Päris rahuliku südamega läheb asi lõpuks nii kaugele, et mees elab pigem naise kulul ja kulutab enda raha vaid iseenda hobide, reiside vmt peale, lastes naisel maksta kodused kulutused, osta söök jmt. Naist, kes hakkab kord juba mõlemi eest tasuma, hakkab mees lihtsalt ära kasutama.

Et mees oleks härrasmees ja vastavalt käituks, ei tohi naine teha asju, millega ta tavajuhul ei lepiks. ERITI esimestel kohtumistel! Kui mehe jaoks on probleem teha kohtingul välja õhtusöök või kohvi, mis tegelikult näitab, et ta hoolib ja sel konkreetsel hetkel hoolitseb naise eest, on midagi väga väga valesti! Põhjendus, et ma tahan naist testida, on isekas ja ülbe ning näitab mehe kohta nii mõndagi. Kui mehel ongi varasemaid halbu kogemusi ja ta ei suuda uue inimesega kohtudes sellest üle olla ja kannab kõik uuele naisele üle, tuleb tal endaga tööd teha.

Lõppude lõpuks tahab naine, kes mehest tõesti hoolib, tema eest hoolitseda. Armastav naine ei saa sinna midagi parata, see lihtsalt on nii. Paljude naiste viga on see, et seda hoolimist ja hoolitsemist hakataks välja näitama ja rakendama enne kui mees on võtnud endale vaevaks seda naist hoida ja kaitsta ja siis mehed vaatavad, et täpselt nii mugavalt saabki elatud. Kui naine hakkab ühel hetkel rohkemat tahtma ja tunneb, et ei jõua enam vanaviisi, peab mees teda isekaks egoistiks, kes nõuab rohkem, kui ta väärt on. Lõpuks saavadki sellise elu, millist nad tahavad, need naised, kes seda esimesest päevast alates küsivad. Ei tasu loota, et äkki mees taipab ise olla mees suure algustähega. Viimaseid on äärmiselt vähe ja enamikele tuleb oma soovid ja ootused konkretselt ja julgelt välja öelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!