Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Vähi tähtkuju on kõige nõmedam!!!
 
briks 15. oktoober 2012, kl 11.13
Mul on ema vähk ja kaks väga head sõbrannat vähid.
See tujukuse jutt vastab tõele. Just see punkt, et täiesti põhjuseta tuju muutub kardinaalselt ja sinna ei ole suurt midagi parata. Aga mis teha, sellega harjub.
Koduhoidjad on ka, ema nt. ei kannatanud üldse kodus üksijäämist, üksinda tööreisidel käimist ka eriti ei sallinud.
Kohusetundlikud kindlasti, ühed kõige kohusetundlikumad inimesed, keda olen kohanud.
Aga üks negatiivne asi veel. Nimelt ma olen korduvalt kogenud, et on suhteliselt reeturlikud. Raskel ajal ei oska oma õlga alla panna, vaid panevad tagurpidi käigu sisse.
 
kogenud 22. oktoober 2012, kl 20.34
kõik, mida kirjutatakase vähi enesekesksusest ja manipuleerimisest, käib ka minu eks-kaaslase kohta. Uskumatu, kui alla ta suutis mu enesehinnagu viia- kõike tegin valesti, rääkisin valesid asju jne. Kui ta mind solvas või liiga tegi, siis suutis ta mulle selgeks teha, et solvaja ja hoolimatu olin mina. Kuigi elasime mõlemad oma rahakoti peal, kritiseeris ka minu väljaminekuid. Lõpetasin suhte, et enda väärtus taastada.
 
naine 25. oktoober 2012, kl 15.40
Kui ma olen sündinud 22 juuni, mis tähtkuju ma siis rohkem olen kas vähk või kaksikud?
 
ikka 25. oktoober 2012, kl 18.10
vähk oled, vähk on 22.06-23.07, aga iseloom sõltub juba täpsemalt sünnihoroskoobist, kasvatusest, geenidest jne, jne
 
huvitav 28. oktoober 2012, kl 21.08
Tahaks teada, miks üks vähk vihastab iga kord kui üritan temaga suhtlemist lõpetada. Tal on ju suht ükskõik kas ma olen olemas ja mida ma teen. Tema enda jutu järgi vähemalt
 
Vähi elukaaslane 29. oktoober 2012, kl 10.46
Mina ka oma ahviaasta vähist aru ei saa-teist nii vastuolulist inimest on raske leida.Ühelt poolt on mees sellise ma4o hoiakuga ja rõvedate naljadega, selline, kes igale seelikule järgi vahib-siis jälle minu peale solvunud, miks ma teda ei usalda ja naistemeheks pean.Ükskord on hell ja hooliv siis jälle nii ükskõikne ja hoolimatu, et lausa nutma ajab.Tihi on selline tunne nagu ta katsetaks, et kui palju ma väljakannatan ning taluda suudan, ütlen ausalt olen teda mitu korda pikalt saatnud, sest selline mängimine sööb viimsegi eneseaustuse-kui ma oma vähki nii väga ei armastaks oleksin vist ammu hulluks läinud.
Saaks ma temast aru, et kas ta tõesti mind vajab ja armastab, või olen talle järjekordene naine paljude seast-tema ju ei räägi midagi, see kuradima uhkus ei luba.....
 
vähk 29. oktoober 2012, kl 11.03
to huvitav:
Järelikult sa lähed sellele vähile tegelikult korda. Aga ta väidab oma ükskõiksust sellepärast, et ta ei ole sinus kindel ja ta ise kardab haiget saada ja sellepärast väidabki oma ükskõiksust.
 
huvitav 29. oktoober 2012, kl 12.24
Kuidas siis süstida rohkem kindlust vähki?
 
vähk 29. oktoober 2012, kl 14.24
Kui ta sulle korda läeb, siis seda talle ütlegi, ole aus. Tuleb enda tundeid välja näidata ja neid öelda. Vähk saab aru küll, kui ta kellelegi meeldib, aga teinekord tuleb seda sõnadega talle kinnitada, sest vahel vähk kahtleb endas, ta võib arvata, et ta kujutab endale ette, et ta meeldib kellelegi.
 
Ei ole ikka nii 31. märts 2013, kl 08.00
kuule misasja ma olen ka vähk , ja mul jumala hea tunne , te ei oska valitseda iseennest lihtsalt . :) ma olen õnnelik et ma vähe tähkujust sündinud olen . :)
 
to vähk 31. märts 2013, kl 09.37
Aga kui vähk räägib üht, aga käitumine midagi muud? Mida see peaks tähendama? Kas uskuda tema sõnu, mis eitavad kõike või muud?
 
to vähk 31. märts 2013, kl 11.11
Kuidas üldse jäär sobib vähiga?
 
Vähk 31. märts 2013, kl 15.27
Jäär võib olla liiga tormakas vähi jaoks, vähil on vaja aega kohaneda eriti suhte alguses.
 
to Vähk 31. märts 2013, kl 16.33
Meil veel ei olegi suhet päriselt. Ta ajab natuke segast juttu selle koha pealt. Aga muidu nagu oleks tal midagi. Aga ma vist olen tormakas ka jah. Peaks asjadel minna laskma.
 
jäärN 31. märts 2013, kl 22.59
Mitte jäär ei ole tormakas vaid vähk on liiga aeglane ja uimane. Mõtleb liiga kaua;)
 
Lisell 31. märts 2013, kl 23.25
Issand, mis siin siis nii väga mõelda on, kui nai ne meeldib, siis peaks ikka tegutsema või? Vähkidel on teistmoodi?
 
Vähk 01. aprill 2013, kl 16.03
Tark ei torma!
 
Tuli 04. aprill 2013, kl 00.24
Tark ei torma, aga arukas pole niisama ka passida - kui ärkad, võib olla liiga hilja.. :)
 
kiired sulelised 04. aprill 2013, kl 11.55
Vähk ei ole kindlasti uimane, Jäär on teada tuntud arutu tormaja. Nii kui mõte vasakule tekib, teeb kohe ära.
 
Tark 04. aprill 2013, kl 15.37
Vähke ikka kiputakse alahindama, aga mingi hetk võivad teistele nii silmad ette teha, et suu jääb lahti. Vähid ei ole edevad(va siis kui nende ego kuidagi maha surutakse) ja neil ei ole vaja koguaeg tõestada, et nad teistest paremad.
 
vähk 04. august 2014, kl 00.26
Olen ka vähk. Kooliajal väga ebastabiilne, kergesti ärrituv ja jonnakas nüüd aga vanarahu ise :) olen palju haiget saanud vb.Ei soovi kunagi teistele halba, ei ole armukade ega uudishimulik ja mind võib usaldada.
 
Sõnnitar 04. august 2014, kl 13.49
Minu jaoks on ka paraku lähedalseisvad Vähid olnud oma suhtelise kuutõbisuse ja tujukusega väga rasked inimesed, kelle seltskonda pigem väldin. Samas, paradoksaalsel kombel naudin mitmete sellest tähtkujust loojate loomingut, paljud head lauljad nt. on Vähi tähtkujust. Samuti mõjutab inimesi ka geneetika ja kasvatus, ka sünnihoroskoobis on muud planeedid esindatud, nii et nii nutune see seis ka vast pole.
 
vvn 04. august 2014, kl 18.19
Minu jaoks on vähid kuidagi eriti sümpaatsed. Enamus häid sõpru/tuttavaid vähi tähtkujust. :)
 
Ehh 08. august 2014, kl 23.54
Pole neil vähkidel häda midagi, enamasti:) Asi läheb jamaks siis, kui vähk oma pidevas kaitsepositsioonis unustab, et ka teised inimesed on haavatavad ja teevad ümberkaudsetele seetõttu haiget. Vähi empaatiavõime algab kõigepealt iseenda mõistmisega ja alles tüki aja pärast tuleb oskus mõista ja arvestada ka teistega enda ümber.
 
Vähivatleja 10. august 2014, kl 23.14
"Vähi empaatiavõime algab kõigepealt iseenda mõistmisega ja alles tüki aja pärast tuleb oskus mõista ja arvestada ka teistega enda ümber."

"Tüki aja pärast" on küll liiga hästi öeldud. Ka tüki aja pärast on vähile oluline veel ainult tema ise ja alles kuskil seitsme maa ja mere taga näeb ta teist inimest, ja sedagi ainult sel juhul, kui see inimene talle meeldib. Kui keegi on kasvõi ühel korral käitunud vähile mittemeeldival kombel, siis ei unustata seda mitte kunagi.
 
Vähk 10. august 2014, kl 23.55
Eks nende maade ja merede vahemaad sõltuvad ebameeldiva käitumise raskusastmest.
 
täiskuu 11. august 2014, kl 01.00
Kuidas läheb, kodanikud vähid ? Ise unetu ja kuutõbine ;)
 
Garych 15. august 2014, kl 09.22
Vähk naine sarnaneb vähi haigusele:( kahjuks olen ise puutunud kokku ja eriti viimasel ajal oli sôda kuigi ta võõras inimene. Ôppisin ka tundma, et kohutavad.. Ennast te ei armasta ka
 
Ei tunne sa meid 15. august 2014, kl 16.10
Võõra inimesega sõjas olles ei saagi neist täit pilti(enamasti ainult negatiivse poole tundmaõppimine), kehtib kõikide inimtüüpide puhul.
 
Lalala 15. august 2014, kl 21.14
Vähid mulle ei meeldi, sellised emotsionaalsed ja kleepekad, liiga liiga magus, oehh ei istu mulle sellised liiga pehmed ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!