Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Tänasest töötu
 
Liisu 08. november 2010, kl 20.01
Nii, nüüd siis j6udis see karm saatus ka minuni, kaotasin töö!
Päris masendav oli täna päeval kodus passida, tööd pole, meest pole, täiesti üksi... kassiahastus tuleb peale :(
Palun andke n6u, kust uut tööd otsida, peale cv.ee
 
Rämbu 08. november 2010, kl 20.22
Soov.ee
Kuldnebors.ee
cvonline.ee
tootukassa.ee
 
N27 08. november 2010, kl 20.27
Hei,

ära nukrutse, mind tabas selle aasta jooksul teine koondamine täna. Kui huvi on, jäta oma meil, suhtleme, koos ikka kergem :)

Pea püsti!
 
Liisu 08. november 2010, kl 20.53
Lihtsalt selline tunne on, et ma nagu ei oskagi midagi enam. Ei taha perele ega s6pradele midagi rääkida, ei taha kedagi isegi näha. Ego sai ju haavata selle töötuks jäämisega :(
N27, lisasin ka meili!

Tänud!
 
Merike 08. november 2010, kl 20.58
ma ka töötu, juba teist korda sel aastal, varem ainult pikaajalised töösuhted..
 
kah töötu 08. november 2010, kl 21.28
Ma juba eelmise aasta suvest töötu. Tere tulemast klubisse:)
 
? 08. november 2010, kl 21.29
Aga miks töö kaotasid ja mis ametikohal töötasid? Muidugi, kui see saladus pole
 
N27 08. november 2010, kl 21.50
@ Liisu- kirjutasin Sulle :)
 
Liisu 08. november 2010, kl 21.54
Kaotasin töö seoses firma likvideerimisega, olin firmas juhatust assisteerivas rollis. Töö oli super tore ja inimesed, kellega töötasin on aja jooksul väga kalliks saanud, seda raskem oli see kaotus.
 
tegelikult 08. november 2010, kl 23.02
hea on see, kui firma likvideeritakse ja siis koondatakse kõik. Raskem on see, kui koleegid jäävad ja ainult sind koondatakse, sest koht kaob :(
Lähed üksi, pea norus :(
 
Karin 08. november 2010, kl 23.31
Enim usaldatavad on siiski CV Keskus ja CV Online. Nendes portaalides kuulutajatelt saabub ikka mingigi tagasiside konkursi kohta, olgu siis kasvõi eitav. Parem ikka kui teadmatus! Soov, Infolaine jms on mõtetud, ei mingit reaktsiooni meilile ega saadetud CVle. Ega Töötukassagi etem pole, on jäänud mulje, et sealsed kuulutused ripuvad üleval kes teab kui kaua, aga inimene ametikohale juba ammuilma leitud.
 
greip 09. november 2010, kl 00.19
Kui mina töötuks jäin, ei leidunud vist õnnelikumat inimest maamunal, seepärast ei ole ehk õige inimene nõu andma. Aga ehk just olen, sest kui kohe alguses nõnda pessimistlikult käed rippu lasta, teed asjad enda jaoks ise palju raskemaks kui need tegelikkuses on. Kuna olen näinud paljusid inimesi, kes töötuks jäädes täielikku paanikasse sattusid, kuigi nende rahaline olukord oli minu omast tunduvalt turvalisem, siis ei imesta ma millegi üle, aga asi ON suhtumises.
Kui sul positiivseid emotsioone kusagilt võtta ei ole, siis püüa suhtuda asjasse lihtsalt kaine mõistusega: tõmba kulud nii kokku kui vähegi võimalik; kui sul on laene, pöördu kohe laenuandja poole maksepuhkuse saamiseks. Ja sorteeri samal ajal rahulikult töökuulutusi - neid ei ole ju tegelikult vähe. Ära uuri negatiivset statistikat - esiteks on see nagunii ülimalt subjektiivne, sest ilmselgelt ei ole sulle konkurendiks 300 töötuks jäänud ehitajat jne, ja teiseks oled sa ikkagi täiesti ainulaadne isiksus, eks ole.
Ja mõnikord võib lihtsalt vedada... ;)
 
karin 09. november 2010, kl 13.49
Tegelikult ongi suur osa vedamisel. Otsid, otsid, lappad kuulutusi...ja siis äkki tuleb pakkumine hoopis kuskilt mujalt:)
 
K 09. november 2010, kl 14.49
Võiksite ju siia lühidalt endast natuke kirjutada. usun, et mõni tööandja käib ka siin piilumas ja usun, et mõne pärli leiab ta siit kindlasti. :)
 
mittetöötu 09. november 2010, kl 22.19
pole asi nii hull midagi võin enda kogemustest öelda, peaasi ära paanitse, iga asi tuleb omal ajal kui selleks on õige aeg..., üle aasta olin töötu, nüüd eilsest taas orjuses.
 
anni321 10. november 2010, kl 09.37
liisu kui otsid tööd kirjuta acucliniken@gmail.com.
 
anni321 10. november 2010, kl 09.38
vabandust email aadress sai valesti acukliniken@gmail.com
 
m 10. november 2010, kl 11.16
Mind koondati ka peale 12 aastast töötamist ühes firmas. Järgmisel päeval peale kojujäämist helistati mulle koju ja pakuti tööd, ilma et ise oleks jõudnud otsidagi. Lihtsalt väike koht ja kõik teavad kõiki. Kunagi ei või teada, kuidas õnn naeratab ootamatult, pea püsti :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!