Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
Laiming 10. oktoober 2013, kl 13.08
ära palun pööra m inu tagasihoidlikule isikule tähelepanu. Mul meeldib varjust rääkida...
 
That fat cat 10. oktoober 2013, kl 22.35
Aga minule meeldib vahel jalutada varjude taga ja vaadata, kuidas nad võbelevad, kärsitus ootuses välja tulla..siis ma talitsen neid, veidi vaiksemalt olema..
 
rahva hääl 11. oktoober 2013, kl 13.46
Kui palju sul neid varje siis on, kui haldamisega juba raskusi tekib?:)
 
That fat cat 11. oktoober 2013, kl 15.07
Ma ise ei halda, mul on haldusfirma..
 
tiibadega kurat 11. oktoober 2013, kl 23.16
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.02.
 
vana konn 12. oktoober 2013, kl 03.01
mis arvad võiks tiibu kärpida või laenata 2 päevaks
 
tiibadega kurat 12. oktoober 2013, kl 15.06
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.03.
 
vana konn 12. oktoober 2013, kl 16.43
ära uuri elu, jääd ruttu vanaks.
 
tiibadega kurat 12. oktoober 2013, kl 20.15
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.03.
 
That fat cat 12. oktoober 2013, kl 23.06
Niisama lugemiseks, keda huvitab...aga arvan et enamust ei huvita..

http://www.decivitate.ee/?news_id=1961
 
tantsiv vampiir 13. oktoober 2013, kl 12.34
Lugesin läbi. Lugesin veel, mõttega. Proovisin leida seost, miks siinolijatest enamust see ei peaks huvitama,
 
Laiming 13. oktoober 2013, kl 17.28
Ikka huvitab, ja just neid, kes siin on. Keda mitte see ülbitseb (või nõmetseb või ropendab) nati ja liigub edasi..., privaatautonoomia.
Olin sunnitud oma elult autopiloodi eraldama, sest segas "lendamist" ja kiireid suunamuutusi.. Ja nüüd käed värisevad, kui edasi lendad... vägisi mõtlen, et peaks uuesti selle autopiloodi sisse lülitama ja uinuma.. Aga jah, olen juba kord selline meeeltu ja keevaline ja see lummab - kui on õige starter... kuniks taas eemale tõmbun ja elu läbi varjude jälgin.. ja mõtlen ja kinnitan, et see ongi hea, siis ei saa haiget. Kahjuks ka rõõmutippe mitte... selline tasane ühtlane sirge (mis ei ole minuga appsoluuuutselt tasakaalus ja vägisi kisub piire murdma ja ilusale valgele seinale mingit asja joonistama... et oleks elu mu ümber)...
Aga nii suurt kappi ei ole, kuhu ma kõik omad varjud elama suudan lukutaha sättida... aga peaks vist tellima... ;DDD
 
tiibadega kurat 13. oktoober 2013, kl 17.45
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.04.
 
That fat cat 13. oktoober 2013, kl 22.50
Eks ikka, kui midagi huvitavat leian, ja elus üldiselt on palju huvitavat, kui hoolega otsida..

http://www.youtube.com/watch?v=XDupTkjSm5M
I`m the key to your problem, follow me, just follow me../my favorite music on a lone and lonesome highway, east of Omaha,/
 
A.I. 14. oktoober 2013, kl 16.28
:-D ma liigun.... näita aeg-ajalt teed....
 
Laiming 14. oktoober 2013, kl 22.36
Olen mõnda aega eemal olnud, kuid kas siin on see "60+" mingi tähendusega? Et siis kirjutatakse nii, aga mis see tegelt tähendab?
Vanus see kindlasti ei ole...
Ja neid valgeid seinu jagub minu elus veel küll... pole kaua aega pintsleid enam käes hoidnud... aga nati harjutad ja oskad jälle... ;DD Vaatasingi varu üle - aga uued värvid tuleb hankida..
Ja vikerkaar on ikka veel taevas ja värvide sillerdused aknal toob terav päike mulle käel, kelale ja tuppa.. :D
 
Kõutsile 16. oktoober 2013, kl 02.48
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 07.47
Ikka elus, ainult tööd on kurdima palju hetkel..
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 08.03
Peaaegu oleks ära unustanud, varsti on ju jõulud... keegi kingitusi ka soovib ?
 
ablas hiireke 16. oktoober 2013, kl 09.46
ikka tahame
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 10.38
Siis pange aga tellimused üles, selle aasta jõuludeks täituvad kõik soovid ja unistused..
 
Laiming 16. oktoober 2013, kl 11.11
Meest sõnast, härga sarvist! kumb oled?
Ma tahan paljut ja teen selleks palju. Täidad soovid, õnnelind?
* armastust ja vastuarmastust, ehk õnnestub
* turvalisust ja turvatunnet, ehk saabub
* meelelisust ja meeletusi, ehk naudingi
* partnerit ja sõpra, ehk sõbrunengi
* materiaalset kindlustatust ja tugevat materiaalset tausta, ehk adungi
* tugevat füüsilist sidet partneriga, ehk seongi
* hella perekaitset ja peretunnet, ehk koongi
* arukat argipäeva, täis tegevusi, mis meeldivad ja mida naudin, ehk teengi
* edukust töörindel ja suuri tulemeid, ehk tulevadki
* arukust vastastega diskuteerimisel ja pikka meelt nendega tegelemisel, ehk teengi
* Õnne ja õnne, ja olengi õnnelik

Ja Kõutsike, see ei ole valik,millest võib valida mõne lihtsama täitmiseks - see on komplekslõuna - kõik koos ühel kandikul ja pidevalt. ;D
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 11.17
No ma vaatan mis teha annab, kerge see ei ole, aga väikeettevõtjana olen spetsialiseerunud personaalsete ja unikaalsete kliendilahenduste pakkumisele ja õnneks kogemusi jagub,
 
Laiming 16. oktoober 2013, kl 11.21
Mina tänan. Ette.
 
Kõutsile 16. oktoober 2013, kl 11.44
"Ikka elus, ainult tööd on kurdima palju hetkel.."

"väikeettevõtjana olen spetsialiseerunud personaalsete ja unikaalsete kliendilahenduste pakkumisele..."
________________________

Minul on jäänud mulje, et oled kas töötu või siis hästitoimiva firma omanik, kes igapäevaselt firma asjadesse sekkuma ei pea, sest minu meelest istud sa 24/7 arvutis ja kommenteerid. (Välistada ei saa muidugi ka seda, et oled mõne erakonna palgasõdur, kellele makstakse positiivsete kommentaaride kirjutamise eest).
Kui vaadata millal sa kirjutad, siis su kommentaare tuleb nii päeval kui öösel, nii õhtul kui hommikul. Millal sa töötad, aru ma ei saa. :)
 
irw 16. oktoober 2013, kl 11.47
hästitoimiva firma omanik! muhahaa
 
That fat cat 16. oktoober 2013, kl 12.29
Olen oma aja peremees, aga selleks, et kommentaare kribada, ei pea 24/7 arvutis olema, vahel olen, vahel mitte, vahel on tuju kribada, vahel mitte..
 
Laiming 16. oktoober 2013, kl 12.36
Kuradike, kus kondad? Ja millist inglikoori soovid neist üheksast kuulata?
Sosin, kus sina laulad?

Ja kõutsike, ära lase end salvajatest häirida, las lõksutavad... Ja ettevõte võib olla enda arust väike, kuigi 10 miljonit käivet... sest vot võtteldes selle ja sellega on ikka armetult köömes küll... jne jne...
Teine oigab juba 1000 eurose müügi järel ja ostab järelmaksuga merekaatri... ;D, suhteline eks?
 
urineeriv vesihiir 16. oktoober 2013, kl 12.37
psühholoogia võib seletada piiritundetut lobahimu nii: inimene on ekstravertne, ta ei tsenseeri ennast oluliselt ning tema enda ja teiste piiride tunnetamine on tema jaoks keeruline (mis omakorda tekitab talle terve hulga erinevaid probleeme).
sügavamal enda sees täidab lobiseja oma lobaga mingit psüühilist "auku" ehk puudujääki. ei taha enda sees tunda mõnda valusat tunnet, ei taha kuulda mõnda oma valusat mõtet iseenda kohta vms. selline psüühiline põgenemise mehhanism.
vaata seda inimest sellest vaateviklist, et mida ta oma loba taha peidab, mida ta varjab enda ja teiste eest, millist auku enda sees täidab. loba peaks tema kohta päris palju kõnelema. sageli on lobisejal suur tunnustusvajadus ja lähedusvajadus, mida ta ohjeldamatu suhtlemisega teiste inimestega üritab näiliselt tekitada.
 
eelmisele 16. oktoober 2013, kl 12.42
Loodan, et sa ei urineeri pidevalt - siis vaja käik loomaarstile teha, saad abi.
Aga su jutus on ivasid küll ja veel.
Laiming
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!