Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
huvi pärast 30. oktoober 2013, kl 10.19
kas seesugust sisutühja loba ajades tõesti on tutvumine tulemuslik?
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 10.48
muidugi on tulemuslik, võtad aga kätte, kirjutad mõnele e-maili aadressile, tutvustad ennast viisakalt, et olen see ja see, elan seal ja seal, teen seda ja seda, oskan mune praadida, pannkooke küpsetada ning kohvi voodisse tuua ning kas me ei võiks kokku saada...ja nii see armastus tulebki, ratsahobesega..

* ma elasin üle tormi, elektrikatkestuse ning olematu internetiühenduse, seega on põhjust rõõmustada uue päeva üle..
 
huvi pärast 30. oktoober 2013, kl 11.20
aga sina pole ju kedagi leidnud. teema on pikk ja lohisev, aga tulemuseta.
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 11.40
Ma lihtsalt pole pidanud vajalikuks avalikkust teavitada, kas ja keda ma leidnud olen ning millisel kujul, see rohkem siseinfo,
 
veel üks huvituja 30. oktoober 2013, kl 11.59
Ma ka uudishimutsen, et sul, kass, oleks kergem vastata, nii mulle, kui eelmisele küsijale koos -
kui kaua sa antud asukohas elasid, enne kui oma keldri (kus veinid, või isegi äkki mõni konjak, sees) avastasid? Sain aru, et see avastus tuli tüki hiljem, kui olid seal juba mitmeid aastaid elanud?
 
huvi pärast 30. oktoober 2013, kl 12.20
postitajaga "veel üks huvituja" mind palun küll mitte seostada, sest seesugust jama ei hakkaks küll küsima.
leides kellegi, kas siit või mujalt, ei jääks aega ega tahtmist küll enam siin igavleda, kogu aeg kuluks uue tutvuse tundmaõppimisele. kui just töötu ei olda.
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 13.07
Ma ei igavle, siin on ju palju huvitavaid inimesi, kellele aeg-ajalt närvidele käia..ja tutvusi on erinevaid, ükskõik kas flirtiv lõunasöök, raju kähkukas tankla tagusesse pargiserva pargitud autos või haigutamaajavalt romantiline õhtu kamina ees..ikka leiad aega korra siit läbi käia ja vaadata, kuidas teistel läheb..

* selle veinikeldri avastasin hiljem jah,
 
huvi pärast 30. oktoober 2013, kl 14.12
muig, kui raju kähkuka vahepeal ka veel naistekasse tõmbab, siis pole see kähkukas küll kuigi raju.
rohkem küsimusi ei ole.
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 14.33
Sellel kohal on lihtsalt maagiline tõmme..
 
täitsa blond 30. oktoober 2013, kl 15.11
...raju kähkukas tankla tagusesse pargiserva pargitud autos või haigutamaajavalt romantiline õhtu kamina ees...

Cat, vaene cat, kas rohkem variante polegi? Ma juba mõtlesin, et sa oled rohkemaks võimeline....hea, et eemale olen hoidnud:)
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 15.44
Neid variante on muidugi rohkem, aga see on nagu hea raamat, alles viimasel leheküljel hakkad mõnu tundma..
 
to That fat cat 30. oktoober 2013, kl 15.50
Kähkukatega kelkimine on muide maitsetu...Aga mehed on mehed!
 
Lihtsalt üks arvaja 30. oktoober 2013, kl 15.51
Mulle tundub Cat on selline mõnus ja muhe naljamees, kes kunagi kellegi ega millegi peale ei vihasta, jäädes alati härrasmeheks. Mulle on ta täitsa meeldima hakanud, olgugi, et mõni kirjutab, et Cat siin risustab või mõni arvab, et tal ainult kaks suhtlemise varianti - raju kähkukas ja igav kaminaesine:)
 
Lihtsalt üks teine arvaja 30. oktoober 2013, kl 16.08
Kas sa selle peale pole tulnud, et kõike ei saa võtta sõna-sõnalt, olgugi, mida keegi kirjutab? Mõnel kirjutisel võib olla sügavam point, millest iga herneaju aru ei saagi saama.
 
HAA-HAA-HAA! 30. oktoober 2013, kl 17.56
That fat cat on härrasmees?????? sel arvajal pole isegi herneaju!
 
irw 30. oktoober 2013, kl 18.43
eks ta üks pihkurist nohik ole, aga sõnaosavust tal jätkub, et siin 2-3 blondiinil vi*tud vahtu kütta... (virtuaalselt irw...
 
to irw 30. oktoober 2013, kl 18.54
Täna lähevad minu punktid sulle, täiega naeran :D
 
tibi 30. oktoober 2013, kl 19.46
muide, siin on osavaimaid sõna seadjaid
 
on tõsi 30. oktoober 2013, kl 20.41
delfi muttide suur armastus cat bluffib nii et silm ei pilgu, valetab, hämab, petab...
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 21.30
Hingetu ja südametuna saan endale nii mõndagi lubada...
 
hahahahahahaha 30. oktoober 2013, kl 21.51
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hingetu ja südametuna saan endale nii mõndagi luba
> da...

ohh, kui vaimukas! ja selles, et sul tõesti südant ega hinge pole, on ikka keegi teine süüdi, mitte mingil juhul sina, mehike?
 
That fat cat 30. oktoober 2013, kl 22.57
Selles pole midagi naljakat..inimesed ikka jäävad vahel millestki ilma, mida nad hinnata pole osand..
 
see kass 30. oktoober 2013, kl 23.08
poeb või nahast välja, et jätta selle nurga kergeusklikele muttidele hea südamega ja õnnetu mehe muljet. ise hoopis hoolimatu ja isekas kangekaelne purikas.
 
That fat cat 31. oktoober 2013, kl 07.56
Naiste puhul ei tuleks pehmest iseloomust juttugi..karm, isekas ja kangekaelne...ning maailm on Su jalge ees,
 
TB 31. oktoober 2013, kl 09.41
Üle kõige jälestan ma meeste pehmet iseloomu ja ülekõige põlgan karmi, isekat ja kangekaelset meest. Kas vahepealset varianti ei eksisteerigi?

Cat, miks sulle vaja on, et terve maailm su jalge ees on?
 
eelmisele 31. oktoober 2013, kl 09.44
Napoleoni kompleksist oled kuulnud?
 
That fat cat 31. oktoober 2013, kl 09.58
Mul ei ole seda tegelikult vaja, aga teadmine, et vajadusel võiks olla, annab enesekindlusele nii mõndagi....
 
TB 31. oktoober 2013, kl 10.14
Kasva suureks, Cat...ma võiksin ka paljugi korda saata, aga ei tee seda, kuigi enesekindlust turgutab see kõvasti.
Sest see kurejalgadel enesekindlus variseb pihuks ja põrmuks, kui Temake või Tema reaalselt su ees seisab:)
 
That fat cat 31. oktoober 2013, kl 11.02
Aga miks Sa ei tee seda, mida suudaksid..? mitte just paljudele pole antud tahet ja jõudu oma unistusi ellu viia..sellest ka see stress ja masendus ning seksuaalne lodevus..
 
TB 31. oktoober 2013, kl 11.56
Cat, loe tähelepanelikult mu eelmise kommi teine lause uuesti läbi:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!