Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees 42-...
 
Tom 19. detsember 2013, kl 18.12
küs, mis ses halba on? siin ma ju ei tutvu, aga naer ei tee kunagi tervisele halba. halb on see, kui iga asja peale tigetsetakse ja seda siis kogu maailma laialai paisatakse. mõnusas (enese)iroonilises huumoris aga ei ole midagi halba :)
 
küs 19. detsember 2013, kl 18.20
(viimane küsimus) Tom, kas olid koolis kiusamise ja mõnitamiste ohver? Eriti tüdrukute poolt?
Miks sa teiste puhul ei aktsepteeri neid asju ja ise tigetsed? Miks sa näed teistes tigedust, kus kõrvaltvaataja seda ei näe?
 
vetevana 19. detsember 2013, kl 18.29
vabanda Punapea, sa oled vahva! ;) feministide nurgakese ühes teemas võitsid sa mu südame jäägitult. :)
 
Tom 19. detsember 2013, kl 18.32
küs, täitsa mööda :) aga ma saan aru, et naised ja mehed näevad maailma erinevalt ja ma aktsepteerin seda. samas ma ei halvusta kedagi (erinevalt siin mõnest, kes ilma halvustava epiteedita ei suuda Tom kirjutada). Halvustamisel ja heatahtlikul tögamisel on väike vahe sees. Ma saan aru, et see tegelikult näitab ise selle alvustaja pisikest ja närust mina, sellegipoolest ma lajatan ikka vastu ka, et ta ise lõpuks ka sest aru saaks :D
 
Tom Talibile 19. detsember 2013, kl 18.35
aga ma saan aru, et Tom ja Talib näevad maailma erinevalt ja ma aktsepteerin seda. samas ma ei halvusta kedagi (erinevalt siin mõnest, kes ilma halvustava epiteedita ei suuda Tom kirjutada). Halvustamisel ja heatahtlikul tögamisel on väike vahe sees. Ma saan aru, et see tegelikult näitab ise selle alvustaja pisikest ja närust mina, sellegipoolest ma lajatan ikka vastu ka, et ta ise lõpuks ka sest aru saaks :D
 
Talib Tomile 19. detsember 2013, kl 18.36
aga ma saan aru, et Talib ja Tom näevad maailma erinevalt ja ma aktsepteerin seda. samas ma ei halvusta kedagi (erinevalt siin mõnest, kes ilma halvustava epiteedita ei suuda Talib kirjutada). Halvustamisel ja heatahtlikul tögamisel on väike vahe sees. Ma saan aru, et see tegelikult näitab ise selle alvustaja pisikest ja närust mina, sellegipoolest ma lajatan ikka vastu ka, et ta ise lõpuks ka sest aru saaks :D
 
to Tom 19. detsember 2013, kl 18.37
miks sa iseendaga foorumis vestled?
 
Tom 19. detsember 2013, kl 18.39
punapea-vetevana lustib siin :D

jõudu talle!
 
punapea 19. detsember 2013, kl 18.42
vetevana, millises teemas? pole seal enam ammu kirjutanud, ei mäletagi, millistes teemades kirjutanud olen:P
 
:D 19. detsember 2013, kl 18.42
Talib-Tom lustib siin :D

jõudu talle!
 
vetevana 19. detsember 2013, kl 18.44
Ma usun, et see olid sina.
 
Tom 19. detsember 2013, kl 18.47
skisofreenia siin nakkusaiguseks saand, kõik muudkui vestlevad endaga. aga mõte on hea, siis ei paista endaga vestlemine teiste seast välja :D
 
punapea 19. detsember 2013, kl 18.53
targutav punapea kui oli, siis mina jah:D aga las ta olla, peaasi et ma su südame võitsin ja nüüd sina minu oma ka:DD
 
vetevana 19. detsember 2013, kl 18.57
jah, olid küll :D
 
Tom 19. detsember 2013, kl 18.58
nii tore, kui saab oma südame võita, nagu oleks neid mitu tükki sisse topitud :D boonusena saab veel ennast kiita ka, eksju punapea-vetevana ;)
 
to Tom 19. detsember 2013, kl 19.03
Psühhopaadid võivad samuti siin osaleda, aga mine otsi abi!
 
kesiganes 19. detsember 2013, kl 20.08
...pede, kes arvab, et siinne möla ka päriseluga miskitpidi seotud on

Tom on ikka nii imeliselt leebe, tasakaalukas ja tolerantne, irw. Sa grafomaanist nilbik oled omadega ikka parajalt sassis... teame-teame, pidevalt haige. Oma kujuteldavast tahetavusest ja võimekusest mölised ilmselt surmani. Jaa, sa TEAD, mida räägid, aga mitte päriselt. Ega sa ju pole mees ka, päriselt. Ainult su mölisemine on päriselt. Muiga terviseks, päriselt!
 
Tom 19. detsember 2013, kl 20.24
aga kesiganes sa ka ei ole, sa tulid siia, kirjutasid must pika ja kiitva jutu ja imestad, et ma tahetud ei ole :) kui sinusuguseid siin hulgi kondamas, siis olengi ju tahetud, igaüks tahab midagi öölda. iseasi, kas ma enam kõigile vastatagi viitsin.
aga ma püüan, iga vaba sekundi ma pühendan siinsele suhete solgiämbrile ja tulen sind ikka ja jälle lohutama, kui Tema su pikalt saadab :D
 
Vot kus lops... 19. detsember 2013, kl 20.33
.... no nüüd saan aru, mis siin viimasel ajal "tutvustes" toimub....

See feministide seltskond on asukohta vahetanud... ja siia kolinud... Ma juba mõtlesin, et miks siin asjad sellised teravad ja pidevalt üksteise halvustamisele on pöördunud... ja tutvuda ju need agnesed-punapead ei taha... ainult halvustavad kõiki ja kõike....

Kuulge, teil siia ikka sissekirjutus on? Prügi ja solgi eest ka ikka maksate? või panete ainult libedalt üle? et ühetoalisesse on sissekirjutatud 1 inimene aga nagu rotid, mägramajast, siise kolinud kambakesi ja veel suure seltskonna ka kaasa kutsunud... nohhh, et igav ei hakkaks....

Tagasi ei taha minna?
 
punapea 19. detsember 2013, kl 20.44
vetevana, kas oled siin mõne teise nimega ka olnud, no näiteks oleme siin suhelnud? nii tahaks teada, kes mu südame võitis:DD nimi on väga hea ja tabav minu jaoks ja meeldib mulle hullupööra:D

feministid vedas siia alu, ja mina tulingi siia, ainult et feministide nurgas pole ainult feministid vaid ka nende vastased:P
 
siiber lahti 19. detsember 2013, kl 20.49
.... ja tõmmake end välja....
 
Tom 19. detsember 2013, kl 20.50
punapea, miks sa endaga tutvuda tahad? (igaks juhuks ära oma teist nime küsi, see võib sind üllatada) :D
 
punapea 19. detsember 2013, kl 20.52
vetevana, auu!:D
 
Tom 19. detsember 2013, kl 20.54
tead punapea, seal vetepääl on pikad vahetused, ei saa ju pidevalt kontoriroti moodi arvutis passida :D (aga vasta siis endale, miks sa vaikid)
 
kuulge 19. detsember 2013, kl 21.03
.. kas see vetevana on see penoplastist jama, mis mingil hetkel kuulus oli? või mis pikkadest vahetustets juttu ja veel vetepääl?
Kuulge, pakkige end siiski kokku ja asuge asja kallale.
 
??? 19. detsember 2013, kl 21.03
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga kesiganes sa ka ei ole, sa tulid siia, kirjuta
> sid must pika ja kiitva jutu ja imestad, et ma tah
> etud ei ole :) kui sinusuguseid siin hulgi kondama
> s, siis olengi ju tahetud, igaüks tahab midagi ööl
> da. iseasi, kas ma enam kõigile vastatagi viitsin.
>
> aga ma püüan, iga vaba sekundi ma pühendan si
> insele suhete solgiämbrile ja tulen sind ikka ja j
> älle lohutama, kui Tema su pikalt saadab :D

keda sa Tom mõtled?
 
punapea 19. detsember 2013, kl 21.03
ei pole kedagi... ainult haiged siin lasevad auru välja:D
muidu üldiselt on nii, et "lase aur välja" alla ei kuulu "saame tuttavaks" rubriik:P
 
küs 19. detsember 2013, kl 21.14
Vot kus lops... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> .... no nüüd saan aru, mis siin viimasel ajal "tut
> vustes" toimub....
>
> See feministide seltskon
> d on asukohta vahetanud... ja siia kolinud... Ma j
> uba mõtlesin, et miks siin asjad sellised teravad
> ja pidevalt üksteise halvustamisele on pöördunud..
> . ja tutvuda ju need agnesed-punapead ei taha... a
> inult halvustavad kõiki ja kõike....
>
> Kuulge
> , teil siia ikka sissekirjutus on? Prügi ja solgi
> eest ka ikka maksate? või panete ainult libedalt ü
> le? et ühetoalisesse on sissekirjutatud 1 inimene
> aga nagu rotid, mägramajast, siise kolinud kambake
> si ja veel suure seltskonna ka kaasa kutsunud... n
> ohhh, et igav ei hakkaks....
>
> Tagasi ei taha
> minna?

Kas olid seal püsikunde?
 
Vot kus lops 19. detsember 2013, kl 21.22
no oleks olnud, oleks juba varem pihta saanud...
 
küs 19. detsember 2013, kl 21.26
Kust kohast sa siis üldse tead, mis stiili nad harrastavad? Ja mis sul selle vastu on, et nad siin on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!