Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kättemaks tuleb valus
 
Tom 17. detsember 2013, kl 09.54
täh, tiivuline :)
aga õlut mai joo ja seismise asemel eelistan ka pigem orisontaalasendit. siis hää einakõrt närida ja tähti vahtida :)
 
tiibadega kurat 17. detsember 2013, kl 10.16
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.05.
 
nii tore lugeda 17. detsember 2013, kl 10.20
staarid vahetavad omavahel komplimente:)
 
peegeldus 17. detsember 2013, kl 13.48
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> äbiposti ma omaarust ää teenind ei ole, aga minust
> võivad kõik telhvitarid ringiga mööda käia küll.
> kuidagi liiga katkine ja tige see seltskond siin :
> )
>
> Tom@Tallinn

mis endal sees, see peegeldab teistes vastu.
 
alu 17. detsember 2013, kl 13.56
tundub kah tiba katkine ja tige see seltskond siin. tähti pole vist keegi toonud ega lubanudki tuua ja viimane oli ema toodud täheke ajalehe kioskist:)
 
suure persega nõid 17. detsember 2013, kl 14.00
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tundub kah tiba katkine ja tige see seltskond siin
> . tähti pole vist keegi toonud ega lubanudki tuua
> ja viimane oli ema toodud täheke ajalehe kioskist:
> )

katki tõesti aga sa ei taha seda endale tunnistada
 
peegeldus 17. detsember 2013, kl 14.05
alu, aga sa tunned ennast siin nagu kala vees. nii katki kui katki ;)
 
alu 17. detsember 2013, kl 14.16
katkised, aga ärevil:)
kas võib olla, et kolm tähte: a l u, meenutavad kohe riietesse pigistatud kehaosi?:)
 
punapea 17. detsember 2013, kl 14.35
alu, sa oled loll aga järjekindel - ikka ja jälle teed naiste riietusruumi/tualettruumi ukse lahti, teades, et seal pole ühtegi kena, saledat, vähekümpist kaunitari:D mis asja sa neid koledaid ja pakse siin ärevile ajad?
 
punapeale 17. detsember 2013, kl 14.38
alu on masohhist...
 
täitsa blond 17. detsember 2013, kl 15.08
Ta teeb seda sellepärast, sest sisimas ta teab, et on siiski võimalik, et 100 vaala seas võib üks roogitav räim (a`la Juur) siiski leiduda:)
 
punapea 17. detsember 2013, kl 15.13
isegi kui ongi, siis on see ammu mõne hai kõhus:D
aga lootus ongi lollidele lohutuseks:P
nii kole vaadata, kuidas ta siin kiusab ja kiusab. igal asjal on piir. muidu täitsa arukat juttu ajab, aga see kiusamine ei sobi neljakümpisele mehele enam:P
 
täitsa blond 17. detsember 2013, kl 16.12
punapea, ahh ära põe.....näed, isegi mina olen paksu naha selga kasvatanud.
Keskendu parem killukesele headusele, mida ta laseb vahel paista, nagu detsembrikuu päikest:)
Krt, selle läila juttu peale on kolm võimalust...kas olen kellessegi armunud või enam pole kellessegi armunud või olen päris vanaks saanud...ilmselt viimane.
 
punapea 17. detsember 2013, kl 16.21
miks ma põdema peaksin?! mul on lihtsalt nii hea süda, et ma kaitsen nõrgemaid ja ebakindlamaid:P sa siis ei kaitseks ja kiidaks takka? muidu mul on ükskõik, aga mingil hetkel tekib tülgastus ja tahaks kaitsta neid õnnetuid või korrale kutsuda seda veel õnnetumat:D. vastik vaadata pealt kiusamist. kas sa ei läheks vahele, kui näed et mõnda "teistsugust kiusatakse? ma olin juba kooliajal tuntud lõvi, kes kaises alati nõrgemaid:DP
headust aga sealt ma märganud pole - alust siis jutt. kuid hästi kirjutab ta küll ja tabavalt, ma mõtlen üleüldiselt elulistel teemadel.
 
nojah 17. detsember 2013, kl 16.32
ka täits blondid jäävad täitsa vanaks ja väetiks, eriti mõistuse poolest, nii et isegi delfi kuldid, kes maruvihaste poolt juba ära trööbatud, neid väga palavalt ei ihalda.
 
to nojah 17. detsember 2013, kl 16.38
mine võtta üks lonks, ehk läheb sinu elu ka elamisväärsemaks.
 
2 17. detsember 2013, kl 16.47
"katkised, aga ärevil:)
kas võib olla, et kolm tähte: a l u, meenutavad kohe riietesse pigistatud kehaosi?:)"

mehed peaks seda teadma, nii vanad mehed tahtsin kirjutada, et kõige sensuaalsemad hääled kusagil kiimatelos kuuluvad just paksukestele. paksukesed on tuntud oma hea südame poolest, ei tule nemad siin räuskama, vaid meelalt alu taolisi õnge püüdma.

need räuskajad siin on kõplad. kui massiga ei hirmuta, siis kisaga kindlasti. :D
 
nojah 17. detsember 2013, kl 16.49
ära sa minu eest muret tunne. see on naistekas tüüpmõtlemine, et kui keegi kõike takka ei kiida, siis ta on kindlasti kibestunud ja kade.irw. millele või kellele?
 
punapea 17. detsember 2013, kl 16.53
ja punapead on samuti hea südamega, ära seda unusta:P ja kõige paremad vaenlased:D räuskajad on siin pigem naisõiguslased, olgu nad pakasud või peenikesed. kuid pihta võivad saada väga õrna hingega kenad inimesed, kes võivad väga sügava trauma sest saada. pole ju naistekas hoiatust - nõrganärvilised hoidke eemale!:DD
 
:) 17. detsember 2013, kl 16.53
Täitsa Blond, vaata oma postkasti,järjekordne saadetis tuli.
 
täitsa blond 17. detsember 2013, kl 16.55
punapea, aga ma kaitsengi alati nõrgemaid....vahel ei saada lihtsalt aru, kes tegelikult nõrk on.
 
alu 17. detsember 2013, kl 16.57
blond, vaata postkasti:)
 
Tom 17. detsember 2013, kl 16.57
blond, vaata postkasti:)
 
täitsa blond 17. detsember 2013, kl 16.58
Tundmatu austaja kell 16:53...ilmselt sul näpp vääratas ja saatsid armastuskirja mõnele teisele tädile:)
 
täitsa blond 17. detsember 2013, kl 17.00
lollakad, täna pole 1. aprill...:D
 
:) 17. detsember 2013, kl 17.00
Täitsa Blond, vaata voodi alla.
 
IRW 17. detsember 2013, kl 17.01
tb teeb Muhvi...
 
:) 17. detsember 2013, kl 17.02
Tõstab oma aktsiaid:)
 
:) 17. detsember 2013, kl 17.04
Tõstab püksid üles:)
 
punapea 17. detsember 2013, kl 17.06
täitsa blond, sa ei kaise nõrgemaid ju, kui maruvihast lõugavaks mõrraks pidasid. teda on petetud ja sa kaised sel juhul ju pettureid:P
ja kui alut mõtlesid, siis tema küll kaitset ei vaja. ta munadega mees, mitte mingi naisõiguslaste kaitsealune:DD vihje "veel õnnetum" oli selleks, et ta ongi õnnetu, sest siit ta lihtsalt oma sülfiidi ei leia, nagu näha:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!