Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kättemaks tuleb valus
 
7. 15. detsember 2013, kl 18.30
vahet pole, millest see teema siin on !
peaasi, et kättemaks tuleb VÄGEV !

VERD!! NÕUAME VERD!!!!


JA SEKSI!
FULL HD AINULT !!!
 
selge see 15. detsember 2013, kl 18.44
Lodevaid naisi tulebki ära kasutada ja maha jätta, milleks muuks nad ju ei kõlba, igale mehele riputab ennast kaela, kas ta tõesti usub, et mees jätab oma naise maha ja hakkab elama mingi naisega, kes järjest riputab ennast kõikidele meestele kaela. On alles lihtsameelne.Tubli mees, tõmba aga nii et keel vestil, ise nad tahavad ja siis vesi ahjus, kui jäetakse nagu vanad nartsud...Ronigu vähem mehele kaela, oma süü ju.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 18.49
väk, milline moraalijünger! õigusta jah jobusid, kes igale suvalisele tittesid teevad. pärast peavad kõik raha annetama, et need lapsed süüa saaksid. sellisele jalaga tagumikku, ja prügikasti:D
 
alu 15. detsember 2013, kl 19.18
kui heinapall peab keegi naine olema, et igal suvalisel omale tite laseb teha..
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 19.34
igaüks saab oma palga lõpuks. just see, kes ise varmas teistele silte kleepima. oi kui hea, et ta ükskord maksab oma sigaduste eest!!
 
googel 15. detsember 2013, kl 19.41
selge see Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lodevaid naisi tulebki ära kasutada ja maha jätta,
> milleks muuks nad ju ei kõlba, igale mehele riput
> ab ennast kaela, kas ta tõesti usub, et mees jätab
> oma naise maha ja hakkab elama mingi naisega, kes
> järjest riputab ennast kõikidele meestele kaela.
> On alles lihtsameelne.Tubli mees, tõmba aga nii et
> keel vestil, ise nad tahavad ja siis vesi ahjus,
> kui jäetakse nagu vanad nartsud...Ronigu vähem meh
> ele kaela, oma süü ju.


Mingi prose naisi ongi sellised "rippujad" tüüpi ehk lootusetu laks
 
jajah 15. detsember 2013, kl 19.55
Mingi prosa mehi vajavad selliseid naisi, ehk kenake tasakaal.
 
M42.fi 15. detsember 2013, kl 20.04
Tuleb jaht või ei tule? Siiani oleme kuulnud vaid ähvardusi.
 
eelmisele 15. detsember 2013, kl 20.12
kui see lontrus mees, kellest teema autor kirjutab, ennast vabatahtlikult üles annab, siis tuleb küll jaht. mehe munadele.
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 20.21
Justnagu otsitakse meest, aga nüüd ainult munadest küll. Saa siis nendest naistest aru :)))
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 20.33
Julgen olla ebapopulaarne, aga ma tõesti ei saa aru, milles see mees süüdi on? Kas maruvihast vägistati, on ta alaealine või ajupuudega?
...ja mida ma koguaeg räägin....ärge võtke armukeseks noort naist, kes tahab hakata kodu mängima:)
 
agnes 15. detsember 2013, kl 21.16
hullud omavahel.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 21.17
sa ei ole ju nii blond et aru ei saa, täitsa blond. ludrike varjas oma abielu ja valetas et saada oma rasedale naisele asendaja mõneks ajaks. pettur noh, pasapüks ja hädapätakas. pole siin mingi armukese v...viha vaid pesuehtsa tarakaniga:D
 
to yx47m 15. detsember 2013, kl 21.18
mis ma tegema pean, kui sinusse peaaegu armunud olen?
 
punapea 15. detsember 2013, kl 21.19
...tegu pesuehtsa tarakaniga:D
 
2 15. detsember 2013, kl 21.23
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...tegu pesuehtsa tarakaniga:D

kes siin sul tarakan on?
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 21.24
Oih, näädsa juba üks jutuloba pääle ära armund :D
 
punapea 15. detsember 2013, kl 21.26
see oli jätk mu postitusele, kui sa ise nii taipamatu olid. jutt on maruvihase joobarist. noh, said nüüd aru?
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 21.27
Ei mina seda usu, nagunii ulus, et oma naise p.rse on paksuks söödud ja maruvihane siis lootis, et lööb oma ahtriga paremini:D
Agnes, musi sulle....las hullud hullavad:)
 
punapea 15. detsember 2013, kl 21.27
topitakse oma mõttetuid komme vahele kui ma oma ühe postituse vigu teisega parandan:D
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 21.31
punapea, sa oled nii armsalt naljakas või siis naljakalt armas, no maeitea :D
 
M42.fi 15. detsember 2013, kl 21.45
Aga fakte ei ole esitatud ju veel. On ainult ühe luulutaja möirged ja sajatused. Pakun, et seda meest ei ole olemaski. Maruvihasel on mingid muud probleemid.
 
kas 15. detsember 2013, kl 21.48
täitsa blond on mingi põhikohaga abielumeeste aluskott, et teemaalgatajat materdab? olid juures ja nägid, kuidas asi oli? tahab alu kiitust välja teenida jälle?
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 21.48
´maruvihane´ pole vist pikalt saanud. Mõnel võtab see katusealuse tuult täis
 
1 15. detsember 2013, kl 21.51
kõik on maru kohtumõistjad, aga selleks, et kohut mõista, tuleks ka teine pool ära kuulata. praegu oleme kuulnud vaid ühe hüsteeriku versiooni, kuidas teda peteti.
praeguse seisu järgi olen mina blondiga ühte meelt.
 
n54 15. detsember 2013, kl 21.52
normaalse mehe käte vahel läheb iga naine lahti, kas sa seda ikka veel ei tea?
...tean-tean, spetsiaalselt sinu jaoks kirjutasin (:D!). Aga kes on normaalset meest oma ihusilmaga näinud? Vanajumal lõi neid igale maitsele, aga just selle normaalse unustas tegemata.
 
nunuhhh 15. detsember 2013, kl 21.53
M42.fi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga fakte ei ole esitatud ju veel. On ainult ühe l
> uulutaja möirged ja sajatused. Pakun, et seda mees
> t ei ole olemaski. Maruvihasel on mingid muud prob
> leemid.


tahad aadressi ja isikukoodi? võib-olla on see just sinu oma, et sa siin kibeled?
 
m 15. detsember 2013, kl 21.54
tarakanide jutt
 
punapea 15. detsember 2013, kl 21.58
tuleb leppida ainult olemasolevate faktidega, kuna tõenäoliselt teine pool näole ei anna. mina juhindun selle järgi, sest kes viitsib siin mingit pikka keissi lahata:D põhimõtteliselt on mulle vastikud mõlemad, aga pettureid ei salli ma ühelgi juhul. neil tuleks mõlemil midagi maha võtta... pead näiteks:DD

yx7, kas arvasid sekundimurdosavältel, et kirjutasin nii sinu kohta ja kivi langes südamelt et nii armsastikeselt kirjutasid?:P ei, sinu kohta ei saa mul paremagi tahtmise juures midagi paha ütelda, ma ju ei tunnegi sind:DD
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 21.59
See tarakan passib ja loeb seda teemat ja loodab, et ma jätan oma ähvardused täide viimata, aga looda! Tervitusi abikaasale, kult!

Teistele kohtumõistjatele soovin südamest, et kunagi oma tarkuse otsa kõngedes satute samasuguse sea otsa ja siis kõik teid parastaksid! See tuleb kord!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!