Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hundi rind
 
irw 07. mai 2014, kl 09.22
hülgehall on väääga vagur!
just sinusuguste lihtsakeste jaoks ta seda osa mängibki. anoh, mis sest, saage ise teada ja tunda, mis see vagurus endas peidab.
 
Agnesele 07. mai 2014, kl 09.23
kui hülgehall sind ka ära tarbib, siis saad aru...
 
Hülgehall kuub 07. mai 2014, kl 09.26
Nüüd on see koht, kus ma astun lavale, panen saalis tule põlema ja palun kõigil püsti tõusta, keda ma olen ära kasutanud või tarbinud...palun,näidake ennast..või kirjeldage vähemalt...
 
imestaja 07. mai 2014, kl 09.30
tuled põlevad. olen laval. vaata!
 
jaa 07. mai 2014, kl 09.30
hea mõte, kokku saada ja suud puhtaks rääkida, tarbitud naised saavad kogemusi vahetada jne.:DD
 
Agnes 07. mai 2014, kl 09.31
Tarbib..mis odav poolsurnud iseloomutu kaup te siis olete, et niimoodi tarbida saab :) Inimesed on erinevad..
Sodiaaginurgas kirjutas üks, et skorpionid ei ole nõrkadele, mille peale ei saa arvata muud, kui seda, et ainult nõrkadele nad ongi, sest keegi peab seda tralli ju taluma..eks nii ole muudegi tähemärkide ja inimestega.
Takkajärgi tarkus ja mõttetu nutt teil see, aga hea, et seekord nii isiklikuks ei minda :)
 
mhhh 07. mai 2014, kl 09.31
hülgehall ikkagi vist loll... või ego? teagi nüüd. uurimisobjektiks vaja võtta.
 
Agnesele 07. mai 2014, kl 09.34
Kas ütles, et hülgehall skorpion on? Tähelepanuvõime on sul nullilähedane. Alles kuskil kirjutas, et ta sünnipäev jõuludest kuu hiljem.
 
mhh 07. mai 2014, kl 09.35
selgub, et ärakasutatuid on terve saalitäis... kõik seisavad ja hüljes vaatab mõtlikult lavalt alla, kes tema madratsitest nüüd lärmama hakkas.

ps. hüljes on jäär...
 
Agnes 07. mai 2014, kl 09.38
A vat, kus mindi HH peale kihevile :)
Ega mõttetutest inimestest ei räägitagi midagi..ju siis on popp-poiss :)
Kas keegi saaks selgitada, kuidas ta täpsemalt tarbib..einoh, ma niisama uurin, ei või või? :)
 
Agnes 07. mai 2014, kl 09.41
Kaugele näha, et tegemist pole scorpoiniga...a jäär hoopis :) Aga jäärad ei ole ju ainult tarbijad :)
 
Agnesele 07. mai 2014, kl 09.44
vaata tüdruk, erinevalt paljudest, on mõnel naisel veel tunded säilinud. HH on hea inimestetundja. räägib just õiget mesijuttu, eesmärgiks vaid seks. rikkumata ja tundeline naine arvab (no on loll!) et see on vastastikune armastus...kuni avastab et voodi on aga eelmisest "armastusest" veel soe ja spermaplekiline. konveier... millegipärast tunneb naine end ärakasutatuna (loll?)...
 
Agnesele 07. mai 2014, kl 09.45
Sa oled tõesti tumba! Et tahad teada saada, kuidas täpselt ta tarbib, varsti saad teada, ta ju popp poiss.
 
Agnes 07. mai 2014, kl 09.51
Tead tarkpea, minu poolt võid sa oma suhteliselt jabura pläma kellegile teisele suunata.
Tarbib...lollid lasevadki endaga kõike teha :)

Aga no, kui ikka tegemist on jääraga, siis: "ainuke põhjus miks üks Jäär või Jääratar peaks petma on see, kui ta on tüdinud ja otsib seetõttu enda ellu põnevust"
Mõistan, väga hästi mõistan :)
 
Agnes 07. mai 2014, kl 09.54
9.44, sinusuguse hala olen ma oksendamiseni kuulnud/ lugenud - külma mulje jätab.

Hetkeks paus, pärast jätkame :)
 
Hülgehall jakk 07. mai 2014, kl 09.54
väike antidepressantide kuurike, nii paar aastat kestev ja tulemuseks on tuimalt teisi ärakasutav isend, kellel on vaid looduse poolt seatud vajadused, kuid puudub võime armastada ja hoolida. proovi, kallike, mured kaovad, rõõmud jäävad.

HH soovitus suhte lõppedes
 
Tom 07. mai 2014, kl 10.00
nonääd, niikui Agnes sai teada, et paks kass on oopis jäär, nii silmad kohe säramas :)
mul pole jääre vastu tegelt miskit, aa põle ka mõtet oma elu vaid tähemärke järge sääda :D vürtsi saab ellu ka tähemärke teadmata.
 
Hülgehall kuub 07. mai 2014, kl 10.04
Spermaplekilised..? kondoomidest ei ole keegi midagi kuulnud..? ja palun ärge trügige laval..
 
Toomas 07. mai 2014, kl 10.10
Kui mõlemad osapooled on kondoomidest kuulnud, siis kumb võiks/peaks ettepaneku kasutamiseks tegema?
Praegu on see episood, kus laval on kitsas. Kas see osa etendusest ununes? Valmistu paremini...
 
Hülgehall kuub 07. mai 2014, kl 10.18
Mulle tundub pigem, et enamus püüab vaikselt minema hiilida,
 
Tom 07. mai 2014, kl 10.26
see on ikka nii, et kui põnevaks akkab minema, siis iilivad kõik minema. oma nägu ju ikka kõige armsam :D
 
Toomas 07. mai 2014, kl 10.27
Etendus ei lõpe nii :) Sina pole lavastaja.
 
hallile 07. mai 2014, kl 10.45
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub pigem, et enamus püüab vaikselt minem
> a hiilida,


ära loodagi. saame kokku silmast silma, tule kohale.
sa ei tule, sest sulle meeldib siin anonüümselt esineda, ohutum sinu jaoks.
 
Hülgehall kuub 07. mai 2014, kl 10.54
Sinu enda huvides oleks mitte kohtuda, armud veel ära...
 
punapõseke 07. mai 2014, kl 10.58
agnes kas sinagi oled mõnel puhul siinsete psiväärtuste kandjate poolt ära tarbitud olnud:)
 
:) 07. mai 2014, kl 11.00
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu enda huvides oleks mitte kohtuda, armud veel
> ära...

Ego :)
 
hallile 07. mai 2014, kl 11.02
kellesse?
mine tõesti ravile, sa vajad seda hädasti.
 
irooniapõõsas 07. mai 2014, kl 11.04
nomaitea, nõus Agnesega, suht lahmiv ja imelik jura...kas rikkumata ja tundelised naised ongi nii...ohmakad?
 
hmm 07. mai 2014, kl 11.06
soliidne välismulje ja taotluslik suhtlusmaneer võib kogenematu naise kergelt armuma panna (noh sellise lollima naise)... ja selliseid ta noolib, sest siis jääb tema ego terveks, kui laiali minnakse...
 
Toomas 07. mai 2014, kl 11.07
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nomaitea, nõus Agnesega, suht lahmiv ja imelik jur
> a...kas rikkumata ja tundelised naised ongi nii...
> ohmakad?


ohmakas = loll
sellised nad on. vähemalt mõned. need kes HH teele satuvad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!