Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hundi rind
 
mees 07. mai 2014, kl 15.27
Jälle tegin toreda teema:)
 
nips 07. mai 2014, kl 15.30
Kuule, tom, neil on miskit viga? Räägi välja? Mul olid plaanid privasse minna juba.
 
lihtne 07. mai 2014, kl 15.33
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jälle tegin toreda teema:)


tee veel mõni tore teema piiiiiiz
 
täitsa blond 07. mai 2014, kl 15.33
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jälle tegin toreda teema:)

Jälle? kle, ega sul juhuslikult "jeepi" pole?:)
 
Tom 07. mai 2014, kl 15.33
nips, oma silm on kuningas :D
tutvu aga röemuga, ei tule mina seie miskit vahele ütlema :)
 
krõps 07. mai 2014, kl 15.35
blond pole pandav
agnes pole nõus andma
 
täitsa blond 07. mai 2014, kl 15.35
Mina eitedega ei tutvu, piisab Agnesest küll.
Kas siin tõesti mõnda ilusat ja rikast meest pole?:)
 
aadu2 07. mai 2014, kl 15.38
mina olen.
 
Tom 07. mai 2014, kl 15.40
kohe-kohe on suur suvi kääs, sääsed, telgid, muud mõnud :) tutvuge aga ikka, ega siis sooja ilma saa lasta niisama mööda minna :)
 
nips 07. mai 2014, kl 15.40
Ahaa, Agnes, ei anna, aga on pandav? Paneks kaks kokku üks annaks ja teist vaataks? :)
 
nips 07. mai 2014, kl 15.41
rikkus on vaataja silmades või midagi. :P
 
nips 07. mai 2014, kl 15.42
Mõnele tundub jeep rikkusena, mõnele ei piisa õunakese aktsiapakistki.
 
täitsa blond 07. mai 2014, kl 15.43
krõps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond pole pandav
> agnes pole nõus andma

Sina tutvu rahus oma kraanikausiga, minu pandavust pole veel keegi testida saanud:)

aadu2, mul on nõrkus A tähega meeste vastu...et sa teaks:)
 
Hülgehall kuub 07. mai 2014, kl 15.51
Mehe tõeline rikkus on kahe kõrva vahel ja kubeme all, ülejäänu olemasolu on juba puht tehniline küsimus,
 
Agnes 07. mai 2014, kl 16.02
Tom,

Aga palun, sisusta siin oma vaba aega, aga ära käi mu kannul meestele õpetussõnu jagamas, mida mehed tegema peavad ja millised olema, et minust saaks malbe vesiiir..nagu sa teaks millest räägid.
Minu arust oled sa täiel rinnal "peeneid vihjeid" ja "absoluutset tõde" siin juba piisavalt kuulutanud, ja su aktsiooni saatis edu..Võrdluseks siis, et oled samasugune nagu mõned HH-d taga nutta tihkuvad eided, kes oma ängi siin teiste ees välja elavad. Postkastikaklus pole ju piisavalt rahuldav, sest seal võidakse sind ignoreerida ja pole publikut ka ja mis põhiline, seal ei õnnestu õhkõrna suhtealgetki ära rikkuda, siin sitta lennutades saab korda saata paaalju rohkem :)
Sa oled küpses eas ja hõivatud mees..võiksid ju isegi sellise asja peale tulla ja minust ja minu võimalikest suhtlemistest tuimalt mööda vaadata.
Aga enne kui ilmub välja järgmine arvaja, siis teadmiseks, et ma heal juhul suhtlen, kui sõber..soovin ju head, eriti sõpradele..nii palju minus inimlikkust on.
Võid nüüd kergendatult hingata, Tom.
 
nips 07. mai 2014, kl 16.05
...phääääähh: heal juhul sõber. Mitte, et ma kangesti kohe seksida tahaks, aga see on kuidagi imal. See ei olnud isiklik rünnak. Võibolla Sa oled suurepäraga tüdruk! :)
 
naps 07. mai 2014, kl 16.11
kas nips on tõesti meesterahvas?;)
 
Tom 07. mai 2014, kl 16.14
vaene Agnes, kas sa ikka veel arvad, et ma siin midagi tõsimeelselt teen :)
võta vähe vabamalt ja ää lase end segada :) mul ei ole ei sinu, ega kellegi teise suhtes siin mingeid ambitsioone ja ma ei ole su kohta MIDAGI alvasti ööld :)
nagu üljes ütles, on see siin vahva teatrilava ja lepi sellega, et igaühel on siin oma roll. ka Agnesel :)
 
nips 07. mai 2014, kl 16.16
NIps on nips on nips. Sooga pole mul midagi pistmist. Ja vahet polegi - varsti võib köögilaud ja taburetki omavahel ametlikud suhted sõlmida. Tegelikult eelistan siiski meheks olemist ja pidamist. ;)
 
NäkkDonalds 07. mai 2014, kl 16.26
oled mees ja pead meest?:)
 
Agnes 07. mai 2014, kl 16.28
See väänamine siin suhteliselt mõttetu, sest su taktika on alati naljategemise taha pugeda.
Aga ok, Tom, vaherahu siis :)
 
nips 07. mai 2014, kl 16.49
Mehe pidamise kohta: pole kasulik 8cm pärast tervet siga üleval pidada. :P
 
täitsa blond 07. mai 2014, kl 17.00
nips
8 cm?
...aga sul on järelikult vähemalt Porsche Cayenne?:)
 
nips 07. mai 2014, kl 17.07
Porche võib ühes lauses koos olla numbrikombinatsiooniga 911. Kaheksa senti on ok - sellega saaks India meistriks. :)
 
lugedes, pettunult 07. mai 2014, kl 18.12
Hülgehallil puudub täielikult fantaasia ja arenemisvõime, aastast aastasse ikka needsamad vanad naljad, millega püüab delfi daamidele imponeerida. Äkki tuleks kasuks midagi uut ja värsket välja mõelda.
Kuidagi luitunud ja igav...
 
to lugedes, pettunult 07. mai 2014, kl 18.15
vanus teeb oma töö. seltsielu puudumine samuti. sisemise ebakindluse ja ego häälekas võitlemine kajastub siin lehtedel aastast aastasse. arenemisvõime on olemas, tahet mitte...
 
Tom 07. mai 2014, kl 18.18
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See väänamine siin suhteliselt mõttetu, sest su ta
> ktika on alati naljategemise taha pugeda.
> Aga ok, Tom, vaherahu siis :)

mis mõttes? kassa ikka veel tutvud SIIN??? minu jaoks see vaid ju üks näitemäng ju ongi (las blond valgustab, kui ta seda veel teind ei ole :D)
aa mai mäletagi, et ma suga sõdind oleks, ma nii rahumeelne inime, et mind kaklema meelitada on suisa tegu :)
 
Tomile 07. mai 2014, kl 18.33
ootan massaaži :D Mäletad?
 
Agnes 07. mai 2014, kl 18.33
Tom,

Kas Oscareid jagatakse ka? :)
Ma tahaks ühte küll, mis ma pean süütuna surema või :)
 
Tom 07. mai 2014, kl 18.55
Tomile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ootan massaaži :D Mäletad?

mäletan, aga etkel ei saa, arstid ei luba. ehk suvepoole õnnestub :)

Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Oscareid jagatakse ka? :)
> Ma tahaks ühte küll, mis ma pean süütuna surema või :)

tegelt, kui järgi mõelda, siis pole su soovides/tahtmistes miskit imelikku/üleloomulikku :) isegi kümneid aastaid siin passides võib veel kirgastus pääle tulla :) (vihjan sellele, et alu ja punapää pidid ennist jalutama minema ja nüüd mõlemad vait, kut kuldid rukkis :D)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!