Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
einoh 29. aprill 2015, kl 12.54
kuidas saab korvi anda mehele kui ta ei tutvugi ühegi mehega,ennem võtab mürki sisse. naisi ma ei tea,ehk sai mõnelt naiselt hoopis korvi,sest otseselt pole ta öelnud,et ei tutvu naistega?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 13.04
enda teada pole tõesti ühtegi kosilast siin olnud, aga psühhoterroristil polegi põhjust vaja.

/endiselt olen naissoost/
 
äh 29. aprill 2015, kl 13.10
ära pane tähele seda einohi. täna võtab mürki, homme võtab mürki ja mürki võtab ka üleülehomme.
 
einoh 29. aprill 2015, kl 13.13
kes on psühhoterrorist?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 13.13
oletused minu mürgi kasutamise osas on ilmselgelt liialdatud :D

aga äkki lugupeetud einoh seletab, milleks tutvuda, kui suhet ei soovi - niisama igavusest ja uudishimust või?
 
muuud 29. aprill 2015, kl 13.18
kadakas ei taha märgata kui paljudele meestele ta siin avalikult korvi andis ja paljud mehed seda ei andesta ja ilmselt üks neist ongi ta vari.
 
einohi virtuaalne aura 29. aprill 2015, kl 13.20
sain jälle linnukese kirja ja nimelise järele nuhkida. see on parem kui jalgpall, tolle teise sõna olen ära unustanud. vanadus, mis teha.
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 13.21
olen algusest saadik öelnud, et ei otsi siit tutvusi - kas see ongi korvi andmine? aga võimalik, et keegi sellest ka mingi "põhjuse" teeb.
 
to kadakajupp 29. aprill 2015, kl 13.57
kas siin teemas tutuvud või mitte?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 14.08
kirjeldusele vastava isendiga tutvun :).
 
jupile 29. aprill 2015, kl 14.10
kas see peaks nali/naljakas olema?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 14.15
inimeste huumorimeel on väga erinev, seega ei oska arvata, kes ja kuidas seda interpreteerib.
 
nokuima 29. aprill 2015, kl 14.25
oleks jupikese tantsima palunud ja ta mulle korvi annab aga mida pole seda pole ja ei saagi olla ennem kui keegi selle korvi kuskil diskoteegis tõesti saab jupilt. aga ma ei tea kas jupikene käib üldse diskotamas?
 
õnneks 29. aprill 2015, kl 14.28
jupp on olemas aga kuhu on kadunud tema tupp? kõlab nagu tipp ja täpp
 
k-le 29. aprill 2015, kl 14.31
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> inimeste huumorimeel on väga erinev, seega ei oska
> arvata, kes ja kuidas seda interpreteerib.


kas sinu jaoks on naljakas?
 
Sid 29. aprill 2015, kl 14.59
Mis te norite jupi kallal, ta tutvub vaid minuga! :)
Ma pole aga kade inimene ja luban tal siin edasi targutada, aga kohatud irvitamised ta tutvumise teemal palun lõpetada!
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 15.03
jupike ei salli klubisid, pole kunagi väga meeldinud. kuigi kahekümnendates siiski harrastasin seal käimist.
 
LM - lihtne mõttekäik 29. aprill 2015, kl 16.52
Küsimus: Mida järeldada kui mees soovib tutvuda naisega? Vastus: Mees otsib lähemas või kaugemas perspektiivis leida lähedast inimest, kes soovib lähedust igas mõttes.
Mida järeldada kui naine ei soovi tutvuda mehega? Arvamus: Naine ei soovi lähemas või kaugemas perspektiivis leida lähedast inimest, kes pakub ja soovib üsna tõenäoliselt ka lähedust igas mõttes.
Järeldus: Sellist meest ei leidu, kes soovib tutvuda vastassugupoolega läheduse leidmise eesmärgil igas mõttes ja vajab sellist naist, kes ei soovi lähemas ega kaugemas perspektiivis leida lähedast suhet koos lähedusega igas mõttes?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 17.11
tubli, LM. aga nägid asjata vaeva nii pika kirjeldusega, ma pole varjanudki, et tutvun ainult teemaalgatusele vastava isendiga. eesmärki ei täpsustanud, seega lähedus see polnud ;).
 
tööandja. 29. aprill 2015, kl 17.46
mida arvata kui töötul inimesel on CV-s kirjas palgasoov min 10000 eur/kuu?
 
rike 29. aprill 2015, kl 18.03
sellise palga eest peaks tööl kuu aega vastu küll.
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 18.04
oleneb oskustest ja erialast, aga hetkesituatsioonis meie riigis olematu tõenäosus sellise palgaga tööd leida.
 
arvan 29. aprill 2015, kl 18.06
et ju ta siis midagi oskab, mis 10000 väärt on. see selgitagegi välja. äkki oskab aatomituuma lõhustada või vett veiniks muuta?
 
to 29. aprill 2015, kl 18.07
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oleneb oskustest ja erialast, aga hetkesituatsioon
> is meie riigis olematu tõenäosus sellise palgaga t
> ööd leida.

aga mida sa soovitaks sellisele töötule? mida tast arvata üldse?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 18.14
kui ta oskused ehk siis väärtus tööandjale ei ole proportsioonis küsitava palgaga, siis soovitaks summat kooskõlastada vastavalt tööturul valitseva nõudluse-pakkumisega või leida turg, kus need väärtused on kooskõlas või kolmandana toimida vastavalt oma ootustele. unistamine on ka edasiviiv jõud.
 
tööandja. 29. aprill 2015, kl 18.22
Vahel mõni töötu saadab emaili mitu korda ja ja jääb ärusaamatuks, kus on on nende IQ kui on 100000 palgasoovid ja ei oska emaili ühe korra normaalselt saata.
Võtad lõpuks tööle mõne, siis nad ei oska kliendi krediitkaartigi kasutada, krediteerivad klienti topelt summas 2 tehinguga.
Aga tänan soovituste eest.
 
krt 29. aprill 2015, kl 19.24
see oleks õudusunenägu kui tutvud enam-vähem naisega ja too osutub a-seksuaalseks, algne suur rõõm asendub igapäevase torpeedo poleerimisega nagu ennem tutvumist
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 19.34
samuti ka igasugune osutumine millekski absoluutselt mittesobivaks, mis esmapilgul välja ei paista. aga mis parata, elu on selline.
 
jaan 29. aprill 2015, kl 19.40
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui ta oskused ehk siis väärtus tööandjale ei ole
> proportsioonis küsitava palgaga, siis soovitaks su
> mmat kooskõlastada vastavalt tööturul valitseva nõ
> udluse-pakkumisega või leida turg, kus need väärtu
> sed on kooskõlas või kolmandana toimida vastavalt
> oma ootustele. unistamine on ka edasiviiv jõud.


kas on võimalik, et äkki inimesed sisestavad sageli mõne sümboli liigsena, näiteks 1000 euro otsa läheb mõni null juurde, internetis kirjutades tähed lähevad sassi ja sõnad kordusesse jne? Või sa arvad et tõesti inimesed, kes kirjutavad palgasooviks 10000 eur soovivadki niipalju?
 
tulevane teenuse tarbija 29. aprill 2015, kl 19.43
tööandja, milliste teenuste osas te neid kaarte topelt läbi tõmbate?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.