Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
Tisni 01. oktoober 2011, kl 11.35
tegelikult on kõik ilus nagu Disney multifilmis.
no et inimesel on projekt ja tahab selle nui neljaks ellu viia. umbes, et ehitan endale marmorist villa. koos tulede ja viledega. siis saabub ka õnn õuele.
kuigi mees ei saa vist aru, et villa ehituseks on vajalikud ka vastavad vahendid, õige projekteerimine, oskustega ehitajad jne.
seega saan aru, et talle antud vahenditega saaks mees heal juhul väikese laudisest sauna kuskile võpsiku äärde?
samas... hea seegi.
elu pole küll muinasjutt, kuid unistada ju võib, unistada võib.

see haletsusekerjamine aga enesetapu ja koera hoiustamisega (põhjusel, et marmorvilla ei kuku iseenesest sülle) on siinse loo juures aga kõigele vaatamata üks nõmedamaid asju. :(

aga see selleks.
siiski on minu meelest tegemist väga huvitava ja ka piisavalt näitliku karmajuhtumiga. mind kohe siiralt huvitab, et kas asjaomane hingeke ikka õpib lõpuks oma õppetunni ära või saame seda pragmaatilist projektikontseptsiooni läbisegi halaga ka 10-e aasta pärast siin lugeda?

siiski soovin edu.
 
Fossiil 01. oktoober 2011, kl 17.19
Lähtudes karmast ja selle mehe meelekindlusest (mis absoluutselt nullib õppimisvõime) julgeks ennustada, et mõne aja pärast saabub vaikus, et siis mingi 10+ aasta pärast alustada uuesti (ilmselt mingis noortekas) veel suuremate probleemidega mida siin ja praegu ennustada ei oska.
 
yxikmees 01. oktoober 2011, kl 21.14
Ei tule mingit 10 aastat.Hiljemalt 3,5a pärast on vaikus.Siis on probleem lahendatud ühel või teisel moel,suure tõenäosusega just sellel teisel moel.
 
mingi säga 01. oktoober 2011, kl 23.43
Unusta kõigepealt igaveseks ära kuulsaks yxikmeheks olemine ja saa tavaliseks meheks, kes on positiivse mõtlemisega, kes mitte kunagi ei arenda pikki mõttevahetusi internetis ja kes on avatud kõigile tutvustele, kellega kohtuda ja kelle hulgast saad valida endale sobiva.
 
yxikmees 02. oktoober 2011, kl 07.51
Asi on selles,et ma ei usu,et ma siis ka tingimustele vastava naise leiaksin.Arvan,et minu aeg on ümber saanud ja saatuseks on surra üksikuna.
 
Fossill 02. oktoober 2011, kl 09.20
Puust ette ja punaseks.
Kuna praegu keeldud õppimast sünnid kiiresti uuesti (see tähendab et 10+ aasta pärast viriseb juba uus sina) ja palju suurema karmavõlaga. Üsna tõenäoliselt sünnid selleks, keda praegu kõige rohkem eitad.
 
teleka vaataja 03. oktoober 2011, kl 22.21
Yxik, kas telekat ikka kaed? näiteks võsapetsi saadet?
täna seal üks julge noormees leidis Petsi abiga omale kena näitsiku. Ehk proovid sinaginii ja õnn naeratab õige pea ka sinu õuel. Seda saate piigat sa ilmselt enam ei saa, kuid eks teisi ole veel ja küll. EDU SULLE!

saade ise on siin : http://www.elu24.ee/585640/vosareporter-mangis-tartus-kosjasobitajat/
 
yxikmees 03. oktoober 2011, kl 23.24
Vaatasin.Eks kadedaks teeb küll,aga ma pelgan kaamera ees olla.
 
28 04. oktoober 2011, kl 11.03
Vaata, Yxikmees, sa väidad, et tegeled aktiivselt naiseotsinguga, aga tegelikkuses näeb see välja vaid arvutis istumine. Ei, ma ei arvagi, et sedasi kaaslast leida ei saaks, olen isegi mitmeid toredaid tuttavaid nii leidnud, aga FAKT on ka see, et inimesed soovivad siiski ka reaalis ringi liikuda, mida sina jälle jutu järgi üldse teha ei taha.
Vaata, eriti suvel ja puhkuste ajal on inimestel ikka minimaalne huvi arvutis passimise vastu. Isiklikult minul küll. Ilm on ilus, õhtu sume ja soe, tahaks jalutada, rattaga sõita, rullitamas ja jooksmas äia, tänavakohvikus istuda jutustada, kinos, ujumas, külas, vabaõhuüritustel käia + veel 100 asja, mida kõike teha. Miks ma peaks arvutis ekraani vahtima ja printsi otsima, kui ma võin reaalselt kohata teda ja teha kohe oma kiirülevaade.
Ehk talvel on sul sansid suuremad, aga siin tuleb teine sinu viga mängu ja see on juba PALJU suurem. Sa oled LIIGA PALJU endast paljastanud, alates N*** pikkusest ja lõpetades oma "vallutuste" kiitlemisega, kus kuna ja kui palju kordi, mis enne tutvumist juhtuds, millisest portaalist hangitud jne. Saa aru - naised ei taha sellist avalikustamist. Üks asi on ausus, teine asi väljendus "liiga laiad lõuad". Tillukeses Eestis pole ka just eriti keeruline ennast või mönda oma tuttavat ära tunda, aga see on juba eraldi teema.
Mis ma öelda tahan, on see, et naised ei julge suhteid luua mehega, kelle suus ja sees ükski isiklik asi vait ei seisa. Selle endast peensusteni rääkimisega oled küll kõva karuteene omale teinud, see on minu arvamus. Midagi oleks võinud ikka meilitsi ka jätta, lisaks oleksid kordi vähem mõnitada saanud.
Enesetapu jutu peale ei oska kohe midagi öelda. Kujutad sa ise ette ahastuses naiskirjutajat, kes nõuab ilmvõimatut, kuna ise ei vasta antud tingimustele, on endast kuni sinnasamusenigi avalikustanud ja lisab iga postituse lõppu, et kui ma nüüd kohe mehele ei saa, tapan ennast ära! Mis mulje see sulle jätaks? Tormaksid "appi"?
 
yxikmees 04. oktoober 2011, kl 19.43
Ei tormaks appi,aga samas ei hakkaks ka süstima pessimismi,et a-la nagunii sa kedagi ei leia,ega ka liigset optimismi,et ole mureta küll sa leiad,keda otsid.
Suvel olid mul käed-jalad tööd täis,ei saanud ka netis otsimisega tegeleda.Irl otsimisega on see probleem,et ma pole hea suhtleja.
 
naine 04. oktoober 2011, kl 20.43
Hea suhtleja pole aga kiidab siin enda ilu ja keha Millega sa naisi ära sebid siis?Ega kolmekümnesid viitsi ainult vaadata,nad tahavad ka rääkida.:P
 
yxikmees 04. oktoober 2011, kl 21.39
Nad ju võivad rääkida palju tahavad,ega ma ju ei keela.Rääkida tahavad ka 32+ naised,seega pole nagu vahet.Ja oma olematut ilu ma pole ka kiitnud.
 
dziisös 05. oktoober 2011, kl 01.02
Ei saa ju rääkida, kui sa vastu rääkida ei viitsi.Sama hästi võiks siis seinaga juba rääkida,milleks sind veel tarvis?
 
lilleke 05. oktoober 2011, kl 07.25
ega rääkida see mees ei viitsi tõesti,olen kogend,aga mees peaks lugema ka artiklit kus räägib et 40ste seksielu aktiivsem kui kahekümnestel siinsamas naistekas...
 
- 05. oktoober 2011, kl 13.01
lilleke -
neljakümpistele lajatab ülehomme menopaus kallale ja seksiisu kaob kui vits vette. (Omaette huvitav mõelda, kuipalju menopausiealisi 55+ prouasid on ¨selle kompu voodist läbi käinud, et kohe statistikat võib teha...).
Aga Yxikmehel on ju hädasti veel vaja lapsi ilmale treida, sest siis on nagu päris perekond. Kuigi ajalugu näitab, et Yxiku juurest põgenenud naised saavad ka lastega uuesti mehele (üks isegi kolmega!), seega pole laps ka mingi garantii, et see musterpere kaua toimib.
Kurb ainult, et poole teismeliseea pealt on need lapsed isatud ja vaid ema kasvatada. Tõenäosust, et ka Yxikmees kunagi loomuliku vananemise tõttu kõrvad pea alla paneb, ta ei näe. Vananevad vaid naised.

Muide väide, et sa ei leia omale kedagii, pole pessimismi süstimine, vaid reaalsuse konstanteering. Oled isegi öelnud, et ei looda enam.
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 00.13
Lilleke.
Ma ei otsi naist vaid seksimiseks,seega 40-ste seksielu aktiivsus tõesti ei ole asi mis mind huvitab.
Ma otsin naist elukaaslaseks,kellega luua pere.Võin küll leppida seetõttu pisut väiksema seksuaalsusega aga vähemalt oleks siis elul mõte.Praegu igatahes puudub igasugu mõte ja perspektiiv.
 
noormees 07. oktoober 2011, kl 00.53
Kas sa ikka tead mida elukaaslane tähendab? see eeldab et sul on ju mingi elu? aga sul pole nagu näha, seega ei saa ka sa elukaaslast otsida. Sa niisama fantaseerid seal arvuti taga. Leiad oma parameetritega naise, sahistaks natuke ja mis sa edasi teeks? elu sa ju elada ei oskaks. võssi vahele surma ootama võid kellegi 80 aastase kutsuda, aga sellel hakkaks ka igav seal, sest tal poleks suhelda kellegagi, sest seda sa ei oska ju.
Vaata tõele näkku , sa otsid lihtsalt k*ppi praegu, milles ei ole midagi valesti, see on ju inimlik ja sa oled ka inimene muide aga saa oma jutu päris sisust ise aru kõige pealt.
Sulle on niipalju nõu antud et sellest võiks kohtinguvõhikutele raamatu kokku panna.

Sa oled ju ebaviisakas ja ei võta isegi teiste nõu netiteel kuulda, mida positiivset oleks sinust päriselt kellegil oodata.
 
noormees 07. oktoober 2011, kl 01.05
Üldse kogu see kuulutus tundub kuidagi hoax. Kasutad arenenud sõnu nagu perspektiiv. samas oled viieaastase mõistusega, kuidagi vastuoluline. Nagu mingi halb nali et näha inimesi proovimas kedagi aidata.
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 07.45
See teema ei ole nõuotsimise teema.See on elukaaslaseotsimise teema,loe pealkirja ja pole vaja sinu targutusi siia.Ja mõistus on mul ka 43a oma,kui sa sellest aru ei saa,siis on sinu mõistus nagu 5-aastasel.Ka alafoorum on suhteotsijatele.Mul on elu olemas,vaid kaaslane on puudu,kellega luua pere.See otsimisega ma tegelengi,kuigi mul puudub usk leidmisse.
 
Sysy69 07. oktoober 2011, kl 08.14
Ja ikka sa veel otsid ja ootad? Ikka veel ei ole sa arusaanud, et mitte keegi ei vaja Sinu sugust meest.
Palju neid aastaid juba on 5, 6 või veel enam?
Saa aru, et sinna ei tule mitte ükski täismõistusega naine. Ainult surema võib sinna minna.
Mõtle mees kui sa ise väidad siin samas foorumis, et sulle eelistatkse suhelda joodikute ja vangist tulnud meestega. Kas ei pane see pisut mõtlema. Miks eelistakse Sinu n.n. turvalisele elule neid mehi???
Kas tõesti on naised sadomasod? Tead ju isegi, et mitte. Mõtle milles on teema. Vihjeks võin anda, me elame 21sajandil.
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 08.52
Jah ma olen veendunud,et mind ei taha mitte keegi,ometigi ootan,et keegi tõestaks vastupidist.Aga ma ei oota igavesti.Kuna mulle üksi elada ei meeldi,siis on ootamisel ka ajapiir seatud.
 
555 07. oktoober 2011, kl 11.19
Muidugi kõik teised peaks sinu jaoks midagi tegema. Sina istud ainult ja ootad, et keegi tuleks ja tooks sulle õnne majja. Kui seda ei juhtu, siis lõpetad oma elu- jättes kõikidele perekooli, delfi ja alla 32 aastastele naistele südamepiinad, et nad sind sinu ulatuslikel naiseotsingul ei aidanud. Minu arvates oled sa üks enesehaletsejast manipulaator, kes ise ei viitsi midagi teha oma olukorra parandamiseks
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 12.53
Kudas ei tee.Otsin ju ja aktiivselt otsin.Kuulutused on kõigis tutvumisportaalides,olen kirjutanud ka sealsetele kuulutustele üle 3000 kirja.Reklaamin end mitmetes foorumites ja pakun end neile.Seega ei saa öelda,et ma ei tegele.Tegelen ja väga aktiivselt tegelen,kuigi jah,omal lootust pole.Aga vähemalt pärast surma ei saa keegi öelda,et ma ei tegelenud otsimisega.Ka siin foorumis olen kirjutanud üle 50 kirja,aga vastuseid (paraku eranditult äraütlevad) võib ühe käe sõrmedel üles lugeda.
 
555 07. oktoober 2011, kl 13.44
Jah muidugi copy pastega 3000 saadetud kirja on tõsine näitaja. Sulle on antud erinevates portaalides sadu soovitusi, kuid sina oma jäärapäisusega jätkad ikka samu radu, mis ei ole sind mitte kuhugi viinud ega ilmselt vii ka. Esiteks- eemalda oma nõudmistes kriteeriumid. Sul võivad ju enda jaoks olla seatud aga ega kõigest ei pea ju enne kohtumist rääkima. Teiseks- vähem enesepaljastusi internetis nagu on juba korduvalt soovitud. Kolmandaks- ükski naine ei taha omale meest, kes haletseb ennast ja hädaldab nagu eit.
Miks ei võiks olla su kuulutus lihtne ja lööv. Heal järjel olev (majanduslikult kindlustatud)ettevõtja otsib püsisuhte eesmärgil neidu vanuses 20-32.
Selline kuulutus tekitaks naistes huvi. Ja kui juhtubki sulle mõni ülekaaluline, suitsetaja vms kirjutama, siis lihtsalt ei arendada seda suhet kaugemale.
 
- 07. oktoober 2011, kl 14.08
Nüüd on juba raskem identiteeti muuta, aga mitte võimatu. Justnimelt selle liigse enesepaljastamise pärast.
Aga ma kujutan ette, mida Yxik nüüd sellele vastab. Ikka see tema omapärane "ausus". Vaja hakata menopausidest ja jumal teab millest veel latrama esimesel kohtumisel.
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 14.18
Asi pole jäärapäisuses vaid usu puudumises,ma nimelt ei usu et ma omale ka siis kedagi leian.Praegu lihtsalt veel vegeteerin mõnd aega ja siis hüvasti.
Sestap jäängi oma identiteedi juurde kuni lõpuni välja.Seda enam,et identiteedimuutus tuleks suure tõenäosusega nagunii välja ja selles suhtes olen ma oma shansid maha mänginud.Tänud nõuannete eest,ehk mõnel teisel on neist õppida,minujaoks on juba liiga hilja.
 
noormees 07. oktoober 2011, kl 14.57
Sa arvad et otsid aktiivselt aga teistega võrreldes oled laiskvorst ja ei otsi ju eriti aktiivselt kui nii laisk oled ja teiste nõu kuulda ei võta ja ei õpi. väga lihtne ja konkreetne, nagu su putuka mõistuski.
 
k 07. oktoober 2011, kl 19.40
See on nii mõtetu ja loll mees. Ajab aastaid oma joru edasi.
Ta isegi punkti järgi tühikut keeldub panemast, rääkimata muudest asjadest, kuigi on tehtud märkusi.
Saa aru id.oot, et naistele meeldivad mehed, kes on abivalmid ja võtavad tehtud märkusi arvesse. Võib vist ette kujutada, mis seal kodus peaks toimuma, kui mõni naine sellise vana peeruga peaks leivad ühte kappi panema. Huvitav oleks kuulda näiteks mõne tema eksi ütlusi, et kuidas nende pereelu ka toimus.
Pole vist mõtet sellisele mölakale ühtegi nõu anda, sest ta lihtsalt vilistab iga asja peale.
Su ainuke võimalus naist saada on su enda totaalne muutus, suhtumine nii endasse, kui ka teistesse.
 
yxikmees 07. oktoober 2011, kl 21.08
Noormees.
Paluks lugeda põhjalikult minu postitusi ja siis rääkida laiskusest.
Ja kas teiste halvustamise näol kergitad sa oma enesehinnangut?Mis on põhjustanud sinu halva enesehinnangu?
Kui putukatest rääkida,siis mul on olnud apis melifera lingustica ja apis melifera carnica,ligemale miljon tükki.Nad armastasid toituda taraxakum oficinalis,trifolium alba,trifolium hybridum,salix fragilis,salix alba kui oli võimalus siis ka aesculus hippokastanum ning sinapis alba.
Need on ladinaakeelsed nimetused ja mis on minu pähe jäänud 26a tagasi(nimetustes võib olla pisivigu).
Kui mul pidi olema putuka-aju siis tõlgi eesti keelde oma vaala-ajuga.
k-le
Ma ei usu,et leian omale naise,isegi siis kui ma end kardinaalselt muudan.
Kui aga vaatamata minu pessimismile elukaaslase siiski leian,siis olen ma nõus ka palju muutuma.
 
- 07. oktoober 2011, kl 21.54
Just! Aga AINULT SIIS, kui keegi teine otsa lahti teeb, on nõus Yxik ennast muutma.
Siin ongi su viga number üks - kohanemisvõimetus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!