Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
- 24. oktoober 2011, kl 15.19
No just! Ikka see mingi kiiksuga äraspidine tegutsemine.
Kuule, äkki meeldivad sulle hoopis mehed? Naiste suhtes käid ennast tõestamas, et naisi ei saa, proovi siis meestega!
 
proovi tõesti mehi 24. oktoober 2011, kl 15.50
Just, siis poleks ka mingit menopausi hirmu :D
 
yxikmees 24. oktoober 2011, kl 19.27
Mehed ei paku huvi.
 
kuule, 24. oktoober 2011, kl 21.17
mine saatesse 'vali mind' naist otsima.
kõik see 30 on õiges kaalus, vanuses, ilma lasteta.
lase käia:)
 
m' 24. oktoober 2011, kl 21.34
Mitte saatesse vaid perearsti juurde,see suunab õigele arstile paariks kuuks,tagasitulles ehk on mõned muutused toimunud.
 
y 24. oktoober 2011, kl 22.03
 
aga 24. oktoober 2011, kl 23.03
Yxikmees kribas perekoolis, et käis tervist kontrollimas ja see pidi tema jutu järgi tal olema ok. Tema postitusi lugedes ma küll nii ei arva, nimelt psüühikaga on sel mehel tõsised probleemid. Aga muidugi, kellel vaimutõbi kallal, ega see seda endale ei tunnista. Võib-olla leidub mõni siredasäärne, kes ta vähemalt arsti juurde meelitaks.
 
- 25. oktoober 2011, kl 09.55
See tervisekontroll ei tuvasta ju stressi, depressiooni, masendust, melanhooliat, hüpohondriat, alaväärsuskomplekse, enesehinnangupuudumist ja kurat teab veel mida.
Töesti väga "terve" inimene!
 
yxikmees 25. oktoober 2011, kl 11.39
Kusjuures kõige selle loetletu põhjuseks on puuduv elukaaslane ja raviks oleks siis naisterahvas vanuses kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu.
 
- 25. oktoober 2011, kl 12.49
Ikka ei taha aru saada, et naine sinu elu ei muuda, vaid sa ise pead seda tegema?
 
aga veel 25. oktoober 2011, kl 17.34
Enesetapumõtted on number 1, miks peaks psühhiaatri juurde minema. Nende mõtete vastu ei aita ka naisterahvas vanuses kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu. Ikka tuleb Yxikmehe elus hetk, kus neid jälle ja jälle heietama hakkab. Nii nagu seni on olnud.
 
Lugeja 25. oktoober 2011, kl 17.57
m' Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte saatesse vaid perearsti juurde,see suunab õi
> gele arstile paariks kuuks,tagasitulles ehk on mõn
> ed muutused toimunud.


+1
 
yxikmees 25. oktoober 2011, kl 17.58
Enesetapumõtted kaoksid kui oleks kõrvaldatud põhjus.
Ja põhjus miks nad tekkisid,on lootusetus leida naist.
 
ideaal 25. oktoober 2011, kl 19.11
Aga minu jaoks, kes ma kuulun sind huvitavasse vanusegruppi, oled sa liiga vana. Sa võiksid mulle juba isa eest olla. Miks ma peaks üht vananevat keha eelistama noore mehe omale? Sa ei ole enam 25-30 aastane, kellel on õige aeg peret luua. Sinu parim enne on sisuliselt möödas.

Ükski noor naine ei ole huvitatud kooselust vananeva füüsisega mehega, kellel on 3 kooselu lõhki läinud, 7 last ilma peal, ähvardab end ära tappa ning kes avalikult lahkab oma varaseimaid suhteid netis. Selles loetelus ei ole mitte miskit, mis naisele turvatunnet sisendaks.

Ja üldse ma imestan, et neil varasematel sekspartneritel ja elukaaslastel isasid ja vendi pole olnud, kes oma lähedaste naiste au oleks kaitsnud...
 
- 25. oktoober 2011, kl 19.36
Juba küsisin kord, aga Yxik hiilib alati mööda küsimustest, mis teda kuidagi kompromiteerida võiks, et mis nipiga need 3 elukaaslast + paar "seksisöbrannat" küll ära räägiti. Olid mingi aine mõju all? Noh, tänaseks on nad siis ärganud ja oma veast aru sanud. Lahkunud.

Kuule, Yxik - mina sinu teemade suur upitaja ja virtuaalne "vestluskaaslane" - ma tahaks ka seda seksistseenipilti näha, mida sa Perekoolis olla laotanud. Ära pabla, su eksid mind ei huvita ja intiimkehaosade järgi neid ära ei tunneks nagunii.
Kui nii helde olid oma saavutusi rahvale näitama, äkki saaks ma´gi piiluda? Niisama, huvi pärast?
 
yxikmees 25. oktoober 2011, kl 20.20
Õige mul vaja sinu teematõsteid,ma oskan ise ka kergitada.Mingeid aineid pole ka kunagi kasutanud,ega tarvitanud.
 
- 25. oktoober 2011, kl 21.55
IRW...
Aga reaeerid ju ikka?
Mis sest pildist sai? Lahke anniga tüdruk Yxikuga linade vahel (mitte kõige moodsam, aga kannatab olla), neiul pea ära keeratud, et ei tunnistaks keegi.
Mnjahh. Ideaalne pereelu, mis tipneb netis.
 
yxikmees 25. oktoober 2011, kl 22.12
Ei olnud linade vahel,hoopis saunas olime.
 
??? 26. oktoober 2011, kl 10.02
mida-mida-mida??? ykxikmees pani endast porripildid kuskile? ma tahan ka näha! kas naisterahvas oli sellega ka nõus või tegutsesid jälle omapäi? kes pildistas, naabrionu? grupikas? YAJJJKIIII!!!
 
gina27 26. oktoober 2011, kl 12.53
oi, yxikmehe porri vaataks küll. et mis imeloomad seal siis kaasatud olid. koera ja lapsed ikka võtsid kampa, et kõik ilusti ära rahuldada, tõutäkk?
 
- 26. oktoober 2011, kl 13.32
Oled kindel, gina27, et sa öösel siis magada saad?
 
yxikmees 26. oktoober 2011, kl 18.51
Naisterahval polnud selle vastu midagi,tema nägu ju ei paistnud.Pilt oli iha.ee -s üleval.
 
- 26. oktoober 2011, kl 20.01
Sul mingitki moraalitunnet ei ole? Mittemingisugus? Pisitillukestki?
Panna oma intiimelust pildid kuhugi portaali üles ja otseida SELLE LÄBI uut kaaslast?
Jumal hoia, miks osadele inimestele jagati mõistust sel ajal, kui nad hõivatud olid?

Ütle Yxikmees - kaua su kooselud kestnud on? Niisama, muutes teemat. 2-3-4a? Kas on veel ruumi imestamiseks? Või miks su laste emad sind ignoreerivad ja suisa keelavad su omaenda ihuviljadel sinuga kohtuda, sind "isaks" nimetada?
 
yxikmees 26. oktoober 2011, kl 22.11
Kahepalgeline moraalijünger oled,alguses soovid näha pilti,siis hakkad sarjama,et ma pilti teistele olen näidanud.
Ma arvan,et lastega kohtumise keeld ei ole seotud mitte minu karistamisega,vaid sooviga siduda uus elukaaslane endaga ka läbi laste.
Igatahes homme toon poisid mõneks päevaks enda juurde ja võib-olla tulevad ka tüdrukud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 26.10.2011 22.22.
 
- 26. oktoober 2011, kl 23.22
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahepalgeline moraalijünger oled,alguses soovid nä
> ha pilti,siis hakkad sarjama,et ma pilti teistele
> olen näidanud.
> Ma arvan,et lastega kohtumise ke
> eld ei ole seotud mitte minu karistamisega,vaid so
> oviga siduda uus elukaaslane endaga ka läbi laste.
>
> Igatahes homme toon poisid mõneks päevaks enda
> juurde ja võib-olla tulevad ka tüdrukud.


Loomulikult olen moraalijünger! MUL O N moraal, erinevalt sinust. Ja miks ei peakski olema?
Pilti tahtsin näha, kuna olen naine ja mulle kui naisele on ajaloolis-õiguslikult-soolisest iseärasustest rääkimata lubatud olla uudishimulik.
Sina, kui eit-mees, keerutad, klatsid ja vassid oma soole mitteviitavalt.
Naisterahva seisukohalt tahtsin näha, pulbitseva feministi seisukohalt karjun appi. Eelkõge olen naine. Feministina rõhun naiste mõnitamisele. Küsinud olen juba ammu - mis aine mõju all need neidised olid, kellega kooselu alustasid? Kuuldavasti üks oli ju suisa 14-aastane!

paha sulle ei soovi, aga üksikuksjäämist küll. Sa ei vääri ka kõige "madalamat" naisolevust.

Homme pikemalt ja põhjalikumalt. Ööd inimlikele inimestele!
 
yxikmees 26. oktoober 2011, kl 23.43
Sinu soov võrdub minujaoks surmaga.Śest üksikuna ma kaua elada ei plaani,max 3,5a.Minujaoks on see halbadest variantidest parim.
Ma ei keeruta,ega vassi vaid vastan(kui vastan) otsekoheselt.
Sa ei suuda isegi minu lühikesi postitusi korralikult läbi lugeda.Ainetest ma juba kirjutasin.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 26.10.2011 23.46.
 
elevant kollases nahktagis 27. oktoober 2011, kl 09.13
Aga ega päris kaine peaga ju sinuga koos elada ei saakski. Kahtlustan ka meelemürke, nõidust või ufosid.
 
Naine 27. oktoober 2011, kl 15.41
Miks nii kaua?(max3.5a)
 
- 27. oktoober 2011, kl 15.50
Siis on juubel.

Perekoolist sihuke info:

Oled vist ära unustanud, et teise ja kolmanda vahel vahet polnud, sul oli ju 2 korraga!
Ai-ai-ai, Ardi!
Teise naisega (see, kellega olid ametlikult abielus)sündis teil septembris 2001 laps ja Sinul peale seda kolmanda naisega aprillis 2002 tütar, siis läksite teise naisega lahutama, oktoobris 2002, peale seda tegid nüüd juba eksnaisele, ehk nr 2-le veel ühe lapse, kes sündis juunis 2003 ja siis veel sellele naisele teise lapse, kellega sul oli aprillis 2002 tütar sündinud. Ainult et too,naine nr3, ei olnud sinuga nõus enam koos elama, kui sai teada, et oled temaga kooselu ajal käinud veel ka oma eksnaise juures ja talle ka veel ühe tite juurde teinud.
Vaat niisugune mees on meie Yxik, kes muudkui läärutab siin, et tema pakub naistele kindlust ja turvalisust ja tema ei peta. Juhuse puudumine lihtsalt!


Ma peaks ütlema, et väga näotu lugu.
 
Arvata oligi 27. oktoober 2011, kl 16.34
Ja sina, Yxik räägid veel aususest ja sellest et sinu tulevane peab sinu kohta kõike teadma ning et teineteise ees ei tohi saladusi olla. Hale valetaja oled. Teiste (oma ekside ja nende uute meeste) elud laod internetti, nüüd lepi sellega, et välja tuleb ka see, mida sina püüdsid varjata. Ära maini enam kunagi sõnu turvaline pereelu, ausus, kodune ja mitte ringitõmbaja mees jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!