Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
siinse uurimuse tulemus teemal "eesti mees"
 
naine 13. oktoober 2010, kl 01.05
püksid on kõvad, aga mees sees enamasti koomas

kurat ja perse, ma ütlen!
 
mees 13. oktoober 2010, kl 01.10
sellise väljenduslaadiga naisi ei tahagi ükski normaalne teovõimeline mees
 
naine 13. oktoober 2010, kl 01.21
voh, seekord näkkas iseäranis hästi, prototüüp ise esitles end:)) siuke töll, kes kukub kohe kõigi nimel sõna võtma, et natukenegi pikem välja paista :D
 
mõtlemiseks 13. oktoober 2010, kl 01.23
rumal inimene süüdistab oma ebaõnnestumisteis teisi, tark otsib vigu endas
 
naine 13. oktoober 2010, kl 01.27
pigem on nii, et rumal süüdistab oma ebaõnnestumisteis teisi ja puhta idioot otsib vigu endas :D

aga tark, vat see õnnestub alati ;)
 
to naine 13. oktoober 2010, kl 01.28
sa võiksid kannu pubis oma haritustasemele sobivaid tegijaid leida
 
naine 13. oktoober 2010, kl 01.38
veel üks prototüüp, kes laiab võõrkeelest laenatud määrsõnadega :))))

ok, lasen teil selle öö veel rahus tududa ja hiivan endki oma käepäraste tegijate kaissu - õnnestununa;)
 
wifebeater 13. oktoober 2010, kl 08.58
Tavaliselt panevad naised nood käepärased tegijad peale kasutamist kappi või sahtlisse tagasi.. aga loomulikult võib neid ka kaisukaruna kasutada.
 
naine 13. oktoober 2010, kl 09.32
sina vist elad Gulliveridemaal, kus naised sahtlis (sic!) kääbuseid peavad, mul küll omad mehemõõtu armukesed kapis ei püsi, ühega kord sai proovitud:)))
 
wifebeater 13. oktoober 2010, kl 10.57
Selge, et nood su "armukesed" peavad "mehemõõtu" olema ning sa uurisid välja, et need asjad, mis eesti meestel püksis on, ei sobi sulle mitte. Ja et sul läheb neid "armukesi" nii tihti vaja, et pole mõtet kappi panna vaid tuleb käepärast hoida.
 
mees15 13. oktoober 2010, kl 11.05
Kas see ongi ''eesti naise'' tase???

Tundub küll:((((
 
naine 13. oktoober 2010, kl 11.05
sina vist oled naist pekstes oma ajukoorealuse hallolluse küll paigast ära loksutanud. proovi rahuneda.
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 11.17
Hmm, et need ajud sulle jalgu jäävad, ehk oleks sul sebida mees kellel need puuduvad :) sest mul on kahjuks riistvara ja tarkvara oma koha peal :)))
 
naine 13. oktoober 2010, kl 11.19
ja kuidas sinu tarkvara põhjendab seda, et pidevalt soovitab minul endale kedagi sebida? või teed sa seda oma riistvara survel?
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 11.21
need on paganama lahus... pigem oletused kuna oluline on ajud :) ja püksid... seega liigub su mõte kõrgustest allapoole... huvitav kas leidub mees kellel puuduvad ajud ja püksid on jalas :)))
 
naine 13. oktoober 2010, kl 11.31
sa ikkagi ei suutnud ära põhjendada oma kosjamoorikalduvusi, seega mõtled järelikult ikkagi üksnes alumise peaga ja ülemine teenib seda vaid eneseõigustusi ja -kiitust genereerides, mida ekslikult loogikaks nimetad:))) nojah, eks sinisel kolmapäeval on mehe mõtlemisvõime veel omakorda pärsitud, saan aru küll:))
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 11.37
Aww nüüd tõmbasid vee peale, aga hetkel ei mõtle alumise peaga... ei tegele ettemõtlemise ja fantaseerimisega :) ainult reaalsed linnud :))
 
naine 13. oktoober 2010, kl 11.39
no hard feelings, vesi on sellisel päeval ju just see õige elule turgutav element;)
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 11.50
Reegel 2 – Leket me ei aktsepteeri!
 
naine 13. oktoober 2010, kl 11.56
mees, kes ennast mõttetute reeglitega piirab, ei oma minu silmis piisavat potentsiaali;)
 
lakikas 13. oktoober 2010, kl 12.24
Püksid on kõvad, st pesemata ?

Mina olen delfisse tulnud püsisuhte leidmise eesmärgiga. Vaadake minu romantikapostitust ja saatke kirju. Ei ole tüüpiline klubioss, loen raamatuid, mul pole BMW, vaid liigun ringi rattaga, et ennast vormis hoida. Ühtlasi olen vaene, pole raha et ennast paksuks süüa ja hindan naisi kõrgelt (välimuse järgi). Loodan saada tulevikus palju lapsi, sest minu meelest on elu eesmärk tööl käia ja vabal ajal endale asendajaid kasvatada, et vanemas eas saaks puhata. Minu pensionisammas on pmst püksis (see on LHV tüüpidele korduvalt näkku ka öeldud). Kuna saan väga vähe palka, siis tõenäoliselt mina jääks lapsega koju, aga kuna ma pole väga täiskasvanu inimene, siis on lastel minu seltsis üsna võrdne võrdsega olla. Mängiks kulli ja peitust, aga jalkas pähe ei lase endale teha.

Samas, millal varem on inimene head ja tervislikku eelistanud ebatervislikule ja halvale? Seetõttu olen kui kirgas tammetõru, mis kukkus maha ja mis peagi metssea kärsa vahel krõmpsuma hakkab.
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 13.02
Parem oleks sul mingi helluva hea vabandus välja mõelda muidu ma mõtlen ümber :)
diip 13. oktoober 2010, kl 19.58
naine kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pigem on nii, et rumal süüdistab oma
> ebaõnnestumisteis teisi ja puhta idioot otsib
> vigu endas :D
>
> aga tark, vat see õnnestub alati ;)

Vist ei ole loogiline. Kui õnnestumine sõltub tarkusest, siis miks puhta idioot otsib vigu õigest, aga lihtsalt rumal valest kohast? Rumal peaks puhta idioodist targem olema;)
 
Kurjam 13. oktoober 2010, kl 20.18
Mõte liigub õiges suunas, ainult kuhu suunda mõtlema peaks hakkama?
diip 13. oktoober 2010, kl 20.28
Kuidagi teisiti on mõeldud või?
 
naine 13. oktoober 2010, kl 22.33
diip kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine kirjutas:
> --------------------------------------------------
> -----
> > pigem on nii, et rumal süüdistab oma
> > ebaõnnestumisteis teisi ja puhta idioot otsib
> > vigu endas :D
> >
> > aga tark, vat see õnnestub alati ;)
>
> Vist ei ole loogiline. Kui õnnestumine sõltub
> tarkusest, siis miks puhta idioot otsib vigu
> õigest, aga lihtsalt rumal valest kohast? Rumal
> peaks puhta idioodist targem olema;)


teisito on mõeldud jah, see on selline kõrgema astme loogika juba:)
esiteks, mitte õnnestumine ei sõltu tarkusest vaid see on tarkuse näitaja. õnnestumine sõltub tegelikult võimest endas mitte vigu otsida ja selline võime ei pruugi otseselt tarkusest algust saada, piisab ka näiteks armastavast kasvukeskkonnast, kuis sellisel pinnasel vaid saab ka tarkuse seeme idaneda, seega selleks päevaks, kui juba tibusid võib lugeda, ehk et midagi konkreetselt õnnestunuks lugeda, on ka tarkus võrdväärselt kasvanud arvestatavaks, et inimest võiks targaks nimetada.

aga teiseks, ja mitte vähemoluliseks: puhta idioot on see, kes otsib vigu endast, kuna ta ei otsi neid kohe kindlasti mitte õigest kohast, ja mis kõige hullem, ta ei otsi isegi mitte õiget asja: vigu otsida on üldse ülim lollus - otsida võib põhjuseid ja kindlasti maksab otsida lahendusi, kuid otsides vigu kama kaks kust kohast või kellest, jõutakse üksnes kas musta masenduse või vastiku konfliktini ja need on küll kõike muud, kui edasiviivad jõud;)

diip inaff? :D
 
tototo 13. oktoober 2010, kl 22.41
Mis see mingi msn- vestlus siin, naine ja mees mitme nime alt ja pommitavad üksteist-mille nimel?
 
kõtkõtkõt 13. oktoober 2010, kl 22.45
aga mis see sinu asi on? ela sa rahulikult oma elu ja jäta võõrad suhted torkimata!
 
tototo 13. oktoober 2010, kl 22.46
Kas see oli mulle?
 
kõtkõtkõt 13. oktoober 2010, kl 22.47
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!