Saame tuttavaks
Kaugsuhe - kas toimib?
 
N20 04. november 2011, kl 16.45
Kas teie meelest on kaugsuhe võimalik? Näiteks kui üks on Tartus ja teine Tallinnas ning kokku saadakse vaid nädalavahetustel, vaheaegadel, puhkustel.
 
Katrin 04. november 2011, kl 16.49
Ei toimi.Minul oli mees samas linnas ja toiminud isegi lähisuhe ja mis sellest kaugsuhtest veel rääkida.
 
N20 04. november 2011, kl 16.49
Lisaksin veel, et tegu oleks kolme aastaga, mil üks osapool ülikoolis käib.
 
Mis siis 04. november 2011, kl 16.56
Ja kui see suhe ei toimi,siis pole ka mingit probleemi,sest tekib kohe uus suhe ja mis liiki see on ,võib ainult arvata.
 
ei toimi 04. november 2011, kl 17.15
omal nahal ära proovitud. see pole ikka suhe kui reede õhtul saadakse kokku ja pühapäeva lõuna paiku minnakse lahku. kõigele lisaks on see väga väsitav - reede õhtu kui tahaks puhata, sõida mitu tundi tartusse ja pühapäeva hommikul tagasi tallinna
mees38 04. november 2011, kl 17.27
70% ajast oled ikkagi üksi, kas on pointi?
 
läbi elatud 05. november 2011, kl 02.18
Kui on teada, et täpselt nii kaua peaks olema koguaeg justkui ootaja rollis, siis soovitan üldse mitte sellist suhet alustadagi. S.t. päris korralikult asjale mõelda enne. Ole kui vana tahes. Võimalik, et nooremad läbivad selle katsumuse.
Isiklikust kogemusest saan öelda, et alguses mees põeb, et on sind unarusse jätnud ja pole saanud sõita kohale nii tihti kui sooviks erinevatel põhjustel. Siis muutud sina mõne aja möödudes nõudlikuks heas mõttes. Tema aga pole paremat varianti välja nuputanud ja lõpuks võib juhtuda, et ta teab et sina pole rahul, aga tema enamat ei suuda või ei taha pakkuda ja arvab, et tegelikult võiks ju flirtida ka teiste naistega ja mõned variandid silmapiiril hoida...uskuge mind-te ei tahaks seda läbi elada!
 
kira 05. november 2011, kl 02.55
 
k 06. november 2011, kl 18.48
Samas paljud elavad ju nii, et mees käib välismaal tööl ja naine kodus. Kuid võib-olla toimib see suhe tänu sellele, et siis juba armastatakse teineteist ja ollakse juba abielus, kuid sinu puhul on vist tegu alles armumise etapiga. Raske küsimus - kõik oleneb inimestest ja mis suhtega on tegu.;)
 
Neiu 08. november 2011, kl 23.09
Meie puhul toiminud. Mina käin Soomes tööl, mees Tallinnas. Igal nädalavahetusel sõidan mina Eestisse või mees siia. Nii on kestnud juba poolteist aastat. Ja jätkub tõenäoliselt veel 3 ja pool aastat. Iga päev suhtleme õhtuti tunde Skypes. Pidev sõitmine pole veel ära väsitanud, pigem vastupidi...hea meel, et nädalavahetus käes ja näeb meest. Eks raskemaid perioode ole ka ette tulnud, kus igatsus metsik ja pühapäeval lähed nuttes lahku. Aga...kui lahusolek ei kesta igavesti ja saabub lõpuks aeg, millal jälle kogu aeg koos, siis on võimalik ära kannatada.
 
kle 09. november 2011, kl 08.23
Ei toimi.Varem või hiljem hakkab üks osapool vasakule panema,fakt.Mõttetu aja raiskamine.
 
Olks 09. november 2011, kl 09.31
Ju sa olid nii ohmu siis.
 
Olksilt Katrinile 09. november 2011, kl 09.33
Ju sa olid siis ni ohmu kui midagi ei toiminud.
 
Katrin 09. november 2011, kl 12.18
Kui ma matsu ära taipasin,siis ma ei ole ju ohmu.Ex põrutas kõrval tänaval noort ja värsket lesknaist aga ei kaua.Vahele jäi.
 
August 09. november 2011, kl 12.46
Toimib! Kui naine tööl on, panen naabritibi.
 
Katrin 09. november 2011, kl 12.49
Paistab,et August Augusti poeg August peab lugu naabrinaise august.
 
August 09. november 2011, kl 13.37
Jah Katrin. Kogu aeg peab märg olema, muidu läheb tolmama.
 
Olksilt Ktrinile 09. november 2011, kl 22.40
Raske see elu naistega ja ilma nendeta on veel raskem krt. Aga Katrin kas sinuga kuidagi kontaktoi saaks, sooviks suga tuttavaks saada rohkem.
 
Katrin 10. november 2011, kl 10.22
Eks saab ikka aga ma olen selle meeste jahiga nii palju tünga saanud,et tuleb vahel juba litsi tunne.Esimesel kohtumisel ja esimese poole tunni jooksul tahetakse juba sisse sõita.Mõtle veel ja siis arendame oma värki edasi.
 
Olksilt Katrinile 11. november 2011, kl 05.03
Aga alati ei pea nii olema, nii et kui oled ka huvitatud siis anna teada, saada kas või sms 54 63 83 92.
 
Katrin 11. november 2011, kl 09.50
Vaata mind ennem ratest.Keyt on kasutajanimi.Kas olen sulle sobiv.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!