Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehed, teie jahimehemäng on erinõme!!!
 
üksindust tundev naine 08. märts 2012, kl 00.06
Lahtiseletatuna tuleneb pealkiri mu sõbranna pidevast meeldetuletusest, et mehed ON jahimehed ja täpselt nii tuleb neisse suhtudagi. Tegelik elu on tõestanud, et 90 % mehi ainult sellist stiili eeldavadki. Kuid mind see kohutavalt häirib! Hakata keskealisena mingit nõmedat rollimängu mängu ja kummi venitama nii palju kui veel annab. Jutt on siis püsisuhte saavutamisest, eks. Ja põhimõttest, et mina pean ilmtingimata mängima pikalt kättesaamatut, isegi kui mulle seksida iseenesest väga meeldib ja mees ka meeldib, ikka ei tohi põhimõtteliselt järele anda. Ma pole iial esimesel kohtumisel põhimõtteliselt seksinudki, ei saagi aru, mitu kohtumist peab lahutatud naine keskeas mehega kunstlikult pipardama, et mehes võimalikult suurt huvi äratada.
OK, see etapp vaevaliselt läbitud, tuleb välja, et isegi pärast ühte või mitut seksimisega leppinud kohtumist ja koos ööbimist, mõistagi on mõlemad vabad inimesed, ei tohi naine mehele ikka veel ise helistama hakata!!! Sest see käib mehele kohutavalt närvidele. Mu meelest täiesti haige suhtumine. Ma ei kaebleks siin üldse, kui see oleks mingi üks ja ainuke näide. OK, ma võin suure hädaga nii käituda ka, kuid see ei ole absoluutselt minu stiil. Kui mulle keegi mees meeldib ja ma hoolin temast siis ma sooviksin vahest ise ka talle helistada ja tema käekäigu kohta küsida. Eriti kui mees on kohtumisel rääkinud, mida ta mõnel järgmisel päeval teeb või kuhu läheb.
See kõik kokku on nii haige, et mul on täielik tülgastus igasugusest meestega suhtlemisest. Ma ei taha pidevalt mingit võtsi rollimängu kramplikult mängida, ma ei saa aru, miks ma ei või käituda loomulikult ja vähimalgi määral välja näidata kui mõni mees mulle sümpaatne on ja ma temast hoolin. Masendav.
 
ka yks naine 08. märts 2012, kl 00.21
vastupidiselt erutavad mind väga vähesed mehed.Mind on raske võluda.Kuid kui meeldib annan vaba voli. Nii koma naa pole mul olnud probleeme meessooga, kui v.a see et olen see pool kes seksida ei taha. Helistada võin jms. Pigem on mehed järgi jooksnud ja polegi old hetke kus keegi keelaks helistada vms....On meestega vedand? Võib olla, kuid enamasti pole mul endal sygavamat huvi tekkinud ja olen "ära kadund".olen tõelises mures sest pole inimest kellega tahaks linade vahele ronida....!!!!kui on mõni väga sympaatne olnud siis on ta olnud hõivatud ja sellistega põhimõtteliselt lähemalt pole suhelnud.
 
Jaak Haamer 08. märts 2012, kl 00.51
Kel veab, kel mitte. Vihjeks nii palju, et kõik mehed pole sellised, kuigi loomult ehk võiksid/peaksid. Niisiss,vneiud/daamid ärge andke alla, vaid vahetage otsimiskeskkonda. Mind võib ka kuskilt leida, kui teil veab.
 
üksindust tundev naine 08. märts 2012, kl 02.03
Jaak, nagu aru võisid saada, olen mina ka endiselt üksi.
Ka üks naine, ehh, kas Sa ise ka aru saad, et aga see ongi Sinu suur eelis, kui Sinul positiivseid tundeid mehe vastu ei ole! Sest seda loomulikumalt kukub Sul siis see külma naise roll välja, Sa ei pea üldse pingutama. Probleem hakkabki sealtmaalt, kui mõni mees on sümpaatne, kui see on viimane asi, mida üldse tohib välja näidata. Naine peab olema maksimaalselt külm ja kattesaamatu, kuid see on ülipeen mäng, kuna naine peab täpselt tabama ära selle piiri, millal mees tal veel järele jookseb ja teda ihaldab ega loobu lootusetult.
Seda nähtust nimetatakse vist flirdiks. Mina seda ei oska. Kahjuks.
 
Aga 08. märts 2012, kl 04.50
hull lugu on hoopis ka see, kui mees ei meeldi, aga ajab taga. On juhtunud ja ausalt öeldes ikka väga häirib. Ei julgenud linna pealgi käia, kartsin, et äkki hüppab ligi jälle kusagilt. Ja vot aru mees ei saa, et pole mõtet mängida. Mõnel mehel on vist arusaam, et naist peabki "murdma" nii kaua, kuni järele annab. Aga vot ei ole nii. Selline käitumine hoopis tekitab tülgastust ja hirmu. Ütle kuidas tahad, heaga, halvaga, otse, tiiruga... ikka ei jäta järele. Ükskord aitas see, kui sõbranna mul ütles ühele kutile, et jätku järele.
 
mees43 08. märts 2012, kl 06.36
üksindust tundev naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lahtiseletatuna tuleneb pealkiri mu sõbranna pidev
> ast meeldetuletusest, et mehed ON jahimehed ja täp
> selt nii tuleb neisse suhtudagi. Tegelik elu on tõ
> estanud, et 90 % mehi ainult sellist stiili eeldav
> adki. Kuid mind see kohutavalt häirib! Hakata kesk
> ealisena mingit nõmedat rollimängu mängu ja kummi
> venitama nii palju kui veel annab. Jutt on siis pü
> sisuhte saavutamisest, eks. Ja põhimõttest, et min
> a pean ilmtingimata mängima pikalt kättesaamatut,
> isegi kui mulle seksida iseenesest väga meeldib ja
> mees ka meeldib, ikka ei tohi põhimõtteliselt jär
> ele anda. Ma pole iial esimesel kohtumisel põhimõt
> teliselt seksinudki, ei saagi aru, mitu kohtumist
> peab lahutatud naine keskeas mehega kunstlikult pi
> pardama, et mehes võimalikult suurt huvi äratada.
>
> OK, see etapp vaevaliselt läbitud, tuleb välja,
> et isegi pärast ühte või mitut seksimisega leppin
> ud kohtumist ja koos ööbimist, mõistagi on mõlemad
> vabad inimesed, ei tohi naine mehele ikka veel is
> e helistama hakata!!! Sest see käib mehele kohutav
> alt närvidele. Mu meelest täiesti haige suhtumine.
> Ma ei kaebleks siin üldse, kui see oleks mingi ük
> s ja ainuke näide. OK, ma võin suure hädaga nii kä
> ituda ka, kuid see ei ole absoluutselt minu stiil.
> Kui mulle keegi mees meeldib ja ma hoolin temast
> siis ma sooviksin vahest ise ka talle helistada ja
> tema käekäigu kohta küsida. Eriti kui mees on koh
> tumisel rääkinud, mida ta mõnel järgmisel päeval t
> eeb või kuhu läheb.
> See kõik kokku on nii haige
> , et mul on täielik tülgastus igasugusest meestega
> suhtlemisest. Ma ei taha pidevalt mingit võtsi ro
> llimängu kramplikult mängida, ma ei saa aru, miks
> ma ei või käituda loomulikult ja vähimalgi määral
> välja näidata kui mõni mees mulle sümpaatne on ja
> ma temast hoolin. Masendav.


mulle täitsa meeldiks ,kui naine helistab ja näitab huvi üles. püsisuhte vastu pole ka midagi ,kuid kuidagi ei suuda leida naist kellega sümpaatia oleks vastasikkune .
 
to: üksindust tundev naine 08. märts 2012, kl 06.40
Samad mõtted.(olen ka naine)
 
yxikmees 08. märts 2012, kl 06.45
Mina pole jahimees.Mina jätaks heameelega jahi,st deitimise vahele ja asuks kohe koosellu,kui leiaks kuni 32a,lasteti,mittesuitsetava ja ülekaaluta naise.
 
nõus teemaalgatajaga 08. märts 2012, kl 06.48
Mina ei saa meestest üldse aru - kui pipardad ja eemale hoiad, siis ajavad sind või halli kivi alt välja, et kokku saada. Kui hakkad mehe vastu juba huvi tundma, siis hakkab mingi teema kiirustamisest jne. Kogu see mäng on väga piinarikas, mehed! Miks te nii käitute, mis teil viga on? Mina ei suuda neid mänge kaasa mängida, ennem olen üksi, siis jäävad pisarad valamata.
 
yxikmees 08. märts 2012, kl 06.55
Ma arvan,et küsimus pole mängus vaid selles,kas sa pakud konkreetsele mehele huvi või ei ja mis huvi sa pakud,kas niisama seksimiseks või kooselupartneriks.
 
N42 08. märts 2012, kl 07.45
Teemaalgatajaga ka absoluutselt nõus. Osad naised on külmad, teised soojad. Olete ehk kuulnud ütlust, et ta on selline soe inimene. Kuidas ma küll pean ennast tagasi hoidma , kui inimene on loodud soojaks ja hoolivaks inimeseks.Ka mulle see mäng on väsitav ja piinarikas- ma ei saa olla mina ise. Sellepärast mulle istuvadki just sellised mehed, kes on ise aktiivsed ja meeldib, kui naine ka aktiivne:) Ja olgem ausad, me tihti hoiamegi enda tagasi, sest nagu juba eelpool öeldi- ei tohi huvi üles näidata, siis jookseb üldse minema! Miks, miks just selliselt mehed käitute?
 
vaalapüüdja 08. märts 2012, kl 08.12
näh, vaalajututuba?
 
btw 08. märts 2012, kl 08.20
naised..saage aru..see,et iga 5 min. tagant helistamine ja arupärimine stiilis a la kus oled/mis teed/minule ka mõtled/mida täpselt mõtled jne.ei ole veel hoolimine..mehel võib olla misiganes töö või tegevus käsil ja sellised "hoolivust näitavad" katkestamised mõjuvad tegelikult päris närviajavalt..
 
to vaalapüüdja 08. märts 2012, kl 08.49
kas su elu on väga kräpp?
 
imilont 08. märts 2012, kl 09.47
Kui natuke mõelda, siis on see jahipidamine evolutsiooni käigus arenenud. Iga naise nägemine seksobjektina on meeste verre koos testosterooniga kodeeritud ja sinna nad ei saa midagi parata. Kas nad tahavad seda või mitte. See lihtsalt on nii. Aga teemaalgataja on lihtsalt kukkunud mingite mõttetute jorsside otsa, kellel pole sooja ega külma armastavast naisest.
 
vaade ülevalt 08. märts 2012, kl 11.11
ega naistele siin kanni pugemine su eksi ja last tagasi too. võta asja tasakaalukamalt, kui olen kondi visanud, ä torma nii vihaselt ja näljaselt kallale.
 
abielus mees, kes vahel tunneb samuti üksindust 08. märts 2012, kl 13.05
Flirt, flirtimisoskus, tunded, tutvumine, kooselu, oskus seda alustada ja selles õnnelikult püsida, on nii filosoofiline ja laialivalguv teema, et sellest võiks kirjutada terve raamatu.
Alustaks vaatlemist üldisemalt, ehk loomariigist, mille üks osa meie, inimesed, kahtlemata oleme. Seal käib samuti üks jaht ja tagaajamine kogu aeg. Paljude loomaliikude puhul võetakse emasloomi vägisi, sõltumata, kas isasloom meeldib või mitte. Ja kui tülgastav võib olla hakata igal kevadel uut pesakonda üles kasvatama. Aga nii on see kord seatud ja mul on tunne, et elu lõpuni ka jääb. Aga mis see siia puutub, meie oleme ju inimesed, mõtled sa, teemaalgataja. Oleme jah ja meil on looduse poolt väga palju kaasa antud, mida meie muuta ei saa. Minul näiteks ei jää linnas käies tänaval ükski seelikuga naine märkamata. Ja oh õudust, kui juhtub veel kena ka olema, jään lausa seisma ja pööran ümber, et järele vaadata. Kas sa teemaalgataja tead, kui väsitav ja tüütu see on? Aga ma mõistan, see on minu probleem ja minu asi otsida, kust abi saab või leppida ja sellega edasi elada.
Flirtimisoskus on anne, nagu laulminegi, mida kõigile antud pole. Olen üks nendest ja on üliharv juhus, kui esmasel kohtumisel soe ning mõistev kontakt tekib. Enamjaolt lõpeb kohtumine nagu ikka, teineteisele head päeva öeldes. Nende üksikutega, kellega side on tekkinud, ei kujutaks ma aga ette, esimesel kohtumisel voodist rääkima hakata, kuigi naisel selle vastu ehk midagi polekski. Seega pole tegemist mänguosavuse või mitteosavusega, vaid pigem viisakusega, jääda sündsuse piiresse. Kui side on tugevam, küll siis ka voodini jõuab.
Miks ma oma naise kõrvalt teisi naisi otsin, on teine teema ja pole tänase teemaga kuidagi seotud.
Tahtsin öelda, et sa pole ainus, kes probleemides vaevleb. Lõpptulemusena on meie endi teha, mismoodi me olukordadesse suhtume ja mil moel me neid juhtida tahame. Masendavat pole siin midagi. Rõõmsameelset naistepäeva!
 
Arendame teemat 08. märts 2012, kl 14.13
Kuule abielus mees, kes vahel tunneb samuti üksindust.. arenda teemat.. miks sa oma naise kõrvalt teisi naisi otsid? Mind see meeste "loomupärane" kõrvalekalle väga huvitab!
 
eelmisega päri 08. märts 2012, kl 14.44
Arendame teemat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule abielus mees, kes vahel tunneb samuti üksind
> ust.. arenda teemat.. miks sa oma naise kõrvalt te
> isi naisi otsid? Mind see meeste "loomupärane" kõr
> valekalle väga huvitab!



Mind ka huvitab!
 
Arvamus naiselt 08. märts 2012, kl 14.59
Oh teid küll. Kooselu on üks ja seks on ju hoopis teine asi. Miks peab kohe omandama inimese, kellega seksid või flirdid vms. Mees ei mõtle iial, kui ta teele satub ahvatlev naine, et peaks nüüd hakkama oma naisest lahku minema. Nende mõte ei lähe isegi nii kaugele. Oma naine ja uus silmarõõm on kaks erinevat asja. Inimestel on teadupärast keemia, mis tekitab adrenaliini ja hoiab meid elavana. Paneb tegutsema, õnnelik olema. Seda peab saama kogu elu väikestes või siis suurtes doosides. Osad meist ei tee ekstreemsporti, nende adrenaliin on armumine. Mis mõtet on armumiseta närtsida, töötada rutiinselt ja päevi õhtusse saata. Kooselavad inimesed peaksid lubama oma kaaslastel õnnelikud olla ja olema ka ise õnnelikud. Muidugi ei tohi seda juhtuda, et kuulujutud su kaaslaseni jõuavad. Tark inimene teeb nii, et asjad, mis teevad teisele haiget, ei tule iial päevavalgele. Naised vist hakkavad sellepärast karjuma, et kardavad, et neile tehakse samamoodi, et äkki nende mees tahab kedagi teist. Nii, et armuge, tegutsege ja ärge püütke teist inimest endale saada. Igaüks on omamoodi isiksus oma vajadustega
 
Mats 08. märts 2012, kl 14.59
Teemaalgatajale.
Kas sul endal mõistust peas ei ole et teed seda mida
sõbranna ütleb. Kasuta oma mõistust ja loobu stampidest.
Mina isiklikult saadan kohe nisuksed seenele kes tegutsevad kosmo või sõbrannade soovituste järgi.
Mees tahab ikkagi sinuga tutvuda mitte sõbrannaga, see on on aru saada kas naisel on ajud või mitte.
 
abielus mees, kes vahel tunneb samuti üksindust 08. märts 2012, kl 15.33
Vahepealsetele teemaarendajatele - kas te tõesti tahate, et loetleksin üles kõik need miljon põhjust, miks abielud purunevad, suhted jahenevad või mille pärast hakatakse kõrvale vaatama? Abielus olnud ja olijad teavad neid niigi. Nii nagu vana koera haukuma ei õpeta, nii ei veena te ka mind. Ma ju ütlesin, see on teine teema ja sellest me siin ei räägi. Oh teid naisi, kas te ei tea, et uudishimu teeb kiirelt vanaks. Hoidke end kaunitena!
 
Vahepealne teemaarendaja 08. märts 2012, kl 16.27
Oi abielus mees.. ära ole nüüd nii häbelik! Julgesid siin ennist suud pruukida, siis valgusta meeste mõttemaailma telgitaguseid ja las me ise muretseme endi kauniduse ja vananemise pärast.
 
noormees 08. märts 2012, kl 17.09
heh, kellel on probleem et ei või helistada ja kellel on probleem et ei vastata kõnedele. mingi balanss võiks jah kuskil olla.
 
autorile 08. märts 2012, kl 17.26
Et minna püsisuhtesse, tahab mees, et tal oleks tekkinud ka tunded, kuid tugevad tunded ei saa tekkida 3-4 kohtumise pealt. Vähemalt sellised mitte, et pärst ei peaks ohkama, et tegelikult ikkagi pole päris see ja inimeses hiljem pettuma peab…Kui kiirelt linadevahele maandutakse, siis on oht, et see suhte sisuks jääbki. Nii et oleneb, mida erinev mees ootab oma ellu ja mida naine ootab.. Kindlasti on mees valmis ka selle linadevahele maandumise variandiga, kuid kuna armumise etapp on vahelt ära, siis sellest tihtipeale seda järgmist levelit ei pruugi tulla.
Mõni mees ei julge kohati ise väga aktiivne alguses olla, kuna kardab liiga pealetükkiv olla, eriti kui naine pole andnud märku või jõudnud arusaamale, kas ta sama huvitatud on… Ei tahaks see „pinda käiv tüüp olla“ kelle kohta sõbrannade seltskonnas öeldakse „No jälle ta helistab…“ 
Helistamise asemel sada küsimusega sms ja see annab võimaluse tagasi helistada või siis lihtsalt sms’g vastata, lase tal valida. Kui on olnud n.ö. pikem jahi periood ja lõpuks on mees ümber sõrme keeratud, usu mind, siis ta ootab neid kõnesi, kus ta tunneb, et keegi mõtleb tema pele ja hoolib, kuidas tal läinud on…
Ilmselt ei soovi iga mees kohe väga intensiivsesse suhtesse minna, kui pole selge mis on emma kumma ootused ja lootused, et vältida üksteisele valgu tegemist.
Kindlasti ei pea olema naine külm ja kätte saamatu, vaid flirtiv ja lähenemis katseteks lubavaid märke jagama, on see siis silmade mänguga, järgmise kohtumise ettepanek, indu sisendav vastus sõnumile…see on mehele lõvikonservi mõjuga
Ilmselt on tegelikult nii, et sarnase ja selle õige inimesega leitakse asjdele õige kiirus. Üks silma pilgutus naiselt ja mees on mitu päeva uneta, kirjutab paberile valmis laused, mida telefonikõnes rääkida, triigib särgi ja pressib viigid, kui on lootus Sinuga tol päeval vilksamisi kohtuda
 
vastus 08. märts 2012, kl 17.46
kui mees hakkab keerutama ja vabandusi otsima siis ta lihtsalt ei ole sinust huvitatud. nii lihtne see ongi ja selle teadmisega tuleb leppida.
 
septime 08. märts 2012, kl 22.00
Tundub, et mõnel on asjad sassis nagu Kört Pärtlil särk, armumine ja armastus ei ole üks ja sama, ja mis veel enam, pole nad ka teineteist alati nõudvad olekud inimese ajukeemias. Ühele vahepealsele veel märkuseks, et suhetes pole adrenaliinil üldse mingit rolli, see on pigem riskijate teema, armumine käivitab ajus ikka palju hullema keemiatehase, kui tavaline adrenaliin.
Armudes on inimesel töötavaks aju osa nimega sabatuum, see osa ajust, mis juba roomajatel ka olemas. Ja siis toodetakse hormoone nimega dopamiini ja noradrenaliini....
 
Ninnu 08. märts 2012, kl 22.31
Teismelisena oli hea kerge, siis ei mõeldud sellistele asjadele, et kas helistada oleks nõme või mitte. Siis lihtsalt tehti asju, ilma pikemalt mõtlemata (mis muidugi võib õudsaid tagajärgi tuua). Mulle tundub aga, et mida vanemaks inimesed saavad, seda segasemaks need mängud lähevad. Jah, justnimelt mängud. Mingi mõistukõne ja kas-helistada-või-mitte probleemid. Relax, inimesed. Võtke vabamalt. Olge siiramad.
 
yxikmees 08. märts 2012, kl 23.01
Just ninnu.Minuarvates kipuvad just naised üle mõtlema.Kasvõi sedasama jahiteemat.Meestel on asi lihtne,kas tahetakse naist elukaaslaseks,sekssuhteks või üldse mitte,see oleneb eeskätt naisest ja ka mehest.
Ma arvan,et kui naisel on mehe vastu huvi olemas,ei peaks ta pipardama.Kui mees tahab naist vaid keppimise eesmärgil,ega siis pipardamine ei aita,pigem võid pipardamisega eemale peletada mehe,kes soovks püsisuhet.
Minul näiteks on kohtumisel kuni 32,lastetu,mittesuitsetava ja ülekaaluta naisega mõni minut,et veenduda,kas ma tahan selle naisega koos elada või mitte ja kui tahan siis ülejäänud aja ma otsin põhjuseid,et miks ma ei peaks seda tegema.
 
üksindust tundev naine 09. märts 2012, kl 00.42
Hämmastunult loen, et sama äratundmine on nii paljudel naistel. Vot minu meelest ka pigem see sooja ja osavõtliku inimtüübi nõrkus nagu siin eespool viidati. Ma pole mingi maniakk, kes iga päev muudkui helistaks. Ma pidasin silmas, kui olen mehega kokku saanud, kõik on väga tore, mees ise räägib mida järgmisel päeval teeb ja kuhu läheb - siis mina pean kramplikult meeles pidama, et ma ei tohi talle mingil juhul helistada ja küsida, kuidas tal planeeritud üritus kulges, seda tõlgendataks juba pealetükkivusena. Ma olen isegi nii tatitundeline, et võimalusel saadan alati SMSi helistamise asemel, kuid ka see on juba huvi üles näitamine ja lubamatu.
Ma ei oleks seda teemat üldse teinud, kui selline suhtumine poleks nii massiline. Seejuures ei ole üldse vahet, millises faasis suhe on, kas ollakse üks kord kohtamas käidud või mitu korda seksitud - sama kramplik distantsi hoidmise nõue kehtib ikka.
Ehk et mitte mingeid positiivseid emotsioone või lausa tundeid mehe suhtes tekkida ei tohi. Kaasa arvatud, kui mees saadab kusagil sõnumi stiilis, et "igatsen", "suudlen", "armastan", siis mitte mingil juhul ei tohi mina samaga vastata. Isegi kui mulle mehe selline suhtumine meeldib ja ma ise sama tunnen, ikka tohin vaid ükskõikselt õlgu kehitada. Sest kohe, kui hakkan välja näitama, et minus on ka mingid positiivsed emotsioonid mehe vastu tekkinud, tõmbub mees kohe tagasi. Mulle ka tundub, et ilmselt kardetakse paaniliselt mingit suhte arengut. Või ma ka ei tea mis.
See kõik on kokkuvõttes nii väsitav ja nii tüütu, et tunnen et ei oska meestega üldse ringi käia. Olen väsinud üritamast. Seepärast istun täna, naistepäeva õhtul, ka üksi kodus ja ainsatki lille pole laua peal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!