Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehed, teie jahimehemäng on erinõme!!!
 
Delfer 11. märts 2012, kl 12.38
Lugesin, siit teemast jooksis läbi mõte, et isegi kui mehed annavad märku, et on huvitatud püsisuhtest, siis reaalses elus on asjad teistmoodi. Lugupeetud täiskasvanud inimesed. Lubage meelde tuletada, et üks asi on virtuaalmaailm, kus kõik sageli näib ilus,tore,idülliline ja lihtne.Teine asi aga hoopis reaalne elu. Mina eeldan, et inimsuhted toimivad ikka reaalses elus. Kokku saades peab tekkima see keemia,mis on suhte arenguks ülimalt vajalik. Kui seda ei teki, siis otsitaksegi edasi.Kedagi ei saa sundida selles osas. Ja elus on ka nii, et kui sa oled ise kena ja vastasugupoole jaoks kütkestav,siis on sul palju lihtsam endale kaaslast leida, seega loogiline et ei võeta esimest ettejuhtuvat vaid valitakse ikka välja parim. Inetumatel ja mitte nii atraktiivsetel inimestel sageli elu lihtsam -võta see, kes sind tahab(sest neid palju pole niikuinii) ja lepis sellega:)
 
to uksindust tundev naine 11. märts 2012, kl 12.49
Kallis kiisuke. Veel on loomulikult tähtsad ka need asjad naise...jaoks nagu MEHE VÄLIMUS...MEHE TERVISLIK SEISUND..., MEHE VANUS..., ja mis koige tähtsam...MEHE RIISTA PIKKUS...Kui näiteks sa kallis kiisuke oled suurema tupsuga..., siis peab ju mehel ka SUUREM & JÄMEDAM riist olema. Kui on naine keskmise tupsuga, siis sobib KESKMISE riistaga mees. Ja kui naine on väikese tupsuga, siis jälle VÄIKESE riistaga mees. Nii et kallis kiisu, utle mulle, millist meest saa soovid. Kas SUUREGA..., KESKMISEGA...voi VÄIKESEGA...
 
Potsataja to N42 11. märts 2012, kl 12.58
Võrdselt suhtesse panustamise all mõtlesin ma seda, et kogu suhte hoidmine ei oleks vaid ühe inimese asi. Siit võib ju küllalt lugeda seda kus ainult üks osapool püüab kogu hingest suhet koos hoida ja teine pool võtab seda kui iseenesest tulenevat fakti. Selleks et tangot tantsida on vaja siiki kahte :)Jah, ka siin on oma nüansse, ühised lapsed, pangalaen ja nii edasi. Aga ideaalset maailma pole kahjuks olemas.
 
to uksindust tundev naine 11. märts 2012, kl 13.13
Kallis kiisuke, kirjuta mulle. Ma olen ilus mees. Hea tervisliku seisundiga. Ja riista pikkus on nii umbes 18 cm ja kogu aeg on kova. Soovin seksida ka mitu korda järjest, kuigi olen keskealine meesterahvas. See tähendab, et olen ULTRA-SEKSUAALNE meesterahvas...
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 13.20
üksindust tunev naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Potsataja, ma arvan, Sa pead alustama sellest, et
> selekteerid välja konkreetse sihtrühma, mis Sulle
> on naise puhul kõige olulisem: elukoht, vanus, pik
> kus, haridus, mis iganes. Ja siis suhtled põhjalik
> umalt ainult nendele tingimustele vastavate naiste
> ga, et neid paremini tundma õppida.
> Olen sinu e
> akaaslane. Mul sama seis, et klubides ja pubides p
> ole iial käinudki, alkoholi tarvitan minimaalselt.
> Töökaaslaste hulgas on valdavalt naised. Ja kõige
> tipuks veel täielik oskamatus uusi suhteid luua v
> õi neid hoida.
Minul on täiesti selge,millist naist ma otsin.
Vanus kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
Hariduse,varandusliku seisu jms suhtes ma mingeid piire ei sea.Sobib pankrotiseisus algharidusega kui ka mitmekordse kõrgharidusega rikkurist naine.
 
N39 11. märts 2012, kl 13.28
yxikmees: Mis siis saab, kui Sa üks kord tänaval käies esimesest silmapilgust armud ära naisterahvasse,kelle vanus hiljem selgub rohkem olevat,kui Sinu seatud piiril...?
 
mnjahhh 11. märts 2012, kl 13.45
Siis on tal kööga
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 13.55
N39.
Siis selgub,et peret selle naisega luua ei saa ja tuleb edasi otsida.
 
N39 11. märts 2012, kl 13.59
yksikmehele: Kas annad tulevasele naisele garantii,et elad temast kauem või samakaua?
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 14.03
Ei anna ja tõenäoliselt ei elagi sama kaua.Põhiline oleks see,et seksuaalne eluiga suure tõenäosusega oleks sama kaua,sest naistel peale menopausi saabumist suguiha üldjuhul kaob.
 
Vanapagan 11. märts 2012, kl 14.10
Arvestades yxikmehe suhtumist siis enne läheb põrgu jäässe kui tema endale naise leiab :D
 
to Vanapagan 11. märts 2012, kl 14.14
ja kuidas sselle mehe valik sinu eraelu puudutab, saad sina õnnelikuks kui ta leiab või kui ta ei leia. ma saan aru, kui eemalelükatud mutikari siin kriiskab aga mis põhjus on mingil mehel möliseda, leiab ta endale või ei. haige oled!
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 14.23
Ma ei lükka ju kedagi eemale.See kes ei sobi elukaaslaseks võib ju sobida intiimsõbrannaks.
 
vaene Vanapagan 11. märts 2012, kl 14.56
külmetad seal jäätanud katla juures, roni siia üles, siin juba soe ja päikegi hakkas paistma.
 
N39 11. märts 2012, kl 15.11
yksikmehele: Loogika on Sul paigas...Aga tegelikkuses on naised võimelised enamaks, kui arvad.
Samas: Kas võid ise kindel olla,et oma riist keskikka jõudes Sul täie eest veel tööd teha suudab ning kevadeinstinktid aastaringselt töötavad...Mhh?
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 15.14
Kindlusi ja garantiisid ei ole.On tõenäosused ja vähetõenäosused.
 
N39 11. märts 2012, kl 15.23
yxikmehele: No vot, samamoodi ei ole ka olemas garantiid,et 32 aastane naine on selline, nagu Sinu piirid ette näevad. On olemas nii 25-e aastasid vanureid kui 60-e aastaseid noorukeid siin ilmas (nii mehi, kui naisi).
 
yxikmees 11. märts 2012, kl 15.28
Eranditega ei saa arvestada,tuleb arvestada keskmisega ja tõenäosustega.
 
N39 11. märts 2012, kl 15.35
yxikmehele: Tõenäosus, et midagi juhtub, on pöördvõrdelises sõltuvuses selle ihaldatavusega (Murphy).
 
Juri 11. märts 2012, kl 15.38
Põhiline jama mis mulle tundub,tutvumisel on usaldamatus.

Okei kui keegi meeldib ja ajada juttu siis tavaline asi on see ,et mulle meeldib kinos käia,shopata,niisama teleka ees vedeleda,reisida,aega surnuks lüüa.Selge see,et mina mehena kaotan huvi midagi luua koos sellise inimesega.Selline looming oleks ühepoolne ja pikemas perspektiivis kurnav ja elu raiskav tegevus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!