Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Salapärasele mehele
 
N42 23. märts 2012, kl 15.59
See on mõeldud mehele, kes sa oled väsinud oma igavast argipäeva elust... Sina, kes sa ei ole huvitatud emotsioonidega suhtest, lihtsalt tahad vahel olla tugevas füüsilises kontaktis.. Mis saaks olla parem, kui mõnus lõõgastav füüsiline kontakt- tunne, et ma tahan sind nii väga, et riided ahistavad.. olen kaunis naine, kes ei ole huvitatud kohtumisest mehe vanematega ja ei ole huvi ka kedagi enda tuttava tutvustamisest sinule... tahan lihtsalt olla ja nautida seda meie hetke ja kui see on läbi, siis lähme oma teed ja pakime kõik endaga kaasa.. tänaval vastu tulles, ma ei tunne sind ja ei tahagi tunda.. samas meie hetkes tahan ma sind lausa silmadega ära süüa... ma isegi ei pea teadma sinu päris nime ja arvan, et sinagi ei pea teadma minu nime, kuigi eks paistab mis saab... See kuulutus on sulle, kui oled intelligentne ja haritud mees, kes saab ise oma eluga ideaalselt hakkama, ole abielus või püsisuhtes või üksi- hoiame diskreetsust...põhiline on see, et oled haritud ja intelligentne, kellel ei ole kurb ka toetada oma salapärast silmarõõmu... Otsin ühte kindlat meest, kellega jagada nii ennast, kui ka minu mõttemaailma... kedagi kellega kaduda fantaasiamaailma ja hellita seda kireleeki... Ei- ma ei ole mingi kerglane eit, vaid mul on kõrini enda täielikust sidumisest, mis on nii ahistav.... jäta siia oma mail ja ma kirjutan sulle
 
keegi 23. märts 2012, kl 16.10
oh sa pühapauk, vot nüüd tuli alles kuulutus, nagu välk selgest taevast. Kas sina oled see N42 kes u. nädalaksese tagsi Vapangas käis?
Kus kandis pesitsed ja miks ei võinud ise meiliaadressi jätta, oleks saak ehk kümneid kordi suurem olnud?
 
Tõnu 23. märts 2012, kl 16.12
Kui mina mõne naisega magan, siis tavaliselt ta nime ei küsigi, mis vahet sel on, mis ta nimi on.
 
wifebeater 23. märts 2012, kl 16.15
Mul ka suva, mis teise nimi on. Peaasi, et modelli kehaga, mitte lühikeste jalgadega ja tüse.
 
võsa 23. märts 2012, kl 16.30
Nimi on väga tähis et jääb äar.
 
BadBoy 23. märts 2012, kl 16.40
Ühel 42 aastasel neiul on ikka tõsine probleem.... Mitmes kuulutus see juba on?? :))))
 
keegi 23. märts 2012, kl 16.48
Selleks ma küsisingi, kas teemaalgataja on seesama või on äkki siin liikvel teisigi 42 aastaseid, kes omale teadmatusest või juhuslikult sama nime võtnud.
 
btw 23. märts 2012, kl 17.56
milline naine ütleb enda kohta eit..?

* fake..
 
? 23. märts 2012, kl 18.06
kuulge mehed minge parem maadlustrenni, seal on tugev füüsiline kontakt, partneriga suhe puudub, riideid on enam kui vähe- trikoo ainult, peale trenni pakite oma higised riided kaasa ja igaüks läheb oma teed + saate endale lihased :)
 
fuik 23. märts 2012, kl 18.07
just, mullegi jäi silma, et enda kohta eit öelda on ikka väga labane. aga peenelt küsitakse raha meeste käest :D ja tundub, et ju neid ka liimile lendab. paradoksaalne muidugi, et otsib intelligentset meest, ise, eit olles, seda ju olemata. teisest küljest jälle tervitatav, et siia pannakse erinevaid kuulutusi. mehed võiks ka rohkem julgust kuulutamisel üles näidata ning kui kuulutus juba panna, siis võiks seal ka mingi info nii enda kui otsitava kohta kirjas olla.
 
juku 23. märts 2012, kl 18.25
enda arvates peen daam kes otsib rikast armukest, hoidke sellistest eemale..
 
Naine Vabangist 23. märts 2012, kl 18.32
Nonii, siin neid 42-seid nii palju?! Jummel, jummel- mina käisin jah juba mitu nädalat tagasi Chicagos ja siis Vabangis. Mis sellest nüüd?
Aga mina ei otsi sekssuhet, ikka suhet, mis hingele ka..
Aga võtan siis endale teise nime. N42 -sid siin juba liiga palju:)
 
btw-le 23. märts 2012, kl 18.44
sul vist prillad puudu
kirjutatud oli "Ei- ma ei ole mingi kerglane eit", seega ta ei mõelnud eide all ennast, vaid hoopis sind.
 
Vot nii 23. märts 2012, kl 18.49
Nagu te ära tundsite olen mina sionnach ehk N42,Saite tünga.
 
sionnach 23. märts 2012, kl 18.56
Vot nii, võid enda ära uputada koos teiste sinusuguste luuseritega - saavad kalad süüa

miks peaks keegi tulema ja ütlema, et ta on sionnach?

niisiis, minu meheotsing kestab - kirjutage sionnach@hot.ee
 
sionnachke 23. märts 2012, kl 19.25
kas sa ei leidnudki abikaasat?
 
Albert 23. märts 2012, kl 19.28
Homme on ju pulmad Palmse mõisas.Mees on 180,5 cm pikk.
 
ja-ja 23. märts 2012, kl 19.34
Apelsin mängib ja isegi pulmaisaon olemas. Ma ei mäleta, mis kell see pidu algas?
 
Eit, kel roosa kleit 23. märts 2012, kl 20.21
Mina arvan, et samas vanuse-ja huvigrupis leidub ka naisi, kes oleks nõus ise peale maksma, et neid hiljem ära ei tuntaks:)
Minu kogemuste põhjal tahavad just mehed rohkem suhet, kuna enamus neist lihtsalt ei suuda üksi olla:(
 
N42 24. märts 2012, kl 10.00
Tea, kas siinsed mehed on tõelised luuserid või peituvad meesnimede taga hoopis tussudega isendid.
Tegijatest meestele leidub nüüdsest ka meiliaadress.
 
huvi 24. märts 2012, kl 10.10
Põnev jah, aga Tallinna variant langeb kahjuks ära.
 
Mees 50 24. märts 2012, kl 16.45
Kus kandis N42 elutseb?Kas Tallinn,Tartu või mõnes väikelinnas?
 
revalcafe 24. märts 2012, kl 22.11
Tahan olla sinuga koos

 
Mees29 24. märts 2012, kl 22.55
Mulle meeldib Sinu kirg! Siin on korralik füüsiline kontakt...
 
mehelt teemaalgatajale 27. märts 2012, kl 12.30
kas 24. märts 2012, kl 10.00 antud aadress on teemaalgataja oma ja kas sinna tasub enam kirjutada või on vastavad kandidaadid juba selgunud?
 
Heleen 27. märts 2012, kl 13.08
Kirjuta julgelt,Küll küllale liiga ei tee,Oled järjekorras nr.13.
 
m44 abielumees 27. märts 2012, kl 14.36
Teemaalgatajale palun küsimus:

Tsiteerin:
... kellel ei ole kurb ka toetada oma salapärast silmarõõmu...

Küsimus järgmine: Toetada? Mis mõttes? Kas siin on eeldatud rahalist toetust, tänapäeva mõistes siis nii populaarset sõna "sponsorlus"?
 
Heleen 27. märts 2012, kl 14.39
Täpselt nii ehk sponsorit on rohmkem tarvis kui panomeest.
 
rosnops 27. märts 2012, kl 14.55
Heleen, kas sina otsid sponsorit? Kui jah, siis mis sponsor vastu saab?
 
Heleen 27. märts 2012, kl 16.05
Sponsor saab mind.Kõik rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!