Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, seletage kuidas on võimalik hakata naist armastama, kui naine mulle välimuselt ei meeldi.
 
sass 02. november 2012, kl 16.14
Iga naine ei hakka sellepärast sulle meeldima et on vähe viina.
 
Anja-Nanja 02. november 2012, kl 21.45
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.38.
 
õige 02. november 2012, kl 22.03
selleks et üldse mingi suhe areneda saaks, tuleb vahetada pildid. see foorum nagu stagnaajast, igal normaalsel vabal inimesel on pildiga konto internetis.
selle foorumi naised peavad ennast mingiks imeloomaks, lausa tangidega pead nende käest pilte välja kangutama. normaalne naine, kes kirjutab mingi tutvuskuulutuse peale, peaks oma pildi vabatahtlikult saatma. vastasel korral hakkab mees mõtlema, et tegemist on jämejalgse mammiga:) nii et naised, pildid teele:)
 
uhh 02. november 2012, kl 22.12
väsimatu rumal mees,
kes ei suuda mõista, kuigi temale siin igat pidi seletatakse, mis variandid on,
"normaalne vaba inimene" ei tähenda automaatselt pilti netis,
psühhopaati ei ole võimalik veenda, nagu ta ei suuda ka armastada.
 
palju võimalusi 02. november 2012, kl 22.20
netis on palju võimalusi tutvuseks kus on piltidega kontod, ei pea pead vaevama naisteka foorumis, kus mingi eriline seltskond naisi koos, kes tõsi, ei ole just esimeses nooruses ja parima välimusega.
normaalsel saidil paned otsingusse vanuse, mis vanuserühmas naisega soovid tutvuda ja hakkad kirju vorpima, kes vastab, see vastab:P
on ju teada tuntud tõde...kui naine ei taha pilti saata...siis üldiselt on põhjuseks tema kehv välimus.
kui ongi mõni üksik erand, siis pilt tuleb paari kirja möödudes, ja üldjoontes on see positiivne.
 
pildimaniakkidele 02. november 2012, kl 22.25
peaks modedele ettepaneku tegema, et tehakse uus foorum siia naistekasse:
saatmata pildid.
Siis saate seal lõputult halada.
 
Anja-Nanja 02. november 2012, kl 22.34
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.39.
 
üks mees 02. november 2012, kl 22.36
naised ees, eriti kui trepist üles minek ja naisel miniseelik
 
Kodanik mees 06. november 2012, kl 10.57
Üldiselt on nii, et netikeskkonnas on suht mõtetu mingit sõprust taga ajada. Olen proovinud ja olen pettunud. Tark on reaalses elus oma elusõprus leida, aga kuna kõik on oma facebook´is kinni või muul sajal erineval moel hõivatud, siis pole mina oma sõbrannat veel kahjuks leidnud. Mul ei ole mingeid kõrgeid nõudmisi, aga tunne peab olema õige ja see peaks olema vastastikune. Kurb on ju kui üks pool on õnnelik ja teine õnnetu.
 
Hei! Kodanik mees 06. november 2012, kl 11.26
Saame kokku!Kust kandist oled ja ega mitte väga noor?
 
Kodanik mees 06. november 2012, kl 12.07
Mida sa mõtled lauseosa all "mitte väga noor"?
 
Hei! Kodanik mees 06. november 2012, kl 12.19
Ma mõtlen seda, et poisikestega 18...20...,isegi 30...pole midagi teha.
 
Peeglike 06. november 2012, kl 12.49
Norm.mees, VÕTA PEEGEL JA VAATA, KES VASTU SEALT VAATAB :D
 
Lontrus mannekeenide seas 06. november 2012, kl 13.50
oh kui tahaks ikka kaunist ja ilusat ja rikast ja ise seisvat ( st ilma karkudeta) naist ja neiut süütukest..
ainuke probleem, et naisel ka silmad peas ja senini kõik on keeldunud lontrusega tutvumast..
kujutate ette, isegi naistel on nõudmised.
 
naine 06. november 2012, kl 14.17
netist korralikku meest leida on raske :) enamus ikka sellised luuseri-tüüpi, ainult seksi peale väljas või niisama veidrikud. olen nõus et pigem liikuda rohkem väljas, käia klubis, istumas jne, tundub et need reaalelus sõlmitud tutvused kestavad kauem, netis jah mehed rohkem seksi-seiklemise peale väljas, normaalne järjel mees ei leiagi aega et kuskil portaalides hängida ja mõttetuid tutvusi luua.
 
kuldas 06. november 2012, kl 16.39
jumal tänatud et eelmine postitaja netis istub ja kusagil väljas ei kooserda, muidu võib see korralik mees veel sellesama naisnetikiimleja otsa komistada.
võiks teha ühiskondliku kokkuleppe. kõik need, kes netis tutvuvad, ei tohi väljas tutvuda ja kõik need kes väljas käivad, ei tohi netis sõna võtta.
 
Kodanik mees 06. november 2012, kl 20.41
nonoh eks peeglisse olen vaadanud. Omad järeldused teinud, üks järeldus, et lähen laia maailma rändama.
 
m34 07. november 2012, kl 04.45
Naised muutuvad ka. Oleneb, kuidas tal tuju on ja kui palju sättida viitsitakse. Vahel päris imestad. Mõni pisidetail võib üldmuljet oluliselt muuta. Aga kõik vist ei oska sättida, või ei taha? See tähelepanu vajadus võib ka olla erinev.
 
miiS u 07. november 2012, kl 05.47
Jah, Sannu värd on ka pensionär, aga seekord mõtlesin pensionäri all ainult sind. Sannu pensionär lihtsalt ei armasta Sannut. Aga äkki sellest ei olegi midagi. Praegusel juhul päris kindlasti.
Jah, aga Sannu armastab oma pensionäri, sest mitte keegi pole
Aga Sannu üritab oma pensionärist üle saada. Kus ta pääseb, nagu ma ikka ütlen...

Tegelikult kuluks (ei "kuluks"!) üks hea sõber ära küll.

Kuna Sannu ei ole ilus, siis ta hindab enam inimest ja sellist suhet, kus on kugupidamine inimeste vahel.
 
miksike mutile 07. november 2012, kl 05.55
Tutvumisportaalides on nii palju ilusaid naisi, et tegelikult on mõnel inimesel juba sellepärast raske kedagi leida. Ja eneseväärikus ei luba ka igasugu "paska" teisele pähe määrida. Nii ongi. Pead selle ainult endale selgeks tegema.

... Nii et kui sa arvad, et su tutt on väärt püüdmist, lase käia.
 
karm tõsi 07. november 2012, kl 08.24
Teemaalgataja ei julge ise peeglissegi vaadata, ammugi siis veel kellelegi oma pilti näidata.
 
Gunilla 07. november 2012, kl 09.39
Selgitage mulle:
... See võib sulle ju üllatus olla, aga on mehi, kellele loeb naise isiksus ning iseloom rohkem, kui välimus. ...

Aga .......... ka fotod võivad valetada. On väga fotogeenilisi inimesi (retušeerimata, piltidel), kes reaalis ei olegi nii nägusad.
Nii et .......... lähtudes mõlemast mõttekäigust - milleks pilt?
 
ehk 07. november 2012, kl 12.01
tule välja ja vaata, kas kõlbab mind saata
 
n44 07. november 2012, kl 20.00
arvamus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma arvan ka, naised kes ei taha pilti saata aga ki
> rjutavad tutvuskuulutuse peale, võiksid pigem minn
> a kuhugile jutukasse. siin konkreetses foorumis ta
> havd inimesed ikkagi tutvuda ja selleks on normaal
> ne kui vahetatakse pildid.

oskad sa jutukat soovitada?
mina pole ka ilus naine, mul on suur ja kõver nina, aga kujutage ette mul on olnud 2 meest, mõlemad väga normaalsed ja ilusad ja tegijad
 
miksküll 07. november 2012, kl 22.40
inimesed teevad mingit probleemi pildi saatmisest? aru ma ei saa? ega naised sellepärast ilusamaks ei muutu, kui nad enda pilti ei saada.
pildil on ikkagi üldjoontes inimese olemus näha, no mõnega ei taha kohe üldse kohtuda, milleks see inimene, kes mulle ei meeldi, hakkab mulle ennast pähe määrima.
see on ju pähemäärimine kui tahetakse kohtuda ilma pildita.
mul isiklikult pole niipalju aega, et iga pasapütiga siin kohtuda.
ausõna naised, kui kuulutuses on konkreetselt ära öeldud, et soovitakse kena naisega kohtuda ja te ise teate, et ei ole kena, siis ärge reageerige selliste kuulutuste peale.
eks ole, või on siin tõesti nii vähe meeste kuulutusi, et peab igale kuulutusele reageerima ja pärast kui pilti küsitakse, siis hakata sarjama pildi nõudjat?
 
icc 07. november 2012, kl 23.45
ilu on teatavasti vaataja silmades :) kuidas sina miksküll teise inimese ilu hindad? oletame et isiklikult sulle ei meeldi konkreetne inimene, ütled et temas pole ilu, samas kui teine või teised leiavad ta vägagi kena olevat. küsimus-kas too inimene on siis kole või ilus?
 
miksküll 08. november 2012, kl 00.47
kui mees ei pööra tähelepanu naise välimusele, siis ta ka ei maini seda oma kuulutuses.
on olemas mingisugusedki standardid, mille järgi ilu hinnata. naise kehakaal, jalgade jämedus võrreledes muude kehaosadega, ilus nägu, kole nägu.
üldjoontes võib ikkagi öelda, kas inimene on meeldiva välimusega või mitte.
on muidugi palju lolle naisi, kes on ennast üles tuuninud ja arvavad, et on kenad.
eelkõige paneb loodus meie sünnihetkel paika, kas oled ilusana sündinud või mitte, paljud lollid naised lasevad selle viiamasegi käest ära ja õgivad ennast paksuks.
kõige rohkem hämmingut valmistab ikkagi naiste arvamus ja soov mitte endast pilti saata. no jumala pärast, keegi ei käse sul üldse tutvuda, kui sa pilti ei taha saata, hoia oma näpud arvutist kaugemal.
koledad naised võiksid oma kuulutusi siia vorpida nii et halb hakkab, rääkigu oma kuulutuses, kuidas nende jaoks ei ole välimus üldse tähtis jne. millegipärast nad ei tee seda, selle asemel meeldib neile teiste teemasid täis sittuda.
 
icc 08. november 2012, kl 01.08
endal pole mingit probleemi piltide saatmisel, edev nagu olen, samas pilt on pilt, fotogeenilise inimesena võid ju fotol jääda ülimalt atraktiivne ja sexy, samas pilt reaalsuses ehk teine, siis võibki pettumuseks osutuda.
 
pakun 08. november 2012, kl 01.46
lugemist "norm" inimestele.

http://en.wikipedia.org/wiki/Na%C3%AFve_realism_(psychology)

http://en.wikipedia.org/wiki/False_consensus_effect
 
ei no 08. november 2012, kl 01.57
Siin delfi naistekas on üks mees, kes naisi regulaarselt pasapüttideks sõimab.

Ükski kena naine pole nii madala enesehinnanguga, et hakkaks ennast siduma mehega, kes naisi üleüldiselt alavääristab ja ainult välimuse järgi paika paneb. Ka kole naine mitte. Sellest ongi tingitud "pasapütimagneti" kibestumine. Näe, ise naine selline pasapütt, aga temasugust supermeest ei tahagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!