Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, seletage kuidas on võimalik hakata naist armastama, kui naine mulle välimuselt ei meeldi.
 
Vastan 08. november 2012, kl 09.18
See teemalgataja norm.mees, hiljem miksküll ongi ISE üks tõeline PASAPÜTT! Kui sa, mees ei usu, võta PEEGEL ja vaata, KES VASTU sealt VAATAB!
 
Järg 08. november 2012, kl 09.38
Ma lubasin ühele kaunile neiule, et täiendan oma blogi. Kuigi ma seda eile ei viitsinud seda teha, siis pean täna vea parandama. Seda ma teengi, kuig vast on seekord rohkesti kirjavigu.
Miks üldse kirjutada?! Eile, sattusin kokku täiesti juhuslikult tööjuures Fekalistiga. Vello Vekaal:) No vahet pole. Ja teate, tema töö, mida ta teeb, see on vaieldamatult kõige "sitasem" töö maailmas, seda sõna otseses mõttes. Kuid inimene ise...Ma ei mäletagi millal ma viimati peale kellegi võõraga rääkimist nii hästi tundsin.
Mina tõstsin kanalisatsiooniaugu kaane ülesse ja läksin kontorisse "pasavedurit" ootama. No ta jäi kõigest tunnike hiljaks. Ootas oma gaz tüüpi veokis, "pasapütt" peal mulksumas
 
? 08. november 2012, kl 09.40
Kas Vellol oli naine auto peal või?:)
 
Anja-Nanja 08. november 2012, kl 16.32
-



Toimetatud 4 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.38.
 
jah 08. november 2012, kl 17.06
Me teame, et sa anjananja lihtsalt pläägutad siin foorumis.

Mina ei saada oma pilte üle kogu interneti laiali, see oleks rumalus. Eelistan peale paari kirja vahetamist käia kiirel lõunakohvil, siis näeb ära kes ja mis inimene on ning kas edasisel suhtlusel on perspektiivi.
lollipopu 08. november 2012, kl 17.27
kuledsa norm.mees, ehk siis teema autor.
sa küsisid:
.... Naised, seletage kuidas on võimalik hakata naist armastama, kui naine mulle välimuselt ei meeldi......
a ma tahaks vasta küsida!
kas sa tahad armastada naist või tema välimust?
kui sul ON hea maitse, siis valigi selle maitse järgi. ja sa ei pea siin selleks luba küsima.
ja veel tahaks küsida!
kas sa tahad neid 5 naist armastada? või nendega sexida?
kui sa ei suuda armastada, mille kohta on küsimus teema pealkirjas, siis milleks sa veel sexile mõtlema peaksid?

jah, ka kole naine võib sulle saata pildi, enne mille tegemist on ta käinud juuksuri ja kosmeetiku käe alt läbi, ja kui meik on eriti heal tasemel, siis ....... saab valmis väga ilusa naise pilt.

nii et ........ ma nagu hästi ei saanudki aru, mida sa siis tegelikult teada või öelda tahtsid.
või meeldib sulle lihtsalt sõnu ritta seada, et enda käekirja imetleda?
 
miis 08. november 2012, kl 21.23
kole naine v]ib k'ija kasv]i ilukirurgi juures, tema t]eline olemus on on igal tema pildil n'ha.
 
to arumaitaipa 09. november 2012, kl 00.27
arumaitaipa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saa aru, mis mure nende fotodega teil on? Ma
> ei tea ühtegi tuttavat, kes mingitele võhivõõrast
> ele oma fotosid saadaks. Kui tahad suhelda niisama
> , siis pole ju välimus tähtis. Kui otsid voodipart
> nerit, siis mine sellisesse internetikeskkonda, ku
> s fotodega rahvas. Ma saan aru, kui inimene paneb
> oma foto FB-s üles, seal enda valitud sõbrad-tutta
> vad.
> Kas sa kollektsioneerid neid fotosid või
> milles su häda on?

mis argument see veel on, et Sa ei tea ühtegi tuttavat, kes saadaks? Sa ei tea tuhandeid asju, mida Su tuttavad Sulle rääkimata teevad, usu mind, ka neil on fetišid ja mitte kõigil meeldivad, jne. minu tuttavad näiteks ka keegi ei tea, et mina saadan pildi. mõistad, seega ka nemad võivad öelda, et neil pole ühtegi tuttavat, kes saadaks, kuigi tegelikult ju on. ning pildi saatmine on minu arusaaamise järgi niivõrd elementaarne, et ei vääri isegi arutamist, reaalses elus ma ju ka ei peida oma nägu, kui kellegagi vestlust alustan. pealegi miks peaks normaalse enesehinnanguga inimene häbenema, et soovib luua uusi tutvusi? mine ravile, enda häbenemine on ravitav ja hangi omale enesekindlus, kui Sulle tundub, et ju kõik peavad Sind libuks, kui uusi tutvusi soovid. ja veel, minu kogemus näitab, et mehed pole eriti julged oma pilti saatma, mina aga esimesena ei saada. kui mees saadab, aga pole minu jaoks atraktiivne, mida paraku väga tihti ka juhtub, siis saadan pildi siiski vastu, nii on lihtsalt viisakas. ja vabanduse ka, et kahjuks eeldusi keemia tekkimiseks ei ole. vot nii lihtne on elu :)
 
naine 09. november 2012, kl 12.17
naisel võivad ju netis pildid üleval olla kuid millegipärast enamus mehi ei oma neid. põhjuseid tuuakse mitmeid-ei olda fotogeenilised, sõbrad-tuttavad-perekonnaliikmed-töökaaslased-kliendid näevad ja kus selle häbi ots siis kui kõik teavad et MEES otsib internetikeskkonnast kaaslast/seksipartnerit. teinekord mõtled kui hädised ikka eesti mehed on :)
omale kaaslast, tutvumisepartnerit valitakse pildi järgi-kui nägus ja pandav naine seal tundub. reaalelus otsustab see kui kiirelt kätte annab, kui lootust esimesel-teisel korral keppi saada pole, kohutatakse järgmise juurde. keegi ju ehk ikka lõpuks halastab :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!