Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Siia teemasse võivad kirjutada kõik naised kellel välimusega per-se majas ja keda ei taheta nende välimuse pärast.
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 02.39
koristajamutt,

Valesti mõistsid :-)
Tegemist on naisteka foorumiga, bass kirjasõnas ei oma eeliseid soprani ees :-) Viimane saab siiski eelise :-)
 
koristajamutt 22. detsember 2013, kl 02.47
tegelikult jah, siin on nii haki- kui ka hundikari aegajalt hõlmu lehvitamas ja jalajälgi jätmas.
vahet pole, elu läheb edasi.

siililegi selge, et inimesed, kes pole suhtlemisvaeguses, siin ei käi, või ei viibi eriti sageli.
mulle meeldib lugeda, aegajalt, kui on vaja arvutis olla ja ajatühikuid täita.
eks jätan ka siis oma jalajälje, kui tunne, et võiks ...
 
punapea 22. detsember 2013, kl 15.00
saritutvuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea,
>
> Ignoreerid ilmselt alateadlikult,
> tore võime, olen kade :-)


-------------

kui ma kedagi ignoreerin, siis ikka teadlikult.
sind ei ignoreeri ei teadlikult ega alateadlikult ja ei saa üldse aru, millest seda välja loed ja millest sa üldse kirjutad?!:D
/võimatu on mõista täiesti tundmatut keelt:P/
 
saatananahk 22. detsember 2013, kl 16.40
Siin käivad kas suhtlemisvaeguses, hingehädades, mõttekriisides või mõne teise häda käes vaevlejad ja jätavad jälgi endale, teistele või ei jäta...elu läheb igal juhul edasi ja olemegi järgmises hetkes...tahame või ei taha.
Alatedlik ignoreerimine on täiesti olemas. Kas see ka tore on...vahel on ja vahel annaks ta ära...ei ole siin maailmas miski 100% positiivne või negatiivne.
Mõistmine on kinni tahtmises mõista...
 
punapea 22. detsember 2013, kl 16.48
tutvujad võiksid ikka terved olla. kes tahaks tutvuda hingehädas, kriisis või mõnes muus vaevas inimesega. keegi ei hakka ju sinu hädasid parandama. kui tutvuda soovid, peab sul olema ka midagi anda, mitte et saaks aga võtta ja enda haleda kujuga kellegi õlale naalduda või naha alla pugeda:D mõista saab ju ainult teda, kes ise ennast mõistab:P nagu armastadagi saab sellist, kes ennast armastab. on ju nii?
 
saatananahk 22. detsember 2013, kl 17.01
Topi oma keel kenasti suhu tagasi ja näita elavat eeskuju, kuidas siin see tutvumine käib.
 
punapea 22. detsember 2013, kl 17.05
ei topi. sulle näkku lükkan, et sa aru saaksid, kui mõttetu sa tutvumiseks oled:D keegi ei taha kriisis vaevlevat, katkist ja vaevatut. jäta see meelde ja tule tutvuma siis, kui küps selleks oled:D on ju nii?
 
nähtud küll 22. detsember 2013, kl 17.16
punapeaga täiesti nõus. ma ei jõuaks ka kellegi võõra hingehädasid ravima hakata ja hädaldamist kuulata. igaüks peab oma muredega ise toime saama. on nähtud sedagi, et mõni kaastundlik naine on võtnud endale raske koorma purunenud suhtest räsitud mees jalule aidata ja mis lõpuks sai? mees tõusis püsti, lõi püksipõlved puhtaks ja aidaa - leidis uue armastuse, aitaja vajas nüüd juba ise abi.
 
saatananahk 22. detsember 2013, kl 17.44
Lahmid ilmaasjata, ma ei tutvu ja pakkusin vaid variante, miks inimesed siin käivad. Tuleb meelde, et Sinu küpset tutvumisetendust oli siin mingi aeg tagasi võimalik jälgida. Lase edasi, keel ripakil :)
 
punapea 22. detsember 2013, kl 17.47
miks sa vihastad? kas sa ei kvalifitseerunud ja nüüd oled tige? niisama argumenteerida ei oskagi aga nõuad mingit eeskuju. et ma peaks sulle ette näitama kuidas tutvumine käib? tead, mine sinna laia kanni:DD
 
saatananahk 22. detsember 2013, kl 17.58
Kus viha nägid?:O Ma kirjutasin rahulikult, et tuli meelde Su etteaste:)

"tead, mine sinna laia kanni:DD"

Mine ees, keel ripakil, ja näita teed :)
alissandra 22. detsember 2013, kl 18.08
Minu arust on mingi välimusega kõik pe.rsed, kui enam üldse mingit välimust pole, on see pe.rse juba külm ja mahagi maetud.:P
 
saatananahk 22. detsember 2013, kl 19.08
Kui üldse enam pe.rset pole, siis on puusaluud...valged ja rasvavabad.
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 20.52
punapea,

See on nii armas, kuidas Sa hellalt teada annad, kui keegi Sinu jaoks tühi koht on :-)
 
punapea 22. detsember 2013, kl 20.59
saritutvuja, no mida ma nüüd tegema pean? sa oled minu vastu nii kena olnud, et minu jaoks sa tühi koht enam olla ei saa:D
 
täitsa blond 22. detsember 2013, kl 21.03
Vähemalt üks jõuluime on sündimas:)
 
alu 22. detsember 2013, kl 21.17
imevad ikka kyll need jõulueelsed enesekiitused..

"püüan pildist võimalikuylt muud välja lugeda, kui seda, kas nina on viltu või kõrvad suured. Riietusstiil, asukoht, tegevus - nende põhjal võib küll otsustada, et mõni tüüp kindlasti ei sobi"

kirjutab siin keegi. asukoht ja tegevus ei sobi?! et kui mees on liiga kaugel (26km), siis jääb vahemaa liiga pikaks, et naise elu huvitav hoida? halloo, kirjutatagu siis juba oma tutvumishuvis, et kui kaugel olevate meestega soovitakse yldse tutvuda:)
 
vormikas naine linnast. 23. detsember 2013, kl 16.22
Ma arvan, et ma olen ilus ja sile,kõhnad kurjad ja kortsus, mina lõbus ja seltsiv.
 
irooniapõõsas 23. detsember 2013, kl 18.01
Ja kui mingil põhjusel kõhnaks peaksid jääma, oled kohe kuri ja mitteseltsiv?
 
punapea 23. detsember 2013, kl 18.05
see on paksude lohutus ja eneseõigustus, et kõhnad on kurjad ja kortsus:P kõhnad, kes palju pingutama peavad oma kehakaalu pärast ja palju dieete ja näljutamist kannatavad, võivad tigedad olla küll, nälg teeb ju tigedaks. mis see teema siin oligi? kirjutada võivad ainult need kel välimusega berse majas... :D
 
jahhh 23. detsember 2013, kl 18.50
eriti agar kirjutaja siin teemas on punapea;)
 
punapea 23. detsember 2013, kl 18.59
nii ta on, välimusega on berse majas:D aga sina, kuidas sul sellega on, jahhh?
 
n54 23. detsember 2013, kl 20.28
äkki mõni mees kollektsioneerib naiste pilte. Nagu pilt olemas, nii huvi kadunud.
Juba Karlssoni-raamatus oli mingi Joakim vmst.
 
Krepp 24. detsember 2013, kl 09.26
"kirjutab siin keegi. asukoht ja tegevus ei sobi?! "

See keegi kirjutas pildist, muuseas. Et kui keegi paneb ennast esindama pildi, mis on tehtud tualettruumis või öises kõrtsis või mingi "varanduse" najal poseerides, siis on väga tõenäoline, et meil ei ole eriti ühiseid huvisid või jututeemasid. Samamoodi tegevus - see, et sa isegi pildistamise ajaks pudelit käest ei suuda panna, uhkustad sellega et ajasid oma säästuneliveolise randa või kallistad mingit naist või lapsi - see kõik ütleb midagi.
 
olen märganud 24. detsember 2013, kl 13.12
Mitmnes portaalis, kus noored mehed tutvuvad aga pildid on väljas siis, kus noormees läbutamas, kus noormees naistega, kus noormees kellegi neiuga kallistamas, kus noormees poolalasti, kus noormees silm krillis pohmellis, kus noormees on mingil asemel poolkülitsi nägu magamatusest viltu...No kui mehi ümbritseb nii kirju elu koos paljdue naistega, keda tema siis veel otsib ja mis mõttega.

Sama ka kui kuulutaja paneb seltskonnapilte välja, sealt ei näe ju, milline neist oleks tema või pildid koos naiste-meeste ja lastega, koos sõbrannadega või koos sõpradega, mingilt ürituselt pildid kus koos palju rahvast ja see pudeliga või pokaaliga pilt- igal juhul ei kutsu selline kindlasti tutvuma. Foto peaks ikka tutvuseotsijast endast olema praegusel ajal ja mitte tema noorpõlvepildid.
 
n54 24. detsember 2013, kl 13.56
et haiged ei tohigi tutvuda...
kahel tõbisel oleks tegelikult palju lõbusam ja tõhusam ühine ravikuur ette võtta. Ravigu siis millega iganes.
ja kes on veel terved (ka vaimselt)... kui kauaks?
 
Nordi 24. detsember 2013, kl 16.02
postituste arvu järgi on päris paljudel naistel berse majas:)
 
:) 24. detsember 2013, kl 16.12
Postituste arvu järgi on punapeal suurim häda:)
 
punapea 24. detsember 2013, kl 16.13
on, on. ära tee minust väljagi:D
 
n54 24. detsember 2013, kl 19.09
Nii ta on, punapea. Ka minust teevad siin välja täiesti valed naised:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!