Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Siia teemasse võivad kirjutada kõik naised kellel välimusega per-se majas ja keda ei taheta nende välimuse pärast.
 
punapea 24. detsember 2013, kl 19.43
mida ta nii on? mehed sinust ju välja ei tee:D vähemalt keegigi, olgugi et mingi punapea:DD
 
:) 24. detsember 2013, kl 19.49
n45, võta punapead kui enneagset, õigeaegset ja hilinenud jõulukinki aastaringselt ja pea meeles, et kingitud hobuse suhu ei vaadata...pealegi on ta peast punane :)
 
:) 24. detsember 2013, kl 19.50
n54 ikka :)
 
punapea roosa tutimütsiga 24. detsember 2013, kl 19.52
täna olen roosa:D
 
n54 24. detsember 2013, kl 20.06
eks minus tekib kohati kahtlus kas mõne naisterahva sättumuses, hea kui mitte veel enese soolises kuuluvuses. Iseasi, kui mingit mõttekaaslust aimuks. Siis poleks see mitte suhe naise ja naise, vaid inimese ja inimese vahel.
ja vahel olen mõelnud, kas oleksin pidanud omaenese naturaalse eesti kartulikoore ka blondeerima v punaseks värvima, et mehed mind märkakid. Kunagi kusagilt leidsin info, et pead punaseks värvima ajab naisi kõva seksipuudus. Seega oma viga, et pole avalikult signaliseerinud, mis teha.
 
punapea roosa tutimütsiga 24. detsember 2013, kl 23.00
siia ei julgegi enam kirjutada - peetakse mingiks välimuse pärast põdejaks, sättumustes kaheldavaks (ilmselt mõni naine on nii kaua ilma olnud, et hakkab juba naisi mehena ette kujutama või nende aseainena:D)

mine 50+ nurka häbenema, neiu54:DD kahju sust kohe:/
 
:) 24. detsember 2013, kl 23.09
Ei see avalik signaliseerimine kõigi puhul toimi, mõnda ei päästa isegi punane pea, ikka ja jäädavalt ilma :)
 
punapea roosa tutimütsiga 24. detsember 2013, kl 23.10
igaks juhuks siis lisan siia, et siia kirjutasin ühe õnnetu mehe pärast, kes kunagi minuga tutvuda tahtis. kuna ma mitmemehepidaja olla ei saa, siis ma saritutvujatega ka tutvuda ei saa. muidu olen täiesti hetero (kuigi kiimased lesbid on mulle ligi ka ajanud:D), sale, atraktiivne naine, kes on tihti pidanud ka oma austajatele inetult ütlema, et neist takjatest lahti saada. siin ma ammugi ei tutvu, sest siin pole lihtsalt selleks normaalne koht - ma ei tahaks, et mulle jääks see halb maine ligi, mida naistekas ja telhvi üldse endas kannab. ma tutvun reaalis reaalsete inimestega, siin aga inimeste arvamuste ja mõtetega, et saada kinnitust, et olen õigel teel, et inimesed on ikka kuradima õelad ja väga rumalad. pööbel noh:D
 
n54 25. detsember 2013, kl 00.27
tead punapea, mul on sinuga dejavu. Õppisin kunagi aastakese x koolis ja seal oli kummaline plika, paar aastakest tagapool. Miskipärast käis vahetundide aegu ustavalt mu kannul ning pidevalt üritas kakelda. 100 ja 1 kord kukutasin ta jalust, väga lihtne, sest kakelda plika suurt ei osanud, õppust ka ei võtnud, kuid tema visadus oli muljetavaldav.
Eelmises koolis kaklesin ikka poistega, olin segakool, st venelastega sama koridori peal. Nii et minu vastu polnud plikal shanssi nagunii, mis vaim teda ometi vaevas. Ja nüüd meenus: dejavu, plika kaldus ka punakas olema, koguni tedretähed näos.
Naisel naisega kakelda on minu meelest sama totakas kui naisega seksida. Kui seksida, siis meestega. Kui kakelda, siis meestega. Sestap ongi Su põsiv huvi minu isiku vastu mulle väga, väga arusaaamatu.
 
punapea roosa tutimütsiga 25. detsember 2013, kl 00.29
väk! nii kuri naine oled, n54:/ mine ära siit, nõia udu!:DD
 
... 25. detsember 2013, kl 03.11
Peeglike, peeglike...
 
Nordi 25. detsember 2013, kl 09.27
kõige hullem on kui naine arvab ise, et on atraktiivne ja ajab mehi enda ümbert minema.
tegelikult on see naine õnnetu, sest tal pole välimust antud ja ka iseloomu. need inimesed, kellel pole välimust ja iseloomu antud on sisemiselt tegelikult kõige õnnetumad.

no mida peaks üks kena naisterahvas üldse tegema siin anonüümses foorumis.
kenal naisterahval on austajaid küllaga, mida tagasihoidlikum naine, seda rohkem austajaid.

ja kui see kena naine ongi mingil põhjusel siia sattunud, siis ei hakka ta peedistama normaalseid mehi, kes temaga tutvuda soovivad.
 
punapea 25. detsember 2013, kl 12.32
Nordi, kas sa oled mingi eit et lahmid ja oletad huupi? või pole su elus ühtegi atraktiivset naist olnud, et nii kibedamaitseline ellusuhtumine ja naistest arvamine? miks ei võiks atraktiivne naine siin kirjutada? miks peaks siin ainult sinule ettesattunud naised siin sõna võtma? miks peaks atraktiivne naine ennast salgama ja valetama? miks ei või foorumis kirjutada igat sorti inimesed? mis asi on normaalsete meeste peedistamine? kas kena naine peab tutvuma iga ettejuhtuvaga, kes end normaalseks peab? kas naine ei saagi ise valida, oma arvamust avaldada, suhtumist asjasse selgitada või oma mittemeeldimist väljendada?
noh?:D
 
copy-paste 25. detsember 2013, kl 12.36
Igapäevaselt autistlike lastega tegeledes on omajagu kogemust selle kohapealt kogunenud ja seepärast võin väita, et punapeal on lapsena jäänud diagnoosimata Aspergeri sündroom. See pole ka mingi ime, sest nõukogude ajal peeti selliseid lapsi, kes küll koolis jõudsid edasi kas heade või koguni väga heade tulemustega, aga sotsiaalselt olid suutmatud, lihtsalt pahadeks lasteks, keda oli vaja karistada. Kuna aspergeritel puudub empaatiavõime, siis tihtilugu nad ka kiusasid teisi päris julmal moel. Seepärast neid ka ei armastatud, pigem kardeti. See võimetus luua sotsiaalsedid sidemeid püsib sellistel lastel läbi elu ja seepärast on nad tihtilugu üksikud või siis tihti partnereid vahetavad inimesed. Millegipärast on punapeade hulk aspergeri sündroomi põdevate laste seas ebaproportsionaalselt suur ja seepärast ma kahtlustangi, et punapäisusel ja aspergeri sündroomil on on mingi ühine geen olemas.
Sel põhjusel ei maksa väga ka siinse punapeaga kurjustada, see sotsiaalne suutmatus on tal geenides.
 
punapea 25. detsember 2013, kl 12.38
Nordi, noh, vasta?:D
 
.. 25. detsember 2013, kl 12.43
..veseke jäi öösel ilma, olgem mõistvad..
 
punapea 25. detsember 2013, kl 12.48
copy-paste, miks sa oma haiguslugu või diagnoosi punapeale projitseerid?:D
 
punapea 25. detsember 2013, kl 12.52
.. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ..veseke jäi öösel ilma, olgem mõistvad..

------------------------
Peeglike, peeglike... :D
 
n54 25. detsember 2013, kl 12.53
Punapea ja muudegi aliaste kasutaja tegutseb muide adminnina, minu eileöine kommentaar kustutatud. Soovi korral võin selle uuesti kirjutada:
ma ei tea, punapea, kas pööbel on sinust targem, aga mööbel kindlasti.
Vaatame, kaua see püsib siin.
 
... 25. detsember 2013, kl 12.56
Peeglike, peeglike...
 
n54 to copy-paste 25. detsember 2013, kl 12.58
minu kogemus aspergeritega ei kinnita Su oletusi ega lükka ka ümber. Esimese versioonina pakuksin siiski psühhopaatiat.
 
50+ nurgake 25. detsember 2013, kl 13.02
n54, ootame sind, tule meile üle!
 
n54 25. detsember 2013, kl 13.07
edaspidi, lp. punapea, saad minult nimeks punapea-50+ nurgake, suupärasemalt punanurgake:D
 
Nordi 25. detsember 2013, kl 16.41
normaalsete meeste kuulutusi võib siin ühekäe sõrmedel üles lugeda, isegi nendele on reageerimine ülijahe. kust ma seda tean, ju olen siis järele proovinud.
 
n54 25. detsember 2013, kl 17.43
kelle reageerimine? Meeste endi v naistepoolne?
 
expert 26. detsember 2013, kl 08.36
enamasti tõmbavad keskpärased v alla selle inimesed eemale ilu ees. Selleks, et kinni hoida meest või naist, kes on väga hea, peab pildisaaja olema ise väga kõva.
 
Nordi 26. detsember 2013, kl 11.53
Inimesi on igasuguseid, mõni tõmbab eemale, mõni mitte. Üks on aga kindel, selleks et saaks eemale tõmmata või mitte, tuleb ikka enne pilt saata. Või mis pildi saatmisest siin rääkida, siin naised ei jõua isegi kirja kirjutamiseni, olgi siis välimuselt berse või superilus.
Ma arvan et berse välimusega naised on ära hirmutatud ja nad ei julge enam kellegile kirjutada kus nõutakse kena välimust. Kenasid, kes võiks kirjutada viisakale mehele, siin foorumis lihtsalt ei ole:)
 
to Nordi 26. detsember 2013, kl 12.26
Tead su jutt tuli mulle väga tuttav ette ja võib-olla mina kirjutasingi sulle seda. Selle asemel, et ise ka ära kaduda oleksid võinud huvi tunda, et kui "kole" ma siis ikkagi olen. Aga noh, jõudu edaspidiseks :D
 
mhmh 26. detsember 2013, kl 14.11
Punapea on endise nimega anja-nanja, suvel pildus siin naistekas oma "vaimukusi" kadri kasuema nime all. Pikaajaline delfisõltlane, keda alguses aktsepteeritakse, kui ta uue aliasega (taas)ilmub, siis aga lasevad arukamad defikad ta lõpuks alla, põhjuseks õelus, tigedus ja solvangud. Eriti kipub närima naiste kallal. Sedasorti naine, kes loodab meeste aktsepteerimist saavutada teiste naiste solvamise läbi. Tutvuda soovis temaga suvel minu mäletamist mööda Tom, aga ei tulnud sellest tutvusest vist head nahka.
 
tydo 26. detsember 2013, kl 15.33
teemast nüüd väga mööda aga
to n54
see pildikogujast joakim siiski ei olnud karlossoni sõber vaid sellisest toredast raamatust nagu rasmus, pontus ja lontu :)

armastan ikka ja alati ja veel raamatuid sellest siis see vahemärkus (ja iseendale üllatuseks, noorus polegi veel nii kaugesse minevikku ununud et lapsena loetud raamatuid ei mäletaks :O) poleks uskunudki aga täitsa tore üllatus, iseendale :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!