Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Siia teemasse võivad kirjutada kõik naised kellel välimusega per-se majas ja keda ei taheta nende välimuse pärast.
 
Mees 26. detsember 2013, kl 17.40
Iga normaalne mees, kes austab ennast ja seeläbi ka teisi ei hakka ju pikemalt kirjutama kurat teab kellega, ikka tahad ju pilti näha.
Pilti ei taha näha ainult asotsiaal, kellel suht suva kellega kohtuda, samuti ei taha pilti vangid, sest vanglast vabanedes pole suurt vahet millise naise juurde kolid:)

Tundub, et eelmisele postitajale tydole on peale tema saadetud pildi saabunud vaikus, sellest ka selline suhtumine pildi vahetusse.

To tydo, sa võiksid ajas veel tagasi minna, umbes sinnamaani kus sa sündisid ja ema käest küsida, miks sa berse kaudu siia ilmale tulid:)
 
irooniapõõsas 26. detsember 2013, kl 17.52
vau, milline ennast ja teisi austav suhtumine...
 
hm 26. detsember 2013, kl 17.56
Loogikute päev naistekas, kruvid, suhted, nimed...Minu loogika ütleb, et tydo on mees.
 
Mees 26. detsember 2013, kl 18.36
See kui ma ennast ja teisi austan, ei tähenda veel seda et ma mitteloogiliselt mõtlevaid inimesi austan. Kõik probleemid perekonnas ja suhetes saavad alguse sellest, kui üks pool või mõlemad pooled eiravad loogilise mõtlemise tulemit.
 
hm 26. detsember 2013, kl 18.43
Loogikal on meeste ja naiste vaatevinklist natuke erinev tähendus ja mitte kummadki pole ebaloogilised. Sinu puhul on ilmselt kõik mitteloogiline, mis ei vasta 1:1 arusaamadele, millega oled harjunud ja mida tunnistad loogilisteks.
 
Naine 26. detsember 2013, kl 18.52
Just, Mees, loogikaga pahuksis inimesega ei saa keegi koos elada.
 
Naine 26. detsember 2013, kl 18.55
Mis sõna on: kummadki...öeldakse mitte kumbki, mitte kummadki, sellist sõna pole eesti keeles olemas.
Loogika on naistel ja meestel erimev aga see ei tähenda ometi seda, et loogikavaese inimesega olgu see mees või naine peaks teine pool leppima.
 
:) 26. detsember 2013, kl 19.04
Mis sõna on...erimev...sellist sõna pole eesti keeles olemas.
Eesti keeles on kirjakeeles kasutusel ka komad, tead sellised pisikesed kõverikud kahe sõna vahel.
 
punapea 26. detsember 2013, kl 19.08
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea on endise nimega anja-nanja, suvel pildus
> siin naistekas oma "vaimukusi" kadri kasuema nime
> all. Pikaajaline delfisõltlane, keda alguses aktse
> pteeritakse, kui ta uue aliasega (taas)ilmub, siis
> aga lasevad arukamad defikad ta lõpuks alla, põhj
> useks õelus, tigedus ja solvangud. Eriti kipub när
> ima naiste kallal. Sedasorti naine, kes loodab mee
> ste aktsepteerimist saavutada teiste naiste solvam
> ise läbi. Tutvuda soovis temaga suvel minu mäletam
> ist mööda Tom, aga ei tulnud sellest tutvusest vis
> t head nahka.


------------------------------
kuule lõust, ma olengi punapea. kas see on mingi nimi, idioot!:D ja sõltlane oled sa ise, kui arvad kõike teadvat pika- või lühiajalistest kirjutajatest. miks oma püsinime ei kasuta? häbened jah, et oled kole mõrd?:DD ja feministe halvustan ma iga kell (kui keegi on tundnud, et teda välja naeran või tema üle irvitan, siis võibki ta end feministiks arvata:D), silmagi pilgutamata. nad ei ole naised, nii et naisi mina ei halvusta "et teenida meestelt tähelepanu":D paluks naisi mitte segi ajada feministidega:D ei täitu su unistus, feminist, et kõik naised su haigete ideedega kaasa tulevad, ainult idioot loodab seda:D
 
mhmh 26. detsember 2013, kl 19.15
Kui enne pisut kahtlesin, siis see räuskamine tuleb tuttav ette küll :))
 
punapea 26. detsember 2013, kl 19.31
minu teada räuskavad feministid:D
vaatasid peeglisse jälle et nägid räuskamist (kust sa õnnetu muidu seda kuulsid:D), oma väikeses haiges maailmas, kus pole midagi muud kui tühjus ja viha, viha kõigi naiste ja meeste vastu. ära näe rohkem vaeva oma sapise teksti siia kirjutamisega, vaata peeglisse ja mõtle, miks sa nii kole oled:D
 
Foorjumz 26. detsember 2013, kl 19.50
Punapea kle, minu teada märk ":D" tähendab laia naeru.
Kas see et sa seda oma kisa sisse topid igale poole tähendab seda, et oledki nii permanentselt irvitav?
Kibe naer, ütleks. Sa ei peta sellega kedagi.
Pigem on see naerumärk sul asendamas hüüumärki, kui otsustada selle tühja lõugamise üle...
 
to punapea ehk 19.04 26. detsember 2013, kl 20.13
Ebaloogiline ja arutu netisõltlane oled, sul pole mingist loogikast aimugi, vana oled kah ja uduta nüüd edasi!Kirjaoskamatu mamsel!DDDDDD
 
anja-nanjale 26. detsember 2013, kl 20.21
Juba juua täis? Aga on ka jõuluaeg. Peaasi, et järgmise nädala neljapäevaks kaineks saad, siis on vaja tööle minna
alissandra 26. detsember 2013, kl 21.15
Ma viimasel ajal harva siinkandis ja kuigi punapea jutt tundus ka mulle kummaliselt tuttavad, ei mõelnud ma väga sellele äratundmisele, muidu oleks ka oma vana "sõbranna" ära tundnud.:D
 
n45 28. detsember 2013, kl 14.23
mhmh:
seep see on, kui taotletakse meeste tähelepanu neile koha kättenäitamise eesmärgil. Küsimus on, milleks inimesele endale seda vaja on.
Aga sõltlased oleme küllap muudki peale punanurgakese. Sest see rakukogum kõrvade vahel otsib pidevalt stimulatsiooni ning olles seda kusagilt leidnud, kipub ikka jälle sinna tagasi. Kasvõi selleks, et kui uut polegi, elustada juba kogetut.
 
n54 28. detsember 2013, kl 14.25
Mees, kes ennast austab, ei lasku rõvetsemiseni mis iganes nais(t)e aadressil. Sest tõeline eneseaustus sisaldab mh väärikust.
 
tydo 28. detsember 2013, kl 18.50
issand kui armas jõuluhelgus siin teemas valitseb ikka :D
mees, teemas eespool oli juttu joakimist jah kes naiste pilte kogus ja mu parandus kõlas teemal et tegu ei olnud karlssoni (lasteraamatu!) tegelasega vaid hoopis teises teoses oli sellenimeline tegelane sees, vabandasin ju kah ette ja taha et teemast mööda aga jäi silma :D
pildi peale pole keegi veel ära ehmatanud, oleksin nüüd sulle seda kena võimalust pakkunud et saadan pildi ja siis sa võid mitte vastata, oleksid lausa järjekorras esimene :P kahjuks see viimane kaks rida sinu postitusest jättis nii ebameeldiva mulje et isiklikumat suhet kui siin foorumis anonüümselt postitada ma sellisega küll ei soovi.

to hm, ma siiski ei ole mees niiet seekord veidi lonkas see loogika. aga võid seda ju edasi uskuda kui soovid :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!