Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
välimus
 
mustvalge 09. märts 2014, kl 19.10
piripiiga,
kahjuks pole see päris nii, et ülekaalulised on haiged ja saledad mitte. On inimesi, kes ei võta kaalus juurde (ektomorf tüüpi kehaga) sõltumata sellest, mida nad söövad. Sageli on nad haigemad ka.

Näiteks mu kahest naiskolleegist üks on ülekaaluline, kuid tervisenäitajad on korras, vanust ligi 50, samas teine naine, 15 aastat noorem, sale, aga vaevleb selliste ahiguste käes, et vaata ja imesta (reuma, nõrgad neerud, paanikahäired).

Ei saa nii üks-ühele võtta, et kui on ülekaaluline, siis on haige, kui sale, siis on terve ;)
Tõsi, tervislikud eluviisid on meile kõigile vajalikud.
 
Pert Vere 09. märts 2014, kl 19.33
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mh, mitu korda see yxnaine nüüd üle peab kordama,
> et asi polnud saleduses ega paksuses, vaid selles,
> mismoodi need naised riides olid?

Müts maha irooniapõõsas. Kuidas sinul küll õnnestus selle kisa sees kaineks jääda? Nõus sinuga.
Isegi minu võrdlust rõõmupallikesega ei võetud kui sisulist tähendust rõõmsale ja naeratavale isikule, vaid kui ÕUNAKUJULISE kehaga naisega, ning sain kohe nähvaka, et läksin ekstreemseks :-))) IRWWW
Öeldakse muidugi, et kiunatab see, kes pihta saab.


Klge naised, te näete IGAS asjas juba tonti. Tra te urgitsete teemaalgataja kallal, no äkki ikka püüaks olla? No näidake mulle ka, KUS seal oli vihjed, et TEMA on lilleke pasameres? Et tema oli parem kui teised? Ei olnud ju? Aga IKKA vaja näägutada.
 
punapea 09. märts 2014, kl 19.47
väk, paks lödisev pervo tuli jälle oma topeltlõuga siia vödistama.. mida sa pery mölised siin? avaldatakse arvamust ja kogu moos. kui üks mutt igavusest teisi mutte vahib, on tal peas midagi korrast ära. need paksud voldid ei peaks ühelegi naisele korda minema, kui tal endal kõik korras. mehed jah, neile see hakkab silma ja riivab. kuid mingi segane mutt ei oska lõbutseda, vaid lõbustab end teiste naiste pekivoltide arvelt. haige inimene! ja mis sul, haisval perdil asja sellega on? saadki ainult sellist liibuvasse kilesse pakitud noort pekki või?:D
väk, rõve kuju on see pert vere..
 
Mai 09. märts 2014, kl 19.54
punapea, kõige vähem peaks sina siin sõna võtma.foorumi teenelise idioodina peaks keegi sind siin ära keelama veidiks ajaks. võta rohud ära, tainas.
 
:) 09. märts 2014, kl 20.02
Punapea oskab Perti kirjeldada, see viitab sellele, et nad on kohtunud.
Punapea on väga tige Perdi peale, see viitab sellele, et Punapea polnud Perdi jaoks pandav ja jäi ilma.
 
punapea 09. märts 2014, kl 20.04
mai, mine pese oma aju edasi kapsatünnis, idioot!

väga levinud on nähtus, kus naised teiste naiste välimust hindavad. teine äärmus on naiste imetlev pilk teiste naiste suhtes, mis samuti on vähe kiiksuga. käid naisi lantimas või?:D haiged inimesed!

ülekaaluline naine on ka inimene, ja pole sinu asi, kuidas ta endaga hakkama saab või kuidas elab. tal on täpselt samasugused õigused nagu kõigil teistel käia kus tahab, seljas kandes ükskõik mida, mis talle meeldib.
sa ei pea temaga tegemist tegema ja kui sind see häirib, ära käi avalikes kohtades.
 
Pert Vere 09. märts 2014, kl 20.11
Mai, ärand end nii pöördesse aja :-) Igaühel, ka kõige haigemal peab ju olema siht kuhu poole vihast värisevana tatti pritsida. Kui tal ei oleks siin väljundit, mine tea, millega selline reaalis siis veel hakkama saaks :-)
Ega verbaalne pasanteeria tükki küljest võta. Õnneks on ta treeninud mind juba nähes ta kasutajanime postitust mitte lugema. Las puristab terviseks :-)


--------------
:)
09. märts 2014, kl 20.02
Punapea oskab Perti kirjeldada, see viitab sellele, et nad on kohtunud.
Punapea on väga tige Perdi peale, see viitab sellele, et Punapea polnud Perdi jaoks pandav ja jäi ilma.
--------------

Õnneks sa siiski eksid :-) Või noh - ehk oleme ka kohtunud, aga kindlasti mitte fooruminimedega.
Tema väriseva lõua põhjuseks on see, et ta ei kannata kellegi selget üleolekut. Alaväärsuskompleksiks nimetatakse. Las ta olla pealegi, kui lolle maailmas ei oleks, ei oleks ka tarkasid :-))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 09.03.2014 20.15.
 
irooniapõõsas 09. märts 2014, kl 20.25
punapea on lihtlabane troll...nopib välja mingi teema, ja kukub provotseerima ja lahmima niikaua kuni keegi endast välja läheb...tavaliselt ju kaagutab alule kaasa, et kui jubedad on suured tagumikud, nüüd järsku selles teemas on ta kõikide suurte, aga liibuvalt riietatud pepude kaitseingel:D
 
punapea 09. märts 2014, kl 20.26
alati on mind häirinud teiste naiste hindavad pilgud - ilmselt olen ma eriline eksemplar:D - jääb mulje, et naised ainult naiste pärast tõmblevadki:D tahaks kohe siinsamas nendele haigetele vahtijatele öelda: mida sa lõust vahid seal!:DD mehed muidugi võivad seda teha, seda ma neile keelata ei saa:D aga mingid uudishimulikud mutid.. mingid emantsipeerunud.. las ma mõtlen... alaarenenud naised ehk feministid on nad ilmselt:P
 
Pert Vere 09. märts 2014, kl 20.58
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea on lihtlabane troll...nopib välja mingi te
> ema, ja kukub provotseerima ja lahmima niikaua kun
> i keegi endast välja läheb...tavaliselt ju kaaguta
> b alule kaasa, et kui jubedad on suured tagumikud,
> nüüd järsku selles teemas on ta kõikide suurte, a
> ga liibuvalt riietatud pepude kaitseingel:D


Irooniapõõsas, seda nimetatakse vist tuulelipu -sündroomiks? Mingi aeg proovisin korra naljapärast, ning kiitsin talle kaasa. Juhtuski oodatav - keeras end 180kraadi koos oma arvamusega ja hakkas kohe vastupidi kaagutama :-))
 
:) 09. märts 2014, kl 21.51
Punane emakõuts kräunub sest kevad on käes ja pandavuse mure kõrgel:)
 
flame 09. märts 2014, kl 22.03
PV, mis sa kakled siin eitedega, tule parem skaipi:)
 
mh 09. märts 2014, kl 22.06
Blond= flame.
 
gha 09. märts 2014, kl 22.13
Eelmisest suvest. Hakkasin ühest seisma jäänud autost mööda astuma, kui avanevast uksest kõigepealt jäi silma üks voolav kõht, siis kõhu järel nii 30-40a. naine. Liibukates.
 
punapea 09. märts 2014, kl 22.46
mina ei provotseeri siin midagi. trollid siin kipuvad mind provotseerima, aga tutkit brat!:D
välimus on igaühel selline nagu ta on. naiste puhul on see tähtis, kui kaaslast otsitakse, meeste puhul on tähtis "ilus hing":D kuid kuskil avalikus kohas naisena teisi naisi vahtida ja nende lihakehasid siin kritiseerida on napakas:P
 
Suur Inimene 09. märts 2014, kl 22.58
paistab, et te olete kõik armetud väikesed inimesed, kelle jaoks on tähtis missugune keegi teine on. Uurige end, miks see teile korda läheb ja arenege.
 
punapea 09. märts 2014, kl 23.07
tegelikult ilmselt see naiste kehakaalu kallal inisemine ongi napakatelt naistelt alguse saanud.
kõik on ära pööranud oma kaalujälgimisega, muud juttu enam ei ole et mis sa sööd ja mis kell sa hädaldad et sõid:D mehed ei pööraks võibolla sellele üldse tähelepanu, kui igavlevad mutid sellest pidevalt numbrit ei teeks. igatahes mina selliseid ei salli:P
 
Saritutvuja 09. märts 2014, kl 23.25
Vanakooli mehed ja naised ning muud staartutvujad annavad teile soovitusi mind jalutama kutsuda, kuid teie?
Miks ma ei näe ühtki kutset?
:-)
 
punapea 09. märts 2014, kl 23.33
nad ei julge, nad kardavad mind, sest arvavad sind minuga jalutamas olevat ja käivat. räägi siis neile tõde ära, et ma jätsin su maha peale tormist ööd ja sa ei ole nõus minuga enam tutvuma, sest sulle ei meeldi uue aja kombed:DDD

aga sina, mis arvad sina naistest, kes teisi naisi nende keha ja välimuse pärast kritiseerivad, Saritutvuja? see ei ole ju normaalne, onju:D
 
yxnaine 09. märts 2014, kl 23.36
lahe lugemine enne ööunele jäämist :D
punapea, ära nüüd nii leili ka mine. mind ei morjenda otseselt kellegi kehakaal!
mind häiris hoopis, et naised endid nii "odavatena" letti sätivad, andes väga otseselt mõista - ma ootan sind, MEES. kellele tuli, kellele mitte, aga ma ei taha hästi uskuda, et selliselt endale eluõnne keegi leiaks.

mõiste "odavus" tulenebki minu kontekstis riietumise stiilist.
aga nojah, edu teile rasvavoltide demonstreerimisel.
 
Saritutvuja 10. märts 2014, kl 00.41
punapea,

Sa oled nagu siil, nunnu väike loomake, kuid pai teha on raske :-)
Õues võime ikka käia :-)
Ja kõik teised, kui ma teiega välja tulen, panen selleks ajaks punapea luku taha :-)

Hmm, kedagi kritiseerida, kes kedagi kritiseerivad... Ma olen tolerantne, kui mitte öelda, et mul on savi sest vaidlemisest. Las paksud ja peenikesed kaklevad omavahel, kellel on õigus seda maakamarat tallata, maailm sellest ei muutu, kaklevad ju omavahel subjektiivsed hinnangud.
Positiivne selle juures on see, et kaklemise käigus saavad nad oma peidetud ja allasurutud tunded valla lasta, mis teeb neist reaalses elus tasakaalukamad inimesed, lisaks monitori ees vihast vahutades kulutavad nad rohkem kaloreid, kui niisama delfi uudiseid kommenteerides :-)
 
pole 10. märts 2014, kl 09.32
> -------------
> pole
> 09. märts 2014, kl
> 10.09
> see viimne jutt ei ole arukas jah, aga t
> ähtsam kaalunumbrist on sisemine tasakaal, mis väl
> jendub meeldivas olekus, sõbralikus naeratuses jms
> . ning see kõik mõjub meestele palju rohkem, kui s
> inu ideaalne keha, aga viril või ülbe olek.
> ---
> ---------
>
> No ei ole nii :-))
> Õige kombin
> atsioon on ikka nii kaalunumber kui ka sõbralik ol
> ek. Sa võid olla väga-väga sõbralik ja naeratav, l
> ausa Rõõmupallike (:), aga tantsima püütakse võtta
> ikka sinu kõrval seisev voolujoonelisem sõbranna,
> olgugi et ta tõsisem tundub.
> See on minu tähel
> epanek elust enesest, kui tegemist on klubiga, kus
> keegi kedagi enamasti ei tunne.



no tere hommikust, Pert Vere, kuidas sinu rõõmupallike siis välja näeb, kui sa siin ei pea silmas õunakujulist paksukest. ise ju lausa ütled, et team kõrvalt võetakse voolujoonelisem tõsine. kui rõõmus oleks voolujooneline, siis võetaks ju tema.

ikka endale räägid vastu
 
Peletis 10. märts 2014, kl 11.16
Rõõmupallike võib olla ka kõhn kondikubu (kõhnad ei ole alati pahurad)või sale naine, kellel puuduvad kurvid, mis annavad voolujoonelisuse pihalt puusale, piisavad kumerused rindade näol jnejnejne.
Selleks, et olla rõõmupallike ei pea meenutama palli vaid olema säravate silmadega rõõmus inimene. Vasturääkivus puudub.

Saritutvuja, aga pärast lased ta vabadusse? Mis siis kaitseb? Monteerid talle 24/7ks suukorvi pähe või paned keti otsa?
 
ähh 10. märts 2014, kl 11.18
saleda kohta ei saa kuidagi öelda pallike.
 
Peletis 10. märts 2014, kl 11.25
Sõnavaliku üle saab lõpmatuseni vinguda. Loetut mõistame nii ehk naa vastavalt oma arusaamadele, silmaringile ja avatusele.

Peeglike, peeglike seina peal...
 
punapea 10. märts 2014, kl 12.08
issand, mis sa hakkad siili kodus pidama või, Saritutvuja:D siiliks pole mind veel nimetatud. venkud nimetasid ming kunagi hellitlevalt oravaks:D ma küll ei arva et ma nunnu olen, pigem olen ma siuke natuke hirmuäratav kiskja:D nii naljakas - siil:DDD

no kui mul on hea tuju, siis olen mina rõõmupall, ja pole siin mingit veerevat kuklit:D aga kui tige olen.. jaaa... :D
 
:) 10. märts 2014, kl 12.49
Tuulesuund pöördus ja punapea kiidab Pert Vere kirjutamisoskust:)
 
punapea 10. märts 2014, kl 13.00
Saritutvuja 10. märts 2014, kl 00.41

Hmm, kedagi kritiseerida, kes kedagi kritiseerivad... Ma olen tolerantne, kui mitte öelda, et mul on savi sest vaidlemisest. Las paksud ja peenikesed kaklevad omavahel, kellel on õigus seda maakamarat tallata, maailm sellest ei muutu, kaklevad ju omavahel subjektiivsed hinnangud.
Positiivne selle juures on see, et kaklemise käigus saavad nad oma peidetud ja allasurutud tunded valla lasta, mis teeb neist reaalses elus tasakaalukamad inimesed, lisaks monitori ees vihast vahutades kulutavad nad rohkem kaloreid, kui niisama delfi uudiseid kommenteerides :-)
--------------------------------------------------
kuidas saab intellektuaalsel tasandil omi tundeid välja elada? see on mulle arusaamatu.. ma saan aru, et võid mõtteid mõnel teemal aju tagatoast välja tuua, et noh nagu viskad prügi välja:D
aga tunded? tundeküllaselt vajutad klahvidele ja pigistad vihast monitori või? sellest mina aru ei saa, ja ilmselt ei peagi. muidu võib olla küll, et kirjutad oma tunded välja ja loed neid ise, siis rahuned maha. aga miks neid tundeid peavad need lugema, kelle tunded need ei ole??
hea küll, ma ei saanud midagi aru, aga vahet pole, arvamust ju küsisin ja sa vastasid. teema mind rohkem ei huvita ja välimuse pärast tegelikult ei kakelda ka:D
 
Pert Vere 10. märts 2014, kl 13.54
ähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> saleda kohta ei saa kuidagi öelda pallike.


Kulla ähkija, kas oled või mängid...?
Puhas kontekstist sõltuv väljend ju - väljendamaks rõõmsat, elavat ja naerukil inimest.
Ning päris kindlasti mitte tema välimust.

Müstika... täitsa hämmingusse ajas. Kas siin nüüd segas harimatus või noorus seda väljendit õigesti mõistmast? Huvi pärast võite ju proovida googeldada "mõiste rõõmupall" - no tuleb veel näiteid, kus seda kasutatakse.

Arvate tõega, et näiteks Tallinna Kristiine lasteaias olev Rõõmupallide rühm või Viljandi Rõõmupalli lastehoid on ainult õunakujulistele lastele?

....
o sancta simplicitas...
 
... 10. märts 2014, kl 14.11
crede mihi, miseros prudentia prima relinquit...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!