Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tänapäeva Naine
 
apelsiin 12. märts 2014, kl 00.30
jaah suure algustähega
vanasti oli naine vaatamata välimusele ja kahekõrvavehelolevale eelkõige parim ema.
Milline see suure algustähega Naine siis tänapäeval on kus laste produktsioon ei oma tähtsust ja mõõtmed nii või naa barbiele sarnanema peavad. Milline on üks ideaalne naine, kui nii mitte väga palju märgata ta välimust, millised on need iseloomujooned kui esimesel kohal ei ole emaks olemine(tulevatele lastele)?
 
Byron 12. märts 2014, kl 03.13
Miks üldse peaks naise puhul hindama teisi asju kui mehe puhul?
 
alu 12. märts 2014, kl 09.00
tänapäeva tõelist naist võiks kirjedada, kui psyhhopaati, kes on syydimatu, avatud kõigele uuele, kes jagab end vähemalt internetis kõigiga, kes omaarust ei vanane, kelle parim aeg esmasynnitada on 40+, naine, kes on orienteerunud eelkõige materiaalsusele, kellele on oluline teiste vara ja autod ning kellele armastus on eesmärki pyhendav abinõu-mõnda meest võib ju lihtsalt vaja minna.

meeldivad erandid ei pea ennast puudutatuna tundma.
 
Hülgehall kuub 12. märts 2014, kl 09.17
vanasti oli abielunaine ühtaegu nii heaks emaks oma lastele kui ka hooraks oma abielumehele, nüüd aga minnakse lihtsama vastupanu teed ja valitakse kahest vaid üks roll,
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 11.57
Hall...huvitav kumb?:D
Kuna lapsed juba suured, kuigi ema olen neile surmani, siis on mulle jäänud seega põhiliseks hoora roll:D...
...ja tead hall, ma kannaks seda rolli uhkusega, kui oleks väärt mees, kelle nimel.
 
Hülgehall kuub 12. märts 2014, kl 12.20
Kuidas keegi, kuidas kellelegi..aga elu on näidand, et väärt mehed on loobumist väärt..:)
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 12.35
Vastupidi, väärt naiste nimel ei viitsita pingutada, sest igasugu lehvsabad vabalt saadaval.
 
alu 12. märts 2014, kl 12.39
väärt naine ja pingutamine?! amidaimet, on neil tiivad, sabauimed, igavene ilu, erakordsed võimed, stabiilne meeleolu, mida pingutada? miks peaks mehed tõmblema, et naine oleks normaalne? ongi siis nii, et kui rahul pole, on psyhhopaat ja ongi õigus olla, sest naine lihtsalt pole rahul?
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 12.55
alu
Tänan, et andsid väärt naise kirjelduse.
Nüüd sain teada, miks keegi minu pärast pingutada ei viitsi...mul pole tiibasid, sabauime, igavest ilu, erakordseid võimeid ja stabiilset meeleolu.

Sellepeale ütleks, et minu nõudmised väärt mehele on lausa kökimöki sinu omade kõrval...kõigest üks tühine jeep ja...:)
 
viimasele 12. märts 2014, kl 13.30
Arvad, et oled väärt naine? Väärtuslik igamehe lantija?PV saatis pikalt?
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 14.08
viimasele
Kus ma siis väärt naine olla saan...pole ei saba ega tiibasid.
PV-st ei tea ma midagi, pole puutunudki.
 
alu 12. märts 2014, kl 14.20
veelkord-mille nimel ja miks peaks mees pingutama? lihtsalt teisest soost inimese nimel, et ta oleks normaalne? ma võiks pingutada oma laste, vanemate, nende nimel, kes juba on olulised, aga mingi võõra naise...halloo, onju tõesti igasugu mehi, kellele ka naine oleks nagu aksessuaariks ja must have. palun, lasku käia, mulle meeldib stabiilne elu ja mitte kaaslase või tema omale saamise nimel tõmblemine:)
 
Pert Vere 12. märts 2014, kl 14.20
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasele
> Kus ma siis väärt naine olla saan...p
> ole ei saba ega tiibasid.
> PV-st ei tea ma midag
> i, pole puutunudki.


Kinnitan.

Me ei ole kohtunud.
 
Pert Vere 12. märts 2014, kl 14.26
Aga tegelikult sekundeeriks üht küsimust siin.. ja laiendaks seda.

Jätame kõrvale nüüd igast sabauimed ja tiivad ja erakordsed võimed jnejne, mis eelmistel nimetatud.

Ilma mingi provotseeringuta, küsimus naistele:

Kes siis on see väärt naine? Mis omadused teevad teda väärt naiseks? Kes võib lugeda enda kohta et on väärt naine? Mille kohta teie arust võiks mees öelda, et on väärt naine?

Kui meie TB ennist siin ütles, et väärt naiste pärast ei viitsita pingutada, sest lehvsabad vabalt saadaval - kas siis need lehvsabad on vähem väärt? Või nad on mingis mõttes samaväärt (et neid enne valitakse)?
 
Hülgehall kuub 12. märts 2014, kl 14.26
Väärt naised on turvatud kuulikindlate klaaside ja mustades jeepides turvameeste poolt, läbimurdmiseks peab olema tõeline koodimurdja ja lindprii, ehk siis need kel enam midagi kaotada pole..
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 14.27
alu
See on juba kõikidel pealuu sisse kulunud, et sa enam ei tutvu, aga mida sa siin siis veel teed?
Ahjaa, aitad teistel tutvuda:D

Pert, tänan, et mu kellegi lõugade vahelt päästsid:)
 
Pert Vere 12. märts 2014, kl 14.28
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väärt naised on turvatud kuulikindlate klaaside ja
> mustades jeepides turvameeste poolt, läbimurdmise
> ks peab olema tõeline koodimurdja ja lindprii, ehk
> siis need kel enam midagi kaotada pole..

IRW.. ja kas siis tabame selle väärt naise turvamehe kõhu alt, sest turva sõidab ju musta jeebiga?
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 14.38
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui meie TB ennist siin ütles, e
> t väärt naiste pärast ei viitsita pingutada, sest
> lehvsabad vabalt saadaval - kas siis need lehvsaba
> d on vähem väärt? Või nad on mingis mõttes samavää
> rt (et neid enne valitakse)?

Issand kui armas...meie TB:)
Kallis Pert...vaata, väärt mees või naine on nagu kallis portselan, mille saamise nimel peab pingutama, teda peab hoidma ja aja jooksul tema väärtus kasvab...ja mille pealt naudid erilisi söömahetki.
Isegi siis on ta väärt, kui teda järjest harvemini ja harvemini kapist välja võetakse....
Lehvsabad on aga nagu ühekordsed pappnõud.....kasutad, viskad minema ja oled järgmiseks söögikorraks sealt söödava maitse juba unustanud.
 
irooniapõõsas 12. märts 2014, kl 14.53
See väärtuse teema on samasugune nagu ilu ja tarkuse jms teemad, mille üle võibki lõpmatuseni jahuma jääda. Igaüks on midagi või kedagi väärt. Ja nii nagu ilu puhul, mis asub vaataja silmades asub väärtus väärtustaja...ee, hinges või südames, või kuskil seal..See, kes ühe jaoks on lehvsaba võib teise jaoks ju ollagi see kallis portselantassike. Inimeste väärtushinnagud on ju nii erinevad, kes väärtustab pigem välimust, kes iseloomu, kes intelligentsi. Enamasti tahetakse muidugi kõiki neid omadusi, aga miski on ikkagi see, mida teistest rohkem oodatakse ja see on inimesiti erinev.
 
alulele 12. märts 2014, kl 14.56
miks peaks väärt naine olema turvatud ja kusagil klaasi taga ega ta mingi vedelik pole, mis kõigi juurde laiali valgub..
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 14.59
põõsas...täpselt nii!
Seepärast ei peagi kellelegi karjakaupa kõrri kargama, kui üks tahab peenepeelist, teine jämedapeelist...üks tahab jeebimeest, teine leiab oma õnne kärumehes.
Minu nägemuse võib keegi vabalt enda nägemuse järgi ümber pöörata.
 
Peletis 12. märts 2014, kl 15.04
Väärt naine on naine igas mõttes. Ta on naiselik, hoolitsev, õrn, empaatiline, mõistev, kui mitte seksikas siis vähemalt sensuaalne. Käitub viisakalt ja korrektselt. Väline ja sisemine ilu on tasakaalus.
Oskab süüa teha ja kodu kodusena hoida, tekitades koduseintest kaitsva müüri maailma eest. Teda jätkub nii lapsele/lastele kui mehele. Ta oskab olla suhtes ja seda hoida jnejnejne.

Ei saa jagada inimesi väärtuslikeks ja lehvsabadeks. Iga inimene on loodetavasti kellelegi väärtuslik, ei ole paremaid/halvemaid, on erinevad inimesed.
Mis annab mulle õiguse sildistada teine naine nimega lehvsaba?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Peletis 12.03.2014 15.05.
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 15.08
See annabki, et lehvsaba ei ole ligilähedanegi sellele naisele, keda sa esimesena kirjeldasid.
Aga kindlasti on minu hinnangu järgi "lehvsaba" väga sobilik kellelegi....ja saagu õnnelikuks.
 
kuldkihar-havisaba 12. märts 2014, kl 15.09
I-P-ga nõus.
Väärt naise kirjeldamine tingib, et need, kes "väärt" omadustele ei vasta, on justkui vähem väärt. Kui hindajaks on naine, siis seab ta ennast teistest kõrgemale. On see väärt omadus? :)
Ühe jaoks võib väärtuslik olla see, mis teisele punase rätikuna mõjub.
Mind näiteks teeb ettevaatlikuks, kui peamiselt välimusele või jõukusele rõhutakse. Tekib küsimus inimese silmaringi ulatusest ja väärtushinnangutest (kas tegu on edukultust põdeva inimesega? on temaga millestki rääkida?). Kui sõbralikkus ja naljasoon puuduvad, siis on päris jama lugu.
 
alu 12. märts 2014, kl 15.14
"alu
See on juba kõikidel pealuu sisse kulunud, et sa enam ei tutvu, aga mida sa siin siis veel teed?"

selge on see, et seni siin tsirkuleerinud ei soovi tutvuda ei minuga ega mina nendega. seepärast luurangi siin veidi avalikumalt kui nt pert, et minetea, kunagi ei või ju teada, isegi yxikmehel läks ju õnneks:)
 
irooniapõõsas 12. märts 2014, kl 15.15
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See annabki, et lehvsaba ei ole ligilähedanegi sel
> lele naisele, keda sa esimesena kirjeldasid.
> Ag
> a kindlasti on minu hinnangu järgi "lehvsaba" väga
> sobilik kellelegi....ja saagu õnnelikuks.

Nii, et sinu meelest on lehvsaba ebanaiselik(ehk siis mehelik?), ei hoolitse(enda eest?, teiste eest?),karm(karmi käega või karmi karvaga?), ei ole võimeline empaatiaks, ei mõista(sest ajumaht ei võimalda?), ei ole ei seksikas ega sensuaalne ja käitub väga ebaviisakalt ja ebakorrektselt?
 
alu 12. märts 2014, kl 15.17
väärt naine versus lehtsaba. kas see mehepoolne pingutamine oli nyyd tarvilik selleks, et naine käest ära ei läheks? tagurpidi loogika ju. pingutada võiks või peaks, et lehtsabast väärt naine saada. kui yldse. muul juhul jääb ju kysimus väärt naise väärtuses:)
 
Peletis 12. märts 2014, kl 15.20
See annabki, et lehvsaba ei ole ligilähedanegi sellele naisele, keda sa esimesena kirjeldasid.
--------------
Ei arva, et isiklik nägemus on piisav põhjus sellest erineva halvustamiseks. Vabalt saamine on maiguga sõna. Valiti kunagi kuskil mõni teine naine Sinu asemel, TB, ja tunned ikka veel kaotusvalu?
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 15.20
Kas jõukal ja haritud inimesel on sõbralikkus, naljasoon jm head omadused välistatud?
Pigem loen ja kuulen ma igaltpoolt seda, et nii kui keegi natukenegi kõrgemale oksale roninud on, siis on nad kõige ilgemad tüübid maamunapeal ja kõik inimlik on neile võõras.
Ei viitsi siin näited hakata otsima, aga alustame kasvõi mikroriistast, mis jeebimehega kokku pidavat käima. Kui see pole pime viha, mis see siis on?
Ei saa pikka õnne loota, kui kokku saavad sotsiaalselt ja materiaalselt erineva staatusega inimesed.
 
alu 12. märts 2014, kl 15.23
"Väärt naine on naine igas mõttes. Ta on naiselik, hoolitsev, õrn, empaatiline, mõistev, kui mitte seksikas siis vähemalt sensuaalne. Käitub viisakalt ja korrektselt. Väline ja sisemine ilu on tasakaalus."

ilus. aga minu meelest sõidavad naised juba ise sellest roomikutega yle, kui kiidavad, et naises on kõike. ja see pidavat olenema mehest, millist kylge välja näidatakse:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!