Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tänapäeva Naine
 
Asjakarp 12. märts 2014, kl 23.11
Hm... Keegi oleks nagu alu ära vahetanud. Või on Täitsa Blond ennast talle ilmutanud ja käskinud ...
mida iganes.

Et siis midagi on võrreldes nädalataguse ajaga teistmoodi.
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 23.23
Asjakarp
Sa ka oskad ikka nalja teha:D
 
alu 12. märts 2014, kl 23.39
blondid aegajalt annavad ikka korraldusi, head nõu ja pakuvad võimalust sonkida nende mõõtmatus eraelus. tänutäheks selle eest ei saa neist kuuldavasti enam lahti. mul õnnestus:)
 
täitsa blond 12. märts 2014, kl 23.45
alu, sa võiksid ainsust kasutada, muidu eksitad siin rahvast:D
 
tiibadega kurat 13. märts 2014, kl 06.18
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.00.
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 12.47
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea teemaarendus, üle pika aja midagi kohvikõrvale
> lugeda.
> Pert Vere küsis naiste käest, et mill
> ine on nende arvates väärt naine.
> Arendaks siis
> edasi ja küsiks, milline on väärt naine meeste kä
> est.
> Milline on väärt mees meeste arvates?


Tegelikult ei ole ükski naine veel sellele vastanud.
Just nimelt - millised peaks olema väärt naise isikuomadused, et ta oleks enda arust siis ka väärt naine?
See, kuidas naine arvab millegi põhjal, et ta on väärt naine, oleks hea teada meile, meestelegi.
 
alu 13. märts 2014, kl 12.59
naistel on sellepeale alati olemas piisavalt diplomaatiline vastus-ole aga ise väärt mees, on iga naine ka väärt naine talle. kuna naises on kõike, siis näitab ta sel juhul välja omi väärtusi. kuni tydineb sellest või armastus otsa saab või kasvatakse lahku või midaiganes. yhesõnaga-naistel on alati õigus ja juhul, kui polegi, on alati olemas vabandus. ja õige mees saab sellest aru, sest naine on ju nõrgem pool ja õrnem sugu:)
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 13.07
appikene...ikka veel aru ei saa?
Näiteks mina olen väärt naine!
 
Angela 13. märts 2014, kl 13.11
Väärt naine ei istu 24h netis.irw.
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.12
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> appikene...ikka veel aru ei saa?
> Näiteks mina o
> len väärt naine!

to alu - IRW

TB, okei. Anna palun teada meile need omadused, mis sind teevad väärt naiseks :)
Krt no ma ikka veel ei saa aru.
 
just 13. märts 2014, kl 13.13
väärt naine jõlgub klubides ja pubides.
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 13.19
Pert
Aga me pole ka kohtunud, kust sa siis teada võikski?

oot....`anna teada Meile`? Miks peaksin sellest kõikidele teada andma?

Või siiski...Kuna te olete minu suureks rõõmuks aluga ära leppinud, siis võite ju kahekesi minuga kohtuda...ikka julgem ja alu väärt elutarkused kuluvad ehk raskel hetkel ära:)
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.24
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert
> Aga me pole ka kohtunud, kust sa siis tead
> a võikski?
>
> oot....`anna teada Meile`? Miks
> peaksin sellest kõikidele teada andma?
>
> Või
> siiski...Kuna te olete minu suureks rõõmuks aluga
> ära leppinud, siis võite ju kahekesi minuga kohtud
> a...ikka julgem ja alu väärt elutarkused kuluvad e
> hk raskel hetkel ära:)

No mida sa nüüd keerutad seal krt.
Ma ju ammu juba küsisin, et mõni naine võiks avaldada siia, mis NAISE ENDA arust teevad teda väärt naiseks.
Sa ju tituleerisid end nii, äkki siis saaks selgust veidi?
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 13.33
Pert
Ma saan rääkida ainult Enda eest. Ma olen väärt naine, sest...sest...
...krt, Pert, palju lihtsam on näidata:)
 
alu 13. märts 2014, kl 13.35
pole võimatu, et täitsa blond ongi väärt naine. kuid mis teeb temast väärt naise? miks otsib väärt naine kõrges vanuses ja suht ymara tagaotsaga omale väärt meest? kuhu ta pani oma senise(d) väärt mehed, laste isad, suured armastused ja kõhuliblikate aerodroomid?
väärt mees on siis nagu jäätis või pulgakomm tema, mõne teise väärt naise jaoks?
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.36
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert
> Ma saan rääkida ainult Enda eest. Ma olen
> väärt naine, sest...sest...
> ...krt, Pert, palju
> lihtsam on näidata:)

Nojah.
Parafraseerides üht anekdooti: Ja nii nad välja suridki.

Kas mõni teine oskaks seda sõnadesse panna, mida TB ainult näitamisega suudaks väljendada :-)?
 
Peletis 13. märts 2014, kl 13.36
Ma siiani sinisilmselt pidasin end naiseks, aga noh Pert, ilmselt eksisin.
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.37
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole võimatu, et täitsa blond ongi väärt naine. ku
> id mis teeb temast väärt naise? miks otsib väärt n
> aine kõrges vanuses ja suht ymara tagaotsaga omale
> väärt meest? kuhu ta pani oma senise(d) väärt meh
> ed, laste isad, suured armastused ja kõhuliblikate
> aerodroomid?
> väärt mees on siis nagu jäätis v
> õi pulgakomm tema, mõne teise väärt naise jaoks?


Kõrges vanuses? IRW, assarsk, kus sa nüüd alles saad :D
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.38
Peletis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma siiani sinisilmselt pidasin end naiseks, aga no
> h Pert, ilmselt eksisin.


Oda, Peletis, missa jahud seal nüüd :)
Miks sa naine siis nüüd järsku enam ei ole?
Ja sinisilmne võid ikka edasi olla.
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 13.48
Olgu, välja mõtlesin....hea alu juhatas mind õigele mõttele.
*Ma olen väärt naine, sest ma pole lehvsaba.
Aga kellele sellist vaja on?
Mitte kellelegi, sest lehvsabad pole küll väärt naised, aga rabatakse meeste poolt esimeses järjekorras.
Lehvsabad ei istu 24/7 netis ja ei kiida oma väärtust, nemad elavad ja õitsevad...noh, vahepeal ravivad ka suguhaigusi, aga tänapäeval on kõik ravitav:)

*Väärt naine vananeb oma väärtuse otsas ja kasvatab tagumikku (õnneks on meil alu:))
*Väärt naine arvab end nii väärtusliku olevat, et teda väärib ainult sama väärtuslik mees.
*Väärt naine...on üks paras pirtsp****

Kuidas saada lehvsabaks?
 
alu 13. märts 2014, kl 13.48
et milline on väärt mees, kysis keegi. lihtne ju-ta teab oma väärtust ega hakka igale (väärt) naisele seda kinnitama ära tõestama. ja kui ei leiagi kedagi, kes oleks seda väärt, kellega ta tahaks riskiks lõpuni minna, siis..kasvõi kaevab omale ise augu valmis ja maksab kellegile, et see mulla peale kraabiks. mingeid mutte talle selle serva peale nutma pole tarvis.
 
Peletis 13. märts 2014, kl 13.50
Vat ma arvasin sel teemal midagi,
Sa arvasid, et keegi naistest pole arvanud,
ma siis arvasin, et ei kvalifitseeru ka pimedas ja peale liitrit viina enam kuidsagi naisena jnejnejne.
...mitte et ma ei nõustuks.
 
kuldkihar-havisaba 13. märts 2014, kl 13.51
Universaalset väärtust pole olemas, puudub üldine kokkulepe, mis on väärtuslik ja mis mitte. Ja hea ongi.
Minul on omadused, mis võivad olla mõne mehe jaoks väärtuslikud, teise jaoks mitte. Küsimus on ikkagi sobivuses konkreetse inimesega.
Ise hindan ja usun, et minus on:
sõbralikkus, lahkus, kaastunne, rõõmsameelsus, iseseisvus, võime pühenduda, intellektuaalsed huvid, soov paremaks saada, natuke pöörane huumorimeel ja veel mõned asjad. Arvan, et minuga ei hakka igav.
 
irooniapõõsas 13. märts 2014, kl 13.56
Mh, mul on enda kohta selline tunne, et mu väärtused on ühtlasi ka mu nõrkadeks külgedeks...näiteks tasakaalukus ja stabiilne närvikava...ühest küljest väärtus, teisest küljest vbl igav. Sama leebe loomusega, võiks ju tõesti nati fuuriasem olla(sisi, kui vaja). Huumorimeel...sellega on nii, et kõik ei saa mu naljadest aru, aga ometi on see ju väärtus. Praegu ei tule rohkem meelde. Nii et sellega ongi nii, et mõne inimese jaoks on need väärtuslikud omadused, teise jätab külmaks ja nii ongi.
Aga kas söögitegemisoskus ja muud sellised praktilised oskused ka väärtuste alla lugeda saab?:)
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 13.59
Peletis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vat ma arvasin sel teemal midagi,
> Sa arvasid,
> et keegi naistest pole arvanud,
> ma siis arvasi
> n, et ei kvalifitseeru ka pimedas ja peale liitrit
> viina enam kuidsagi naisena jnejnejne.
> ...mitt
> e et ma ei nõustuks.


No vabandust Peletise-preili :) Eks mul vist ealiste iseärasuste tõttu ka lühimäluga mured :D
 
Pert Vere 13. märts 2014, kl 14.05
kuldkihar-havisaba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Universaalset väärtust pole olemas, puudub üldine
> kokkulepe, mis on väärtuslik ja mis mitte. Ja hea
> ongi.
> Minul on omadused, mis võivad olla mõne m
> ehe jaoks väärtuslikud, teise jaoks mitte. Küsimus
> on ikkagi sobivuses konkreetse inimesega.
> Ise
> hindan ja usun, et minus on:
> sõbralikkus, lahku
> s, kaastunne, rõõmsameelsus, iseseisvus, võime püh
> enduda, intellektuaalsed huvid, soov paremaks saad
> a, natuke pöörane huumorimeel ja veel mõned asjad.
> Arvan, et minuga ei hakka igav.


AITÄH Havisaba ja irooniapõõsas!

No hakkab täitsa looma :)


Ja tõepoolest - kolmest arvamusest kokku tuleneb, et väärtustatakse enda jaoks erinevaid asju. Ilmselgelt on see samamoodi ka meeste puhul - üks naine on ühele, teine teisele väärtuslikum.

Samas on tegelikult põnev teada saada ühe või teise arvamust enda väärtuste kohta - tegelikult on see ju eneseiseloomustus.

Nüüd teame, et kui kuldkihar on pühenduv ja sõbralik, siis irooniapõõsas on tegelikult stabiilne ja leebeke (ohoh?), ning Täitsa Blond on pirtspe*se.
Asi seegi teada :)
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 14.16
Näete, kenad ja toredad väärt naised siin koos.
Tehke inimkatse....pange kohe oma mailiadred ülesse ja vaadake, mitu väärt meest kirjutab. Ma eeldan, et tutvumisnurgas ikka tutvutakse.
Ja siis tehke uus kommentaar ja kirjutage, et olete väärt naine, kes teeb väärt mehele suure himuga minetti...ja võrrelge kirjade arvu:)

Annab siis keegi nõu, kuidas lehvsabaks saada...krt, kiire on!
 
täitsa blond 13. märts 2014, kl 14.26
Kuna hetkel on onlines kaks eksperti, alu ja Pert, siis nad võiksid viimase info põhjal valida, milline on siis väärt naine.....mitu naist ju andsid oma nägemuse.
Aitähh.
ps. mul on juba telfinahk peale kasvanud:)
 
punapea 13. märts 2014, kl 14.57
oleneb ju mida väärt on väärt naine. näiteks naine võib olla väärt lehvsaba või täitsa blond või iroonitseja või lihtsalt maria tiitlit. naine võib olla väärt meheta olemist või väärt s.. meest. et siis mõiste - väärt midagi.

väärtuslik naine aga... no seda oskab minu meelest ainult mees kirjeldada. ise pakun, et selline imeliselt tasakaalukas olevus. kõik on absoluutses harmoonias. mehe puhul siis mõistuse hiilgus, jõulisus ja tugevus, isemõtleja, iq kõrge ja maailmavaade vaba, loov, tolerantne. püsiväärtustes konservatiivne, kõiges muus avatud ja arenemisvõimeline. tegelikult rohkem polekski vaja kirjutada, kui iq on üle keskmis:DD

väärt mees on siis sama mis väärt naine. väärt naist, kes teda väärib:D
tänapäeva naine väärib tänapäeva meest. või lehvsaba väärt mees leidis väärtusliku naise. väärtuslik mees ei ole väärt tänapäeva naist. jne.:D
 
alu 13. märts 2014, kl 15.16
ja kokkuvõtteks. kuna me hindame oma väärtust alati kõrgemaks, kui ta tegelikult on (elu on lihtsalt selline) siis oleme me kõik nii väärtuslikud, et meid ei vääri keegi. oleme nii väärtuslikud, et alati ja igavesti leiame yles kõigi vähemväärtuslikud kyljed, kirja, ihu ja eavaead, kuni selleni, et igasugune tutvumine väärtusetutega on yldse mõeldamatu:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!