Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hundi rind
 
milleks see 08. mai 2014, kl 18.43
koolikiusu jutt tutvumistes nurgas? Siin pole keegi laps enam, et solvuda huupi loobitud väljaelamiste peale, mis võivad puudutada neid kas seest või väljast. Muidu õrnad hinged, mis pole täiskasvanuks saanud ja otsivad siit mõistmist või kaaslast?..Ei ole võimalik, kui lugeda solvunute enda mõnitusi.
 
Pert Vere 08. mai 2014, kl 18.46
milleks see Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> koolikiusu jutt tutvumistes nurgas?

Vabandused, sul on õigus.
Minult küsiti lihtsalt näidet, mis puhul võivad inimesed olla leppimatud kasvõi terve elu.

Palun edaspidi ignoreeri mind :)
 
Tom 08. mai 2014, kl 18.58
Perdi juttu lugedes saan ma ka aru, miks ma nii tolerantne ja hääsüdamlik olen :)
mul on olnud õnnelik lapsepõlv ja kogu kooli ning isegi vene kroonu aja, olen ma läbi tulnud niimoodi, et erilisi ingelisi traumasi pole saand. seepärast ma ehk ei oskagi vihata, seda enam kogu ingest :)
 
to Tom 08. mai 2014, kl 19.08
Koolis käimine ei ole Sulle mitte mingit mõju avaldanud. Õigekiri liipab siiani:)
 
perdile 08. mai 2014, kl 19.18
Kuigi me oleme sinuga erinevad, nagu sinagi nentisid, siis olen koolikiusamise osas sinuga täiesti ühte meelt. Arvan aga, et kõik algab kodust. Kui laps on juba ringideealine, on ennetamisega hiljaks jäädud, võib ainult loota, et mitte igaveseks. Mismoodi aga ennetamine sellises kodus käib või peaks käima, kus lapsevanemad ise on koolikiusamise all kannatanud, ei oska pakkudagi. Väga valus ja aktuaalne teema kogu ühiskonnas, mille üks tolmukübemeke on ka siinne keskkond, kus näiteks vaene Hülgehall juba mitu aega saab nii et kasukas tolmab.:))
 
Peletis 08. mai 2014, kl 20.18
On asju, mida ei ole võimalik andestada mitte kellelegi. Unustamine ei ole võimalik tavaliselt, ent esialgne emotsioon asendub aja jooksul ükskõiksusega kuniks kohtud sarnase situatsiooniga uuesti.
Põlegu põrgus? Tegelt ei huvita, kus nad on, mis neist saanud on. Olgu omaette.

Viha on hetkeolukorrast tingitud emotsioon, kuid võib samuti olla sedavõrd võimas, et vabandused ja kahetsused ei loe. Tekkinud situatsiooni olematuks ei muuda, edasise määrab konflikti põhjus ja osapoolte käitumine.
Mis on vabandamise- andekspalumise mõte? Ei, see ei leevenda minu olukorda ega vähenda vastutust, kui olen eksinu. Olen alati lootnud, et kahju kandja leiab natuke leevendust, kandjana olen vähemalt teada saanud, et teine kahetseb, mis ei taga andestamist.
Lõplikult andestatud asjad ei torgi enam kunagi. Paljud oskavad sellisel moel andeks anda?

Postialune- posti (kirjade) alla mattunud? (vabandust, tekkis huvi).

"...annan paar tükki ise vastu...keda jätaksin südamerahus kraavi mädanema..."
...täitsa blond värk...naiselik...:O

Koolikiusajad...karm teema, kuid mitte algus. Üldjuhul algab asi peale lasteaias. Vanuses, kus on veel kõike võimalik muuta. Ja kodust.
Kust tulevad kiusajad ja miks saavad osadest kiusatavad?
Miks ei saa kõik lapsed tuge oma vanematelt?
Kelledest saavad täiskasvanutena vägivallatsejad- kiusajatest või kunagistest kiusatavatest?
Ma arvan, et vägivallaga kokkupuutunu ei igatse tagasi teha, sest ta on kogenud omal nahal tagajärgi. Arvan, et ta igatseb tekkinud olukorda mõista ennast süüdistamata.
Hea oleks, kui oleksid mitte koolivägivalla vaid igasuguse vägivalla vastu- nii enne kui ka pärast kooliaega. Usun, et oledki.

Ei saa valikuliselt võtta oasid tundeid kogu hingega ja osasid mitte. Tom, oled kindel, et Sul on hing?

Seda keskkonda ei saa võrrelda koolivägivallaga. Koolis käimine on kohustuslik, siin viibimine vabatahtlik ja täpselt selle nima alt ja selles sõnastuses nagu endale meelepärane on.
 
Hülgehall kuub 08. mai 2014, kl 20.43
Ooo - koolivägivald, ja juttu jätkub kauemaks..aga lühidalt öeldes, lapsed ongi vahetud, ausad ja..julmad, kui ikka rühmas/klassis on keegi, kes veidigi erineb teistest (riietus, käitumine, muidu metsa poole..) siis hakkavadki kutsikad hambaid teritama ja harjutama ellujäämist ja ellujäämine tähendab nõrgemate väljatõrjumist karjast (õnneks mitte mahamurdmist..), lisame siia juurde pedagoogide mugavuse, vanemate ükskõiksuse (halvemal juhul ülereageerimise) ja ongi meil järjekordne eksemplar ellu astumas, kes kardab (või vihkab) - teisi, iseennast ja kogu maailma..
 
nihilist 08. mai 2014, kl 21.21
Hülgehall, su jutust kumab läbi, et sa oled koolivägivallaga lähemalt kokku puutunud...?
 
Hülgehall kuub 08. mai 2014, kl 21.36
Suisa läbi imbunud, kui aus olla..
 
nihilist 08. mai 2014, kl 21.50
Oma kogemuse põhjal või laste kaudu?
 
muuseas 08. mai 2014, kl 23.09
Vägivald sünnitab vägivalda...
Mõeldes koolivägivallaga läbiimbunule...
 
to muuseas 08. mai 2014, kl 23.31
muuseas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vägivald sünnitab vägivalda...
> Mõeldes kooliväg
> ivallaga läbiimbunule...


õige märkus
 
Hülgehall kuub 09. mai 2014, kl 07.53
Analüütikutel järjekordne tõestus selle kohta, kuidas ma koduseinte aeg-ajalt naist-lapsi peksan ja deliiriumihoos kolmandalt korruselt alla hüppan..varjates seda kõike hea ja sorava jutu ning soliidse välimuse taha,
 
muuseas 09. mai 2014, kl 08.07
Hülgehall, tere hommikust! Analüütikud teavad, kuidas on lood Sinu pereeluga ja püüavad lihtsalt mõista, miks on suhtumine nendesse selline nagu on...
Siin Sa oled kuidagi kontaktivõimeline ja avatud - meeldiv :)
 
Hülgehall kuub 09. mai 2014, kl 08.16
Kuidas saavad analüütikud teada seda, mida ma isegi ei tea...
 
muuseas 09. mai 2014, kl 08.27
Sa ei tea, kas Sul on naine, kas Sa peksad kedagi, kas Sul on kasvatamisealisi lapsi?
Hall, kui Sa oleksid mu dets 2013 Skypes esitatud küsimusele konkreetse vastuse andnud ja mitte teatanud, et ütled seda siis, kui Sa ise otsustad öelda, oleks igasugune analüütiline jälitustegevus ära jäänud.

Hetkel ripun ma juba üle poole aasta maa ja taeva vahel, kartes alla kukkuda. Kui annad võimaluse kukkuda, saan oma luud -kondid kokku lappida ja edasi elada... Vihjeks: kukun alla siis, kui ütled näiteks "Jäta mind rahule!" või "Mul pole ilusaid tundeis Su vastu ega teki ka enam kunagi." vms... Praegu liigitub Su käitumine emotsionaalse vägivalla alla, sest tead, milliseid tundeid tunnen.
 
Hülgehall kuub 09. mai 2014, kl 08.32
/ohkab..../ tütarlaps, mitu korda ma pean ütlema, et ma ei kasuta Skype..? ja pole seda kunagi teinud...ega kavatsegi,
Kuna tegemist tundub olema identiteedi pätsamisega, olen tõsiselt tänulik sellega seonduva info eest - konto nimetus, kasutaja (väidetavad) andmed, välimus jms..
 
muuseas 09. mai 2014, kl 08.35
tean, tean, et Hülgehall kuub ei kasuta Skype... :)
Kas tõesti soovid oma nime avalikustamist? otu-totu :)
 
vahel 09. mai 2014, kl 08.35
hülgehalli sõna muuseas sõna vastu? kelle sõna uskuda või rohkem uskuda? siia võib kirjutada kõike: ma võin ka kirjutada, et mul skaipi ei ole, kuigi istun ise praegu skaibis, keegi ei saa mu sõnu kontrollida.
 
hm 09. mai 2014, kl 08.45
On kolmas võimalus. Eirata võõrast pesupesemist.
 
Agnes 09. mai 2014, kl 08.48
Mul ka ei ole skaipi! Kas keegi usub või ei usu?
Kuidas peaksin tõestama neile, kes ei usu? :)
 
muuseas 09. mai 2014, kl 08.49
Võite küll eirata, seda individuaalsemalt me halliga teineteisele siin läheneme :)

Muide, te võiksite tähele panna ka loo neljandat külge - armukeseotsija isiksus avaneb ja ehk jääb mõni ohver olemata...
 
Agnesele 09. mai 2014, kl 08.52
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul ka ei ole skaipi! Kas keegi usub või ei usu?
>
> Kuidas peaksin tõestama neile, kes ei usu? :)


see oleneb sellest, palju sa siin valetanud ja hämanud oled
 
Agnes 09. mai 2014, kl 08.53
muuseas,

Miks sa seda teed?

Selgituseks, miks ma oma nina siia topin on see, et ma põlgasin foorumis isikliku infoga manipuleerivaid inimesi juba enne, kui ise sellega kokku puutusin.
 
muuseas 09. mai 2014, kl 08.57
Agnes, loll ja naiivne olen... :)
Aga tunded on.
Ja elama peab.
Pole seda elamise kunsti veel ära õppinud.
 
Agnes 09. mai 2014, kl 09.02
"armukeseotsija isiksus avaneb ja ehk jääb mõni ohver olemata.."

Ä..kindel, et tal armukest ei ole? Ma siin just üksvahe otsisin ;)

muuseas,

Meie õpime sinu pealt - internet on psühopaate täis! :)
 
Agnesele 09. mai 2014, kl 09.02
Selgituseks, miks ma oma nina siia topin on see, et ma põlgasin foorumis isikliku infoga manipuleerivaid inimesi juba enne, kui ise sellega kokku puutusin.
-----------------------------------------------------

sel juhul peaksid sa ju ka Hülgehalli vihkama, ta on seda siin foorumis ise ka teinud.
 
Agnes 09. mai 2014, kl 09.05
Ma ütle kohe ära, et mind delfi jutud ei huvita isegi siis, kui see on tõsi! Selle võiks endale pealuu sisse raiuda küll!
Ainult rumalad jäävad siinset ühepoolset manipuleerivat pläma uskuma - see on minu jäärapäine seisukoht ja seda ei muuda miski. Aamen.

..et kuidas siis selle HH armukesega oligi? :)
 
muuseas 09. mai 2014, kl 09.06
Kõik Hülgehalliga lähemalt kokku puutunud naised tituleeritakse tema poolt lõpetuseks psühhopaatideks. Jääb küsimus, kas ta tõmbab ligi psühhopaate või muudab norm naised selliseks...
 
Tom 09. mai 2014, kl 09.07
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Selgitu
> seks, miks ma oma nina siia topin on see, et ma põ
> lgasin foorumis isikliku infoga manipuleerivaid in
> imesi juba enne, kui ise sellega kokku puutusin.


ja esimese kivi peaks ikka viskama see, kes ise patust puhas ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!