Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
40+ vabad naised
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 10.57
Tere!
Selline küsimus. Väga palju on 40+ vabu naisi, kes otsivad endale kaaslast. Meest pole, aga ei nad ei ole ka nõus lühisuhtega või lihtsalt vahel abielumeestega kohtuda. Ainult püsisuhet tahetakse. Huvitav, miks?
 
Hülgehall kuub 14. mai 2014, kl 11.03
Armastusest oled midagi kuulnud..?
 
Pretty Soul 14. mai 2014, kl 11.08
Keegi ei keela ka armukesel armastamast.
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 11.20
Armastus armastuseks, vajadused vajadusteks. Vahel tahaks ju meest, eksole
Mind huvitabki, miks on valikutes ainult armastus, vajadus on jällegi valikutest välja jäetud. On see ea eripära või mis värk?
 
Saima 14. mai 2014, kl 11.21
Aga miks peaks ükskõik mis vanuses naine üleüldse tegema suhetes mingeid allahindlusi? Huvitav, et sul ei teki sama küsimus 20+ või 30+ naiste kohta - nagu oleksid 40+ naised mingi allahinnatud kaup.
 
Nonii 14. mai 2014, kl 11.23
vat need teemaalgataja "lühisuhted", need tähendavad reeglina - tuleb mees, pargib kõhu täis, käib kiirelt voodist läbi ja aidaa. Milleks mulle selline lühisuhe?
40+ naistel üldjuhul ei ole esikohal seksi puudumine, selleks tõesti leiab ikka juhuse. Sellises vanuses otsib naine kedagi, kellega saaks ka midagi muud ette võtta, kasvõi kuhugi minna.
 
Saima 14. mai 2014, kl 11.25
Lisan veel, et on päris palju inimesi (mitte ainult naisi), kellele ei sobi seks ilma armumistundeta (kui inglise keelt mõikad, loe siit: http://www.asexuality.org/wiki/index.php?title=Demisexual). Tänapäeva maailmas on see muidugi veidruseks ja pipardamiseks kuulutatud, sest avaliku arvamuse järgi on seks ju ainult "vajadus" nagu pissihäda, mida võib korda ajada ükskõik kus ja kellega. Aga näed, on osa inimesi, kes vajab seksimiseks emotsionaalset kontakti selle inimesega, kellega ta seksib. On seda tõesti nii raske mõista?
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 11.25
Mitte et 40+ allahinnatud kaup on. 20+ ja 30+ naised on veel armukestega nõus, aga 40+ enam mitte nii väga.
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 11.28
Saima Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> nagu oleksid 40+ naised mingi allahinnatud kaup.

Teatavas mõttes ongi! 40+ vanuses naistega ei looda suhet enam laste saamiseks, ses vanuses muutub ka naise füsioloogia ja järjest raskem on püsida atraktiivsena (sama kehtib ka meeste puhul, aga nemad kaotavad oma välimuse reeglina varem juba). Seepärast on suhte-eelistused selles vanuses ka teistsugused, kui nooremana ja sinna ei ole midagi parata.
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 11.31
Senza, väike parandus. Neid mehi kes tahab naist laste pärast on väga vähe (ei tea isiklikult ühtegi). Tahetakse ikka naist, pärast tulevad lapsed kah.
 
Saima 14. mai 2014, kl 11.36
Just-just, selles vanuses luuakse suhe teiselt pinnalt kui atraktiivsus - inimesega, mitte välimusega. Need 40+ mehed, kes endiselt seletavad, et naist tahetakse ikka välimuse pärast ja blaablaa, on lihtsalt murdeea tasemele pidama jäänud.
 
naine-40 14. mai 2014, kl 11.41
defineeri lühisuhe? Seks siis ainult eks? Mina just tahaks suhet kus meespool ei muutuks puugiks ja ei imeks ennast minu külge. Nagu meeleheitel isikud, kes kellegi leiavad siis kohe vaja kokku kolida ja abielluda jne.Lihtsalt läbikäimiseks seks ka ei sobi, vabalt võib olla seks aga sellele peaks järgnema , eelnema mingidki kooskäimised ja mõnedki tegevused koos.
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 11.42
Ühesõnaga, pikaajaline suhe, käest kinni kõndimine, salsatunnid, joogakursused, seksi jätame mängust välja, võib olla korra kuus saunapäeval saad kui hea poiss oled olnud.
Kui peaksin lahutama, jään poissmeheks :D
 
irooniapõõsas 14. mai 2014, kl 11.49
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saima Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
>
> > nagu oleksid 40
> + naised mingi allahinnatud kaup.
>
> Teatavas
> mõttes ongi! 40+ vanuses naistega ei looda suhet e
> nam laste saamiseks, ses vanuses muutub ka naise f
> üsioloogia ja järjest raskem on püsida atraktiivse
> na (sama kehtib ka meeste puhul, aga nemad kaotava
> d oma välimuse reeglina varem juba). Seepärast on
> suhte-eelistused selles vanuses ka teistsugused, k
> ui nooremana ja sinna ei ole midagi parata.

Kas tõesti iga uue ringiga peab kaasnema ka uus laps? Selles vanuses võiks suhe koos püsida millegi muul kui ühised lapsed ja laenud/liisingud. 40+ inimestel on enamasti juba varasemast lapsed olemas ja normaalne oleks, et siis ka nendega tegeletakse, mitte ei mõelda uue kaaslasega uute tegemisele.
 
naine kes ka 40+ 14. mai 2014, kl 11.50
Asi on nii - osad mehed (ka. teemaautor) ei taha lahutada kuid väike vaheldus armukese näol oleks ju tore ja tõstaks enesetunnet. naistel vastupidi - kui oled üle 40, pole seks enam suhtes peamine. Vabal naisel on alandav olla kellegi armuke. Pigem olla üksi või tegeleda/suhelda vabade meestega. Milleks ennast alandada? Kenal naisel pole selleks mingit põhjust.
 
Saima 14. mai 2014, kl 11.53
Tüüpiline on see, et vastuspostitustest loeb küsija ainult seda, mida tahab. Tahab lugeda "seksi ei saa, ainult joogatunnid", siis loeb. Teda ei huvita, mis talle tegelikult kirjutatud ja vastatud on. Muidugi, milleks süveneda, ta ju teab ise kõiki vastuseid.
 
Agnes 14. mai 2014, kl 11.58
Parem olla rikka mehe armuke, kui vaese mehe naine.
Teada ju, et MB istmel on mugavam nutta :)
 
Väärikas emane kass 14. mai 2014, kl 12.06
Eneseväärikus on olemas, ja see ei luba mõttetuid lollusi teha. Midagi püsivat, midagi hingele, kuniks elada veel jäänud on, see on püsisuhte väärtus. Keeraks lihtsalt ühe hea, toreda ja püsiva isakõutsiga sabad rulli ja kõnniks kõrvuti lõpuni nagu raudteerööpad.
Mjau.
 
Hülgehall kuub 14. mai 2014, kl 12.09
ja vahel hüppaks raudteerööpalt maha ja käiks korra teeäärses metsas metsmaasikaid söömas..
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 12.10
Kordame need kuldsed sõnad veelkord üle...

Parem olla rikka mehe armuke, kui vaese mehe naine.
Teada ju, et MB istmel on mugavam nutta :)

Ülejäänud naised, palun rääkige enda eest!
 
N 40+ 14. mai 2014, kl 12.12
Mina küll ei taha pikka püsisuhet, milleks mulle mõnda harkjalga koju jalgu koperdama. Ise söön, joon ja peeratan diivanil ja vahin telekat. Miks pean veel kellegagi arvestama. Mulle meeldib kui mõni mees aegajalt läbi astub, teeb oma tegemised ära ja lahkub peale seda.
 
rp 14. mai 2014, kl 12.24
Armukeseks ei hakka kuna ei paku pinget salasuhted.
 
KM 14. mai 2014, kl 12.35
Kui abielumehel on piisavalt vaba aega õhtul ja nädalavahetusel, siis miks mitte, tule ja veedame selle aja koos. Üldjuhul, kallid abielumehed, teil seda aega ei ole ja naine istub kodus ja ootab, et kas tulete ja millal tulete. Sellis suhet ei soovita küll kellelegi.
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 12.54
N 40+ kui mingi hetk tuleb tahtmine, et keegi mees läbi astub, siis anna teada ;)
 
tiibadega kurat 14. mai 2014, kl 12.56
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.39.
 
ei ole maad vanadele meestele :D 14. mai 2014, kl 13.04
teemalagataja, nii vana ja ikka nii loll? sinuvanuste meestega pole ju voodis enamasti midagi peale hakata? äraaetud vanad kronud, ei seisa, ei ripu :(

siin üks naine teatas, et naised 40+ pole seksist niiväga huvitatud. heh, ei tea kust tal küll sellised andmed, mina, n40+, küll alla ei kirjuta, pigem siiski vastupidi, huvi on ikka väga suur. olen ise väga heas vormis ning seksiks on 30 ringis mehed suurepärased - võimakad, aktiivsed, mängulised ja fantaasiarikkad. pingutavad ka, et tasemel olla. paraku pole nendega jälle hingelist sidet enamasti, seetõttu kui looksin suhte omavanusega, siis kindlasti seepärast, et oleks koos huvitav ning vaimselt motiveeriv. mees peaks olema tark ja laia silmaringiga. eriti vana mees. see aga eeldab teiseteise tundmist ja mingil määral ka pühendusmist.
 
Tom 14. mai 2014, kl 13.11
sellega olen ma nõus küll, et 40+ naised on igavesti seksimaiad. mulle, kui vanamehele, see aga eriline röem, sest miski ei oia füüsist paremini korras, kui regulaarne seks. kui veel sellepääle muidu kah poputatakse, siis polegi paremat tahta :)
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 13.19
Aga milles küsimus, siis tuleb võtta kaks meest...noorem seksimiseks ja vanem hingele.
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 13.24
täitsa blond, mul tekkis sama mõte selle teema käigus, ainult et naiste osas.
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 13.33
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kordame need kuldsed sõnad veelkord üle...
>
>
> Parem olla rikka mehe armuke, kui vaese mehe naine
> .
> Teada ju, et MB istmel on mugavam nutta :)
>
>
> Ülejäänud naised, palun rääkige enda eest!


TB, aga vastupidi?
Kui juba oled rikka mehe naine, siis vaene armuke sobib juba ka?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!