Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis teema siis järgmine tuleb
 
Agnes 21. mai 2014, kl 14.44
"ilma, et nad peaksid kartma, et nende identiteet välja tuleb"

Ojaa, muidugi..mehed on nagu jälituskoerad tead, sega jälgi, muuda nime ja varja ennast nagu segane..kohutav. Autole tee ise uus numbrimärk ja värvi või pea rõvedaks punaseks..sellepärast sel punapeal rattakumme kogu aeg läbi torgitaksegi :)
(lokke kohendades)Ahh, eks osadel naistel käivadki need eluraskused kaasas ja osadel pole õrna aimugi.

HH,

Arvata võib ;)
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 14.48
Eks ma nii arvasingi../muigab jälle/
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 15.19
Agnes Sa oled praegusel hetkel veidi kitsarinnaline. Selles ebanormaalses maailmas ei eksisteeri just väga palju "normaalseid" kodanikke. Üks inimene on see, kes on ühelpool ekraani ja teine inimene oled Sa see, kes on ilma ekraanita.
Hea näide sellest, mis juhtus minu Parima sõbrannaga.
Oli saanud samuti tutvumisportaalis noormehega tuttavaks. Suhtlesid skype ja telefoni teel mingi aeg. Ühel hetkel jõudsid nad ühisele arusaamale, et peaks reaalselt ka kokku saama. Kuna nad said hästi läbi, naersid koos ja nende mõttedki olid sarnased, otsustasid nad koos välja minna. Mõeldud tehtud. Kõik ilus kena ja neil oli lõbus koos olla(tean kuna Sõbranna saatis mulle korduvalt sms-e, et neil kahel koos väga mõnus) Meil oli omavahel kood, et kui miski tundub kahtlane, siis saadame teineteisele smsi ja lähme teineteisele järgi. Kell kolm öösel saingi selle smsi. Kohe positsioneerisin teda ning sõitsin talle järgi. Koht kuhu ma lõpuks jõudsin, et olnud üldsegi mitte ööklubi. Vaid Tallinna külje all olev mets. Kui sain sõbranna kätte siis minu sõbrad jäid sinna selle "toreda noormehe" juurde.

Minu jutu point oli selles, et igal inimesel on kaks poolt. Üks on ekraani taga ja teine ilma ekraanita. Näide oli küll karm kuid see on üks osa meie "ebanormaalsest" või "normaalsest" elust.

Kas nüüd ka nii väga muigate??
 
hullud päevad 21. mai 2014, kl 15.23
kas muie on samuti ebareaalne? õigem oleks küsida, kas Hülgehall kuub on reaalne mees või üks arvukatest libadest?
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 15.27
Räägin enda eest ja olen reaalne, liba kohta kahjuks ei tea,
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 15.34
Rõõm kuulda, et vähemalt üks Hülgehall kuub on reaalne.
Mina olen ka reaalne :))))
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 15.38
Lugesin seda lugu ja tegelt tekkis üks küsimus - kuidas saab lõbusa kohtingu käigus lõbusaid SMS-se saata, ilma et noormees midagi ei märkaks..? küsin seetõttu, et minu andmetel on selliste ohtlike kavatsustega härrasmehed reeglina ülitähelepanelikud ja esimese asjana nad elimineerivad oma saagi igasugused sidepidamisvahendid (kasutades selleks üliosavaid psühholoogilisi võtteid..),
reaalne jah,
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 15.38
Ma oleksin selle pika jahumise peale jõudnud juba ammu 3x seksida:)....vahemaast hoolimata.
Ostke kondoom ja võtke tuba:)
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 15.45
Hülgehall kuub, ma ei oska sellele küsimusele vastata. Kuid kui ise olen väljas käinud, siis ikka olen saatnud nt toaletis olles või suitsu tehes smsi kuidas õhtu kulgeb või, et kas kõik on korras või mitte. Meie omavaheline salasõna koosneb kolmest tähest ja kui oled inimesel kiirvalimis nupu all, siis ei ole seda üldse mitte raske teha nt hoiad käe taskus ja siis vajutad nuppu. Annaksin Sulle võib olla parema vastuse kui oleksin uurija :).
 
hullud päevad 21. mai 2014, kl 15.50
olen juba öelnud, kui vajan nõu, siis küsin kindlasti.:)
Hülgehallile jätan aadressi tahelepanu.1@gmail.com otsus seda kasutada jääb tema teha.
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 15.56
Noh, kas oli nüüd just nii detailselt vaja rääkida, aga lihtsalt aeg-ajalt puutud ka linnalegendidega kokku, mis muidugi ei tähendaks, et haigeid inimesi meie keskel ei liiguks..
Eks ma langetan otsuse,
 
tookes 21. mai 2014, kl 15.56
mul siiralt kahju, et üksikasjalise seksiteema maha magasin. Ikka juhtub, kui harva kohal käid.
Aga tõstke ettepoole, kui keegi teab, millest jutt.
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 16.01
Daam kübraga...jube lugu, enam ei julgegi kohtingule minna:( Aga seleta täpsemalt...kas sõbranna lohistati metsa või alguses oli ikka natuke nõus ka?

Aeee Pert ja hüljes...kas tuleksite minuga kohtingule kaasa, turvameesteks?:)
 
tookes 21. mai 2014, kl 16.06
lugesin kommentaarid läbi. Igav peabki siin foorumis olema, kui huvitavamad asjad ära kustutatakse.
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 16.11
tookes...no ei tohi siin poolt päevagi vahele jätta, muidu jääd kõigest heast ilma:)
Siit koristati ära väga õpetlik teema suguhaigustest ja kondoomi vajalikkusest.
Agnes, armas inimene, ei pidanud paljuks isegi kondoomi pealepanemist totudele õpetada:)
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 16.12
"Aeee Pert ja hüljes...kas tuleksite minuga kohtingule kaasa, turvameesteks?:) " Tahtsin just sama küsida :))))

Kuna Sõbrants joob väga vähe siis ühel hetkel tundis, et pea käib ringi ja siis Hr.Tore Noormees lubas ta koju viia kuid see "kodu" oli metsas. Ma siiani tänan Jumalat, et ta jõudis smsi saata ja ma julgesin gaasi põhja vajutada, sest suuremasi kiiruseületaja ma ei ole.
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 16.13
Siin peab olema eraldi seksiõpetuse teema :D
 
irooniapõõsas 21. mai 2014, kl 16.14
jah, ja ma palusn resümeed. Kahju, kui head teemad kaovad. Agnes võiks ju oma etteastet korrata.
 
tookes 21. mai 2014, kl 16.18
vana kooli mehed kondoomi jah ei salli, aga kas admin tõesti nende hulka kuulub?
 
irooniapõõsas 21. mai 2014, kl 16.19
Daam kübaraga, selliseid situatsioone võib ette tulla ka tutvumise puhul reaalelus, näiteks mõni töökaaslane vms.
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 16.20
Jah, Pert on hea valik, tal relv ka püksis:D
Pert, sa ju lendad kohale, kui täitsa blond hädas on?
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 16.21
Ma tean seda :)
 
tookes 21. mai 2014, kl 16.23
...aga seepärast olengi foorumis harva käinud, et igav on igakord tundunud. Omaenese peas on ka huvitavamad mõtted kui keskmine tutvumisteema. Sestap olen kähku jalga lasknud ja hellitanud illusiooni, et inimesed (sh mehed) on sisemas ikkagi palju huvitavamad.
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 16.28
Ma sain teada, et siin seksist rääkida ei tohigi:(
Aga kuidas sa siis tutvud...pärast ehmatab mõni vanamees ennast veel hauda, kui kuuleb, et ma seksi ka tahan, eksole?:)
 
abi 21. mai 2014, kl 16.35
Mõni rida allpool on teki all teema, järsku vaatate sinna!
 
to abi 21. mai 2014, kl 16.40
neile meeldib just siin hargitada, ehk mõni mees nuusutab
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 16.40
Virtuaalmaailm on mõnikord ehmatavalt väike, nagu konnatiigis loksuks vesi põlveõndlasse..kas tänapäeval kondoome 3D printeriga ei saaks trükkida..? ntx. koos modelliga..
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 16.40
Ei taha sinna, seal käib ainult tahapanemine:(
Mina soovin tutvuvda, votttt.
 
tot to abi 21. mai 2014, kl 16.45
to abi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neile meeldib just siin hargitada, ehk mõni mees
> nuusutab


aga mida teie siit otsite?
 
to 21. mai 2014, kl 19.07
tot to abi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to abi Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > neile meeldib just
> siin hargitada, ehk mõni mees
> > nuusutab
>
>
>
> aga mida teie siit otsite?

ära kujuta ette, et sa üksi võid siin laiutada ja läbu panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!