Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mees 48 teema, mille kommenteerimine lukustatud?
 
naine 04. juuni 2014, kl 13.38
mingi uus trend? et foorumis paneme teemad lukku? mis asja mõte on?

ise muidugi sellisele ülbele mehikesele ei kirjutaks, sest enda poolt nõudmised on ta kirja pannud, samas pole sõnakestki poetanud, enda kohta. kujutabki ette, et naistele peaks olema piisav motivatsioon kirjutada põhjusel, et ta on mees :D mõnele ehk ongi, millistele, saime ka postitusest lugeda - ei kõlvanud mehele.

üldjuhul muidugi elu on näidanud, et kui endas kohta midagi ei kirjuta, siis midagi head kirja panna pole :) seega meeleheitel naised, teie võimalus!
 
Hülgehall kuub 04. juuni 2014, kl 13.40
Aga ega kui merepõhja sukeldud pärleid otsima, siis ka pole merekarbi kaane peal kirjas, kus see kõige ilusam pärl asub...kõik pead kaladale tooma, mis käe alla satub ja siis alles jääb avamisrõõm..
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 13.48
Konkreetne tutvumiskuulutus ju. Nagu läheks poodi ja nõuaks vajaminevat kaupa...:)
Vähemalt mees teab, keda mees tahab, mitte ei tuhni kobamisi meremudas, teadmata kas saab pärli või hambaproteesi.

Ps. olen mittetutvuja :)
 
mees 48 üllatunud 04. juuni 2014, kl 13.54
Jah, kel huvi, see kirjutab mulle meilile, lihtsalt siin teemas pole mul enam midagi juurde lisada, las siin kommenteerimine jääb neile, kes antud väljatoodud põhjustel mulle ei pea sobilikuks kirjutada!!!
Aga teadjamad, mida tähendab, kommenteerimine suletud moderaatori poolt???
 
õde 04. juuni 2014, kl 14.03
"kehavormilt naiselik, saledail pole mõtet kirjutada, sama ka ülekaalulistel"
-------------------------------

Kuule, mees 48, kas sa ikka ise ka tead, mida tahad? Missugune see naine siis olema peab, kes ei tohi olla ei sale ega ülekaaluline?

Väga informatiivne tegelikult.
"Soovin tutvuda kena naisega, kes ei tohi olla sale ega paks."

Vb model viskas lihtsalt üle siinses foorumis vohav liiderlikkus, lollus ja vaimupimedus?
 
naine 04. juuni 2014, kl 14.04
foorumi mõte peaks olema ju kommenteerida, seetõttu on tõesti imelik, et seda teha ei lasta. isegi kui teemaalgataja ise ei soovi kommenteerida rohkem ja suhtleb edasi vaid meiliga, siis teistelt võimalus ära võtta on küll imelik. ometigi on anaaliteemasid kõik kohad täis, avad pahaaimamatult paremal olevast tulbast mingi uue teema ja saad anaaliga pläraki vastu nägu. seda peab delfi normaalseks ju. sõna kaalikas oli aastaid sõna, mida läbi e lastud, samas sõnu anaal ja pepukas jms. lukustada ei saa/taheta? miks küll?
 
Hülgehall kuub 04. juuni 2014, kl 14.29
ei tea, ei oska kommenteerida, mina ise küll otsin küllaltki liiderlikku ja vabameelset abielunaist endale armukeseks, aga näe, keegi pole seetõttu mind siit Foorumist veel välja visand...ehk vaimujõu ja viisaka sõnakasutuse pärast...?
 
punapea 04. juuni 2014, kl 14.31
õde, mina küll saan aru, mida see tähendab:D

ja see teema lukku panemine... see on minu arust väga õige tegu. mida on sul kommenteerida tutvuja teemas, kes selgesõnaliselt ütleb, et suhtleb ainult meili teel?
 
mees 48 veel ja tõesti viimast 04. juuni 2014, kl 14.52
Armsad delflased, mul tõesti ei ole aega istuda naistekas :), aga ehk õnnestub siit leida kaaslane ja teistel rõõmu kommenteerida!
Kui keegi ei saa aru, kes jäävad saledate ja ülekaaluliste vahepeale, siis ütlen täpsustuseks, et naiselikud naised!
Pöidlad pihku :) ja julget tegutsemist!
 
õde 04. juuni 2014, kl 14.53
No aga tutvuja on ise ka üllatunud, et teema lukku pandi. Ta ilmselt ise seda ei nõudnud.
 
mehe sõna? 04. juuni 2014, kl 15.00
mehe sõna, tahab annab, tahab, võtab tagasi :D nüüd kommenteerib juba siin teemas ja ikka iga kord viimast korda :D suht hale.
 
hm 04. juuni 2014, kl 15.39
Arvan, et ta palus selle ise lukustada.

Sale ja ülekaaluline võivad olla samuti naiselikud naised.
 
õde 04. juuni 2014, kl 16.15
Parem siia mõni xhamstri video üles sättida, et potentsiaalsed kandidaadid ikka teaks oma kehakumerusi võrrelda ja ennast seeläbi sobivaks või mittesobivaks kategoriseerida.
 
to mees 48 04. juuni 2014, kl 17.21
Kle sa lubasid ju mitte kommentaariumis sõna võtta. Nüüd juba mitu postitust siia tekitanud. Oled sõnapidaja mees siis või järjekordne delfi kelgunöör???
 
Tom 04. juuni 2014, kl 18.14
õde, ma arvan, et moded korjavad need hamstri videod siit üsna ruttu ää :)
üldse on mul mõte, et selle foorumi osa võiks kuidagi ümmer nimetada, näiteks mõnusa lobamise koht, kus pole keelatud ka tutvumine :) siin neid tõsiuskseid tutvujaid ju vaid käputäis ja nendest ka pooled mingid imelikud :)
 
mängime poodi :) 04. juuni 2014, kl 18.21
Täiskasvanud mees peaks ju suutma ühest ehk siis 10+ kogemusest järeldusi teha? Et lisaks sobivas mõõdus ja kulumisastmes pakendile loeb ka sisu, eriti kui soovitakse tõsist suhet.
 
Tom 04. juuni 2014, kl 18.31
mängime..., kui mina tutvuks, siis ma alla kuud aega kirjavahetust üldse poleks nõus kohtumagi.

ok, kui just ületamatut seksinälga pääl ei ole. :D
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 18.49
Tom, arvad, et kui Sul on parajasti ületamatu seksinälg, siis kehtivad Sinu tingimused - saan kohe, kui tahan või võtan ette mõne lahkema tädi... Et siis naised ongi nii võtta ja jätta?

Tegelikult Sinust ma seda ei usuks, oled jätnud üsna asjalike põhimõtetega mehe mulje, aga räägi, kuidas siis on :)
 
Tom 04. juuni 2014, kl 19.09
MO, eks neid naisi on igasugusi, aa ma tegelt nii valiv, et igasugustega isegi ei kohtu :)
isegi kui seksinälg peaks pääl olema, siis ikka on sisemine kontroll nii suur, et kergelt liimile ei lää (kuigi nooruses on igasugu jamadega tegeletud :D)
 
ikka ju meheks olemise probleem 05. juuni 2014, kl 04.55
no eks tomil ka testosteroon lahkub vananevastst kerest, siit ka siis mehe arvamus juskui oleks valjaks hakanud.. lihtsalt vanal mehel igakord enam ei seisa. lihtne ju aru saada vananemise pöördumatusest?
 
Tom 05. juuni 2014, kl 08.54
ikka..., eks ta õige ole, et vanusega see testosteroon kerest kao, sinna pole miskit parata ja tegelt pole ses ka midagi alba, ega see tähenda, et vähem/kehvemini seisaks ;) iseasi on kuidugi see, et sinu pääle ei seisa ka noortel meestel mitte :)
valjaks, isegi oljaks, ei taha ma kunagi akata, pole nagu minu rida.
 
mees 48, veelkord otsimas 05. juuni 2014, kl 12.46
See, et keegi moderaator teema sulgeb, on muidugi üllatav!
Teema, kuhu kuulutuse panin, on saame tuttavaks- eeldab juskui tutvumis lehekülge?
Aga see selleks, kas tõesti siis siin lehel ei käi enesekindlaid vabu naisi, kes endale kaaslast otsivad, üllatav. Kas kõik istuvad tasulistel saitidel, või elataksegi mõnuga üksi, pea teki all ja kannatatakse, või lihtsalt unistatakse?
Julgust palun, naised vanuses 45-49 ja vabad, armsalt naiselikud, õrnalt pehmed, olete oodatud tutvuma!
 
hm 05. juuni 2014, kl 12.51
milleks? lugemaks hiljem siit, mitu kirjutajat oli ja milline viga neil küljes oli?
 
irooniapõõsas 05. juuni 2014, kl 13.02
Need, kes mõnuga elavad, ei kannata pea teki all. Isegi, kui üksi elavad:)
 
omg 05. juuni 2014, kl 13.13
No aga sa mees ju juba tutvusid nendega. Võid edasi astuda või siin edasi üllatuda :)
 
mees 48, veel 05. juuni 2014, kl 13.25
Ja homme võiks ju tantsulkale minna?
 
:) 05. juuni 2014, kl 13.28
Mine, kes keelab :)
 
enesekindel vaba naine 05. juuni 2014, kl 18.46
enesekindel aba naine ei kirjuta igaks juhuks mingile meessoost isendile, kes enda kohta midagi ei kirjuta, aga naisele seab nõudmisi. ehk siis sina arvad, et sulle peaks kirjutama enesekindel ja vaba naine, aga naine ei tohi ette soovida, et tahab kirjutada vaid majandulikult kindlustatud (nagu naine isegi), haritud ja heas sportlikus vormis pikemat kasvu mehega? pakun, et oled 1.70 (ja sedagi pibo peas).
 
Kahju 05. juuni 2014, kl 19.00
..et siin laikimise võimalust pole...
 
Täitsa Blond 05. juuni 2014, kl 21.28
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.04.2015 12.26.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!