Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vajan kiirabi
 
Armas n 08. juuni 2014, kl 14.45
Vajan kiiresti abi luhtunud suhtest tervenemisel. Paranemine on küll juba alanud, aga vajaksin enda lähedusse üht mehelikku meest, kes toetab tervenemisel. Ei vaja lohutamist, vaid lihtsalt unustust, kirglikku suhet, mis ei pretendeeri jätkusuutlikkusele, kuigi ka sellest sobivuse puhul ära ei ütleks. Vanusepiiranguid pole, aga sobivaim vanus oleks 35-55.
 
:) 08. juuni 2014, kl 14.54
Isased kiirabid vanuses 35-55:)
 
karm elu 08. juuni 2014, kl 14.55
Siin ei ole selliseid mehi. Küll aga võid poriloopimisest mõnu tunda. Ehk see aitabki tervenemisele kaasa.
 
M51 08. juuni 2014, kl 15.00
Kuidas kiirabi peab kohale jõudma, kui sa sihtpunkti ei määra?
 
Mittekeegi Olikord 08. juuni 2014, kl 15.03
Aga kui see "kiirabi" juhtub Sinusse ära armuma? Sina saad küll leevendust, aga tema... Lumepalliefekt.
 
armas n 08. juuni 2014, kl 15.08
Kiirabi armumine oleks vägagi tervitatav. Aga teatavasti mehed ju nii kergelt ei armu. See võtab aega ja ehk olen ise ka selleks ajaks armumiseks valmis.
 
teemaalgatajale 08. juuni 2014, kl 15.24
Saa enne eelmisest suhtest üle ja alles siis hakka uut otsima. That`s the point!
 
Tom 08. juuni 2014, kl 15.34
siin armukese otsijaid küll, alates rigamanist ja lõpetades ülgealliga. kui ise ei julge oma meili välja panna, siis otsi vanadest teemadest, küll nad üles leiad :)
 
armas n 08. juuni 2014, kl 15.45
Tegin siin juba natuke uurimistööd. Tundub, et rigaman on üks kummaline tegelane, kes aina otsib. Hülgehall elab vist kauges kagunurgas ja vaevalt viitsib siia põhja poole kiirabi osutama tulla. Pealegi, ta vist eelistab väga noori neidiseid.
 
Tom 08. juuni 2014, kl 16.00
nuvot, siis mai saa abiks olla, kui ikka telhvi raudvara ei sobi, siis pole mul enam kedagist pakkuda :D
aa sa kuuluta, ehk siiski näkkab kah ja saad mõne lohutaja. neid katkisi ingi siin aeg-ajalt ikka käib :)
 
armas n 08. juuni 2014, kl 16.14
Hea Tom, tänan abi pakkumast. Eks lohutab seegi, kui keegi osavõtlik on. Aga ma ei ütleks, et just katkise hingega olen. Võiks isegi öelda, et füüsiline pool on rohkem kannatajaks. Annan endale aru, et tegu ei olnud vaba mehega ja teadsin juba ette, et see lugu hästi lõppeda ei saa. Aga ometi, ometi, kui see juhtus, on sellest raske välja tulla. Raskem, kui ma aimatagi oskasin. Sest algus oli lihtsalt mäng ja ei midagi muud.
 
Lex 08. juuni 2014, kl 16.39
Miks sa arvad, et kui see mees okeks vaba võiks midagi teisiti olla? Kellegi seitus ei ole küll kahe inimese suhetes küsimus, kui tegemist on tõeliste tunnetega. Pigem arvan, et sinus on midagi sellist, mis teist osapoolt tõsiselt häirib ja sina armastasid selles suhtes oluliselt rohkem. Südant ei saa kahjuks sundida ja kui sa suhte algul tõsiseod vigu teed, ei jää hiljem muud üle kui kahetseda. Arvan, et kui see mees oma suhte lõpetab, ei ole sina ikkagi see, kellega ta tahaks ühist tulevikku. Küllap tead ka põhjust miks see nii on. Seega, ole vapper ja liigu võimalikult väärikalt edasi!
 
hmh 08. juuni 2014, kl 16.42
no ise oled süüdi ja sellest selline jama. Peadki kannatama, et edaspidi ei topiks end abielu vahele. Keegi normaalne mees sinusugusega enam suhet ei alusta.
 
viimasele 08. juuni 2014, kl 17.19
Palun kirjelda normaalset meest?
 
illegaal 08. juuni 2014, kl 17.19
mis tast hurjutada. tädi küsib otse asenduspulka, kasvõi üheöökat.
kas kuival naine saab teenusena meesprosti osta, nt bordumajast.
mansion ghost 08. juuni 2014, kl 17.30
meesproste? ainult vilistagu tänavanurgal, mõni ehk maksaks pealegi :D)
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 08. juuni 2014, kl 17.38
Vanuse skaala on hullult lai. Mai kujutaks küll ette liiga noort/ vana kodaniku endale ette, kellega kas või manufaktuurini jalutada.
 
Hülgehall kuub 08. juuni 2014, kl 18.07
See on küll väga vale arusaam, et ma ainult noori neidiseid vaatan, ega ma mingi lasteaiakasvataja ei ole..ikka enda vanuseklassis, enam vähem 35 - 45, kuigi erandid pole ka keelatud..
ja kasutan kummi ka, kuigi jällegi on vastupidist väidetud,
 
armas n 08. juuni 2014, kl 18.20
Hülgehallile: Kagunurgast loodenurka sõitmine võtab parasjagu aega. See oleks küll uskumatu temp, kui suudaksin su seda tegema panna. Pealegi on ees jälle töönädal. Ja pragmaatiline ma pole, et kohe kummi peale mõtlema hakkan. Sinu repliik kummi kohta pani mind enda olukorra üle juba mõtlema ja kutsus väikese muige esile. Tänan tuju parandamise eest!
 
armas n 08. juuni 2014, kl 18.27
Kohati tundub mulle endalegi see jutt kiirabist juba tormina veeklaasis. Aga eks meil kõigil ole niisuguseid momente, kus abi vajame. Eelkõige siiski hingelises plaanis, kuigi ka füüsis vajab oma osa. Tundub, et tänu siia kirjutamisele olen vist kõige raskemast momendist üle saanud. Aga siiski ei loobu unistamast ühest heatahtlikust mehest enda kõrvale.
 
Hülgehall kuub-le 08. juuni 2014, kl 18.44
Vaata,et liiga palju ei kasuta.Muidu saad saatuselt viimase teate.
 
sangar 08. juuni 2014, kl 18.59
Kas üks 45a.mees Tallinnast sobiks? Kui noor ise ja kus kandist?
 
nõme m 08. juuni 2014, kl 19.13
armas n, sul aadress on?
 
dr 08. juuni 2014, kl 19.24
Kas süsti kardad? Kuhu peab kihutama?
 
armas n 08. juuni 2014, kl 19.57
Olin vahepeal väljas ilusat vihmajärgset loodust nautimas. Siia on mitu sangarlikku meest kogunenud. Hea doktor, süsti ma ei karda!Vaprad mehed, kirjutage mariss@hot.ee
 
armas n 08. juuni 2014, kl 20.02
Palun sangaritelt vabandust. Kirjutasin aadressi valesti, peab olema mariss2@hot.ee. Ootan kirju!
 
PikkKoib 08. juuni 2014, kl 20.33
Kas ennem kirjutamist julgust võib juurde lonksata? :P
 
Tom 08. juuni 2014, kl 20.35
hei,nagu ma aru saan,sobivad ka sulle hõivatud mehed.ikka kindlam värk ja pole kummi vaja.
 
Kuule Tom 08. juuni 2014, kl 20.40
mis siin juba teed, ole oma oimagaadidega ja ära tüüta eesti naisi, sa ju ei vaja neid.
 
Tom 08. juuni 2014, kl 20.45
ei ole siin imelikku midagi.Tom tahab ka vaheldust ihule ja hingele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!