Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas püsikaks saada?
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 21.16
Lugupeetud väga austatud püsikad!

Kuidas saada teie sarnaseks, olla vastu võetud teie siseringi, olla teie vääriline?
Pikemal lugemisel ja teie tegemiste jälgimisel saab selgeks, et paremaid, targemaid ja ilusamaid inimesi kui teie ei ole. Sellepärast tahan saada teie sarnaseks.
Unistuste soov on olla nagu siin mune hauduvad mehed (Tom, Pert Vere, Hülgehall kuub, kummitus) või sama ilus ja lõpmatuseni vaimukusi pritsivad epatavad naised (Täitsa Blond, Agnes, igasugused lendavad elukad) Elu unistus on saada teie sarnaseks! Andke head nõu vääritule algajale!

Palavate tervitustega
Teie interneedus
 
?? 25. juuni 2014, kl 21.23
Keegi astus varbale, aga otse teda ei julge rünnata ja närid kõigi kallal?
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 21.27
Mismoodi närin? Minu pöördumises sa ei leia ühtki ebatsensuurset sõna ega rünnet, ainult austust ja imetlust.
 
?? 25. juuni 2014, kl 21.32
Puhas sarkasm. Milleks? Mida see annab?
 
Hülgehall kuub 25. juuni 2014, kl 21.34
Jää lihtsalt iseendaks ja ära karda avaldada oma mõtteid ja arvamust, see oleks minu soovitus..
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 21.56
Avaldasingi oma mõtteid ja arvamust, ei kartnud, kuigi küsimärgid mind vägisi ründamises süüdistavad.
 
?? 25. juuni 2014, kl 22.03
Kus süüdistust näed? Küsimuse esitamine on süüdistamine?
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 22.06
Armas internetinedus! Sa oled juba ammu meie seas, kuidas muidu sul kõikide püsikate profiilid lausa peas on. Astu lihtsalt julgesti kapist välja.
Saad minult plusspunktid ka sarkasmi kategoorias:)
 
raske töö 25. juuni 2014, kl 22.07
kullake, kõik tuleb raske tööga ja pidevalt harjutades.
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 22.08
Kuigi sa pole püsikas, näib sind kõige enam minu teema häirivat. Püsikas Hülgehall kuub suhtus rahulikult ja andis vähemalt soovituse.
 
mh 25. juuni 2014, kl 22.08
Kes on üldse püsikas?
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 22.13
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Armas internetinedus! Sa oled juba ammu meie seas,
> kuidas muidu sul kõikide püsikate profiilid lausa
> peas on. Astu lihtsalt julgesti kapist välja.
>
> Saad minult plusspunktid ka sarkasmi kategoorias:)


Pähe pole tarvis midagi õppida, selle eest hoolitsevad püsikad ise usinasti. Kapis on turvaline olla, tähelepanuvajadus pole ka veel vajalikul tasemel.
 
rituaal 25. juuni 2014, kl 22.18
Aja tagumik uurakile, pigista kannid hästi laiali ning Tom tuleb ning põrutab sulle peeruvahele. Kui tunned midagi sooja mööda reisi alla voolamas, siis tead, et oled ametlikult püsikaks saanud!
 
mittepüsikas 25. juuni 2014, kl 22.20
püsikad on nõmedad ja lamedad
 
Moded, magage end kaineks ja asuge tööle 25. juuni 2014, kl 22.23
Huvitav, et mina tahtsin avaldada mõningaid TSITAATE supikana AVALDATUD blogist, aga siinne mode ei lase läbi ?!? Leiab,et sobimatud väljendid!
Tule taevas appi, midagi säärast, mis SIIN lugeda on, seal küll polnud!
 
a 25. juuni 2014, kl 22.25
kes see supikana on?
 
sisselogimata püsikas 25. juuni 2014, kl 22.25
Alustasin vaikselt siinseal teemades oma arvamuse avaldamisest. Ja nii ta läinud ongi, oma pool aastakest. Vist olen ka püsikas, kuigi interneedus minu sarnaseks saada ei taha:)
 
:) 25. juuni 2014, kl 22.25
Pane lingina:)
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 22.31
Selleks, et arvamust avaldada, peab midagi öelda olema. Põhiliselt seosetu möla ajamiseks hakkab kahju elust ja ajast.
 
:) 25. juuni 2014, kl 22.35
Ära tee siis seda:)
 
irwirw 25. juuni 2014, kl 22.44
püsikad läksid kihama nagu herilased ja nõelavad vaese interneeduse varsti surnuks.:P
 
:) 25. juuni 2014, kl 22.51
Emane kõuts saabus keelt näitama:)
 
hingel, endiselt hingel 25. juuni 2014, kl 22.56
Lihtne. Võtad mõnele siinsele eluigavlevale/ennast üdini pänevaks tegevale, igapäevasi tegemisi/ muusikamaitsetust levitavale kährikule lähedase nime, matkid teda pisut, loobid niisama paneele veel mõne roosiaeda ja ülejäänud hüäänid on kohe peagi platsis oma territooriumi kaitsma klähvimise ja sirtsutamisega siiasinna. Mõni isegi lubab maha hakata murdma, kui on käinud mõned korrad jõusaalis oma magu paika venitamas.
 
:) 25. juuni 2014, kl 23.00
Ei ole Jõusaali Triin nüüd nõnna hull ka:)
 
interneedus 25. juuni 2014, kl 23.34
hingel, endiselt hingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtne. Võtad mõnele siinsele eluigavlevale/ennast
> üdini pänevaks tegevale, igapäevasi tegemisi/ mu
> usikamaitsetust levitavale kährikule lähedase nime
> , matkid teda pisut, loobid niisama paneele veel m
> õne roosiaeda ja ülejäänud hüäänid on kohe peagi p
> latsis oma territooriumi kaitsma klähvimise ja sir
> tsutamisega siiasinna. Mõni isegi lubab maha hakat
> a murdma, kui on käinud mõned korrad jõusaalis oma
> magu paika venitamas.

See kõik võib ju õige olla, aga käib üle jõu mulle.
 
:) 25. juuni 2014, kl 23.38
Jõud tuleb treenides, Triin seletab, ta teab täpselt:)
 
irwirw 25. juuni 2014, kl 23.40
sa :) oled siin valvekoer? iga kommi peale klähvid kohe vastuse.
 
:) 25. juuni 2014, kl 23.44
mulle meeldib ka see märk.:)
 
punapea viktoria 25. juuni 2014, kl 23.45
mitte ükski terve mõistusega inimene ei tahaks siin püsikaks saada:D
aga sy sarkasm on täitsa asjakohane.
kui tahad püsikaks saada, kiida takka püsikaid, käi neil kannul ja ütle koguaeg midagi, et nad sind tähele paneks. lõpuks kui oled piisavalt nendega lipitsenud, saad nende n-ö siseringi. siis hakkad privas nendega lipitsema, lõpuks saate kokku ja oledki siin põsikas - mitme nimega:DDD
 
hingel, endiselt hingel 25. juuni 2014, kl 23.54
Võid ka proovida mõnele pugeda, jagada tema arvamusi, kiita muusikamaitset, kirjutada kahel käel alla ta mõttevälgatustele, kiita väsimatult väsimatut välimust, mis ülim virtuaalselt aimatuna. Turgutatav väheldane enesehinnang saab tuult tiibadesse kolmel juhul neljast, tõuseb kõrgele, tatistab alla ja sealt tulistatakse ta maha tagasi, omade juurde ning foorumi tutvumatute nurgake podiseb üksmeelel taas edasi nagu purupada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!