Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Truu
 
True 24. august 2014, kl 14.34
Millest sõltub truudus?
 
Truu 24. august 2014, kl 14.48
Inimesest, üksnes ja ainult inimesest ja tema tōekspidamistest, mitte juhusest ega välimusest
 
vanasõna 24. august 2014, kl 14.50
Puhas pea värk, ei muud.
 
... 24. august 2014, kl 15.25
truudus on juhuse puudus
 
Senza la Donna 24. august 2014, kl 15.31
Truudusel ja juhusel ei ole midagi pistmist. Tunnetel ja vahest ka usul seevastu aga küll. Armastaval inimesel ei tule pähegi truudust murda, kuitahes head juhused sulle saatus ette mängib. Uskliku inimese põhjendus on natuke teine, sest Jumal näeb ju nagunii kõike ja Jumala ees ei tohi pattu teha.
moosimadu 24. august 2014, kl 15.35
Kõigepealt vasta, mis on truudus?
Kas oma kaaslase klatšimine ja tema iseloomuomaduste üle arutlemine tema jaoks võõraste inimestega tema selja taga on truudusetus?
Kas juhuslik intiimne kokkupuude kellegi teise kui oma partneriga, kus keha võtab mõistuse üle võimust kuid millest ei sünni ellu muud kui pisike mälestus on truudusetus?
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 15.50
moosimadu, kas oled pisikeseks mälestuseks, kus keha võtab mõistuse üle, valmis?
moosimadu 24. august 2014, kl 15.55
Neid asju ei valmistata ette, kiilaspea. Sõnad ''juhus'' ja ''valmisolek'' ei sobi ühte lausesse.
Nagu lapsega räägi....
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 15.59
sellisel emalikul daamil, kes kes väljendab ennast "Nagu lapsega räägi....", ei tekigi ilmselt juhuseid:)
 
nii on 24. august 2014, kl 16.04
et enesekindel inimene ei vaja truud koera kõrvale

kepib võimalikult palju naisi, isegi kui mõni in koju siginenud kes pesu peseks
moosimadu 24. august 2014, kl 16.04
Täpselt nii, kiilaspea :)
Mulle meeldib, kui ühiskond selle arvamuse juurde jääbki. ;D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 24.08.2014 16.05.
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 16.10
kui see oli mulle, siis ma pole päris kindel, et ühiskondlik arvamus selles küsimuses minu arvamusega kattub. loodetavasti ei kasutanud daam väljendi "emalik daam" puhul otsetõlget:)
moosimadu 24. august 2014, kl 16.14
Tunnistan ausalt, et mul jooksis nüüd juhe mõnevõrra kokku.
Blame on Sunday...
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 16.18
eks tarkadel daamidel esine samuti blonde pühapäevi ja siniseid esmaspäevi:)
kuna juhe koos, siis täpsustan, et sõna tark oli mõeldud siiralt, mitte irooniliselt
moosimadu 24. august 2014, kl 16.21
Kompliment on kena, olgu, et puusalt lastud.
Aitäh.
Aga laseme nüüd soovijail ikka teemat edasi arendada, muidu varsti lehekülg täis ja teemasse paar klišeed ja mõni küsimus ning ei ühtegi vastust.
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 16.24
emalik daam, võimukas naine, õpetajanna:)
lubagem nüüd ikka minul otsustada, mis teemas sõna võtan.
vabandused juba ette:)
 
Juhan Kolmas Solomon 24. august 2014, kl 16.29
Truu pere on see, kui naine hoiab pesa korras ja soojendab kodukollet, hoolitseb mehe eest ning kunagi isegi ei mõtle midagi siivutut, tegudest isegi rääkimata.
Mehele on paljud asjad lubatud, kuid naine ei pea neist asjust teadma.
See on nii seatud juba aegade algusest peale, alates sellest, kui Eva sirutas käe keelatud õuna järele ja sellest hammustas.
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 16.35
Ei ole minu silm veel ühtki naist näinud, kes seksist keeldunud oleks. Loomulikult võib selliseid ollagi, aga siis peavad nad olema koledad kui öö ja neile sellist ettepanekut ei tehtagi.
moosimadu 24. august 2014, kl 16.38
Mis lubatud Jupiterile/mehele, selle eest lüüakse härg/naine vardasse? Jah, muidugi... edu tänapäevas, Juhan Kolmas Soolomon, ajarändur minevikust!

Kiilaspea, kas üritad sõnade põhjal mind vaimusilmas üles ehitada? Huvitav, ei salga. Jälgin põnevusega.
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 16.44
neti kaudu midagi ehitada, on selge enesepettus. loomulikult midagi tunnetab ära ja selle järel otsustada, kas tasub edasi provotseerida/flirtida/tutvuda...
moosimadu 24. august 2014, kl 16.55
Ajakulu kokkuhoiuks ütlen ette ära, et minu puhul vist ei tasu. Mu tugevaim külg on endast tahtmatult vale mulje jätmine. Guru level on juba käes.

Nii, et ehk on mõistlik oma kallist aega pespektiivikamate suhete arendamise peale kulutada. Ilma irooniata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 24.08.2014 16.56.
 
-> 24. august 2014, kl 17.11
Teemasse..
Asendaks sõna truu sõnaga pühendunud. Otsuse küsimus vast.
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 17.14
kes ütles, et ma perspektiivikat suhet otsin? ehk vastupidiselt otsin juhusuhteid ja "truudusetust"?
kutsuks Sind kohvile, aga hea (siiralt) naisega kohtumisele pole viisakas nädalavahetuse räsitud olekuga viisakas ilmuda:)
moosimadu 24. august 2014, kl 17.20
Mul on sajast eluaastast vähem puudu kui sünnihetkest, et asi lõpuks selge oleks :) :)
Capiche?
 
kiilaspea 24. august 2014, kl 17.25
Sinu vihje viitab, et ma ennist ei eksinud ja üldiselt oleme samas stardipositsioonis:)
 
G600 24. august 2014, kl 17.31
Krt, kiilakas ja džemmiuss, lõpetage nostalgia tekitamine.
 
punapea viktoria 24. august 2014, kl 17.33
truu peab eelkõige endale olema, alles siis oled võimeline truuduseks paaris:P
arvan, et vaimne, hingeline ja füüsiline truudus on partneritevaheline truudus. loomulikult saab omavahel selgeks räägitud, kas need kolm kõik peavad olema. mõni peab truuduseks ainult füüsilist poolt, teine jälle hingelist, kolmas... kõik sõltub partneritest endast ja kokkulepetest.
moosimadu 24. august 2014, kl 17.35
Nostalgia magus valu pole ometi halb?
No ja see tõastab, et Alzheimer veel ukse taga ei lõhu, midagi siiski on ju meeles veel ja puha.
(Kui pabertaskurätikuid pole, mine tõmba vetsust jupp pehmet paberit, kole ju kui esmaspäeva hommikul nina pisaratati pühkimisest punane ja kratsitud on)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 24.08.2014 17.36.
 
kiilakas 24. august 2014, kl 17.37
viktori tundub olevat eluterve naine. kas selline naine otsib tõesti netist meest?
 
punapea viktoria 24. august 2014, kl 17.41
ei otsi, kuigi kiilakad mulle meeldivad:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!