Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Truu
 
kiilakas 24. august 2014, kl 17.45
võiks ju väita, et punapead on mu lemmikud, aga tõe huvides väidan siiski, et juukseelistst pole ja seda, mis mu pea (kiilaka) sassi võivad ajada, on väga erinevad tegurid:)
 
G600 24. august 2014, kl 17.50
Ei, džemmiuss, see on pigem selline soe meeldiv nostalgia, ajast kui ma veel selline noorem ja vihasem olin. Kummaline koht see delfi naistekas...
moosimadu 24. august 2014, kl 17.58
Algaja küsimus: kuidas te siin vahet teete, kummast soost on kaasvestleja? Ok, ''kiilakas'' on mees, nii alias kui ka jutt ise ei jäta eriti fantaasiale ruumi, aga ''G600''? Arvutihiir võib olla ju ka naissoost, eriti kui mõelda sellega tehtava näputöö peale....

Ausalt, noh..?
 
sohvi2 24. august 2014, kl 17.59
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> truudus on juhuse puudus

Vaidlen vastu. Juhuse puudusega ei ole siin küll midagi pistmist.
Truudus on inimese enda otsus ja valik. Mingi moosijutt või meeleheide seda ei muuda.
 
kiilakas 24. august 2014, kl 18.02
G600 on sisetunde järgi sõbraliku olekuga mees ja keegi moosimadu on ennest registreerinud, et tema varasemaid kommentaare lugeda ja otsustada.
 
G600 24. august 2014, kl 18.05
Seda pole väga raske arvata. Kõnepruuk reedab minugi.
Üldisel on mul suhteliselt savi, mis soost arvutihiir on, kuni see pole pilapoest ostetud "tissidega hiir".
 
punapea viktoria 24. august 2014, kl 18.06
ma teen vahet selle järgi, kes mulle sümpaatne tundub. ja kui meeldib, siis tõenäoliselt on mees (on ka naisi, kes on päris kihvtid mutid siin:D). kui ei meeldi, siis pole ta kumbki või on nii seda kui teist:DD
 
G600 24. august 2014, kl 18.10
kiilakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> G600 on sisetunde järgi sõbraliku olekuga mees ja
> keegi moosimadu on ennest registreerinud, et tema
> varasemaid kommentaare lugeda ja otsustada.

Handle tuleneb sellest et mulle meenus üks seik sõjaväest kui üks vene poiss kirjutas oma nime üles suht kehva käekirjaga, ning seeru, kes seda luges, hüüatas: "Misasja, su nimi on G600?"
moosimadu 24. august 2014, kl 18.11
Hahaa, see "pole ta kumbki või on nii seda kui teist" on puhas kuld!

Kellegi varasemate kommentaaaride lugemiseks ei pea ju olema end reganud? Tegin end kasutajaks peale paari anonüümse kommentaaari jätmist, kuidagi meeldivam on omada kindlat identiteeti selmet iga jumala kord mõelda, mis nimi nüüd küll endale anda :)
 
kiilakas 24. august 2014, kl 18.11
rohkem viina ja külapoest ostetud "tissidega hiir" muutub atraktiivseks. vähemasti nii väidetaks:)
tegelikult see ilmselt nii pole ja sõltub enda enda atraktiivsusest ja läbilöögivõimest.

punapea, kuidas sa seda tead?
 
punapea viktoria 24. august 2014, kl 18.19
kuidas ma tean... tean lihtsalt:P sisetunne, naiselik vaist... mida iganes. sa tead, miks sulle mõni meeldib ja mõni mitte? meeldib lihtsalt, kas pole?:D
hakka nüüd seletama, et ta on selline ja selline ja ta teeb nii, ütleb naa, on sellise välimusega, tal on seda ja teist... ei oska ju!
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.16
See on lihtne....kui armastad, oled truu, kui ei armasta ja oled truu, siis oled lihtsalt arg ja elad teiste meele järgi, mitte enda.
 
Täitsa Bond 24. august 2014, kl 19.16
Punapeal on õigus. Enda vastu tuleb aus olla ja alles seejrel võib truudusest rääkida või seda olla.
 
Teoreetik 24. august 2014, kl 21.53
Truudusest võib rääkida suhtes, kus on kaks võrdselt teineteist väärtustavat partnerit.

Arvan, et ei saa olla natuke truu, kus on tehtud järeleandmisi a´la füüsilise, vaimse jvm koha pealt... sellisel juhul ollakse truu juba oma põhimõtetele või sõlmitud kokkulepetele.
 
bitch 24. august 2014, kl 22.09
truudus võib olla põhimõtteline otsus või loomulik kaasnähtus juhul, kui kaaslase valikul on tehtud õige otsus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!