Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õnnetu
 
M42 29. august 2014, kl 22.16
mees, nagu näed, siin ilusat juttu ajada eriti ei saa, õige pea ilmuvad igasugused välja. Seetõttu vahetage parem väikelinnatüdrukuga kontaktid aegsasti ära ja mine tea, mis saab. Ma lähen ka varsti ära linna...
 
Anny 29. august 2014, kl 23.32
Mina ka üks õnnetu ja üksik väikesest linnast
 
M42 29. august 2014, kl 23.47
Ma parandan ennast, Kuku Klubi on võrdlemisi mõttetu koht. Kunagi oli parem, kell 23:46 on peale minu veel u. 10 inimest. Time to move on.
 
mina tean! 30. august 2014, kl 02.34
 
mees 30. august 2014, kl 07.36
Õnnelikud magavad veel.
 
Täitsa Bond 30. august 2014, kl 08.36
Mõttetud mehed käivad mõttetutes kohtades!
 
mees 30. august 2014, kl 08.40
Keegi võiks siis mõtte anda.
moosimadu 30. august 2014, kl 08.46
Võta siis: ''MÕTE''.
Ja ärge virisege nii palju, nutunaised (kama, mis soost).
 
mees 30. august 2014, kl 08.52
Ikka olen õnnetu.
moosimadu 30. august 2014, kl 08.57
Vähemalt mõttega õnnetu, loodan. Võtsid ikka mõtte?
Ja kui võtsid, siis taha oskad sellega midagi?
 
mees 30. august 2014, kl 09.01
Enamus siin on õnnetud aga ei julge tunnistada.
moosimadu 30. august 2014, kl 09.07
Maailmas on suurem osa inimesi moel või teisel õnnetud. Teha AÕ? ''Tere, mina olen inimene ja ma olen õnnetu!''-''Tere, inimene!''.... Ja mis sellest muutub?

Mitte julguses oma õnnetu-olemist tunnistada pole asi, vaid soovis seda seisundit muuta. Kasvõi kolmeks minutiks päevas... ja juba oleks justkui päike läbi kardinate välgatanud.
 
mees 30. august 2014, kl 09.57
Naistel on alati õigus, sellepärast nad oma vanadusepäevi üksinda veedavadki.
moosimadu 30. august 2014, kl 10.06
Mhm, mehed on niiiiiiiiiiiiiiiiii targad..... ohkan heldinult :)
allkiri:
Paks Vanatüdruk Provintsist
 
mees 30. august 2014, kl 10.13
Ei ole naljakas.
moosimadu 30. august 2014, kl 10.18
Polnud naljana mõeldudki, nukker oli. Paned nätaka kirja ja ootad, et keegi sulle klouni mängiks ja lõbustaks. Miks?
Kahju, et sa lohutuseks teele saadetud sõna peale urisedes kihvu näitasid, ole siis oma õnnetu-olemises rahulikult edasi.
 
mees 30. august 2014, kl 10.24
Ei märganud küll mingit lohutust.
 
jäta juba 30. august 2014, kl 11.25
Kuule, uju üksi oma enesehaletsuses. Ära tüüta teisi oma halisemisega. Sulle on abi pakutud, sa peksad abistajad selle peale kaikaga laiali. Sinu meelest oleks ilmselt lohutus see kui mõni puhastverd naiivne printsess tuleks ja jalad laiali ajaks. Seda ei juhtu paremategi meestega, veel vähem sinuga.
 
mees 30. august 2014, kl 11.50
Kui viimase postitas naine, siis näeb imesta, miks üksikud olete.
 
teen 30. august 2014, kl 18.49
pika pai :)Mina nüüd vähem õnnetu... Sina?
 
mees 30. august 2014, kl 18.52
 
näe 30. august 2014, kl 19.09
juba palju parem :) Teen teise pai veel, seekord teise käega.
 
mari 30. august 2014, kl 19.26
mina ka õnnetu
 
mees 30. august 2014, kl 19.30
Tahan tunda Sinu keha
midagi võiks täna teha
olen valmis iga kell
sest mul püksis laetud relv
 
käed teki peale ! 30. august 2014, kl 22.46
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahan tunda Sinu keha
> midagi võiks täna teha
>
> olen valmis iga kell
> sest mul püksis laetud re
> lv

' Kõik täiearulised inimesed teavad, et IGASUGUNE peeseks on räpane, rõve ja terviseohtlik perverssus, millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärakad pervarid. Seda sõltumata mölast, millega Eesti Seksuaaltervise Liit al. a*m*o*r.ee (tärnikesteta) pederaste koolitada üritab, kusjuures selle möga kuulamine on isegi nendele vabatahtlik. See on ka põhjus, miks nende mula ei saa üheski koolis õppematerjaliks olla, või julgeb keegi väita, et peeseksikoolitus on mõnes õppekavas. Pealegi saab Eesti Seksuaaltervise Liit oma möga ajada vaid seal, kuhu kutsutakse ja koolidsse loomulikult ei kutsuta. Miskipärast on Haridus-Teadusmin. oma pedefoobsusehirmus, selle Eesti Seksuaaltervise Liidu mögaajamise karistamstust kinnitanudki. Samuti ka meie teised ametkonnad, asutused, tohtrid, etc. kes peavad nö. "kohustuslikult" seda jora kaasa pobisema, kui nad ei soovi paari perverdi pärast oma sissetulekuga riskida, kahjuks. :D
 
Üksik naisterahvas :) 30. august 2014, kl 23.14
Nii... kas keegi veel üksi...? on soovi tutvuda ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!