Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis need mehed tahavad?
 
naistutvuja 28. august 2014, kl 18.16
Olen kuulnud, et naist kõrvalehüppeks pole raske leida. Seda juhul, kui eesmärgiks on lihtsalt seks. Pidada teised end ise igal sammul kaela riputama. No ok, lihtne - helistame, lepime kokku ja hops voodisse. Ometi on rida tutvujaid - püsisuhtes mehi nimelt - kes mängivad mingit püüdmise mängu, umbes nii, et algul kirjutame toredaid kirju ja pillame meelitusi ja siis kohvitame ja siis puistame südant ja ... siis lõpuks asume asja juurde.
Eesmärk ju sama? Mida need mehed siis jamavad? Jahti tahvad pidada v? :)
 
meestutvuja 28. august 2014, kl 18.24
kas klõbistame klahve ja pillume vaimukusi siin terve õhtu või saame kokku ja tegutseme?
 
naistutvuja 28. august 2014, kl 18.30
unustasin lisada, et mul täna pea valutab :P
Aga tahaks lihtsalt teada, mis on mängimise põhjus. Ei saa salata, et mulle see tegelt meeldib. Nujah, kass mängib ka hiirega...
 
meestutvuja 28. august 2014, kl 18.32
migreeni käes vaevlevad naised pole minu teema.
 
n55 28. august 2014, kl 18.37
Mehed tekitavadki peavalu. Ehkki see pole nii hull kui südamevalu. Ja armuvalu on veel kõige hullem...
Ja kõige selle kõrval, mõni üksik isas-eksemplar tekitab sula rõõmu. Sest tema pole mitte ainult mees, vaid ka inimene.
 
jahikirg 28. august 2014, kl 18.37
no odavalt ja ohutus kauguyses on ju jahikirge tore rahuldada. mees unustab kodu ja lapsed ja oma moori ja tunneb end aälle VABANA.
pealegi saab selle meelelahutuse ju hästi odavalt kätte.
moosimadu 28. august 2014, kl 18.39
Kass ja hiir...
Kujutage ette, et hiir tuleb ja viskab end kassile räntsti nina ette - ''söö mind!'' Kassil on tegelikult kõht täis, ei hooligi nagu.. pöörab pea ära. Hiir lohistab end uuuesti kassi nina ette: ''söö mind!''
Kassil ajab juba kõrist üles, no kaua võib ennast niimoodi pakkuda?
Aga eemal paistab teine hiir. Vilksti on näha ja siuhti on kadunud.
''Assa raks, see on raudselt palju parema maitsega kui see jalge ees vedelev redu,'' mõtleb kass ja jaht algab...
 
onu Heino Mustamäelt 28. august 2014, kl 18.46
Ega kass loll ei ole. Esimesel hiirel oli raudselt tripper ka.
 
tutvuv naine 28. august 2014, kl 19.30
Jututoad on selliseid mölalõugasid otsast otsani täis. Reaalse seksi reaalse naisega on need äbarikud juba ammu unustanud.
 
Engler 28. august 2014, kl 19.32
Neil meestel on migist muust aspektist inimsuhetes puudu, aga nad ei teadvusta seda endale ja siis püüavad seksiga seda kohta täita. Mõnel juhul on see siis vallutav ja mõnel juhul otsitakse emasoojust, mis kunagi puudu jäi ...
 
ma ütlen teile naised 28. august 2014, kl 19.50
ma olen mees ja ajaviiteks vahin ka siia. mõnikord ka landin, vahetan kirju, lepin midagi kokku. aga tegelikult ma ei viitsi, kui naine just väravasse sõidaks, siis ehk küll. tegelt mul on naine ja kaks armukest kes kõik siin tutvuvatest naisest palju nooremad, normaalkaalus ja nad...armastavad mind ja mina neid...kõiki.
raske see mehe elu, ei jaksa, aga tahaks ikka veeeeel... ;)
 
Sandras 28. august 2014, kl 19.52
to Engler

Kas räägite omast kogemusest? Baarist tutvudes on mehed teistsugused kui jutukast või foorumist?
 
no ei seisa 28. august 2014, kl 19.58
kuna sugutung peaks mehe / naise netist reaalsussse tooma, kui just kübersexi ei harrastata neti teel.
kui seda ei juhtu, on tegemist siiski impotendi, või algava impotentsusega.. rääkigu nad mis tahavad..lihtsalt ei seisa enam.
 
ma ütlen teile naised 28. august 2014, kl 20.01
need kolm naist moodustavad nagu ühe ideaalnaise - nad täiendavad üksteist. kahega ajaks ka läbi, aga siis poleks komplekt nii täiuslik.
 
ikka seisab 28. august 2014, kl 20.01
no ei seisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna sugutung peaks mehe / naise netist reaalsusss
> e tooma, kui just kübersexi ei harrastata neti tee
> l.
> kui seda ei juhtu, on tegemist siiski impote
> ndi, või algava impotentsusega.. rääkigu nad mis t
> ahavad..lihtsalt ei seisa enam.


sul vist tõesti ei seisa ......
meeles ei seisa, et elu pole nii primitiivne kui sinu pisike ajukene seda ette kujutab:)
mansion ghost 28. august 2014, kl 20.17
"kui seda ei juhtu, on tegemist siiski impotendi, või algava impotentsusega.. rääkigu nad mis tahavad..lihtsalt ei seisa enam."

Justnagu viimane ja ümberlükkamatu argument kõigi poolt hüljatud naiste suus :D)
No kuidas sa tõestad vastupidist?
Näib, et ainus toimiv vastuargument on väitjale järele anda ja vahekorda astuda :D) Kõik muu on tulutu õhuvõngutamine.
 
iilepunkt 28. august 2014, kl 20.42
Mina loen siin ja arvan, et asjad on lausa vastupidi. Lihtsalt sellest "moosimisest" tuleb enne tüdimus peale kui mõni naine ennast ka reaalselt ilmutab.

KUIDAS VÕRGUTADA NAIST?
Tehke talle komplimente.
Kallistage teda.
Suudelge teda.
Hoidke teda.
Armastage teda.
Ihaldage teda.
Kaitske teda.
Soojendage teda.
Tooge talle lilli.
Viige teda restorani.
Kuulake teda.
Kuulake teda veel.
Kuulake teda tõsiselt.
Kandke tema eest hoolt.
Olge tema kõrval.
Olge tema parim sõber.
Minge temaga maailma lõppu.

KUIDAS VÕRGUTADA MEEST?
Ole alasti!
mansion ghost 28. august 2014, kl 20.59
"KUIDAS VÕRGUTADA MEEST?
Ole alasti!"

See pani mõtte imelikke radu liikuma ja kurb tõdemus, et vanuse kasvades jääb võrgutavalt mõjuvaid naise kehi vähemaks kas just geomeetrilises- või lineaarses progressioonis aga närtsinud ja lõtv keha ei eruta.
 
iilepunkt 28. august 2014, kl 21.10
Õige, aga teisest küljest ega me keegi nooremaks ja ilusamaks ei lähe. Võta see kes sulle passib ja ole õnnelik, et ta sind tahab, mitte sinu rahakotti. 70+ võib ka 20'se tibi saada kui raha nagu muda. Aga ega see tibi sellest papist huvitatud ju pole, ikka mammonast.
 
tibi 28. august 2014, kl 21.21
kuidas ei ole papist huvitatud? muidugi olen papist huvitatud.
 
mees 28. august 2014, kl 21.25
Mina ka ei tea mida tahan.
 
küsimus tibile 28. august 2014, kl 21.27
tõlget palun.

pappi või papit soovid?
 
iilepunkt 28. august 2014, kl 21.29
Tibi vist tahab ikka mind. Pappi mul nii kui nii pole :-p
 
tibi 28. august 2014, kl 21.29
midäää?
moosimadu 28. august 2014, kl 21.31
Mina küll tean, mida tahan.
Mitte eesmärk pole tähtis, vaid teekond on oluline, seega ainus mis loeb on mängu ilu.
 
vastus tibile 28. august 2014, kl 21.32
papp = £, $, €
papi = vanem mees
 
kle, vastus tibile 28. august 2014, kl 21.39
kirjuta tibile ikka sõnadega, vaevalt ta neid märke tunneb
 
tibi 28. august 2014, kl 21.45
olge normaalsed ikka
mansion ghost 28. august 2014, kl 21.46
´moosimadu´
"Mitte eesmärk pole tähtis, vaid teekond on oluline, seega ainus mis loeb on mängu ilu."

Päris hästi kokku võetud.
Samas täpsustaks, et just eesmärgi saavutamine/realiseerimine pole enam tähtis, vaid teekond selle suunas.
Pea kõik eluks vajalik on juba olnud või olemas, nüüd on aega lõbutseda. Kes märgib oma "vallutuse" ära, kes võtab "jälgi jätmata" suuna uuele sihtmärgile, kuidas kellegile kombeks.
 
kallis tibi 28. august 2014, kl 21.47
sa ei vastanud küsimusele
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!